90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

turandotta
25. sep 2013

@peggulka nie nie🙂 myslela som teba a cessy, beriem vas ako dvojku🙂 tak drzte sa, myslim na vas! pekny dnik!

peggulka
25. sep 2013

@cessy nooo ani nehovor, akurat mi suseda doniesla plny tanier, domacich vonavych, makkuckych, tepluckych sisieeeeek....boooooze to mi robi narokom...kks, ona ma 50 kg, kurnik ona moze...nefeeeer

peggulka
25. sep 2013

@turandotta tak to uz ano...my sme taka zohrana dvojica.. 🙂)) ale zajtra nebudeme, az do pondelka, potom sa nam to vyrovna, nie?? ked aj ty das vodovy cessy ???

cessy
25. sep 2013

@peggulka ono to ma byt 28 den ten vodovy??? alebo 28 dni dieta a potom vodovy?? nemam tu knihu, tak nemam kde pozriet a na nete sa mi nechce hladat

peggulka
25. sep 2013

@cessy kuk tu, http://varecha.pravda.sk/recepty/-karfiol-vysma... len si odmysli tzatziki a pecene zemiaky 🙂

cessy
25. sep 2013

@turandotta nooo mame rovnake dni, tak sme sa tak neako nasli a s
@peggulka sa da dobre popisat, je to zlata baba 😉

peggulka
25. sep 2013

@cessy no na 29.den, takze to vychadza mne vo stvrtok..a ma to nasledovat za ovocnym dnom co mam dneska, takze to vychadza...a ty si 4 dni po mne zacala dietovat, tak to mas vlastne o 4 dni neskor ako ja, tiez po ovocnickoch..

peggulka
25. sep 2013

@cessy mooooja, co potrebujes?? ked si taka mila na mna..heh....

cessy
25. sep 2013

@peggulka no dakujem, slintam tu jak doberman...... ja to chcem s pecenymi zemiakmi aj salatom aj tzatziki. so vsetkym co tam je 😔

peggulka
25. sep 2013

@cessy aj ty si zlata...taka ista mi prides ako ja 🙂)) 😀 😀 😀 😀

cessy
25. sep 2013

@peggulka ale niiic, len nie s kazdym si clovek sadne a tu pri dietovani si mi sadla uuuuuplne 😵

peggulka
25. sep 2013

@cessy zabudaj, zabudaj....mi napadla ta pesnicka...a let svetom ako ...uz neviem ako co...no moja to dame tak po vianociach....

peggulka
25. sep 2013

@cessy ved aj ty mne 😝 😝 vies, rovnaky vek, 1 dieta, mame toho vela spolocneho...len skoda ze nie sme niekde na blizku...

cessy
25. sep 2013

@peggulka no a potom v pondelok by som mala mat ovocie.
nemalo by to aj mne vyst po vitaminoch??? budem to musiet prepocitat 😕 😕 😕

cessy
25. sep 2013

@peggulka no presne, ale co narobime 😔

peggulka
25. sep 2013

@cessy mala by si to mat po ovocnom dni, kedy vychadzaju opat ovocnickovia?? v nedelu, takze tebe vychadza vodny den na pondelok moja

peggulka
25. sep 2013

@peggulka idem uz, neviem ci dam tie okna uz dnes, ale aspon kuchynu popratat stiham..paa drzkaj sa...vecer sa tu mozno este zdrzim...cmukez

cessy
25. sep 2013

@peggulka no ved vyssie som sa pytala, ze ci to ma byt 28den, alebo 28 dni dietky a az potom vodovy 😕 😕 😕

cessy
25. sep 2013

@peggulka ok, papa ja tiez idem nieco robit, nech som tu aspom trosku uzitocna....

