90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
3. feb 2014

@ketrinn dakujem krasne 🙂zajtra objednam dneska som pobehala aj v Lc bio opchodi ae muku nemaju tak objednam tu ..a ako sa ty dari?

nika185
3. feb 2014

@lydka84 Ďakujem, napodobne Lydka 🙂

ketrinn
4. feb 2014

@andrea1516 no super včera bielkoviny tak som mala kuracie na cibulke a na večeru tiež ale vždy po bielkovinovom nabehnem pol až kilo hore a to vždy a potom ked sa zvažim po uhloh už je vaha normal 🙂 dnes škroby tak mam uvarenu ryzu len udusim zeleninku a urobim zeleninove rizoto.zajtra behačky po kontrolach na štitku a nefrologiu z dcerkou tak neviem ako to zvaldnem ale vezmem aj niečo z domu ,len človek nevie kedy sa vybaví a budem sa snažit dodržat vezmem aj ovocie pre pripad nudze🙂inač v pohode aj švagrina ide objednavat tak mi objedna ten kokosovy olej a pšeno a tak už sa tešim čo vyskušam🙂

aduss
4. feb 2014

ahojte baby, takže dneska prvy ovocny, dufam, ze ho zvladnem..ranajky boli par kuskov susenych bananov a dve jahody 🙂..inak za tri dni mam dolu presne 2,5 kg

moje2deti
4. feb 2014

babule, aky vyznam ma piť ten zeleninovy vyvar? držim dietu od 2.1. ale priznam sa vyvar som vypila len 2x - aj to z kocky 😠 , čo teda nič prospešne na tom nevidim...
vadi moc ked ho vynechavam?

moje2deti
4. feb 2014

a inak dnes bielkoviny, mam na obed mozarelu s rajčinkami - mnam 😉

matamisi
4. feb 2014

@moje2deti ja som si nikdy nedala vyvar....az dnes prvy krat mam hovedziu polievku ....a vecer si dam z nej meso zo zeleninou...

2momo2
4. feb 2014

@moje2deti ani ja vývar nikdy nepijem - len v sobotu som mala bielkoviny a spravila som si kurací vývar, lebo som zvyšok kuraťa piekla. Nemyslím si že to má nejaký hlbší význam ako viac naplniť brucho, prípadne dostať niečo teplé do žalúdka.

andrea1516
4. feb 2014

@ketrinn ahojky iba ty pisem ze idem robit tie šuhajdy tešim sa...dneska som mala kaderku zakaznicku ktora je bezlepkarka a nosja jej muku z Ciech za polovičnu cenu ...tak my donesie tešim sa tam bezlepkova muka vynde na 2,20/kg co ju super cena...a vravi ze aj jej spaldova robila velmi zle ze ju afukovala ako mna tak vyskusam isty cas len tu pouzivat a uvidime 🙂ja som mala teraz jogurt s kuskami tvarohu nemala by som ale uz my velmi chybal milujem ho 🙂mala som ho na olovrant.vo štvrtok idem zase k tej doktorke som zvedava ci uz budu dake zmeni 🙂

ketrinn
4. feb 2014

@andrea1516 super! cena je užastna lacnejšie by si nekupila na slovensku 🙂 daj potom receptik na tie šuhajdy aj ja si ich urobim 🙂,JIZERKA je vyborna bezlepkova nazov je česky možno že to je aj ona 🙂 špajdlova obsahuje tušim hrozne vela lepku než obyčajna možno preto ti robila aj zle ja sa tešim na ten kokosovy olej 🙂

ketrinn
4. feb 2014

@andrea1516 super! cena je užastna lacnejšie by si nekupila na slovensku 🙂 daj potom receptik na tie šuhajdy aj ja si ich urobim 🙂,JIZERKA je vyborna bezlepkova nazov je česky možno že to je aj ona 🙂 špajdlova obsahuje tušim hrozne vela lepku než obyčajna možno preto ti robila aj zle ja sa tešim na ten kokosovy olej 🙂

andrea1516
4. feb 2014

@ketrinn plnka dopadla super miesto mlieka som dala sojove mlieko mnamka ale dokafrala som cokoladu lebo som mala hrubu cokoladu a cele sa to scvrklo...juj nahnevana som ja neviem piect nemam na to vobec :(inac by to bolo super len ako som pridala tuk ana to cokoladu najprv jeden hrnec shorel a potom sa to svrklo ...nevadi dneska uz na to kasliem mam hlupi den depki a nervy na vsetko ....ale este skusim a buduce

aduss
4. feb 2014

baby poradte prosim, pozajtra mam bielkovinovy den a mam chut na hermelin, avsak to male 80 g balenie sa mi zda malicke na to, aby som to delila aj na veceru...myslite, ze bude moc vadit, ked si jeden dam na obed s rozkom a zeleninou a druhy na veceru?

aduss
4. feb 2014

pardon, zajtra som chcela napisat 🙂

ketrinn
4. feb 2014

@andrea1516 joj neboj nič nabuduce sa podari a robila si to nad parou či ako?

andrea1516
4. feb 2014

@ketrinn praveze my vravela ze emusim nad parou ale budem musiet tak skusit ...uz som deska na to emala potom naladu abuduce skusim ...ako sa ty dari dneska?

