90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
13. jan 2014

inak baby bola som v jednej skupine na fcb 90 dnova dieta ...popozerala par komentarov, a potom fotky co sa vari a na nic nove som neprisla ani s hraskom ani s kukuricou a ani s fazulovymi strukmi ..... to iste ako u nas niektore to varia kazdy den a beru za zeleninu a ine to zaradzuju medzi skroby lebo sa to tak ma...len nik nenapisal na zaklade coho k tomu prisli .....takze ma nik nepresvedrcil o tom ze to robim zle ak tvrdim ze je to zelenina ...... 😉

lenka1408
13. jan 2014

@lydka84
Veru,veru,to by bolo úžasné. Presne takto ako si to napísala, to by mi vyhovovalo, bola by som nesmierne šťastná. To by som mala takú váhu ako po prvej diete.

lydka84
13. jan 2014

@zuzka3 len stale mam dobru vyhovorku preco nie...al eked dokramujem tak zacinam , slubujem pred vami ze zacnem cvicit doma aspon kazdy druhy den ... + pojdem obkukat jendo fitko 😉

lydka84
13. jan 2014

@lenka1408 tak ja by osm mala taku vahu jak v 1 rocniku na stednej a to je 14 rokov dozadu .....

zuzka3
13. jan 2014

@lydka84 😀 ty uz daj pokoj tomu hrasku 😀 uz sme sa dohodli, je to zelenina 😉 a co sa tyka toho cvicenia, mam presne rovnaku vyhovorku 😀 ale zacnem s jillian naozaj vazne, tiez slubujem.

lydka84
13. jan 2014

@zuzka3
no snazim sa lebo ak mi to niekto odargumentuje tak to vezmem skoda len ze to nie je v knihe ....a dohodli sme sa ze kazdy si rozmylsi co to je 😀 😀 😀 😀 😀 jill chcem skusit aj jaaaaa baby tu pisu ze sa pekne spevnili nou

lenka1408
13. jan 2014

@lydka84
Tak držím palce, aby sa to podarilo. Inak ja zatiaľ tiež necvičím, ale chystám sa, že aspon každý den dať 100 brušákov a drepov. Ale ked vobec sa mi nechce, ale budem sa musieť donútiť.

lydka84
13. jan 2014

@lenka1408 tak ja mam doma 3-vstupovu volnu pernamentku do fitka doma platnu do konca mesiaca 2 zastavky od nas busom tak pojdem urcite skusit .... a to nehovorim ze minuly rok som si na narodky kupila super stepper tak by ho trebalo zacat pouzivat...

2momo2
13. jan 2014

tak keď vidím, že práve rozoberáte pohyb, musím sa pochváliť, že ja som dnes, v 6 deň dietovania začala aj s pohybom - zatiaľ len 30min rotoped, ale aj tak som spokojná a budem zvyšovať. A myslím, že som ešte ani nezhrešila v strave, tak dúfam,že sa aj dostavia výsledky 🙂

lydka84
13. jan 2014

@2momo2 skveleeeeeeeeeeeeeeee zacat treba pomaly hoc aj po 5 minut a postupne pridavat 😉
dufam ze skoro sa budem moct takto pochvalit aj ja 😎 😎 😎

andrea1516
13. jan 2014

@2momo2 ja beham na pase a je to super pocit cim dlhsie tym viac vladzem a si aj zataz pridavam :D

misena741
13. jan 2014

Dnes skroby ranajky banan,obed fazulovo ryzova kasa,biela redkovka.vecer 35 min.rotoped namiesto vecere.

lydka84
13. jan 2014

@misena741
ahoj ako sa mame a ako to ide???

2momo2
13. jan 2014

@misena741 je to zdravé, nevečerať a ešte k tomu športovať?

lydka84
13. jan 2014

@2momo2
@misena741
nie jeeeeeeeeeeee 😒 😒 😒 😒

zuzka3
13. jan 2014

@andrea1516
@2momo2 ste super dievcata, idem asi cvicit, ked vas tak citam 🙂

@lydka84 Jill je super, skoda, ze som sa nidky nedostala na druhy level 😀 ale cvicila som ju dost dlho a chodila som pred vianocami na trampoliny, 2x za tyzden, ale nejako neviem nabehnut do systemu po sviatkoch

lydka84
13. jan 2014

@zuzka3
ona sa svici po 10 dni ci ako ???
ja sa trampolin bojim by sa urcite podomnou potrhalaaaa ☹ ☹ ☹

