90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivulienocka
13. dec 2008

Ahojte kocky, citala som tu vase uspechy a normalne ste ma namotali,ze tu dietu zacnem drzat od noveho roku..
chcela by som ale poprosit,ci by mi niekto milucky nevedel zaslat pocitacovu verziu tej knihy...?🙂
moj mailik : ivkaivaivana@atlas.sk
Dakovala krasne :o)

aniel
14. dec 2008

máš to poslané

jesika26
14. dec 2008

ahoj chudulky, tak po novom roku nás tu bude asi viac 😀 😀 😀

aniel
14. dec 2008

jesika- asi áno

gucz- malá je nádherná

ivuska1313
22. dec 2008

ahojtee...poslalli by ste mi prosiim vas mailom tu knihu.. dakujem vopred 🙂 😅 ...ivuska1313@azet.sk

gucz
22. dec 2008

máš to poslané

ivuska1313
22. dec 2008

dakujeeeem kraasne :D ja idem od 1. zacat :D...sa uz tesiiim... bo som to uz raz drzalaa ..schudla som asi zo 5 kil.. noo len nejak som potom nabrala spat 9 :DDD...ups

gucz
22. dec 2008

ja so tiež pekne schudla a tiež som nabrala späť, hoci nie všetko. Tiež by som po novom roku chcela zasa začať, ale nie 1.1., lebo to budem u svokrovcov, tak možno potom neskôr

melania85
22. dec 2008

ahojte baby..
hlásim sa k Vám....od nového roku začínam. minulý rok som zacala niekedy v apríli a na konci júna som mala dole 7 kíl. No dnes ich mám bohužiaľ naspäť, bo som sa voláko priežierala v poslednej dobe. Ale určite sa na začiatku roka prihlásim. Síce určite budem mať o dve kilečká viac ako teraz.
Nádherné Vianoce Vám všetkým prajem.

zuzulik21
22. dec 2008

ahojte... tak aj ja sa k vam pridam, ale az po sviatkoch... 1.1. zaciname.....
Stastne a vesele Vianoce Vam prajeme.... 🙂 🙂 🙂

simka9122008
22. dec 2008

Ahojte baby, tak ja sa tiež pridávam od 1.1. a prajem všetkým príjemné sviatky 🙂

ivuska1313
22. dec 2008

jeej noo paraada ..tak nas je tu viac...aspon sa budem lepsie ciiitit ze niekto sa bude traapit so mnou...fuu ale pootm tie vysledky... jajaaj tesiiim sa 🙂)) 😀 😅 😵

aniel
24. dec 2008

baby aj sa hlásim od 1.1.2009 🙂

twins
25. dec 2008

ahojte aj ja sa hlasim a pozdravujem vsetky byvale 90siatdnovky ale aj nove ktore este nepoznam uz som tu hrozne dlho nebola

aniel
25. dec 2008

takže pridáš sa aj ty twins od nového roku

babababkova
1. jan 2009

Ahojte. Tak a uz som medzi vami....novorocny zavazok sa musi plnit. Nech sa jedneho dna zmestim do peknych svadobnych siat 🙂
Ak mi niekto chcete pomoct tak mi poslite na mail tu knizku babababkova@azet.sk
Budem velmi vdacna. ahojte...dnes mam prvy den.

gucz
1. jan 2009

máš poslané

jesika26
1. jan 2009

Ahojte kočky, prajem Vám všetko len to najlepšie v Novom roku a hlavne vela zdravíčka 🙂 🙂

muffinka
1. jan 2009

Ahoj. Aj ja by som sa rada pridala. Mam dve deti a pri kazdom som pribrala po 30 kg. No a po kazdom mi zostalo 10+10kg a tie by som chcela zhodit. Poslite mi prosim vas niektora tu knizku na mail - leonie@zoznam.sk
Dakujem pekne.

jesika26
1. jan 2009

muffinka-za 2 minutky to tam máš

aniel
1. jan 2009

tak ahojte babenky,kedy začíname? 🙂

jesika26
1. jan 2009

ahoj aniel, čím to j e,že sa neviem naštartovat??

jesika26
1. jan 2009

ale ja určite začínam 7.1., len neviem či s 90 dnovkou

evita266
1. jan 2009

babule tak aj ja sa hlasim do klubu 😀

zacina niekto s 90 dnovkou?

jesika26
1. jan 2009

evita-asi ja,lebo viem,že je učinná
😉

evita266
1. jan 2009

jesi aj si ju drzala niekedy?
lebo ja som to vydrzala len par dni a bolo ☹

velmi by mi pomohlo,keby ste mi sami dali vediet,co ste v ten den napr.bielkovinovy den jedli 😉
drzali ste sa vyhradne podla tej knizky?

frzko
1. jan 2009

ahojte babuľky.
ja sa tiež pridávam. ale keďže ešte prázdninujeme u babkách a ešte dojedáme posledné vianočné koláčiky 😀 😀 😀 😀 tak som si určila termín na 12.1. 😉 tak držte palce 🙂

jesika26
1. jan 2009

ja som ju držala dákych 85 dní,potom som šla na dovolenku a bolo po diéte 😀
Ja ti poviem pravdu, bielkovinový den neznášam,lebo ja maso na vode, ani na grile nemám moc rada, tak ten den som jedla priklad mozzarelu so zeleninou, cottage chees, praženicu ....žiadne vyváranie, lebo ja pracujem a vyvárat sa mi moc nechcelo

lucxy
1. jan 2009

evita tak len tak v skratke ti napisem:
1.den- bielkovinovy,,,,,moze sa jest masko, mlieko, jogurt,syr, ryby, tvaroh
takze si sprav napr. kuraci reznik+zeleninka -tmavy chlebik,,,zapijes vyvarom
syr/ja som si dala napriklad mozzarelu/ked sa mi nechcelo varit-zelenina -vyvar
2.den-skrobovy,,,,takze napr. ryza s dusenou zeleninkou
zemiaky zapecene s kyslou kapustou
casto som si robila sosovicovu polievku ale musi byt bez mlieka lebo mlieko uz je bielkovina
spenat so zemiakmi
no a patria tu strukoviny/hrach soja fazula/
3.den-uhlohydratovy,,,,,cestoviny s paradajkovou omackou ktoru som kupovala v lidli ale teraz uz maju dobre aj vtescu,,,,to som jedla vacsinou+sampiony
moze sa aj pizza ale nesmie tam byt syr ani sunka ani vajicko lebo to je bielkovina
v tento den sa na veceru je sladke
4.den -ovocny ,,,cely den ovocie,,,,moze sa aj zelenina ja som si ju davala vacsinou na obed
No tak to je vskratke,,,,dufam, ze som to pomohla na ulahcenie principu 90dnovky 🙂 🙂 🙂

lucxy
1. jan 2009

a este som zabudla, ze v ten ovocny sa mozu aj oriesky 🙂