90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
2. jan 2014

@miskakyska len sa montuj chcem aby tam pridavali recepty vsetky ucastnicky aby sme si pomohli v napadoch a typoch na varenie, tak skus, ak neico nevies pytaj sa vysvetlim ked nie vymazeme nie je problem a dame este raz

lydka84
2. jan 2014

@andrea1516 skveleeee zvladla si tak sup sup dalsie nech tam mame aspon po 100 napadov na kazdy den ..... ja pridam cez vikend dalsie

lydka84
2. jan 2014

@miskakyska
https://www.modrykonik.sk/group/5470/
a hore pod nazvom do toho okienka " pridaj prispevok do skupiny "
zaradis cez mriezku aky je to den napr: #bielkoviny
a napises recept a hotovoooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrea1516
2. jan 2014

@lydka84 este sa nahovaram na pas ale skvor sa stymto hrajkam lebo sa my nechce cvicit...zle dievca som v tomto

miskakyska
2. jan 2014

@lydka84 som myslela tú tabulku s mierami 😉 😉 a ja Ti neviem...myslíš,že bolo nutné založiť dalšiu skupinu,ked už jedna existuje? 😅 😕 nechcem nasrať tigra..len tak medzi rečou sa pýtam 😕 😀

lydka84
2. jan 2014

@andrea1516 no ja cvicit zacnem postupne .............a dnes to veru nebude snad od buduceho tyzdna sa postastiiii 🙂

lydka84
2. jan 2014

@miskakyska tam len kliknes na linky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a pises napises meno miery vahu datumy a hotovo, tam nemas co pokazit ......

a co sa tyka tejto skupiny nie je to skupina na kecanie ale fici to cisto ako kucharska kniha a rozpis rozdelenia potravin co sa kedy moze na zorientovanie sa ....nic viac nic menej baby zacali davat recepty tu a to casom nenajdes a "zapadnu prachom" preto som tu skupinu vyvorila aby sa tam hadzali len recepty a aby diskusia ficala tu ......tato diskusia tu fici par rokov je skvelaaaaaa a chcem aby pokracovala aj nadalej tu ....

andrea1516
2. jan 2014

takze mala som 25minut na pase richla chvodza viac som nezvladla lebo dneska som sa toho vela nachodila ale aspon nieco na zaciatok este mozno zopar brusakov a na dneska ok este si dam caj na vecer a mozem ist spat ...aby ma nechitila faza obžerstva 🙂

lydka84
2. jan 2014

@andrea1516 ja som si prave na zajtra urobila nieco ako zeleninove rizoto ...povodne to bola ryza uvarena k stroganovu a zrazu čáry máry a je z toho rizoto na škrobový deň a k tomu si dám asi cviklu 😝 😝 😝

lydka84
2. jan 2014

@babatenko77 nevidim ta v tabulke, do ktorej si sa zapisala ????

lydka84
2. jan 2014

@miskakyska a ty sa nam do tabulky nezapises???

lydka84
2. jan 2014

@kvetinka64 poradie sa musi dodrziavat bielkoviny, skroby, uhlohydraty vitaminy ...a tak dookola a 29 den je len voda.....ale ak sa zajtra pridas knam na skroby podla mna pohoda 🙂

andrea1516
2. jan 2014

@lydka84 cvikla je velmi zdrava aj ja som ju mala na veceru .musli je tak uhlohydrat vsak?nasla som v jednom casaku zauimavy recept hned to dam hore...aj ja si idem uvarit este rizu richlo a zajtra si udusim zeleninu a mam obed ...zatial nepocitujem hlad takze vyvar vynecham dneska som vypila vela vodi tak som neni hladna skvor na mna ide fasa zjedla by som nieco dobre 🙂

lydka84
2. jan 2014

@andrea1516 ja cviklu tiez milujem..... ano musli je UH ..... ja hladna tiez nie som ale vypila som asi 3 litre vody a liter caju + kavu strasne ma smadiiiiii nechapem 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

maricenka1
2. jan 2014

Ahojte tak mame 1 den za sebou 🙂 dnes bolo kura+zelenina+cerealny chlebik+vyvar, vecera ta iste bez vyvaru a chlebu. Zajtra ide ryza s kukuricou + chleba+vyvar, mnam uz sa tesim na zajtra. Tak sa drzte 😲 😲 😲

lydka84
2. jan 2014

@maricenka1 veru mame a vyzera ze uspešne co je skveleeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
2. jan 2014

@lydka84 aj ja som stale smedna ktovie preco si telo pita vodu

maricenka1
2. jan 2014

@lydka84 tieto prve dni budu krute najlepsie je ist skoro spat a asi uz aj idem, tak sa drze dalej ahojte.

miskakyska
2. jan 2014

@lydka84 som povedala,že sa nevážim 😝 ale šak ma tam možeš dopísať,ako nevážiacu členku 😉

lydka84
2. jan 2014

@andrea1516 asi som prekyslena a telo sa toho chce zbavit , takze voda s citronom to istiiii

lydka84
2. jan 2014

@miskakyska sak nevadi ze nevazis ale aspon vieme ze si v tom s nami 🙂 idem ta dopisat do tej kde su kg 🙂 napises ci si obliekla nakoniec 🙂 len podla mna budes musiet kupit mensie 😝 😝 😝 😝 😝 😝

miskakyska
2. jan 2014

@lydka84
@andrea1516 a po pár dňoch Vás budú bolieť ukrutne kocky(hlavy)...to je dobré znamenie..to znamená,že sa telo detoxikuje.............. 🙂

miskakyska
2. jan 2014

@lydka84 hehe leeen aby

lydka84
2. jan 2014

@miskakyska v lete ma bolela makovicka od prveho dna dnes je to take v pohode trosku ju citim ale nenazyvala by som to bolestou ... tak snad to voda zachrani 😀 😀 😀

miskakyska
2. jan 2014

@lydka84 nebooj,my to dáme... 😀

andrea1516
2. jan 2014

@miskakyska tak preto ma boli od tej cca12boli hlava uz chapem

mirkapramukova
2. jan 2014

Ahojte,tak dnesny den uspesne za mnou.Boli sme na navsteve a odolavala som vsetkym chlebickom,kolacom a mojej oblubenej pomazanke. 🙂 Som rada,ze som to zmakla.A som aj velmi prekvapena,ze niesom ani hladna.Po tych tazkych prezieracich dnoch. 😀 Len si tu vsimam,ze kazda kolko vody pijete a ja zas mam opacny problem.Za den vypijem velmi malo vody.Asi 5 poharov.A to je vsetko.A ja este pred ranajkami pijem jablcny ocot-pije to niektora z vas???

petra53
2. jan 2014

ahojte baby, len vás chcem poprosiť o radu. Chcem začať s touto diétou a kamoška hovorila niečo o tom - ale vraj si nie je istá - že by sa pred 90 dňovou diétou mali 3 dni iba ovocné a zeleninové šťavy piť? Nikde som to nenašla, poradíte prosím? ďakujem 😵 😵 😵

aduss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lydka84
2. jan 2014

@petra53 ahoj v knihe sa o tom nepise takze to povazujem za Kacicu 😝 😝 😝 ...proste zajtra si povies ze zacnes a ides 😀 😀 😀