90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
10. jan 2014

@miskakyska ,takže už fungujem xixi dcerka prišla zo školy a opravila mi takže som tu🙂

miskakyska
10. jan 2014

@ketrinn no heezky 😀 aká šikulka 😉

ketrinn
10. jan 2014

Joj sama sebe pišem🙂 pridavam dnesny obedik bielkoviny 🙂

ketrinn
10. jan 2014

@miskakyska vidiš aka som sprosta xixi a tu pride decko a opravi mi to🙂

lydka84
10. jan 2014

@ketrinn ahoj
pridaj to prosim aj do nasej kucharskej knihy recept + foto pod #bielkoviny
https://www.modrykonik.sk/group/5470/
inak vyzera to super

ketrinn
10. jan 2014

@lydka84 jasne rada len mi povedz postup ako to tam pridat ja som antitalent xixi

lydka84
10. jan 2014

@ketrinn klines na link https://www.modrykonik.sk/group/5470/
to ta hodi do skupiny, pod nazvom Recepty k 90 DD diete mas take policko kde je napisane pridaj recept do skupiny tak tam napises :

#bielkoviny

napises recept
a hned pod olienkom mas zelene + kliknes a pridas fotku
a nakonies uz len kliknes na pridaj prispevok a je hotovo 🙂 🙂

ketrinn
10. jan 2014

@lydka84 dala som ale tie chyby si nevšimajte len receptik🙂 😀

lydka84
10. jan 2014

@ketrinn sikovnaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉
ak mas aj ine tak prosim pridaj, urcite niekoho inspirujes

ketrinn
10. jan 2014

@lydka84 dakujem moja🙂 na tanieri je 4ks poliek vajička ale ma byt 3 lebo 4 polovička ide do zahustenia omačky ,moju spapala dcerka🙂aby mi ostali len 3ks kedže štvrta jev omačke 😉 a poviem ti som najedena este doteraz a o 17.00 mam zas jest neviem či zvladnem som stale plna🙂 brokolicu som dala 400g mrazenu to som do receptu nenapisala :(

lydka84
10. jan 2014

@ketrinn dopis do komentara pod recept ja to robim tak....alebo to skopiruj este raz dopln co chyba a tento co tam je vymaz 😉 😉 😉 😉

ketrinn
10. jan 2014

@lydka84 budem pridavat jasne už som dietila tuto dietku tak kočky brali odomna inšpiracie 🙂tento je z mojej hlavy a zajtra chcem skušat neaky dresing zo sojoveho mlieka uš špekulujem čo tam dam zajtra idem do obchodu kupit kukur.škrob na zahustenie dufam že sa podari aby bola dosttočne husta🙂

lydka84
10. jan 2014

@ketrinn
tesiiiim sa na vsetkyyyyyyyyyy 😎 😎 😎 😎

lydka84
10. jan 2014

@nika185 no ja to skusim takze teoreticky kusok jadrovnika si nechala aby urobila do neho kvazi jamku ked som to pochopila

lydka84
10. jan 2014

@klobucik v knihe sa pise cisty zeleninovy vyvar ....takze hovadzi ale ani kuraci nie

lydka84
10. jan 2014

@evelin1986
ahoj
no ja musism varit pestro lebo ked mam len take zakladne jednoduche do okoloa tak ma lak ana ine dobroty ale ked popracujem na tom co mozes a premyslim to a dobre skombinujem potom nemam chutky na ine jedla a lakocinky 😎 😎

lydka84
10. jan 2014

@zazulkaa v knihe sa pise ze mozes kysnute takze problem to urcite nie je 😉

miskakyska
10. jan 2014

@zazulkaa máš pravdu na UH sa nepapajú veci z kysnutého cesta,ale svet sa nezrúti pre pár kúskov raz za čas...........neviem v ktorej knižke píšu,že sa može kysnuté,lebo v tej čo mám ja uvádzajú slané pečivo napr.praclíky,pagáče z NEKYSNUTEHO CESTA 😖 😉

klobucik
10. jan 2014

@lydka84 v bielkovinovy den pise vypite 2 dcl cisteho vyvaru v ktorom te varili maso 🙂 tak teraz neviem 😒