peggulka
25. sep 2013

@cessy ja neviem moja, ja to nejak neratam na dni, viem ze ked som bola doma min. tyzden, tak sme si pisali kolky den vlastne uz mame, tam som tusim napisla ze 24 mam ja uz..tak mi vtedy napadlo ze najblizsie po ovocnom dni mam vodny...takze to som ja tak vyratala... 🙂))

peggulka
25. sep 2013

@cessy aa ozaj si na FB? napis IP

cessy
25. sep 2013

@peggulka ahaaaaaaaaaa takze prave to pozeram, je to 28 dni diety a 29 je vodovyyyyyy

cessy
25. sep 2013

@peggulka prepac ja som to domylila, ty ides dobre, este ze som sa uvedomila 😀 😀 😀 vodovy by som dala o den skor 😒

peggulka
25. sep 2013

@cessy mooja, ved som hore uz pisala ze je to na 29.den 🙂)))

cessy
25. sep 2013

@peggulka takze ja mam vodovy v pondelok 😎

cessy
25. sep 2013

@peggulka na starobu slepnem, asi som to prehliadla 😔

turandotta
25. sep 2013

@peggulka
@cessy baby, je blbe pytat sa s akou vahou ste zacinali? ja som mala este na zac. leta 85, ale zacinala som uz s 81 kg. vcera som mala 76, meriam 172, po prvom porode som zhadzovala zo 78, ale to len tak upravou stravy a chodila som na zumbu, co bola uplna parada, nadherne som schudla az ked som zas neotehotnela. potom som priberala a priberala, vyse 20kg. teraz sa chcem dat konecne poriadne do poriadku🙂 a snad raz vazit ako v den svadby 67kg🙂 mam ale navyse rozostup priamych brusnych svalov po druhom synovi, bol velky vazil 5080g pri porode...tak to cvicenie musim kontrolovat tak je to take len po troske....

peggulka
25. sep 2013

@turandotta ahoj, ja som teraz zacinala zo 77kg, a chcela by som dat na 65 ale super by bolo keby dam aj menej ako 65, tak uvidim ako mi to pojde...ja som pred tehu mala 68kg, pribrala som na 95 kg, fakt vela, mala bola tiez velka ale nie az tak ako tvoj druhorodeny..kks, to by som asi nedala, obdivujem ta 🙂 ja moc necvicim, leniva som na to, ale pohybu mam teraz ako som doma s malou dost...tuto dietu som uz aj minuly rok drzala, pekne som schudla, ale nepamatam si kolko, nezapisovala som si to...no ale potom som sa zas rozjedla, a bola tam kde teraz...v pondelok ako som sa vazila som mala 71,8kg, tolko som nemala ani minuly rok po tom prvom chudnuti, tak dufam ze teraz to dam 🙂)) vydrzime 😎

turandotta
25. sep 2013

@peggulka
@cessy dakujem baby, fiha, som na tom najhorsie:( cessy mi pisala do Ip...musim pridat. ja by som rada aj cvicila, zumba ma fakt bavila, ale ta sa cvici o osmej a ja niekedy len o pol deviatej mam uspate deti...som z toho smutna, lebo u mna len dietou to nebude take lahke. ked cvicim, uz mi neda, najest sa, ked sa potim a trpim...uz mi to neda🙂 ja som pred porodom mala skoro sto🙂 do kelu, to je pruser. a rodila som minuly rok 31.augusta ked boli tie horucavy som chodila ako obor🙂)) uz to nikdy viac nesmiem dopustit... jaj, keby som ja dala 65kg, to by som bola hviezda🙂 mam taky ciel, pred vianocami chceme sa dat fotit ako rodinka a nech tam nevyzeram ako priserka, tak hadam dame! vydrzime🙂

peggulka
25. sep 2013

@turandotta vydrzime, zatial nam to vsetkym pekne ide 🙂)) mame sa tu navzajom, tak sa budeme jedna druhu podporovat 😀 inak ked tak rozmyslam, ved to ako rychlo zbehlo, este teraz si pamatam ako sme sa s cessy tu spoznali, a padli si do oka..heh...a uz koniec prveho mesiaca...ide to pekne, sa tesim, a nakoniec to neni az taka drina ako som si myslela... vela robi taketo nieco, forum, myslim...ked sme viacere... 😎