90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
29. dec 2013

@andrea1516 dakujem trosku som sa pohrala, tak dufam ze to vsetky uvidia a budu vediet editovat je to vec nastaveni , tak snad uz som to nastavila dobre ...... no dala som si aj aj druheho lebo sa mi moje miery vobec nepacia a to cislo na vahe bolo rano strasneeeeeee 😠 😠 😠 😠 takze cim skor tym lepsie a druheho idem aj tak do prace takze mozem zacat hned ...... a v nedelu skusim nieco bbymysliet na obed so zeleninou len este neviem co 😒

andrea1516
29. dec 2013

baby ak zacneme 2ho tak nam vodny den vychazda na štvrtok co je podlamna dobre lebo ja toho najviac jem cez vykend ked mam viac casu a v praci nestiham

lydka84
29. dec 2013

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

tak babenky este raz toto sa tu trosku bude opakovat ospravedlnujem sa ale aspon tie co pridu nebudu musiet citat historiu moc do zadu takze :

kto sa v januári pridáva na novú 90-dnovku ???? zaciatkom januara 2.1.2014 zaciname tak cim viac nas bude tym to pojde lepsie, sup sup hlaste sa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

posielam link kde je vlastne cela kniha vsetko rozdelene popisane + vysvetlenie + 90 receptov, odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky kde ak chcete zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda tri riadky aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
29. dec 2013

@lydka84 ja si spravim zapekanu zeleninu so sunkou a vajickom mam naschval take mysky male a ked si spravim dve hned mam aj veceru aj obec nastruham si na to 20percentny syr a je to fantasticke a aj ta to nasity .a vajicka davam len jedno zltko a viac bielok aby to neopsahovalo vela tuku a cholesterolu a zelenina aku mas rada ja si kupujem mrazenu brokolica hrasok karfiol mrkva uvarim velke kusi rozrezem a pridma skunku rozslham vajicko zalejem a na vrch syr a pridavam korenie aby to malo aj chut 🙂 ak sa ty to paci skus

andrea1516
29. dec 2013

@lydka84 a ja anti talent mam dalsi problem neviem do tabulky pisat :(

lydka84
29. dec 2013

@andrea1516 skus malo by to uz ist ...sorry ale dnes s tym robim prvy krat nepoznam to takze musim to ponastavovat

lydka84
29. dec 2013

@andrea1516 len miesas tam bielkoviny a to sunku a vajicko co sa nema ale zas podla mna bielko nic neurobi ........... ja som myslela nejaky napad na vitaminovy den na obed a veceru niesco so zeleninou ci iekto nemate typ

andrea1516
29. dec 2013

bielokinovy den ano a ja som aj pretim miesala vajicka zo sunkou a chudla som bez problemov jedine dodrziavam ze ked jem maso na obed na veceru uz nejem vajicka ale maso alebo rybu.

lydka84
29. dec 2013

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

tak babenky este raz toto sa tu trosku bude opakovat ospravedlnujem sa ale aspon tie co pridu nebudu musiet citat historiu moc do zadu takze :

kto sa v januári pridáva na novú 90-dnovku ???? zaciatkom januara 2.1.2014 zaciname tak cim viac nas bude tym to pojde lepsie, sup sup hlaste sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

posielam link kde je vlastne cela kniha vsetko rozdelene popisane + vysvetlenie + 90 receptov, odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky kde ak chcete zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?
key=0ArD8ThSrxU3qdHBSajdpdnBlVk1seXJ0NjBvYV9naUE#gid=0

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda tri riadky aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok 😉 😉 😉 😉 ďakujem

a este ak to nechcete zverejniť, tak aspon doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝

andrea1516
29. dec 2013

@lydka84 podarilo sa my to uz len aby bolo druheho a aby sme sa do toho pustili a aj vydrzali do konca

lydka84
29. dec 2013

@andrea1516 super som rada, skusim to este pozriet ake ine nastavenia sa v tom daju urobit, mozno sa mi podari zablokovat mazanie .... len som sa s tym hrala narychlo tak som nestihla studovat ako to funguje 🙂

lydka84
29. dec 2013

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
do tretice vsetko dobre snad to pojde teraz 😉 tak babenky este raz toto sa tu trosku bude opakovat ospravedlnujem sa ale aspon tie co pridu nebudu musiet citat historiu moc do zadu takze :

kto sa v januári pridáva na novú 90-dnovku ???? zaciatkom januara 2.1.2014 zaciname tak cim viac nas bude tym to pojde lepsie, sup sup hlaste sa

posielam link kde je vlastne cela kniha vsetko rozdelene popisane + vysvetlenie + 90 receptov, odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky kde ak chcete zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda tri riadky aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

a este ak to nechcete zverejniť, tak aspon doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

maricenka1
29. dec 2013

ahojte som tu po dlhom case, 90 - dnovku som uz raz mala a rada sa k vam pridam od toho 2,1 budem mat lepsiu motyvaciu. Kolki idu do toho_?

