90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzka2010
30. jan 2014

baby ja dnes tiez voda, zatial na 100%, ale pojdem skor spat, nech ma nic nelaka..

suezana
30. jan 2014

ahojte
musím sa k vám pridať, lebo to sama nezvládnem .... tento mesiac začínam už asi 5.krát ..... a nevydržím 😲

ja dnes prvý deň - začínam ovocím - váha 70,0 😲

matamisi
30. jan 2014

@suezana vitam ta tu🙂 neboj spolu to zvladneme🙂 dnes tu mame vecsina vodu a zajtra bielkoviny ako ty🙂

misena741
30. jan 2014

@lydka84 neboj zvladnes.ja som zvladla uz 3 🙂

andrea1516
30. jan 2014

takze Baby bola to u mna spaldova muka dneksa je mi uz lepsie vydrzala som na ode do 15:30 teraz som zjedla jeden rohlik grahamovy rozhodla som sa ze sa nebudem zbitocne triznit jeden de hladovania my vela na vahe nezmeni ale mala som super infra saunu a uzasnu masaz idem s aucit s malou a pojdem este a pas 🙂

lydka84
30. jan 2014

@suezana vitaj, tak my poniektore dnes koncime prvy mesiac vodou a zajtra hura do druheho 😉

lydka84
30. jan 2014

@misena741 no zatial to ide len ma uz zacina boliet hlava 😒

lydka84
30. jan 2014

@andrea1516 aspon ze vies pricinu to mas ako ja s mandlami......

lydka84
30. jan 2014

ahojte babenky no ako nam ide voda vodicka ??? ja som sama zo seba prekvapena, od rana som vypila asi 3 litre a zatial sa drzim na vode snad to potiahnem az do vecera ale poviem vam pravdu uz teraz sa tesiiiiiim na zajtrajise ranajky 😝 😝

lydka84
30. jan 2014

@suezana ahoj , pozvala som ta aj do nasej kucharskej knihy keby si potrebovala inspiraciu co papat alebo nas naopak chcela niecim inspirovat budeme radi, ak nam tam nejake receptiky pridas

lydka84
30. jan 2014

@estachova urcite das ako sa dari????? ide to s vodickou?

bombayka
30. jan 2014

Ahojte baby, pocula som uz vela o tejto diete ale neviem najst presny navod, vie mi tu niekto poradit.
Dakujem

lydka84
30. jan 2014

@bombayka ahoj daj si stranu 1560, prvy prispevok je odomna tam su linky kd esa daju stiahnut knihy aj najst dietka na ww stranke ... princip je taky ze sa streidaju 4 dni dookola, bielkoviny, skroby Uhlohydraty a bielkoviny a kazdy den ranajkujes respektive do 12-stej papas ovocie ..... keby nieco pytaj sa vysvetlime 🙂 😉

lydka84
30. jan 2014
mirkapramukova
30. jan 2014

@matamisi ja som dnes fitko vzdala.Radsej neriskujem a dnes sa na to necitim.Ale z dnesneho dna som sama zo seba prekvapena,ze som to zvladla.A uz sa tesim na zajtra,ze sa napapkam.Ja si idem pre istotu citat,ze mi vecer rychlejsie prejde.Ale som stastna,ze som to tak zmakla.....aj ked som trosku omedikovala caj 😉

matamisi
30. jan 2014

@mirkapramukova aj ja som to zvladla na jednicku s hviezdickov 🙂 uz lezim v postely a pozeram telku😉

lenka1408
30. jan 2014

Tak baby klobúk dole, že vám to dnes išlo super. Zvládli ste to na jedničku. Ste dobré. Len tak ďalej. Pa

lydka84
31. jan 2014

vodovy den na jednotku bez prehresku a za 29 dni dietky bez cvicenia dole - 7,6 kg jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉 😉

lydka84
31. jan 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
preposielam linky na vazenie a meranie aby ste nezabudli zapisat vysledky :

vazenie:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

meranie:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
31. jan 2014

tak baby ja som uz stala na vahe a tie kila sa po dlhej dobe pohli,som sa s tich 96kg stale hore kolisala skvor hore a dneska hura tak za mesiac 4kg dole ok nie je to najlepsie ale keby dam aj kazdy mesiac 4kg dole som uzasne spokojna 🙂idem fical dalej ale este viac sa budem sustredit a jedenie....daje vediet ako ste dopadli tesim sa 🙂

lydka84
31. jan 2014

@andrea1516 supeeeeer ja som ti pisla ze to pojde len vydrzat 😉

andrea1516
31. jan 2014

@lydka84 jaj moja oproti tvojmu ubitku som ja pribrala a nie schudla 🙂ale tesim sa aj tomuto aj ked z vas budem ta co najmenej schudla a pritom mam najvadsiu vahu ale aspon to pomalicky ide a trochu ma to astartovala este viac 🙂

lydka84
31. jan 2014

@andrea1516 to sa porovnavat neda nakolko kazda ma ine zadrziavanie vody iny metabolizmus a je nieco ine..... dolezite je ze to ideeeeeee radsej menej a udrzat ako vela a potom pribrat 😉 😉

miskakyska
31. jan 2014

@lydka84 si dobrá frajerka...ja som večer už nevydržala a padli za obeť dve mandarinky.. 😅 🙂 🙂
myslím,že to nie je žiadna katastrofa 🙂
a gratulujeeeeeem!!!!!!!

matamisi
31. jan 2014

@lydka84 gratulujem....🙂 aj ja som vcera zvladla na jednicku vodny den a za prvy mesiac mam dole 6,5kg s cvicenim🙂 😵 spokojna som.... 😵
@andrea1516 super si schudla,druhy mesiac mozno pojde viac asi sa ti musi metabolizmus nastartovat😉

ketrinn
31. jan 2014

@andrea1516 no vidiš že sa naštartovalo pekne šlo dole gratulujem🙂 ja som sa včera v bielkoviny prežrala xixi varil milačik bravčove na sladkej kapuste mnam to bolo nedalo sa oddolat 🙂 ani chleba som nedala len kapustu a meso a meska 2 kusky xiix zatial ma 7kg dole uvidime čo po vodovom🙂

ketrinn
31. jan 2014

dnes idem upiect placky zemiakove z cesnakom potrete už sa na ne tešim mnam🙂mam sice na zemiaky alergiu ale dam tabletky xixi,už si zalusk robiim na ne dlho 😎 KRASNE!!!!!!!!!ženičky ide vam to schudli ste pekne len tak dalej ja už mam vahu opravenu(bolo treba len vymenit baterku) takže aj mna moja vaha teši🙂len dufam že sa to nezabrzdi:( 🤐

mirkapramukova
31. jan 2014

Ahojte zienky.Tak pomerana povazena.V cm asi s kazdej strany po 3 cm dole a z vahy 3,8 kg.jooooj som velmi rada. 😀 😀 😀 Dufam,ze to tak pojde dalej.Este 4,2 kg a som spokojna a konecne na svojej povodnej vahe 🙂

mima1983
31. jan 2014

Ahojte žienky! Mozem sa k vám pridať? Akurat som naštudovala knihu a zajtra začínam 🙂i od 1.12 chodím každý druhý deň na hodinu do fitka a ten den ktorý nejem do :-fitka, tak cvičím doma, len také posilnovačky na zemi tak cca 20min., zatial mám dole 5kg a dufam ze táto dieta ma nakopne ešte viac, i ked podstatnejšie su pre mňa centimetre 🙂

ketrinn
31. jan 2014

zemiakove placky z lečom