ketrinn
4. feb 2014

@andrea1516 ja som dnes dala na obed rizoto a večeru som nemala ale teraz som zjedla biely jogurt 🤐 ,mala som chut tak dufam že nezaškodil 😀 odstup po obede 5 hodin ale krči mi aj tak v bruchu tak asi je to ok,nejedla som večeru lebo som akasi plna bola a po 17.00 som už nechcela jest tak lahky jogurtik -prehrešok viem ale čo už nik ma nezastreli xixixi

2momo2
4. feb 2014

@aduss ja myslím, že to vadiť nebude. Hlavne aby si si najedla. Ja vôbec nevarím podľa knihy a teda aj množstvá mám vždy odhadom - tak ako by som "neprežierala" alebo bola sýta ... a kilečká idú dolu 😉

aduss
4. feb 2014

@2momo2 dakujem za rady, uz aj lydka mi poradila. tak som rada, ze nebudem musiet hladovat..ale uz sa tesim, mam na ten hermelin nenormalnu chut a potom dalsi den zelenivnova polievka, na to sa tiez moc tesim 🙂

2momo2
4. feb 2014

ahojte! tak zajtra už konečne čaká vodný deň aj mňa , i keď pravdu povediac sa na to vôbec neteším 😒 hladná síce nebývam, ale aj tak to bude určite náročné. Ale mám motiváciu -dnes som si skúšala starší kabát, čo som už nezapla a je to už na dobrej ceste - už ho zapnem, ale ešte pár dní počkám aby som sa v ňom cítila aj pohodlne 😀

andrea1516
4. feb 2014

@ketrinn nevadi aj ja sa snazim jest 4krat alebo 5krat 🙂a pijem pijem opcas prehresky no a co :D som zvedava na štvrtok co povie detologicka...zajtra ides po lekaroch?

ketrinn
4. feb 2014

@andrea1516 ok idem k edikrinologovy na kontrolu štitku už rok nemam mam ju vyoperovanu tak 2 krat do roka chodim či mi nema upravit lieky a idem aj z dcerou 17-18 ročnou na kontrolu z obličkamy nieje chora len sme kedysi mali zapal pred 2 rokmy a teraz 2 krat do roka ju kontroluje ultrazvukom.takže behačky neviem ako dopadne zajtrajšok ovocie berem zo sebou na ranajky lebo idem o 5.00 rano:(a čierneho chleba natriem z cibulu čerstvou ak by som bola dlhšie 🙂 a navečeru asi urobim palacinky a hotovo🙂je ti lepšie ako papaš 5 krat denne?

andrea1516
4. feb 2014

@ketrinn super aj ja tak zviknem ked mam uh a mam vela ze zjem grahamovy rohlik alebo kukuricnu kocku...ie stale sa my to dari ale snazim sa castejsie jest rozdiel vidim v tom ze som hladna stale 🙂pretim som nebola na silu som jedla...deska rano banan desiata jablko obed kuracie prsia dusena brokolica mrkva a zeler 🙂robili my to v praci este ze mam kaderko v Hoteli 🙂 olovrant jogurt vecera tuniiak paradajka zelenina a šunka 🙂mala som velku chut na nu 3litre vodi jedna kava a 0,50l caju 🙂

ketrinn
4. feb 2014

@andrea1516 iže dobra v dietach je debrecinska šumka tušim som to niekde v knižke čitala ,tak to je fajn len si vela pi ja akosi doobeda flakam ale poobede dobieham ale malo by to byt naopak xixi ,na zajtra mam nachystanu aj čokoladku(vajičko plnene likerom)xixi

andrea1516
4. feb 2014

@ketrinn ja mam zajtra behacky myslim ze zjem zase nieco v praci a chcem ist aj do sauni zase je to super odich 🙂a dobre by bolo aj daku kadernicku chytit aby my ostrihala vlasy uz konecne 🙂

lydka84
4. feb 2014

@2momo2 drziiim palceky urcite to das

ketrinn
4. feb 2014

@andrea1516 zrelaxuj sa 🙂po tych behačkach si zaslužiš ja by som ako kadernička neustala na nohach xixi aj tak ta obdivujem žiješ v strese a to ti neprospieva najdi si kusok času maš pravdu aj vykočkuj sa:ň aspon niečo pre seba urobiš 😉 idem ja sa nachystat a zajtra veci a tak zajtra sa ozvem ked dojdem papa a krasne sny 😵

andrea1516
4. feb 2014

@ketrinn drzim palce aby si to richlo vybavila a dakujem aj tebe peke sny 🙂

lenka1408
4. feb 2014

Ahojte kočky, vidím že dietka vám ide dobre, to ma teší. Ja som si teraz dopisovala kilá do tabulky. Síce som včera nemala vodový deň, ale mala som mať. Dala som si tam aj pozn.tehotná, aby ste sa nečudovali prečo priberám 🙂 inak dieta sa mi ani nedá dodržiavať, býva mi zle a nielen ráno. Ale snažím sa stravovať na spôsob oddelenej diety. Niekedy do seba dostanem len suché piškóty. Keď budem zhadzovať kilá po pôrode, tak vy už budete všetky štíhle a ja nebudem mať s kým chudnúť ☹
Aďka, na štvrtok ti držím palce, potom daj vedieť ako si dopadla.
Dobrú nocku vám prajem.

2momo2
5. feb 2014

Ahojte! kde ste všetky??? Ja mám dnes VODNY deň, tak pijem pijem. Zatiaľ hladná nie som, ale stále na to myslím ... že kedy to príde 😀