90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
5. jan 2009

ahojky tak ja mám banán, jablká, zmes orieškov a tiež máme doma kompóty (broskyňa, marhuľa, jahoda a mandarinka) Tak uvidíme čo budem papať. teraz akurát pijem kafe

gucz
5. jan 2009

tá oriešková zmes to sú liekové oriešky, vlašské orechy, kešu a ešte dačo, ale už si nespomeniem čo

zuza80
5. jan 2009

ahojte. tak ja som sa rozhodla od dnes držat túto dietku a bola by som rada,keby sa dnes ešte niekto pridal a od Vás, skúsených,rada obkukám rady a nejaké receptíky. 🙂

miresta
5. jan 2009

ahojte baby,
tak vidím, že sa tu pekne dietkuje, a že sa stále niekto pridá.

aniel, gucz - tak pekne ovockujte a držím palce. Ja si dnes dávam na raňajky ovsené vločky s vodou a medom. Na obedík budem mať paradajkový šalát so špenátom a rybku. A na večeru ovocnú misu. Ja idem na to pomaličky, beriem rady od jednej pani, ktorá, pribrala 45kg, a za dvanásť rokov nevedela dať dole, len sa jej to stále vrátilo, a potom šla za odborníkmi a tý jej upravili jedálny lístok. A tak budem jesť dva týždne podľa toho a potom sa k vám pridám. Uvidíme, čo tie dva týždne so mnou spravia. 🙂

betkavlcekova
5. jan 2009

Tak ja sa pridavam tiez k dietujucim, nedrzim sice 90 dnovu rozlisovaciu/ na tu som nemala pevnu volu/ ale urcila som si sama iste pravidla. dala som si zavazok, ze do mojej 30 teda do aprila dam dole 8 kil tak uvidim.

aniel
5. jan 2009

zuza80 a čo keby si si dnes dala odľahčovací deňa zajtra začala s nami.Od zajtra sa nám cyklus opakuje a mali by sme rovnaké dni 😉

aniel
5. jan 2009

betkavlcekova-držím palčeky

miresta-a ty tu paniu poznáš osobne? 😉

miresta
5. jan 2009

aniel - nie nepoznám, len o nej bol článok v Zdraví, a bol dosť obšírny, takže tam uvádza aj ako pribrala, ako držala spústu diét, ako jej určili lekári dietu, a ako začala cvičiť. No a je tam aj jej jedálniček na týždeň . Ale ja sa nedržím presne toho, eln to čo ona jedla, tak si dávam aj ja. A sú tam aj radi, ktoré potraviny pomáhajú naštartovať telo ku chudnutiu. Alebo ako si odľachčiť žalúdok.

aniel
5. jan 2009

nedá sa to nejako poslať e-mailom 🙂 🙂

zuza80
5. jan 2009

aniel, dobrý nápad. tak začnem od zajtra pekne s Vami. 😉

elise
5. jan 2009

ja s manželom začínam od výplaty od 10.1 ideme na nákup a tešíme sa ako budeme krajší 😀

ivuska1313
5. jan 2009

Zdraviiim kočky 😉 ... noo ja som tiez dneska zacala...aj s mojou sestrooou.. tak duufam ze nam to pojde lepsie 😅 ..a ze vydrziim do konca 😕 ... a inak dakujem za tu dietu...co ste mi poslali mailom.. 😀 ...a inak otaazocka??.... v ktory den sa mozu halusky...alebo knedliik..noo ak sa vobec mozu 😅

morenka
5. jan 2009

Ahojte dievčata...tak som zasa v tom....minuly rok som s touto dietou zacinala a teraz znova...takze drzte palce ja drzim vam....nieje to lahke ale sme silne zeny....to zvladneme....

schonika
5. jan 2009

Ahojte holky no čítala som veľa príspevkov od vás a dosť mi dodali odvahu dať sa na to tiež .
Pred tromi rokmi v tomto čase som behom 3,5 mesiaca schudla 16 kg (boli to pomerne len hladovky).Asi rok som si tu váhu držala ,druhý už som začala priberať a odrazu behom posledného pol roka som pribrala skoro na pôvodnú váhu spred troch rokov.Dnes som začala s touto diétou a snaď už konečne vydržim viac ako 2 dni 😀

morenka
5. jan 2009

Ahoj schonika....drzim ti palce...ja som prvykrat vydrzala mesiac a pol a potom som prestala ale tiez som odhodlana vydrzat...kolko by si chcela schudnut??? 🙂 🙂 🙂

