90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

vevericka2002
4. jan 2014

@lydka84 dakujeeem... 🙂 musim ju znova oprasit... mam ju v elektronickej forme, ale snad to nie je az take rozdielne... 🙂

lydka84
4. jan 2014

@vevericka2002 kniha mi pride prehladnejsia a viac informativna odporucam stiahnut , nasla som ju teraz v slovencine na nete je to PDF subor , je to 8 dvojstranok, precitas za 10 minut 🙂
http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

vevericka2002
4. jan 2014

@lydka84 dakujem idem na to 🙂

lydka84
4. jan 2014

@vevericka2002 a to si prvy krat vydrzala 90 dni ??? ci 90+90 ??

andrea1516
4. jan 2014

no kocky ako vam to ide?ja dneska mali prehresok zemiaky :/ ale nejedla som sledke zajtra si dam za trest pol dna vodny a potom len ovocie mandarinky ananas a kiwi vsetko na travenie 🙂mne ta voda nedje dam max dva litre ale to je malo

matamisi
4. jan 2014

@beani aj ja som mala dnes cestoviny s rajcinovou omackou 😉 jasne,ze mozes parene buchty,ale asi uz neskoro pisem ty si urcite uz po vecery...🙂 ja som si dala dva malinke kolace ovocne a okolo 21.00 si dam este cokoladku 70perc.kakao ....prave som docvicila tak teraz idem odychovat ...🙂

lydka84
4. jan 2014

@matamisi papame len do 20 :00 !! asi ostanes dnes bez nej 😉

lydka84
4. jan 2014

@andrea1516 ja super bez prehreskov, kupila som na zajtra nanas tak sa tesim uz teraz ana obed si dam zeleninovu hustu polievku uz teraz sa tesiiiim 😝 a podla mna trestat vodou sa nemusis...cim viac sa ja trestam ak tym skor zhresim.... takze normalne zajtra hlavu hore a ide sa dalej ako keby sa nic nestalo 😉

mirkapramukova
4. jan 2014

@andrea1516
@lydka84 Vzdy som si dala riadnu kopu zmrzliny a cokoladku povinne a isli kg dole.A dnes som si dala fajnucku zmrzlinku a vytuzenu cokoladku.Samozrejme horku 😉 😉

lydka84
4. jan 2014

@mirkapramukova ja som tiez dnes a mal zmrzlinu 😝 , najprv som myslela ze zopakujem obed ale potom som si povedla ze ked si nedam teraz neviem ci ma nechyti najblizsie 4 dni chut na sladkeeeeee 😝 😝 😝 a neudrzim tak radsej kazdy 4 den trosku a potom cloveka tak nelaka 😉

matamisi
4. jan 2014

@lydka84 ja som myslela,ze kedze idem spat az o 00.30tak este smiem kocku coko o 21.00... ci nie? 😖 ja ,ze si ju vychutnam bez deti pri telke a ty ma takto zrusis 😀

matamisi
4. jan 2014

Aj ja tu mam na zajtra cerstvy annas prichystany🙂 a kivi,banan ,mandarinku,pomaranc,jablko,kesu,mandle....asi si rano spravim miesany salat so skoricou a kazde dve hodiny si dam trosku do ust 😀

lydka84
4. jan 2014

@matamisi prepac nechcela som ale precitaj si poslednu vetu hlavne..je to okopirovane z knihy aj s tymi !!!
Prieskumy dokázali, že metabolizmus v ľudskom tele prebieha v 3cykloch:
- Čistiaci cyklus prebieha od 4-tej hodiny do 12-tej hodiny napoludnie. V tom čaše jedzte len min.(hlavne ovocie) a pite čo najviac vody, čaju a nizkokalorickych nápojov( počas diéty treba raňajkovať len ovocie)
- Druhy, prijímací cyklus, trvá od 12tej do 20tej hodiny večer. Je to čas slúžiaci na prijímanie potravy. Pri jedení nie je dôležité, aké množstvo zjete, dôležité je, aby ste dodržiavali správne kombinovanie potravín a predpísaný čas medzi jedlami. V tom dni v týždni, keď jete mäso a zeleninu, musia medzi jedlami uplynúť najmenej 4 hodiny. Keď je v poradí škrobový deň a deň UH, môžete jest nasledujúce jedlo už po troch hodinách. Prvé 3 dni jedzte 3 krát denne ( raňajky, obed, večeru) Ak ste dopoludnia hladný, doprajte si na desiatu jeden kus ovocia alebo ovocný džús, samozrejme bez cukru. Na 4-tý, ovocný deň, môžete jest viackrát denne(za jedlo sa rata už jeden kus ovocia a jeden pohár ovocného alebo zeleninového džúsu)
- tretí tráviaci cyklus trvá od 20tej do 4tej ráno. Po ôsmej hodine večer nejedzte nič!!!