lydka84
29. dec 2013

@maricenka1 no ked dobre ratam tak s tebou by nas mohlo byt 14 ... zalezi kolke naozaj zacneme 🙂

maricenka1
29. dec 2013

@lydka84 viem do coho idem 😅 😅 a viem ze ked prezijem prvy tyzden tak to zvladnem 🙂

lydka84
29. dec 2013

@maricenka1 no ja som mala vyratanych teraz poslednych 29 dni do vianoc ze 24,12 by bola voda, prvych 8 dni preslo hladko a od 9 som porusovala denne tak som 15 den s tym prastila ....ale teraz som odhodlana na 90 a musim to dat .......mne sa v 2007 roku podarilo vydrzat okolo 70 a krasne vysledky som mala ...........a co ty drzala si ju uz celu ???? a co vysledky?

maricenka1
29. dec 2013

@lydka84 Ja som vydrzala celu(skoro bez prehreskov) + som drzala este tu 90 po tom schudla som 23 kg . 1,5 roka som sa nepriberala a to som jedla normalne ale teraz som akosi zacala tak to potrebujem stopnut kym sa este da nechcem byt tam kde som bola na zaciatku. Chybalo mi akesi to nastartovanie a vnutorne ze chcem to ale po precitani super knizky - som sa zdravo namotivovala, ze som si este musela objenat aj pokracovanie cize motivacia by mala zostat na tie prve kriticke dni. 🙂

lydka84
29. dec 2013

@maricenka1 ke dmozem, pred kolkymi rokmi si drzala a z akej pociatocnej vahy si sla ???

eliza78
29. dec 2013

Ahojte, aj ja sa k Vám pridávam. Upútalo ma, že vás je tu už toľko. Nepatrím medzi ženy s pevnou vôľou, ale ak sa tu takto budeme navzájom povzbudzovať, pôjde to isto ľahšie🙂

misena741
29. dec 2013

Fakt nas bude 14?To bude super.mozem s dat aj j do tabulky?Len ja uz budem mat 69 den diety 🙂 Ale chcem ist dalej,aspon do 150,180 dni.Neviem ci mam zacat od zaciatku,alebo pokracovat. 🙂 Zajtra vitaminovy den,rano kaki,desiata banan,obed 3 mandarinky,olovrant a vecera mandle.mnam mnam.bielkovinovy den na silvestra na obed kapustnica hribiky,maso.vecer si dam kapustove listy plnene mletym asom na kys.kapuste.uz s tesim.kazdy den 20 min.rotoped.

andrea1516
29. dec 2013

@eliza78 ahoj a pekne vytam 🙂 ani ja nemma pevnu ale verim ze to spolu dame 🙂navzajomsi pomozeme a povzbudime

andrea1516
29. dec 2013

@eliza78 2o zaciname pridaj sa aj ty na tabulku a poznas tuto dietu?

lydka84
29. dec 2013

@misena741 jasne ze mozes tabulka je pre vsetkych ma nekonecne vela riadkov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
29. dec 2013

@eliza78 tesiiime sa vitaj medzi nami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misena741
29. dec 2013

@lydka84 tak sa pridam,som rada,ze tu uvidim nove receptiky,aspon si poradime.drzim vsetkym palce 🙂

zuzka2010
30. dec 2013

ahojte babymozem sa ja ja k vam pridat?ranajky formou ovocia mam uz vyse roka, ale chcem skusit aj striedanie danych dni..len mam problem, ze maso nejedavam...

aduss
30. dec 2013

@zuzka2010 ahoj..jasne pridaj sa..je nas tu uz vela 🙂 2. zaciname 🙂 nevadi, ze nejes maso, v bielkoviny mozes davat aj syr, vajicka, jogurty a podobne, takze to nie je problem

andrea1516
30. dec 2013

@zuzka2010 ahoj vitaj medzi nami prdaj sa aj ty na zoznam ,uz len par dni a ideme do boja🙂

lydka84
30. dec 2013

@zuzka2010 nabielkovinovy den sa da vymysliet kadeco ci uz s fotu syrom vajickami rybami a kadecim inym takze problem v tom ze nejes meso vobec nevidiiiim , si si maso zvyknem davat raz za 8-12 dni som masova ale nijak extra radsej amma zeleninu zapecenu so syrom 🙂

lydka84
30. dec 2013

@mirkapramukova trosku som ti pomohla s tou tabulkou s datumami 🙂