90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

turandotta
3. okt 2013

@lucky14
@lydka84 dakujem baby, kazda ste ma nakopli inym sposobom, ale predsa. som rada, ze konecne nieco robim pre seba. ze uz nie som len "otrok" mojich troch chlapov a myslim viac na seba, rozmyslam nad tym co jem, nielen, ze po nich dojedam a pod....chcem schudnut...mam ciel!🙂 a pomaly ale isto ho aj dosiahnem, uz nebudem kukat kazdy den ci uz to je, nebudem sa vazit tak casto...budem trpezliva a pomalicky to dosiahnem. dakujem vam este raz za pozbudenie...dnes som uz mala na male. vratil sa manzel z Nem. a take dobrotky priniesol...jaj, aj som veru zhresila:( ale nevadi, som len clovek, ideme dalej! aj vam drzim silno prsty, Lucky14, pridaj sa, mozes zacat od znova a uvidis, tento raz ti to vyjde a Lydka84, castejsie sa tu ukaz!

lydka84
3. okt 2013

@turandotta ja tu nakuknem kazdy den 🙂 takze castejsie to uz asi nejde 😝 ... a co sa tyka prehreskov, neries to , ides dalej ako keby nic...sak tato dietka je tym super ze vsetko mozes , takze ak to sem tam prehodis ziadna tragedia sa nestane .... radsej schudnut menej a udrzat ako schudnut rychlo a vela a potom to nabrat vsetko spat + par kil ako gratis k tomu ....

lydka84
3. okt 2013

@lucky14 problem s vjedanim je ze mas male porcie, treba si nakladat viac a pojde to uvidis ... prejdu ta chute a skus pouzit skoricu stale na ovocie zabera to nebudes mat chute a budes dlhsie syta a sup do toho, urcite to zvladnes 🙂

cessy
4. okt 2013

@turandotta
@peggulka
ahojte vsetky, takze ja som bola uplne mimo, chripka jak hrom. dietku som porusila, nedalo sa rano na ovocie dat tabletky, bolo mi spatne, tak som papala. od zajtra pokracujem dalej, zajtra rano sa aj odvazim, lebo vaha mi isla urcite hore, ale neva pokracujem

peggulka
4. okt 2013

@cessy drzim palce, a vitaj opat medzi nami moja 🙂 uz si mi tu chybala...dnes ovocnickovia a zajtra mame bielkoviny, takze prvy den na novy start pre teba 🙂)))

turandotta
4. okt 2013

@lydka84
@cessy
@peggulka ludia moji, ja dnes so sebou strasne bojujem. vcera som si k vecery dala krasne dva cierne lanove chlebiky so super sunkou, tomu sa odolat nedalo, muz to priniesol z nem. a tam su take super tieto vyrobky, ze nemohla som...ok, dopriala som si, navyse v bielkov.den, co by bolo akoze ok...ale ja mam strasnu chut si dat dnes zas...do frasa, taku krizu mam. jaj, jaj:( hadam to do vecera prejde. teraz som si dala este jablcko, nejako to zvladnem...uz nech je obed🙂drzte palce!

turandotta
4. okt 2013

@cessy jaj, to ma mrzi, nech si skoro fit! tie chripky vedia cloveka riadne odrovnat...drz sa!

cessy
4. okt 2013

@peggulka ano,ano dnes ovocko. A zajtra???ake mas chute, nad cim rozmyslas 😉

cessy
4. okt 2013

@turandotta no to poznam neodolatelna chut na nieco co by som nemala.
Dnes mas skroby??? skus si dat vacsiu porciu,aby si nebola hladna a nemala pokusenie.

turandotta
4. okt 2013

@cessy dakujem za pozbudenie! jaj, veru, na obed si dam aj dva taniere🙂))) varim cicerovo - porovu polievku. povodne som chcela to tvoje sojove sote varit, ale nejako som dostala chut na polievku. usitrim si recept na buduce🙂

cessy
4. okt 2013

@turandotta krasne si schudla,tak si to nepokaz neakym chlebikom 🤐 🤐 🤐

Inak ten recept bol nieekoho omega, sojove maso som este nejedla 😅

turandotta
4. okt 2013

@cessy jaj, som si nevsimla...ja uz ta vidim v kazdom recepte🙂

cessy
4. okt 2013

@turandotta 😀 😀 😀
V pondelok este nieco popridavam, mam nieco nafotene 😉

turandotta
4. okt 2013

@cessy super, sa tesiiiim🙂

cessy
4. okt 2013

@turandotta aj ty nezabudni fotit, cicerovu polievku som tiez nikdy nejedla

peggulka
4. okt 2013

@cessy no ja netusim co zajtra...neviem ci vajco, syr, alebo masko..hmm...teraz si idem dat salatik,ovocie mi idu uz hore krkom troska..heh... a ty mas nejaky tip?? rada sa inspirujem...inak robila som vcera tie tvoje kalerabove fliacky...ako fakt ze jedna basen 🙂

