90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
24. jan 2014

@zuzka2010 ja som odpovedala na to kedy sa vazime 😉
dakedy to fakt moze vyznit dvojzmyselne, budem davat bacha na to co a ako pisem xixi

lydka84
25. jan 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ahojte tam my sme vacsina uz zacali , je nás cez 55 co drziiime ....

kto sa chce pridať je samozrejme vítaní , aj so zapisanim sa do nasich tabuliek aspon s vasimi menami a datumom zaciatku....

posielam linky kde sa kniha da stiahnúť v slovencine a v cestine (je to divne ale kazdy preklad je iny...a kazda dovoluje v dane dni nieco navyse...odporucam pozriet obe a zosumarizovat to spolu s linkami ) a link na www v svk stranku kde je vysvetleni princip + 90 receptov (zase trosku inak ako v knihach) + link v slovincine ( ak som dobre pochopila tam tato dieta vznikla a su tam asi naj rozpisane potraviny co kam patriiiii) kniha je prehladnejsia co sa tyka informacii a link je lepsi na recepty odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

knihy na stiahnutie:

http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-diet...

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

adresy na linky:

https://sites.google.com/site/locevalnadieta/po...

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a este ak to nechcete zverejniť tak sa aspoň zapíšte - mená aby sme vedeli koľko nas je a koľké ideme za svojimi cielmi ale doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kľudne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom do každého dňa !!!!!!!

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

prosim pridavat len recepty !!!!!! aby sme sa inspirovali navzajom popripade pod #90dd si budeme odkonzultuvavat kam ktoru potravinu zaradit, ine komentare budu mazane, ma nam to pomoct pri vareni v napadoch alebo v tom ako sa co pripravuje a nie na ine debaty...tie budeme nadalej viest tu na tomto fore

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
25. jan 2014

.

lydka84
25. jan 2014

motivacie pre tie co dodrziavaju dietu skoro na 100% + cvicia ale stale maju pocit, ze vaha neukazuje take ubytky ako by mala ..... svaly su predsa tazsie ako tuk , dolezite je ze klesaju cm 😉

lydka84
25. jan 2014

a este jedna 😉

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 jaj som sa nasmiala hned rano dobre fotky 🙂

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516
ale pravdive to je to co tvrdim ja ze cm su dolezitejsie ako vaha, ved vahu na cele napisanu nemame ale cm vidi kazdyyyyyyy 😉 😉 😉

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 suhlasim 🙂

2momo2
25. jan 2014

ahojte! tak my sme sa dnes zasa po týždni vážili, dnes máme 18-ty deň. Ja mám dolu spolu 6kg (minulý týždeň to boli 4kg) a priateľ má dolu 7kg , takže išiel dolu o 1 kg oproti minulému týždňu. Tešila by som sa keby to bolo aj viac, ale ja aj cvičím, tak dúfam, že to išlo už do tých svalov a hlavne že chudneme v pohode a nehladujeme.

lydka84
25. jan 2014

@2momo2
mate krasne vysledky blahozelaaaaaaam , na to ze cvicis tak je to uzastne cislo , mas uplne moj obdiv a co cvicis ??? ja som si povedala ze zacnem po vodovom dni fakt ze poctivo cvicit...uz sa musim nakopnut aj ja lebo mne idu dole kila ale sa mi zda ze ide malo cm..... a s tym ze nehladujeme suhlasim , toto je na 90 DD skvelee ze papas vsetko a do nasytenia 😉

2momo2
25. jan 2014

@lydka84 cvičím na rotopede, ale s ním mám už aj z minulosti veľmi dobré výsledky. A začala som skúšať už aj nejaké aerobne cviky čo mi kolegyňa poradila, tak ich postupne pridávam, aby som precvičila všetky časti tela. Priateľ necvičí vôbec, ale dúfam, že už konečne začne. Merať sa mi nechce, takže to ja naozaj až po vodnom dni, ale obaja už cítime rozdiel aj na nohaviciach.

lydka84
25. jan 2014

@2momo2 to ma tesiiiiiiiiii ja tiez som vcera mala bluzku co pol roka stala v skrini kedze som v nej vyzerala jak spekacik......

lydka84
25. jan 2014

@2momo2 a pozeram do tabulky ty mas skoro splneny plan uz co si si dala na 90 dni.....pocuvaj, sak ty to das po 90 dnoch na 300% 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

2momo2
25. jan 2014

@lydka84 tak ja som si ten cieľ dala veľmi nízky, pretože som úprimne ani neverila a nepočítala s tým, že by sme to aj s priateľom vydržali viac ako 2 týždne 😀 a radšej malý cieľ a byť milo prekvapená, ako naopak, no nie? 😉 Ale som rada, že aj priateľ to v pohode zvláda a obaja sme namotivovaní, takže chcem ísť určite ďalej. Lebo ak by to nedržal so mnou, tak by som to mala oveľa ťažšie aj ja - zvlášť mu vyvárať a tak.

lydka84
25. jan 2014

@2momo2
no hej ono navarit clovek navari ale laka to.... ja to vidim doma, mozem len ovocie a doma v druhom hrnci sa same dobroty vyvaraju a nedaj si ....ale 14 dni idem uplne ze bez prehresku , co je u mna osobny uspech vo vacsine som porusila 2x do tyzdna...... takze snad nam to pojde takto aj dalej ......