schonika
5. jan 2009

noo tak 8- 10 kg a co ty ?? drzim palce aj ja tebe 😉

morenka
5. jan 2009

no ja 10-15kg...viem ze je to vysoky ciel...ale musim ho dosiahnut...lebo niesom vobec spokojna zo sebou...a nikdy som nemala taku vahu aku mam teraz...velmi ma to deprimuje.... 😒 ☹

schonika
5. jan 2009

poznam ten pocit, mna uz moja vaha zacina deprimovat tiez pretoze ked si spomeniem na to aka som bola pred tym nez som schudla ze by som sa k tomu mala teraz vratit no az ma striasa a tak snad sa ti to podari je dobre ked si stanovis ciel a snazis sa ist za nim ,motivacia urobi vela

morenka
5. jan 2009

hej to mas pravdu mam doma starsiu fotku na ktorej som chuda ....chce sa mi pri nej plakat ze preco nemozem byt aj teraz taka...ale tato fotka ma tak dopredu zenie ze toto je moj ciel....fakt to dokazeme...tato dieta je dobre lebo mozes jest vsetko len to ze nie naraz ale kazdy den nieco ine....ovocne dni su utrpenie ale da sa to ked sa clovek zatne...ja mam sice slabu vôlu ale idem sa pokusit prekonat samu seba.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

schonika
5. jan 2009

ja takisto mam dost slabu volu ale ked sa fakt zatnem tak vydrzim mna dost vtedy nakoplo ze moj otec si zo mna robil srandu ze to nedokazem ako aj velakrat predtym a jaky to bol krasny pocit ked po 3 mesiacoch som prisla za nim s tym ze o mne pochyboval a mne sa to podarilo snad sa nam to obom podari aj teraz 🙂
a co uz si aj vecerala?? ja sa chystam tak za pol hodinku

morenka
5. jan 2009

no to tiez nemozem pocuvat ako si moja mama a babka robi somna srandu...akokeby som nevedela ze som tucna...mne to nikto pripominat nemusi 🙂 akurat veceriam....lebo o siestej chcem ist na bicykel...tak aby som nesla s plnym zaludkom...dnes mam uhlohydraty tak som spokojna lebo cestovinu milujem...a ty aky dnes mas den?

schonika
5. jan 2009

no ja som dnes este len zacala takze mam bielkovinovy a tiez uz sa tesim na uhlohydratovy (snad to dovtedy dodrzim 😀 ) a cvicit sa chystam tiez este dnes mam take skvele video 8-minutove na brusne svalstvo a vzdy ked docvicim tak uplne citim ako sa mi svaly trosku spevnili tak snad si to dnes zacvicim

morenka
5. jan 2009

hej ja tize po prvom dni vravim.....uz citim ako chudnem... 🙂 🙂 🙂 🙂 neboj zvladneme to...drzim palceky...pa

schonika
5. jan 2009

aj ja tebe maj sa 🙂

miresta
5. jan 2009

ahoj kočky, tak vidím že nás tu pribuda čoraz viac, to je super, bude to ako predtým, navzájom si budeme meniť recepty, povzbudzovať sa a vydržíme. 😀

aniel - nedá sa ,a le porozmýšľam ešte.

ja5ka
5. jan 2009

Nazdárek ! 🙂
Už taký týžden Vás nenápadne zpoza monitora sledujem, veľmi sa mi páčite a chcem sa k Vám pridať. Tak vezmete ma do rodiny ? 😕 ..ak áno, tak zajtra začneme nový cyklus ako tu už niekto písal, ok ? 😅 ..a ešte niečo, už ked budem v rodine, sestry, poslal by mi niekto na mail tu knihu, ak sa dá, aby som sa Vás stale nemusela niečo vypytovat 🙂 ..Vopred Ďakujem (petra.michlikova@azet.sk)

schonika
5. jan 2009

ja by som bola tiez veeeelmi vdacna keby mi ju tiez niekto na mail poslal 🙂
mazurkovicova@gmail.com

gucz
5. jan 2009

baby máte to poslané obe. Aniel kade lietaš? fičíš na ovocku?

ja5ka
5. jan 2009

ach,dakujeme veľmi pekne ! 😉

schonika
5. jan 2009

gucz dakujem ti velmi pekne uz mi to prislo 🙂