lydka84
10. jan 2014

@klobucik
no ja mam v ruke original knihu rok vydania 2006 v cestine a tu sa pise doslovne pri bielkovinovom aj skrobovom dni : 3 dcl cisteho zeleninoveho vyvaru ...
ale vyzera to ze co vydanie to ina verzia respektive iny preklad ...... lebo @zuzulkaa sa tu pytala na UH a v tej mojej sa pise : bude vam chutnat take slane pecivo napriklad pracliky, slane kolace velkosti pizzez kynuteho i nekynuteho cesta .....
a to ani nehovorim ze som nasa teraz jednu www stranku kde je rozdelenie ze bielkoviny klasika , skroby to co my + cestoviny, a UH zemlovka, nakyp knedliky alebo chclieb s maslom ..... tak tato stranka je ze ina kava uplne ..........xixi

klobucik
10. jan 2014

baby a ta sukromka na Fb ?

klobucik
10. jan 2014

@lydka84 ved ja ti neprotirecim 🙂 len v tom linku co tu bol na stiahnutie pise tak , tak som s toho magor teda ☹

zazulkaa
10. jan 2014

@miskakyska ja mám doma presne tú istú knižku. Za ten posúch to určite stálo ;)

nika185
10. jan 2014

@lydka84 takto lydka, jablko si neošúpeš, takže šupku som nechala, preto to nepustilo možno tak šťavu, potom si odrežeš vrch pri stopke aby ti vznikol väčší otvor, potom vyberieš z jablčka vnútro aj s jadrovníkom / opatrne, aby si nepoprepichovala jablko /, čo najviac vyber ,aby si mala z jablčka prakticky misku.
Potom si nakrájaj na menšie kúsky trochu z iného ovocia, ja som si dala kiwi a k tomu daj na menšie kúsky nakrájané to jablčko, čo si povyberala z toho stredu, ale bez jadrovnika / ten daj do koša / 🙂 , daj to do misky, premiešaj, no a potom s týmto ovocím naplníš tie jablkové mištičky, pokvapkáš pomarančovou šťavou, môžeš posypať škoricou a dáš zapiecť na pekáči s papierom na pečenie na asi 15 minút. Ak pustí šťavu, tak si jablčka poleješ ešte na tanieri a kedže tam bude ten papier na pečenie, tak sa šťava na pekáči nepriškvarí.
Ja som použila 4 jablka, 2 menšie kiwi a polku pomaranča a čo sa ti z toho nakrájaného ovocia zvýši, že sa do jablkových misiek nevmestí, tak to zješ. Mne to vošlo všetko. ahoj 🙂

lydka84
10. jan 2014

@nika185 ze dakujem je mi to konecne jasne, ja som to chapala ze len tu cast naplnic co vyberies jadrovnik...ale to vlastne vydlabes cele jablcko 😝 😝 😝 😝 😝 😝

miskakyska
10. jan 2014

@klobucik riad sa podľa seba,ked máš knižku 😉 píšeš správne 😉
zeleninový vývar alebo bujon sa obeduje na škroby 😅 😅

nika185
10. jan 2014

@ketrinn nevadí Ketrin, moja 9 ročná dcéra vie toho viac na pc ako ja 🙂 no a aby sme neodbočovali od témy, tak naspäť ku našej diétke -na tom tanieri tá brokolica z vajíčkami vyzerá fajn,určite pridaj receptík 🙂

lydka84
10. jan 2014

@klobucik
http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-diet...
tu je ta moja kniha podla ktorej idem , je to original z roku 2006 a tam sa to pise, mozes si ju stiahnut a pozriet .... skusim stiahnut este slovensku knihu a pozriet co je tam ....

nika185
10. jan 2014

@lydka84 áno, presne tak 🙂 , no a jedla som to až to povychladlo.
Dnes som si dala zemiaky na cibulke a k tomu tú kyslú kapustu-výýýýýbornééé! 😀

zazulkaa
10. jan 2014

@lydka84 ja mám preloženú knihu do slovenčiny z 2007 a tam je vývar v prvý deň buď z vyvareného mäska alebo aj zeleninový a škrobový deň je písané majte po ruke zeleninový vývar, ale pochopila som to tak mať ho po ruke lebo je tam veľa receptov na polievky do ktorých sa používa, nie piť ho samostatne po jedle. Čo sa týka toho kysnutého cesta mám tam taký istý preklad ako ty len s výnimkou, že to majú byť praclíky, koláče s nekysnutého cesta. Som z toho magor každá kniha, dokument iné informácie :/