90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

majkapetrisova
14. feb 2014

@lydka84 hlavne BUĎME ZDRAVÉ, BABY! To je najdôležitejšie 🙂
Ale vytešujem sa, lebo som si kúpila pekné čierne čipkované šaty, ktoré si zajtra obliekam, dôjde môj snúbenec i s rodičmi k nám 🙂 ako naši sa už poznajú, ale je to také pekné, aj to, že sa môžem dobre cítiť 🙂

lydka84
15. feb 2014

@majkapetrisova no ved o tom to ma byt ze sa mame vytesovat same zo seba a byt spokojneeeee

2momo2
15. feb 2014

no tak u mňa dnes sklamanie, pribrala som cca 1,5kg. Po vode to ide dolu vodou ... od soboty prehrešky a ani som necvičila. Všetko bolo zle tento týždeň, bola som celá nesvoja 😖 No nič, ide sa ďalej, dúfam, že už aj s intenzívnym cvičením.

lydka84
15. feb 2014

@2momo2 no dnes v noci bol spln od dnes sa lahsie chudne tak hura do toho a hlavu hore, treba ustrazit stravu + pridat pohyb a uvidis ako sa to zase krasne rozbehne 😉 😉 😉

matamisi
15. feb 2014

Ahojte...tak ja zatial na vode 😵 este pol dna predomnou 🙂 zachvilu si idem lahnut s babami a potom sa pojdeme von poprechadzat 😉

lydka84
15. feb 2014

@matamisi supeeeeeeer drzim palceky aby si to dala ... ja som si dala zeleninovu polievku (korenova zelenina uvarena vo vode + korenie) .... takze skoro vodovo zeleninovy mam 🙂

matamisi
15. feb 2014

@lydka84 super,ja si myslim,ze ked si nedas ovocie tak to mas skoro ako vodny den😉

lydka84
15. feb 2014

@matamisi dala som si rano zelene jablko posypane skoricou ....ale do vecera bude uz len polievka a voda vodicka 😀 😀 😀 😀

matamisi
15. feb 2014

@lydka84 doobeda mozes ovocie 😉

lydka84
15. feb 2014

@matamisi tiez si myslim ze zelene jablka nie su taka katastrofa ale povedlaa som si zaiden banan ziadne hrozno apodobne ..nic sladke ze rano jablcko a potom uz lne ta vyvarena zelenina v polievke na slzicky ..... tak som zvedava zajtra co ukaze vaha

majkapetrisova
15. feb 2014

@lydka84 joooj babyyyy dnes som sa najedlaaaa jak prasiatko 😀 kilo hore 😨 ale však bol u nás môj milovaný s rodičmi a sestrou, tak prečo nie? 🙂 a tak sme dobre s mamkou navarili....však to vôbec nevadí...dáme dole!!! zase to nemienim preháňať...!!! 😝

matamisi
15. feb 2014

Uz odcvicene a zatial som stale na vode 😉 este 3hodiny vydrzat a budem to mat za sebou 😵

estachova
15. feb 2014

ahojte , ja akosi stagnujem 😠 , mala som mať vitamíny, ale jedla som všetko - francúzske zemiaky, rožok so šunkou - nie veľa, ale z každého - som akási demotivovaná, od vody mi nešlo nič dole a zajtra idem na 4 dni na lyžovačku, tak to opäť bude prehreškov- ale teším sa, potom pokračujem na 100% 🙂 🙂 🙂

lydka84
15. feb 2014

@majkapetrisova jasne ze daaas 🙂

lydka84
15. feb 2014

@matamisi si skvela ze si to dala waaaau

lydka84
15. feb 2014

@estachova neries to ono sa to pohne, ja som tiez stala od vody 14 dni + - a pohlo sa to ...uzi si lyzovacku do sytosti, a neries co mozes a co nie a ked sa vratis zacnes ako keby sa nic nedialo a uvidis pojde to .... a tym ze bude lyzovat tak budes mat vysoky vydaj energie, cize aj ked nepojdes podla dietky urcite nepriberies 😉 😉 a potom hura pokracovat dalej

majkapetrisova
15. feb 2014

Som veľmi vďačnáááá za toto fórum 🙂 a povzbudenia...baby, ďakujem!! trimem paľce

lydka84
16. feb 2014

dobre ranko ... no ako sa mame ??? my, co sme zacali 2.1.2014 mame uz polovicu dietky za sebou 😀 😀 😀 ....ale nam ten cas letiiiiiii ze? Dnes mame 46 den tak hura spolocne zvladnut aj tu druhu polovicu 😉 😉 😉

boldy
16. feb 2014

@majkapetrisova tak to sme na tom rovnako s kilami, neboj dame este raz tolko 😉 fu ja stojim stale rovnako a nepohne sa a nepohne vaha 😠 😠

lydka84
16. feb 2014

@boldy ahoj a ty si kedy zacala???

boldy
16. feb 2014

3.1

kaciatkom
16. feb 2014

Ahojte dievčatá. Ja som stala 3 týždne. Až dnes ráno som uvidela, že sa to konečne pohlo. Jupiiiiii. Síce len kapecku, ale predsa pohlo

lydka84
16. feb 2014

@boldy jeeeej tak to ty dnes mas 45 den cize polovicu dietky......a ako sa ti dari ????

lydka84
16. feb 2014

@kaciatkom supeeeeeeer oplatilo sa nam vydrzat ze ??? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

boldy
16. feb 2014

@lydka84 dari zatial, sice dlho stojim ale 8kg dole, a este raz tolko mi treba 🙂 dnes ovocny den 😒

lydka84
16. feb 2014

@boldy stali sme vsetky ja som po vode mala -7,6kg ( z toho 1,5 kg mi zislo cez vodovy den a do 4 dni sa ta voda vratila) ...... takze po vode som "pribrala" a tiez sa to pohlo az tento tyzden cize cez 14 dni som stala na vyssej vahe ...... takze je to normalne a kopa bab co tuto dietku uz drzalo pisali, ze 2 mesiac sa aj vela stoji aj menej kl ide dole a ze treti mesiac sa to zas pekne rozbehne....tak len vydrzat 😉 😉 😉
a ja by som chcela este 12 dat ale idealne podla BMI by mi bolo potrebne zhodit este 20 kg.... 😒 😒 😒

kaciatkom
16. feb 2014

@lydka84 normálne má to potešilo a opäť povzbudilo. Síce naozaj, len trosku, ale išlo. Ty si tento mesiac koľko dala dole. Keď rátas od tej vyššej váhy.

kaciatkom
16. feb 2014

@lydka84 ja by som chcela mat raz 58 kg. To by mi úplne stačilo. Viem, že už nikdy nebudem mat krásnych 52 kg. Ale to mi nevadí ... Len teraz sa cítim hrozne s touto vahou

lydka84
16. feb 2014

@kaciatkom zacinala som na 92,1 ...rano vodovy den 86 kg, po vodovom dni 84,5, ( cize - 7,6kg za prvy mesiac) ale do 4 dni po vodovom dni sa mi vratila voda takze som mala zase 86kg a dlho som stala na 86 a dnes to je po 45 dnoch mam 83kg ...cize celkovy ubytok za polovicku diety je 9,1 kg..... 😉

boldy
16. feb 2014

@lydka84 vdaka nevzdam to 🙂 mne nejde o index, to by som musela este viac zhadzovat, ale ja chcem na vahu v ktorej sa citim naj, naj... nechcem byt uplne chuda 🙂