misena741
25. jan 2014

@lydka84 dik, potom sa odvazim aj ja 🙂

kaciatkom
25. jan 2014

Ahojte. Idem si do tabulky zapisat hodnoty po 1 mesiaci. Na to, ze nejdem poctivo podla 90 dnovky som spokojna

anes52
25. jan 2014

Ahojte,baby,akosi som sa sem zatúlala z iného fóra a rozhodla som sa že vás trochu povzbudím, ja som 9O-dňovú diétu držala v roku 2006,vtedy to bola novinka, knihu som vyhrala zo SLOVENKY a keď som sa postavila na váhu a videla 99,6 kg bola som rozhodnutá.Začínala som 12.6. ,viem to presne preto lebo všetko som si zapisovala do knihy.Držala som ju skoro presne, vôbec som nepila alkohol,dokonca som zvládla aj dovolenku,ktorú som nastupovala 17 deň diéty a mali sme zaplatenú polopenziu, za prvých 9O dní som schudla 17 kg,pokračovala som ďalej skoro tak ako 90 dní, schudla som ďalších 10 kg a to som už prestala lebo všetci sa ma pýtali či som chorá a pod.,kedže som vlastne od mala bola "pri sebe"vraj som vyzerala neprirodzene,ale cítila som sa skvele,držala som sa dva roky.Potom som sa rozhodla prestať fajčiť,bola som silná fajčiarka/30 denne/ a to ma pokazilo.Prestala som zo dňa na deň a chýbajúce cigy som začala nahrádzať jedením,čo bola najväčšia chyba.A tak už nefajčím skoro 6 rokov ale prežrala som sa na ešte väčšiu váhu ako v r.2006.Nemôžem povedať,som veľmi spokojná že nefajčím, veď mohla som začať znovu,ale s chudnutím to už nie je také jednoduché.Mám už svoj vek,vyskúšané takmer všetky diéty .Tak vám chcem povedať:určite všetky schudnete ,po mojom schudnutí sa v mojom okolí dalo veľa ľudí na chudnutie a schudlo veľmi pekne,dôležité je však stravovať sa aj naďalej rozumne a nerozožrať sa.Držím vám všetkým palce, sem tam sem zablúdim a "skontrolujem" vás.Ja som 20.01. začala chudnúť s Cambridge dietou, to som musela zaplatiť a bolo by mi ľúto peňazí, keby som sa vzdala.No som sa rozpísala.Držte sa.

kamilkak
25. jan 2014

@anes52 - držím ti palce 🙂

kaciatkom
25. jan 2014

Schudla som 5 kg. Islo nieco dole aj z centimetrov. Na to, ze napr. vcera mal by vodovy den a ja som mala bielkoviny. Rano ovocie, lieskove orechy, obed rezen, vecera 2 klobasky. Take boli vyborne ... Mnam. Velmi som si pochutila. Len som toho az prilis zjedla na veceru. A ked si robim salaty v ovocny den, davam si do nich majolenku, alebo tatarku, alebo rozny kupovany dresing. Inac mi to nechutna.
Takze sa nebojde, ked aj zhresite. Pojdu kg dole aj tak, ale pomalsie....

lydka84
25. jan 2014

@kaciatkom
krasne vysledky za 29 dni blahozelaaaaaaam a len tak dalej ...si nasou inspiraciou spolu s @misena741 a @anes52 😉 😉 😉 😉

kaciatkom
25. jan 2014

@lydka84 dakujem, ale ine dievcata chudnu podstatne viac ako ja. ... No ja som spokojna.

maria1989
25. jan 2014

@anes52 presne tak, schudneš s hocijakou diétou, či skôr či neskôr, problém aj u mňa je potom nerozožrať sa, veď to poznáme... raz som schudla na 51 kg, pri výške 174, a povedala som si, že veď už nemôžem ďalej chudnúť... tak som začala papkať hore-dole a skončila som pri čísle 86 😀 a to za pol roka... teraz to už neberiem tak vážne, viem, že 50 už nebudem mať nikdy, ani nechcem, a udržujem sa v hranici mojich obľúbených riflí... keď ma začnú veľmi tlačiť, prestanem toľko jesť, a naopak... 😉

lydka84
25. jan 2014

@kaciatkom dolezite je je to aby to chudnutie bolo trvale a bez JO-JO efektu takze radsej menej a natrvalo ako vela a o par mesiacov sa vsetko vrati + 10 kil ako bonus 😉

2momo2
25. jan 2014

@kaciatkom máš super výsledky a verím že na konci budeš mať svoju očakávanú váhu. Tak je rozdiel, že ty chudneš z nižšej váhy ako niektoré iné - napr. ja. Tak pri väčšom tele sú aj väčšie úbytky. Ide ti to super 😉

ketrinn
25. jan 2014
ketrinn
25. jan 2014

vitaminy---dusena cvikla na cesnaku bolo to vyborne len ten šalat mi akosi ktomu nešiel možno niekto vylepši🙂

ketrinn
25. jan 2014

@2momo2 moja ten nalcrom bereš stale denne ,lebo ja to flakam užijem ho len vtedy ked mam strašnu chut na tu potravinu a nemožem sa vyhnut alebo idem na oslavu ja to mam krute/zemiaky,paprika,paradajka,zeler,pepš,med,syry:( takže asi tak nemam z čoho vyberat :(

kamilkak
25. jan 2014

@ketrinn - postrúhaj si na cviklu eidam , mnam 🙂

ketrinn
25. jan 2014

@kamilkak 🙂dala som do knihy hej da sa aj zo syrom napisala som tam ,ale bude to už bielkoviny🙂aj suprove je to z zemiakovou kašou a robievam tak aj zelene struky fazulkove na cesnaku k ryži a mnam mnam🙂