andrea1516
4. jan 2014

@mirkapramukova no ja som bola do tretej len na troch mandarinkach a potom tie hlupe zemiaky ...zajtra som si abila program ze do tretej ani nnepomislim na jedlo tak uvidime ako bude a sladke my zatial nechyba vdaka sladkemu drievku je to spica ...

mirkapramukova
4. jan 2014

@andrea1516 ja som tiez veeela sladila kavu ale povedala som si,ze ziadne sladenie a ziadne mlieko.Trvalo to paru dni a od sladenia som sa odnaucila a minule som odpila s manzelovej kavi fuuuu tak to uz nieje pre mna kava.Ja len,ze treba vydrzat tie paru dni a da sa to odnaucit 😉

vevericka2002
4. jan 2014

@lydka84 90 prvých, tých druhých uz nie. ale necvicila som pravdupovediac vobe, a tie vodne dni cuduj sa svete mi nerobili problem. vypila som cca 5 l. uvidime ako to pojde tento raz. vazila som sa po dvoch tyzdnoch a prvy bol najvyssi cca 7 kg. 🙂

beani
4. jan 2014

@matamisi tak som si dala tie parene buchty na večeru 2 ks s grankom 😀 ale tak uz som potom vynechala cokoladku 😉 j ja som si dnes dala stepper a svihadlo 🙂 musim sa pomalicky dopracovať znova aspon k ako takej kondičke a potom zacinam opať cvičiť s Jillian. Skúšala som aj teraz ale mám mizernú kondičku dala som15 min. s Jillian a bola som mrtva 😝 😀

andrea1516
4. jan 2014

@matamisi super vymislene

lydka84
4. jan 2014

@vevericka2002 ono na zaciatku sa vzdy naj chudne tak snad to pojde aj teraz tak skveloooooooo...ja soms a este nedonutila cvicit ale musim sa uz 😒

andrea1516
4. jan 2014

@vevericka2002 a kolko si schudla za 90dni?ja som vydrzala 74dni a ubytok bol 15kg bez cvicenia opcas plavaren

andrea1516
4. jan 2014

@mirkapramukova ja viem nepijem nefajcim dva roky cele je to od voli pretym som kavu bez mlieka do ust nedala ale med v malom mnostve je velmi zdravi a racej si dam kazdy den med a kym vydrzim bez sladkeho si nedam vobec sladke 🙂 zatial my uz teraz zislo pekne viem ze voda s tela ale aj tak sa tesim

beani
4. jan 2014

baby a mate niektorá skúsenosti s vlákninou Psyllium?

lydka84
4. jan 2014

@beani mame 🙂

vevericka2002
4. jan 2014

@andrea1516 cca 17 kg, cize zrejme by si bola lepsia. 🙂

andrea1516
4. jan 2014

@lydka84 no to som zvedava co to je hovor???/piš/

andrea1516
4. jan 2014

@vevericka2002 nebola ale ja mam velku nadvahu narozdiel od vas ,,,kazdy chudne inac /a ja som opcas podvadzala/ takze je aj po schudnuty som mala velku nadvahu

lydka84
4. jan 2014

@andrea1516 co co je?

beani
4. jan 2014

@lydka84 áno a aké, ak smiem vedieť? Ja som si ojednala tak idem to prvý krát vyskúšať 🙂

vevericka2002
4. jan 2014

@lydka84 no ved toto, ale prvy raz som uz bola trosku nechutne chuda ako sa tak pozeram na foto, ale bolo to len preto, ze som chcela dokazat ist pod urcitu hranicu a aj tak mi chybali 2 kilecka, takze teraz budem spokojna aj tych 10-13 dole.... 🙂 a ja som knedlicka, ja sa cvicit nedonutim... ☹ ostatnym vam o to viac pri cviceni drzim palce... 😀

lydka84
4. jan 2014

@vevericka2002 no ja planujem fitko alebo steper co tu stoji uz rok a 3 mesiace a nejako ma nechytil ale snad raz am aj on chytiiiiii