90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciap
12. okt 2008

Ahojte, tak ja som mala vcera ovocko a prisla na mna faza, ktora stretla aj vas - aky mate den? ziadny 😠 . Z celeho dna sa na ovocie podobal iba banan, ktory som si nakrajala do palacinky a to neskutocne mnozstvo jablk, ktore sme zavarali skoro cely den. Uz zase sa na mna prichadza obzerstvo. Buduci tyzden mam dostat.

Aniel - vcera som mala o vyse kilo navyse, takze pocit bol dobry, ze som pribrala. Vidim to na bruchu.

Anaret - poviem pravdu, dochadzaju mi sily tesne pred koncom. Najradsej by som sa uz na to vy... Aj ked viem, ze ak po diete spustim normalne stravovanie, bude to moj koniec a cele trojmesacne trapenie vyjde navnivoc.
Bohuzial pocula som z viacerych stran, ze kila sa po diete vratili ☹ .

Miresta - ako ti je?

Dnes mam bielkoviny, urobila som morcacie masko s jablkami a cesnakom. Este zajtrajsok asi dodrzim, ale potom budem mat problem, pretoze v utorok na obed cestujem do BA. To by som mala mat UH. V stredu, ked sa budem vracat by som mala mat ovocie, tak mozno aspon to dodrzim, aj ked poviem pravdu, uz ma ovocne dni prestavaju bavit.

aniel
12. okt 2008

😝 luciap,keď sa budeš stravovať normálne ,tak nepriberieš,ale keď 2 týždne budeš jesť zákusky ako ja ,tak priberieš 🙂

luciap
12. okt 2008

Aniel - bodaj by si mala pravdu 🙂 .

anaret
12. okt 2008

luci, vydrž...
a načo ideš so Blavy na dva dni ? na nejaké školenie??? to sa dá vydržať... dáš si nejaký rožok tmavý - so zeleninou a prípadne nejaké koláče...a na druhý deň si kúp dosť ovocia a tekutín, prípadne nejaký 100% džús...

luciap
12. okt 2008

Anaret - idem na jeden pohovor, na ktorom mi velmi zalezi. Asi to fakt poriesim nejakym rohlikom. Celkom by som si uz dala pizzu, ale asi budem musiet vydrzat do dalsieho UH, co bude v sobotu. Aspon si budem mat kedy upiect. Dakujem za podporu, asi fakt potrebujem nakopnut na cielovu rovinku. Keby som sa zase nedostavala do toho zraveho obdobia 😖 .

aniel
13. okt 2008

luciap,nová práca? 🙂

luciap
13. okt 2008

Ano.

aniel
13. okt 2008

🙂 😉 🤐 😵 🙂

jesika26
13. okt 2008

čaute štíhlošky 😀 😀 😀

miresta
13. okt 2008

Ahojte bambulky- chuduľky, ako sa vám darí?
Mne ako stále bolesti žalúdka keď zjem niečo ťažké, aj tie ranné bolesti sú stále, ale chodím na injekcie.
Ináč váha od kedy som pribrala tri kilá stojí alebo skáče 2-3 kg. Ale ja verím že to dám naspäť dole, len teraz musím na žalúdok trochu pomaly. Aj nemám náladu sa niečim zaťažovať, mám niejaké blbé dni, nič ma neteší. Ale urobila som si radosť s oblečením niejaké som si kúpila minulý týždeň a dnes som si kúpila nový vysávač, lebo som už potrebovala, výborný.
Dietku nedržím takže, si pokecáme na novej téme čo založila tinaa - Po 90 dňovke.
Pekný deň, a držím palce ostatným, stojí to za to. 🙂 😉

aniel
13. okt 2008

miresta aj ja sem chodím zo zvyku,lebo táto téma mi veľmi pomohla 😀

jesika ,že sa aj ukážeš,ako to ide? 😉

aniel
13. okt 2008

jesika-mrkni aj na tému pokec po 90dňovke 🙂

aniel
13. okt 2008

polarka -a ty ako .Nejak málo sem chodíš 🙂

aniel
13. okt 2008

babenky už nechudnete?

twins-čo robíš? 😎

luciap
13. okt 2008

Aniel - no toto jedlo sa uz az tak na dietu nepodoba, ale aspon sa tak tvarim 🙂 . Dnes som mala leco, na obed som si napriek skrobom dala do neho vajce, na veceru bez vajca, ale s chlebom a za tym este kusok chleba so syrom. No co uz, nejako to snad dokopem do konca, ale som zo seba sklamana.