peggulka
4. okt 2013

@turandotta aaale bielkovinu mozes vecer, to neni az take hrozne ako keby si zbastila celu milku 🙂)) takze si nerob vycitky, to je ok, sme len ludia, a zas nebudeme sa tryznit, ked nam fakt ide nieco na chut, tak si daj, urcite z toho nepriberies, ked to je len obcas a s mierou 😲 neboj aj ja si davam, neberiem to zas az tak smrtelne vazne... mne sa paci uz aj toto co som schudla..ale samozrejme chcem viacej, len teraz nebudem sa tyrat 🙂 mam sa rada..heh

montinka
4. okt 2013

@peggulka tak ja mam dnes bielkoviny a dala som si tuniaka z konzerva so zeleninou+zeleninovy salat. hadam to mohlo byt

peggulka
4. okt 2013

@montinka juuuuj vidiiiiis, na tuniaka si uz dlho brusim zubky...som na neho ale teraz uplne zabudla..diky za tip, tak zajtra bude asi tuniacik so salatikom...mnamiiiii 🙂))))

montinka
4. okt 2013

a zajtra mam skroby a deckam som navarila brokolicovu polievku so zemiakmi + postruhanu mrkvu,takze na zajtra mam obed aj veceru aj ja
🙂

samada
5. okt 2013

môže sa mäd? A ktoré dni par. pretlak? A lečo je brané ako zelenina, hoci je tam asi aj olej? A krabie tyčinky?

lydka84
5. okt 2013

@samada
ahoj moj nazor a ja to aj tak robim :
med je urcite lepsia alternativa ako cukor takze ak chcem dam si, vo vacsine na ovocie
pardajkovy pretlak davam vsade, zvyknem na nom dusit zeleninu ci k masu alebo v ryzi , alebo na pizzu takze vsetky dni ho pouzivam
leco je zelenina , neries olej, sak ten sa dava vsade male mnozstvo
a krabie tycinky su bielkovina
🙂

samada
7. okt 2013

a cestoviny na 3. deň môžem aj so syrom? Akým?

cessy
7. okt 2013

@samada so ziadnym, syr je bielkovina 😉

cessy
7. okt 2013

Dobre ranko, hlasim sa v plnej sile, v praci, odhodlana pokracovat v mojej diete 😀
radsej som sa po tyzdnovom vypadku ani neodvazila, bala som sa aj na vahu pozriet 😒 ☹
dnes dufam ze by som mala mat UH, takze cestoviny s domacim uncle bens 😝

cessy
7. okt 2013

@peggulka
@turandotta
kde sme?? co dnes papame???

peggulka
7. okt 2013

@cessy ja na FB moja 🙂

cessy
7. okt 2013

@peggulka 😵

iva187
8. okt 2013

Takže... všetky vás zdravím, prečitala som si zopár vašich príspevkov a dospela som k tomu,že sa pridám k vášmu dietovaniu =) pre začiatok sa asi trochu predstavím =) mam 24 rokov,ročného synčeka a po mojom tehu mi ostalo 20kg naviac =((( mám 175 cm a 88 kg čo je príšerné... dúfam,že mi táto dieta pomôže zbaviť sa nejakých kíl... (objednala som si aj knihu) =)

turandotta
8. okt 2013

@cessy
@peggulka ahojte, tak som tu po chvilkovej pauze...ach, ked si spomeniem ako som v pondelok doobeda myslela na svoje labuznicke "chutky" a na obed sa mladsi syncek zobudil a zacal vracat a vracal az do soboty nadranom ked mu dali v nemocnici infuziu...je mi zle...dieta nedieta, od piatka rana do soboty poobedia som nic nejedla...bol to obrovsky stres, hadam uz dobre. vcera som sa konecne najedla...aj som dietu porusila, ale idem dalej🙂 ako sa dari vam? aky mate dnes den? nejake dobre receptiky? idem pozriet do skupinky...ja dnes skroby...tesim na zajtra, dam si pizzu! drzte sa a ozvite sa!!!