andrea1516
13. jan 2014

@zuzka3 dakujem ja to zase neprehanam raz tyzdee Jillian Michaels ale nevidrzim dlho je to zabijak na mna :(((( a tyzdee 5krat pas cca 30minut a kazdy den bruskay a postupne aj to zvisujem inac nic viac zatial

zuzka3
13. jan 2014

@lydka84 ale co blaznis.. nepotrhala, ked sa podo mnou nepotrha, tak urcite nie. kolko vazis? a Jill ma rozne videa, ja som cvicila to 30 days shred a to je rozdelene do 3 levelov, kazdy cvicis 10 dni. ja som to chcela dokazat, ze by som to ozaj dala 10 dni za sebou, tak som vzdy zacinala od znova 🙂

2momo2
13. jan 2014

@andrea1516 mne príde aj to viac než dosť ... ja budem rada, keď dám 3 - 4 krát za týždeň rotoped. A to mám za sebou len prvé rotopedovanie. Máš môj obdiv 😉

zuzka3
13. jan 2014

@andrea1516 to je dost podla mna, ja Jill zvladnem, ale davala som len prvy level v 30 days shred, takze zalezi aj podla toho, co si cvicila. ale pas a brusaky su super 🙂

lydka84
13. jan 2014

@zuzka3 okolo 88 asi momentalne .......takze po 30 minut kazdy den ?

andrea1516
13. jan 2014

@zuzka3 ja som nalsa na nete ale cca 12minut zvladnnem a na druhy den svalovka aj kde nemam svali ..ale uvazujem ze mam stare cd Sinndi crafroid ci ako sa pise ta modelka herecky ona mala cd na cvicenie a to ma bavilo musim ho vytjahnnut a zacat a ta plavaren ma pokusa velmi

zuzka3
13. jan 2014

@lydka84 tak ja som mala 85 ked som chodila, takze sa naozaj nemusis bat a chodili aj vacsie tety... takze ak by ta to bavilo, nosnost trampoliny nie je prekazkou 🙂 a prave som docvicila!!!!!

@andrea1516 tak zacni s Cindy a urcite sa casom dopracujes aj k Jill

ketrinn
14. jan 2014

@2momo2 joj keby som sa ja donutila cvičit to by bol pre moj organizmus 2 šok po dietke nech sa najprv akumuluje na dietku a potom pomaličky budem rušat zatkom ,nie som typ na cvičenie ani pri prvej diete som necvicila a baby cvičili a schudli menej ako ja 🙂ja som toho nazoru že ak žena cvici pravidelne a prida tuto dietku je to pre organizmus v pohode ale ked je leniva ako ja a nikdy necviči odporučala by som len dlhe prechadzky a potom pomaličky pridavat cviky a nie naraz 30min steper alebo tak lebo idem nato logicky ved ten organizmus je v šoku kym si zvykne na pravidelnost prijmu potravy a ktomu este cvičit xixixi u mna nepripada do uvahy 😀 ja si len počkam kym sa mi naštartuje metabolizmus a potom pridam prechadzky ale je to len moj nazor nik sa ma nedržte ! 😎

ketrinn
14. jan 2014

@lydka84 prosim kukni mi do knižky ja neviem či sami to len zda ? že na ranajky v začinajucej diete nemal by ist na ranajky banan? nemam knihu a už presne nepametam dakujem

miskakyska
14. jan 2014

@ketrinn nestresuj..hned druhy deň je písany banán na ráno 😀 😉

ketrinn
14. jan 2014

@miskakyska tak to super už som zabudla 🙂 ako dietkuješ čo ideš papat na obed ,ja dnes som si dala 5 sušenych sliviek z vyživou🙂 na obed som už postavila prsia uvarim polievočku a strašnu chut mam na hrianky z cesnakom tak si čiernu žemlu prerežem,postriekam olejom a dam na gril a jasne že cesnak 🙂k obediku to bude super kedže možme mat kus chleba na obed .

miskakyska
14. jan 2014

@ketrinn Kati....raňajky postruhané jabko,ako maly jojo 😀 😀 sem tam treba zmenu 🙂 a na obed kuracinku 😉

ketrinn
14. jan 2014

@miskakyska jaj ako mi totu rozvoniava normalne relaxujem pri tej vôNI polievočky a už sa tešim na mesko mnam! 😀 idem vypit 1l čeju a pojdem k doktorke na predpis liekov musim z domu aby som oddolala xixi