90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
30. dec 2013

@lydka84 zacat som uz zacala len dufam,ze vydrzim do jari aspon....inac ja sa aj v plavkach odfotim zo vsetkych uhlov a po prvej vode tiez nech vidim aj na fotkach ako idu cm dole-dufam,ze pojdu dole🙂

lydka84
30. dec 2013

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tak babenky este raz toto sa tu trosku bude opakovat ospravedlnujem sa ale aspon tie co pridu nebudu musiet citat historiu moc do zadu takze :

kto sa v januári pridáva na novú 90-dnovku ???? zaciatkom januara 2.1.2014 zaciname tak cim viac nas bude tym to pojde lepsie, sup sup hlaste sa

posielam link kde je vlastne cela kniha vsetko rozdelene popisane + vysvetlenie + 90 receptov, odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😉 😉 😉

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky kde ak chcete zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

a este ak to nechcete zverejniť, tak aspon doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
30. dec 2013

@eliza78 tak myslim ze je tu toho dost rozpisane uz 🙂

matamisi
30. dec 2013

@lydka84 super,ze si spravila tabulku,len ja blondina a blba to neviem otvorit,lebo mi tam pise,ze mam heslo dat na googl a to ja neviem:-X ked pride mm z roboty tak sa opytam ake heslo tam msm dat...o_O

lydka84
30. dec 2013

@matamisi asi tam mas - na googli ucet preto to pyta ale dala som to vsetkym aj neregistrovanym takze malo by ta to pustit ak nie zmenim este nastavenia .... treba povedat lebo tiez sa s tym len ucim robit druhy den 🙂

eliza78
30. dec 2013

Mám takú otázku, keď je vitamínový deň, tam sú aké časové intervaly medzi jedlami? Sú tam raňajky, desiata, obed, olovrant aj večera???

lydka84
30. dec 2013

@eliza78 mozes papat kazde dve hodiny, ovocie zeleninu, orechy alebo semienka 🙂

eliza78
30. dec 2013

@lydka84 lydka, znie to tak jednoducho a vábivo..... ja milujem ovocie🙂

lydka84
30. dec 2013

@eliza78 a ked ho este posypes skoricou 😝 😝 😝 😝 😝 nebude ta tahat za skadkym.... nerozkolise sa ti hladina cukru a nebudes mat navaly hladu .......mam to vyskusane a v praci mam malu solnicku plnu skorice a pouzivam ju vsade a je to skveleeeeeeee 😝 😝 😝 😝

eliza78
30. dec 2013

@lydka84 ja veľmi na sladkosti nie som, nemusím čokoládu, cukríky, zmrzlinu ani koláčiky či krémové torty.......
zato rada zobkám, pukance, oriešky a veru aj čipsy sú mi blízke :(

eliza78
30. dec 2013

@lydka84 a soľničku so škoricou si určite pripravím už dopredu, veľmi sa na to teším, som fakt odhodlaná, len ma tu, baby, podržte, aby som to pri prvej kríze nevzdala, naozaj by som sa chcela zmestiť do svojich starých rifiel, ktoré som nosila, keď som s mojím milým išla na prvé rande, teraz je už otcom mojej 4 ročnej Adelky no a moja postava, sa žiaľ trochu zmenila, pri mojej drobnej postave na mne zbadať aj 2 kg navyše a ja som mala vždy 48, najviac 50 kg.... a teraz 60 BUM!!!

lydka84
30. dec 2013

@eliza78 a ja som opak za sladkym sa idem zabit a slane nemusim 🙂
moj ciel je drzat sa okolo 70 kil kedze mam urcite cez 90 zas a to mam len 160 cm takze si prutik oproti mne..... neboj podrzime sa navzajom sak preto tu chodime , ved v jendote je sila 🙂

lydka84
30. dec 2013

@matamisi cm pojdu urcite a nad fotenim ja ja rozmyslam je to super odstrasujuce ked sa potom clovek zase rozje 🙂

