90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
7. okt 2008

no kombinovať by sa nemalo,ale ja som to tiež niekedy skombinovala.a s tými prehreškami je to tak -ak zhrešíš nevadí ,ale váha ti bude stáť.Vydrž najdlhšie ako vládzeš bez prehreškov 😵

twins
7. okt 2008

luciap diky za recept ale ja nemam pekaren a kde kupujes tu muku to je ta co sa dava do tej pekarne videla som ju v lidli myslis ze by to bolo dobre keby mi to kyslo aj bez pekarne?

twins
7. okt 2008

odchadzam aniel ked nebudes pri pc bude to rychlejsie

luciap
7. okt 2008

Twins - nie je podmienka to robit v pekarni. Muku kupujem normalne v obchode, vacsinou tie vacsie maju rozne druhy muky, ale nie je to ta hotova zmes do pekarni. Tu som pouzila iba raz v zivote. Miesto celozrnnej mozes kludne dat aj grahamovu. V Tescu ju maju.

Wladka - ak chce recepty, ktore su original v knihe, tak mi posli do IP mailovu adresu, poslem ti to.

Aniel - tak pri takom vybere sa necudujem, to by urcite aj na mna kricali - daj si ma 🙂 .

aniel
7. okt 2008

luciap-dnes som s nimi sekla,strčila som ich do mrazáka.práve som docvičila,idem sa sprchnúť a idem s twins do TT

twins -idem do vodičky ,oblečiem seba a malú a padáme 😵

aniel
7. okt 2008

dnes mi nešla vôbec táto stránka a asi som neni jediná 🙂

luciap
7. okt 2008

Aniel -nie si, ani mne nesla cely den 🙂 .

Ja som dnes mala ovocko, na ranajky hrusku, na obed a veceru tekvicovy privarok a medzitym som "zozrala" 1,5 balika Mis mas 😝 .

aniel
7. okt 2008

veď je to aj tak ovocie.

ja som dnes skoro dodržala ,ale oštvrtej som našla perníkové srdiečko čo mi kúpila dcéra na hodoch a spolu sme ho zošrotili 🙂

luciap
7. okt 2008

Aniel - 😀 . Vidim, ze sa ti dari stale dostat ku kolacom 😉 . Ja peciem teraz domaci chlieb, tak neviem, ci aspon neochutnam.

aniel
7. okt 2008

nechcú sa predomnou skovať 😀 😝

luciap
7. okt 2008

Tak posli, ja ich schovam u seba 😀 .

twins
7. okt 2008

ahojte ja som to vedela ked raz porusim budem to dlho kazit boli mi treba tie hody ale zajtra mam ovocie tak dufam ze od zajtra zasa poctivo

luciap
7. okt 2008

Twins - mozno sa ti podari, to co nam nie. Kazdy den vstavam s tym, ze dnes to zvladnem, ale potom si poviem, ze vsak prezijem, aj ked strcim do ust to, co nemam. Jedno je fakt, staci raz zacat hresit a uz sa clovek nevie zastavit a spacifikovat.

anaret
7. okt 2008

lucia, máš pravdu - ja som to prvý mesiac dodržiavala poctivo, ale potom som sem- tam poľavila...sme len ľudia...

wladka
7. okt 2008

lucia, dik.. mas IP..

no ja chcem skusit, nie kvoli tomu, ze potrebujem extrem schudnut, ale trosku dole, a potom na udrziavanie vahy.. a ideme na to s maminou, ta to potrebuje..

aniel
8. okt 2008

KEĎ sa budete snažiť pekne spolu,tak vám to pôjde.

luciap-,keby sa dalo,hneď ti to hodím 🙂

aniel
8. okt 2008

baby,ale dnes už koník ide ,kde ste?
ja som docvičila a so Sofi si dáme cestovinku ,mňam

miresta
8. okt 2008

Ahojte, ja som tu po veľmi dlhej dobe, ale už mi nedá pozrieť sa ako sa máte a ako sa vám darí. Mne zle pribrala som tri kila od kedy som skončila dietu a to sú tri týždne. No ale uvidíme, možno to je len niejaký prechod.
Prečítam si ako sa máte a možno sa niekto ozvete.