Miresta - tak to je super, ze si si obnovila satnik. Ja som dnes skusala nohavice, co som si minule kupila (38) a ledva som ich zapla 😠 .

aniel
13. okt 2008

po vode sa do nich zmestíš 😒 🙂 😀 😝 😵

miresta
14. okt 2008

luciap - nebuď smutná, len sa nevzdávaj a veľmi nepovoľuj tých 90 dní by si mala dodržať, čím viac povolíš tým menej zhodíš a dokonca začneš priberať. Aj ja som po dietke povolila a vidíš, hneď sa mi vrátili 3 kilečká, a škoda, že teraz nemôžem ani zeleninku a ovocie. Ale niečo sa dá, tak aspoň to, a ja verím, že sa naspäť vráti váha a začnem viac cvičiť a pôjde to ešte dole. Pekný deň a nebuď smutná. 🙂 😉

miresta
14. okt 2008

babenky - ako sa darí vám ostatným?
twins - ty ako, držíš dietku, alebo nie? Vravela si že chceš zhodiť niečo do svadby. Ako sa ti darí?

aniel - aj ja sem chodím len preto, že ma zaujíma ako sa majú ostatné, ako sa im darí, a preto,že tu som sa udomácnila, ale tá nová téma Po 90 dňovke, sa mi tiež páči, takže už tam sa preorientujem. Možno sa sem ešte niekedy vrátim, keď mi bude lepšie. 😀

aniel
14. okt 2008

no aj ja už pôjdem do idruhej témy ,ale ešte ma zaujímaluciap ako dokončí dietku alebo nech už tiež prejde do druhej témy.Ja sa sem tiež vrátim ak nebude téma uzamknutá,ale neskôr. 🙂

aniel
14. okt 2008

🙂 😉

anaret
14. okt 2008

lucia, vydrž a po skončení sa nevrhni na "bývalé zlé stravovanie" ...skús doobeda ovocie a deliť jedlo...nie sa už tak obmedzovať ako doteraz, ale ani nie jesť normálne...

anaret
14. okt 2008

ozaj a držím palce na pohovor - napíš ako dopadol...

twins
14. okt 2008

ahojte vsetky ja sa drzim ako tak dnes som cely den nic nejedla ale ked som prisla domo o 19 som zjedla dva krajce sardinkoveho chleba s maslom ale dostala som to a som strasne pazrava

a inak vyhadzali sa mi po tvari a rukach a aj na jednom uchu take divne vyrazky strasne ma to svrbi a ako som taka nervozna tak by som stale nieco hryzla neviete co by mi na to pomohlo vobec neviem z coho sa mi to povyhadzovalo ale ako vas tu citam tak neviem ci nemam nieco podobne ako ste tu spominali

aniel
14. okt 2008

twins mrkni aj do druhej témy 😉

aniel
14. okt 2008

twins -po 90dňovke pokec 🙂

aniel
15. okt 2008

no baby tu to nejak zmrzlo,tak sa lúčim pa pa 🙂

luciap
15. okt 2008

Ahojte, tak mam za sebou tazky den, ktory s dietou nemal nic spolocne. No co uz. Snad to zajtra bude lepsie. Budem mat bielkoviny.
Pohovor dopadol celkom fajn, definitivny vysledok vsak budem vediet az koncom buduceho tyzdna.

aniel
16. okt 2008

luciap-to je super 😵

miresta
16. okt 2008

Babenky na tejto stránke vás už veľa nechodí, to sa tu neprídavajú žiadne nové?
Veď je to super dietka.
luciap - tak to už držíš túto dietku sama? O chvíľu budeš mať koniec tak potom zavítaš k nám na tému Po 90 dňovke.
aniel - máš pravdu, že tu už asi nik nechodí, pokazilo sa to. ☹

alka875
16. okt 2008

ahojte,prečo tie kilá nechcú ísť,dole? prvýkrát to išlo ľahšie,ale teraz? zastavilo sa to a nejde to nižšie