90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
8. jan 2014

@andrea1516 no ja osm mala cestoviny so spenatom som si super pochutilaaaa a vecera tie mini veternicky ........ rozmyslam ze na zajtra si urobim kremovu brokolicovu polievku a ananas ako dalsie chody

graceful9
8. jan 2014

@lydka84 no jasne ze vegetariansku ') to len sampinony a kukuricu si tam dam 😀

andrea1516
8. jan 2014

@lydka84 ja mam mandarinky a detku vyzivu na zajtra banan este stale nejem

lydka84
8. jan 2014

@graceful9 a olivyyyy ?????
ja si urobim v nedelu olivy kukuricu brokolicu, paradajky mozno sampinony a rukoluuuuu

lydka84
8. jan 2014

@andrea1516 ja jem co mam doma a momentalne su to ananas , mandarinky a jablcka 😉

andrea1516
8. jan 2014

@lydka84 ja som nasla dneska v cba detsku vyzivu tak som sa hnned potesila a na bielkoviy rozmyslam ze si dam jogurtovy den

lydka84
8. jan 2014

@andrea1516 ja mam najradsej domacu vyzivu, mylsim ze este nejaku doma mame ....

zuzka3
8. jan 2014

Ja som mala dnes zeleninove rizoto a tesim sa na veceru ako nik 🙂 bola som v praci dlhsie a uz som hladnaaaaa. Zajtra si dam spagety s nejakou omackou a nemam rada tieto uh vecere, bojim sa, ze ked si dam sladke, nikdy to nebude len trochu...

lydka84
8. jan 2014

@zuzka3 pri UH dni ka nechces skalňdke si mozes dat zase 1/2 obeda alebo slane pecivo 😉
inak toho s abojim aj ja ze sa rozjem sladkeho 😒

zuzka3
8. jan 2014

@lydka84 viem, ked som drzala prvykrat, tak som si nedavala sladke nikdy. Problem je ten, ze chut by bola, ale proste ja sa z kolacika nenajem 🙂 do zajtra si vymyslim nieco, co si dam 🙂

graceful9
8. jan 2014

@lydka84 neviem ci maju cierne a zelene mi vo velkom mnozstve nechutia a oni veru zvyknu dost ich natrieskat 😀 mala pizzza je vela na obed ze?

lydka84
8. jan 2014

@zuzka3 a z jedneho malickeho vobec nie, este zo zmrzliny sa najem osobne skor ....

lydka84
8. jan 2014

@graceful9 no ja sa najem z 3-4 kuskov uplne ... zalezi co je mala...kazdy pod tym ma inu predstavu

walen
8. jan 2014

ahojte ja som dnes mala šošovicu, zajtra budem mať uh tak ešte uvidím čo si spravím dobré na obed a čo si dám na večeru
🙂

lydka84
8. jan 2014

@walen porozmyslaj a pridaj ze nam aj receptik, tych na UH den tam je akosi malo .... osobne s tym dnom mam najvacsi problem ze co varit nakolko moc cestovinova nie som, ako dam si ale zeby som ich musela mat stale nehroziiiiiiiii
ale na skroby v sobotu si tiez urobim sosovicu a ako sa divam na tu fotku co si pridala do Kucharskej knihy, strasne chute si mi na nu urobilaaaa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ja prave varim na zajtra na vitaminy kremovu brokolivovu polievku, nadherne mi vonia v byte 😉

PS: vsimla som si inak ze si sa tu registrovala dva dni predomnou xixi

walen
8. jan 2014

na uh deň by som aj mala niečo je to jednoduché pečivo ako poplanúch tomu vravia v obchode , ja tomu vravím cesnakový posúch . 🙂 pridám recept

lydka84
8. jan 2014

@walen tak o tom so nikdy nepocula idem googlit 😀 😀

walen
8. jan 2014

@lydka84 recept je nahodený aj s foto, sice foto nie je čerstvá. Už som ho veru dávno nerobila, ale niekedy veru spravím 🙂

lydka84
8. jan 2014

@walen si skvela posielam jedno velke ĎAKUJEM

lydka84
8. jan 2014

@walen vyzera to skvelo, toto urcite vyskusam ....myslis ze to moze sposypat miesto rasce sezamom alebo lanovymi semienkami ? popripade slnecnicovymi ?????

perla200
8. jan 2014

ok nevážim sa....ja dnes vitamíny držím sa ako hluchy dvere🙂 tesímmm ale nevažim sa mam vahu len u nasich.... tak skusim odolať...

walen
8. jan 2014

@lydka84 fantázii sa medze nekladú treba skúsiť , myslím že tými sezamovými, lanovými ani slnečnicovými semiačkami tam nemáš čo pokaziť 😉
ja mám doma taký okrúhly plech tak som to v ňom robila a na vrch som ešte také ryhy spravila na osminy aby sa mi to lepšie krájalo a keď tak aj trhalo .

lydka84
8. jan 2014

@walen a ake vysoke to asi bude? tenucke ako pizza ci?

walen
8. jan 2014

@lydka84 nie je to tenké ako pizza je to hrubé cesto ved pozri si sú tam fotky asi tak 5 cm vysoké či viac? ono je to kysnuté cesto narastie to ešte aj v trúbe.

lydka84
8. jan 2014

@walen takze sa z toho najes az az ...tak na toto sa tesiiiiiiiim 😝 😝 😝

walen
8. jan 2014

@lydka84 no tomu ver, že hladná nebudeš , normálne som dostala aj ja chuť . 🙂

lydka84
8. jan 2014

@walen no mne najblizsi UH vychadza na nedelu to buide pizza kedze to je naj teple cerstve a sampiony su uz v chaldnicke ale na ten dalsi skusim urobit, az s ami slinky zbiehajuuuuuuu

andrea1516
8. jan 2014

@lydka84 lydka mam prozbu mas pizza recept daj na stanku prosim mam chut aj ja na pizzu ale emam recept aa obiednavat nechcem

lydka84
8. jan 2014

@andrea1516
@moje2deti pridala uz medzi UH cesto na pizzu, idem vyskusat podla jej receptu nakolko mam doma kopu receptov co mi chutili ked som niekde bola ale doma to uz nebolo ono ked som urobila .....a toto co pridala moje2deti som nasla na nete a velmi dobre recenzie su na neho .... a co sa mi paci nejde do neho mlieko takze nemam vycitku ze je tam aj bielkovina ...... takze ja idem podla tohto urciteeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
posielam link kde som ho nasla .... aj s recenziami dole....... ingrediencie su rovnake, mnozstva sa velmi malicko lisia takze to neriesim 😉 http://varecha.pravda.sk/recepty/cesto-na-pizzu...

andrea1516
8. jan 2014

@lydka84 ok vyskusam v nedelu