aniel - ja dnes tiež robím cestovinky so šampiňónmi, pomodorom a bazalkou. mňam, už sa teším 🙂

aniel
8. okt 2008

MIRESTA-MY Už SME ICH SO sOFI ZJEDLI. ja som začala cvičiť.Na váhe mám zasa o 2 kg viac,ale ja som jedla vééééééééla zákuskov,tak to bude možno len dočasné 🙂

luciap
8. okt 2008

Wladka - mas to poslane.

Miresta - tak to si ma nepotesila, ze vaha sla hore ☹ . Kurnik sopa, mne sa nechce takto fungovat do konca zivota.

Aniel - ja mam dnes maso. Vcera som si upiekla super chlieb, tak som rano neodolala a dala som si kusok so syrom a dojedla som po Lei kusok parku. Mnam, take ranajky mi obcas chybaju.

aniel
8. okt 2008

luciap-večera chlieb oškvarky ,a zasa koláče.Bola som u mamy a plnila som jej tortu a také krémové rožteky ,No už mi je hanba. 😲 😖 ☹ 😒 😠

aniel
8. okt 2008

no babenky,kde ste?Za chvíľu idem pozerať Modré z neba alebopanelák ,ale asi na striedačku 🤐

luciap
8. okt 2008

Aniel - ja som dnes 3x jedla chlieb, takze katastrofa. Brucho mam zrazu ako v 4. mesiaci. A uz teraz uvazujem, co napeciem na piatok, aby som mala kolac. 🙂

anaret
8. okt 2008

ahojte, zdravím všetky chuduľky - respektíve snažilky o chuduľky... dnes sme mali krásny deň, ja som si v práci na obed dala len čevabčiči s tmavým pečivom a cibuľou a horčicou... a zemiaky som odvrhla... uvidím ako zajtra...

luci, Ty sa ako stravuješ v práci??? ak si dobre pamätám, robíš v školstve, tak neviem, či sa Ti dá jedlo nejak aj vyberať alebo objednať....

luciap
8. okt 2008

Anaret - robim sice v skolstve, ale na obedy chodim k starym rodicom, kedze nam vlani obedy nepovolili v skolskej jedalni (nerobim v ZS, ale v sukromnej ZUS, ktora sidli v tej istej budove). Takze nemam inu moznost sa stravovat, lebo blizko roboty je len jedna restika aj ta za vela nestoji. Stara mama ma na chladnicke tahak, co kedy a vacsinou si naplanujeme par dni dopredu a ona sa snazi to prisposobit aj ostatnym - zajtra budem mat fazulovy privarok, v piatok spagety.

aniel
9. okt 2008

tak dobré ránko.Dnes to skúsim znova.Držte palce,aby tam nebola žiadna sladkosť.Za chvíľu pôjdem cvičiť,nech mám aspoň jedno plus 😉

twins
9. okt 2008

ahojte ja som dnes nejaka strasne nervozna neviem preco ale az sa to vo mne trasie uplne som neprijemna uz od rana vcera som ovocny den vydrzala a dnes by som mala mat masko tak to asi vydrzim lebo si chcem spravit zeleninovy salat s opcenym kuracim maskom

aniel videla si kto bol vcera v modrom z neba?makiki alebo ako sa to vola co dala ten cvicebny program

miresta ty uz si ok?

luciap ja neviem snad sa mi podari dat este nieco dole ale moc tomu neverim dnes som taka nervozna ze urcite zjem nieco sladke

gucz ty uz sem nechodis ?

aniel
9. okt 2008

twins- 😀 😀 😀 to so sa dobre zasmiala,mimikyky 😀 😝

aniel
9. okt 2008

ja som si dala na raňajky banán a rohlík vo vajíčku,no čo ho vyhodím?

twins-prines aj mne zo šalátiku

aniel
9. okt 2008

twins nezabudni-candinebe