90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

majkapetrisova
23. jan 2014

@miskakyska viem, viem...pijem asi 2,5 - 3,5 litra dennej čistej vody, 0,5 litra zázvorového, zeleného alebo iného bylinkového čaju, jednu kávu ráno a druhú poobede :D

27zuzka
23. jan 2014

@andrea1516 ďakujem, od pondelka sa pridávam 🙂

evelin1986
23. jan 2014

@mirkapramukova ahoj,no ja osobne by som ju nejedla..to,ze sa tam ta klobasa vyvarila. znamena,ze okrem dobrej chuti tam zanechala aj perfektne mnozstvo tuku- masti.

andrea1516
23. jan 2014

@majkapetrisova jeminenku ja horko tasko vypijem 1,50l vody s cajom dokopi :(

lenka1408
23. jan 2014

@mirkapramukova
@evelin1986
Ahojte, Mirka ja tiež by som ju nejedla. Ja mám teraz od maminy takú vianočno-zabijačkovú kapustovú polievku, kde sa tiež varila klobása a dám si ju cez bielkoviny. Tak neviem, čo ti ostatné poradia, ale podľa mňa nie ☹

lenka1408
23. jan 2014

@andrea1516
Ja tiež nevypijem vždy 2 litre, snažím sa z celej sily, ale niekedy to nejde. Hlavne keď som niekde. Ešte keď som doma, tak mám fľašu s vodou a vypijem do tých 2 litrov, ale to nasilu a potom chodím len na WC. Ešte že som doma, lebo keby chodím do roboty, tak by ma aj prepustili, lebo by som bola častejšie na záchode, ako na pracovnom mieste 😀

andrea1516
23. jan 2014

@lenka1408 ved toto aj ja mam stito problem preto pijem menej

sinqa
23. jan 2014

@misena741 blahozelam,si uzasna ze si to takto zvladla 🙂 si urcite inspiracia 🙂

sinqa
23. jan 2014

@ketrinn ako voda pomaha v chudnuti? Ja tiez malo pijem odkedy som na materskej,predtym ked som bola v praci pila som vela a lahsie sai chudlo,teraz mam pocit ze to ide pomaly..

andrea1516
23. jan 2014

@sinqa ahoj aj ja som malo pila a kila isli velmi malinko pomali a deska my to potvrdili ze by som mala vypit okolo 3-4litre vody dene takze od rana sa o to pokusam 🙂

lenka1408
23. jan 2014

@andrea1516
No tak to už je aj na koňa veľa, nie? Toľko nedám, ani keby som riadne chcela. To by som sedela len na záchode.

andrea1516
23. jan 2014

@lenka1408 na kazdy jeden kilogram by sa malo vipid 3deci cize ja ked mam skoro stouku tak 3litre a kolko kavy dene navyse 0,50litrou vody takze ja cca 3,5l ale ani u mna nehrozy

evelin1986
23. jan 2014

@andrea1516. pockaj.to nejak nesedi...to by si musela vypit nie 3litre,ale 30🙂

sinqa
23. jan 2014

@andrea1516 no ja idem tiez viacej pit 🙂 tak uvidime

lenka1408
23. jan 2014

@evelin1986
Tak je to asi 0,03 l na 1 kg. To by potom sedelo.

evelin1986
23. jan 2014

@lenka1408. jedine tak🙂..inak nedavno bol na nete clanok,ze treba aj s pitnym rezimom opatrne,nesnazit sa pit viac ako 5 litrov,ze dokonca uz aj 4 je viac nez dost,hlavne v zimnom obdobi...moze dojst k zlyhaniu obliciek,hrozi aj opuch mozgu,koma atd...takze damy,pime,ale s mierou - neplati pre tie,ktore byvate v tropickej oblasti 🙂

majkapetrisova
23. jan 2014

@andrea1516 ja prídem do práce spravím čaj a kávu so sój.mliekom bez cukru, potom naberiem do fľaše 2 litre vody, ktoré musím vypiť...po obede dám kávu + čaj a kebyže vypijem tú fľašu naberiem ďalšiu a doma tiež vypijem aspoň liter...lebo keď som hladná, pijem vodu a kilá no nejako nejdú dole a to mám 11. deň...zajtra sa vážim