andrea1516
30. dec 2013

@lydka84 ja som to iste sladke viem silno odolavat ale ked je stres alebo depka tak chytim sladke a uz to ide dole ale spolu to dame ja som mala pret transplantaciou 100kg pocas nej som dene priberala 4kg co upimne som chodila ako maco zavodnovala som sa pecen prestala pracovat mala som halucinacie a islo to cele na oblicky umierala som a moj problem bol ten ze si neviem vytriet zadok lebo som tak zavodnena ze nedotiahnem nepripustala som si ze umriem a ze zubata my klepe po chrbte den transplantacie som mala cca 130kg a isla som na operacku ze bude vsetko ok pecen vymenia a ja este aj maminka budem ...operacia sa podarila mna prepustili s 84kg stare veci co som kupovala v uk a som bola chutsia my boli velke uzivala som si to potomprisla velka noc a sladke a stres praca nevlastne dieta a stahovanie a bum vratilo sa 15kg a mne oznamili teraz po biopsii ze sa choroba vracia aj na tuto pecen a ked neschudnem tak budem mat zase cyrhozu potom rakovinu a mozem vonat fialky od spodu...takze ide sa bojovat a raz aj ja porodim male zdrave babetko ...po cely cas som bojovala preto jedno a dake hlupe kila my nezabrania ....

matamisi
30. dec 2013

@andrea1516 panaboze az mi husia koza naskocila ked som si to precitala....jemine co si si musela vytrpiet=-Oneboj urcite schudnes ...

andrea1516
30. dec 2013

@matamisi dakujem ja som to sem napisala baby aby ste vedeli vsetky ze my zeny sme silne a ze sme aj vsetky velke bojovnicky a co chceme to dokazeme ...ja som to dokazala a verte my som si poplakala ze sa to vracia a doktor my povedal ze musim schudnut lebo som si hned povedala ze ved sa o to snazim cely zivot a stale je to kolobech ale teraz dufam ze sa nam to vsetkym podari a o 90dni budeme vsetky hrde a pišne na seba 🙂

eliza78
30. dec 2013

neboj, budeme ťa tu všetky podporovať a urobíme všetko preto, aby to vyšlo!!! držím palce

andrea1516
30. dec 2013

@eliza78 dakujem ste super

matamisi
31. dec 2013

Dobre ranko,ja uz od 6.00 hore=-O jemine ja mam strasnu svalovicu zo vcerajsieho cvicenia....vsetko ma boli,dnes sa musim premoct a cvicit....

lydka84
31. dec 2013

@matamisi neboj zvyknes si po prar dnoch, daj si apralen rano vecer a svalovica nebude 🙂

andrea1516
31. dec 2013

Baby taka mala otazka musli mozem jest kroty den?druhy ci treti?nie som si ista

lydka84
31. dec 2013

@andrea1516 UH je mussli je to z obilnin

matamisi
31. dec 2013

@lydka84 len ja kojim tak s paralenom to nechcem prehanat:-X asi to musim len vydrzat...

lydka84
31. dec 2013

@matamisi tak to potom držžžžž 😀

andrea1516
31. dec 2013

@lydka84 ok dakujem nebola som si ista

andrea1516
31. dec 2013

Baby moje prajem vam štastny novy rok vela sil na naše chudnutie a aby sa nam splnili naše prania ...oslavte to poriadne a druheho sa ide na to 🙂

eliza78
31. dec 2013

aj ja sa pripájam a všetkým vám prajem veselého silvestra a šťastný nový rok plný rýchleho úbytku v kg a cm

misena741
31. dec 2013

Stastny novy rok,uz sa na vas tesim.zajtra zacinate,nezabudnite sa odvazit,pomerat ,psych.nachystat. 🙂

andrea1516
1. jan 2014

Dobre rano Baby tak ja si dneska spravim detox den alebo aspon doobedje a lahka vecera lebo ja mam pocit prejjedenia az bolest zaludka a od zajtra naplno ...ako ste oslavovali?

bebebrumik
1. jan 2014

Dievčata. Rada by somsa kvam pridala...tych zčiatkov už som bala dost vela,no verim, že tentokrat sa to podarí...pribudlo mi aj niekolko ochorení, kde dietka je už nutna...
ešte všetko najlepšie v Novom roku prajem, nech sme všetky zdrave, a spokojne...🙂