evelin1986
23. jan 2014

@27zuzka Naco cakas do pondelka? zacni hned a v pondelok uz mozes mat o kilo menej🙂

ketrinn
23. jan 2014

@majkapetrisova moj nazor je takyto ,ranajky a voda doobeda su velmi podstatne ovocie doda energiu a voda vyčisti organizmus ,preto niekto je taky pri sebe lebo malo pije a telo vodu uklada a tym padom ked vela piješ voda sa ti neuklada do zasoby prve kila ktore idu dole ide ta prebytočna voda z tela potom nasleduje tuk ten ide pomalsie .DNI sa tiež nesmu zamienat z toho dovodu že organizmus si zvyka na chod dni za sebou ked si na to zvykne potom len čaka na dani den kedy mu doplniš napr bielkoviny preto by sa nemalo aj porušovat ani zamienat ,ale čo už ked porušiš pojde kila pomalšie organizmus ked čaka bielkoviny a ty mu hodiš k tomu čokoladu jasne že "šok " a uloži to ako tuk ,lebo na čokoladku čaka až na treti den 😎 ale je to len moja alternativa neviem ako kočky možno sa dozviem niečo nove🙂ked budeš aj dodržiavat a nebudeš dostatočne pit ,kila pojdu velmi pomaly až odradzujuco pomaly 😒 takže pit a pit a pit xixi

ketrinn
23. jan 2014

@miskakyska ale nie moja bola som na alergologii a ta cicula mi dala zas antibiotika na 3 tyždne lebo ma bolia klby už som brala cely december skoro som z nich grcala a mam zas? som taka naštvata ako das.nie som chora len neaka infekcia ktoru som prekonala v 30r sa dvihla a bolo to pozitivne tak ma musela preliečovat lebo ta inf.niči klby u mna hlavne ramena.

ketrinn
23. jan 2014

@andrea1516 vidiš len vela pit🙂hore hlavu ty to zvladneš !!!!!verim ti nebud znechutena maš moju podporu a určite aj kočky ta podržia len to nevzdavaj🙂

miskakyska
23. jan 2014

@ketrinn kks nestraš..čo sa tyka klbov u mna,tak možem nacvičovať skoky do truhly 😖 a preto necvičím,lebo mávam dni,ked ma bolia všetky kosti.klby,klbiky 😅

majkapetrisova
23. jan 2014

@ketrinn ja veľa pijem vody :D uvidím, zajtra na váhe, keď sa postavím na 12. deň, čo ukáže 😲 😀 😎

ketrinn
23. jan 2014

@sinqa ano pitny režim a nezamienanie dni aby si telo zvyklo na neaky system tie dni je vela podstatne nezamienat a jasne rano ovocie on sa postupne scvrkne aj žaludok a na obed ti čim dalej bude stačit menej a menej ale to po takych 2 tyždnoch kym si telo zvykne a naštartuje sa metabolizmus zbaviš sa prebytočnej vody v tele a potom už pojde pomaly dole aj tuk .

ketrinn
23. jan 2014

@majkapetrisova necham sa prekvapit mne odišlo 4kg tučnejšim to ide lahšie dole🙂 teraz už pojde pomaly takže nebudem čakat viac ako 1,5kg za tyžden ked tolko dam budem štastny aj ked prehrešky mam ale snažim sa🙂hlavne pit a pit a ked aj porušim dam si trest a nedam na večeru len zeleninu ☹ a pijem vodu až dovtedy kym nelahnem .

majkapetrisova
23. jan 2014

fakt? tak dúfam....nezamieňam dni 🙂 tak dúfam, že min. 5 kg dám za mesiac :D

ketrinn
23. jan 2014

@miskakyska to bude vela soli v klboch pošlem ti niečo..........http://plnielanu.zoznam.sk/c/2574/zazracny-bobk... idem tiež pit sice už som začala 🙂

ketrinn
23. jan 2014

@majkapetrisova aj viac 🙂ja som dala 10čosi prvy krat,nie že ma trunfneš 😉

majkapetrisova
23. jan 2014

fakt??? a to už mám skoro polovicu mesiaca a sebou...uvidíme :D dal by Boh :D