90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
8. jan 2009

ahojte-chudulky,tak nový deň -n ový začiatok 🤐

zuza80
8. jan 2009

krásy den všetkým. ranajky sú už za mnou a teším sa na obed a hlavne večeru. budem ma koláčik,kúsok tiramisu. tej čokolády si mám dat jednu kocku alebo jednu radu?

miresta
8. jan 2009

ahojte, včera som si vás nečítala, keďže ma choroba uplne pohĺtila a už som večer nevládala, ale dnes už som to urobila. Vidím, že nás je tu kopa,. a že sme včera skoro všetci papali zemiaky a kapustičku - aj ja. 🙂
No dnes mám za sebou zatiaľ čajík pol litra a idem si dať raňajky, dnes to bude pomaranč a kiwi. A potom neskôr si dám kávičku, lebo mám na ňu chuť.
Ja si dnes určite spravím cestoviny s brokolicou, cesnakom a cibuľkou.....ja pizzu nemusím, je mi po nej dosť blbo, a teraz keď som chorá, ani by som ju nevládla jesť a ani mi neide na chu, skôr niečo lacnejšie.

A dievčatá ďakujem že ste pridali fotky - ste super

gerdusha - si super, že si toľko zhodila, akú máš výšku a kolko si mala keď si začala chudnúť. Lebo na fotke vyzeráš vysoká.

ja5ka
8. jan 2009

Dobre ranko ! waaw cestoviny s brokolicou, dobry napad , dik 😉 ..ale aku omacku na to ? ci len tak nasucho ?

miresta
8. jan 2009

ja5ka - no ja si to robím bez omáčky, len tak opražím cesnak a cibuľku na olivovom oleji, na trochu väčšom množstve, pridám bazalku, niekedyaj čínsku kapustu. Brokolicu len oparím vodou a potom všetko spolu premiešam a pridám k cestovinám, mne to stačí aj bez omáčky, ale ak by toi to bolo málo, tak som zvykla používať omáčky s Lidla...tam majú takú paradajkovú aj zeleninovú........alebo stačí kečup.

ja5ka
8. jan 2009

dobre..dakujem za inspiraciu, ja uz nieco namiesam 🙂

morenka
8. jan 2009

Tak dobry den damy....tak dalsi den zanami a dalsi pred nami...ja dnes skroby....rozmyslam nad rizotom....
vcerajsi den som prezila znova bez prehresku....som na seba hrda...lebo to fakt...ked som prvykrat drzala tuto dietu to bol aspon maly prehresok skoro kazdy den.....

super recepty tu hadzete...milujem uhlohydratovy den lebo cestoviny to je moje....skoro vzdy ich mam ale asi nieco ine vyskusam asi tie placky....mnam znelo to dobre.... 🙂 🙂 🙂

a zajtra sa idem vazit..!!!!dufam ze je tam nejaka zmena🙂))))

zuza80
8. jan 2009

kedy sa možu ovsené vločky?

gucz
8. jan 2009

čauko babule, tak u nás je na programe pizza s olivami 🙂 . Už mám za sebou aj prehrešok, hanba mi, ale ja neviem odolať. No snáď sa postupom času unormálnim.

schonika
8. jan 2009

cawte holky dobre ranko :D ja mam dnes svoj prvy ovocny den a bojim sa ze ma zlomi ale uz sa tesim na piatok ked si spravim zeleninovy salat s mozarellou mnam

alka875
8. jan 2009

ahojte, začali ste znova,alebo pokračujete??

morenka
8. jan 2009

tak ja dneska mam za sebou uz obedik - rizotko...mnamky hamky....normalne som rada ako mi to celkom ide bez prehresku....

schonika - neboj zvladnes ho!!!ja mam strasne slabu volu ale vydrzala som...neboj aj ty vydrzis...

miresta
8. jan 2009

zuza80 - tak ja si myslím že tie ovsené vločky by sa mohli cez uhlohydráty, pretože je to obilnina, takako múka. Ja ich mám inač tiež veľmi rada.
alka875 - ideme od znova
tak ja som mala na obedík tie cestovinky, boli super, ale na večeru mi neostalo, tak si dám asi iba ovocie, som chorá, takže ich potrebujem hodne. A na zákusky chuť nemám. 😝

zuza80
8. jan 2009

díky miresta, sú dobré aj na zahustenie jedál, tak preto sa pýtam.
holky a ako je to s tou čokoládou, mám si dat len 1kocku alebo možem hned celú radu. jedna kocečka je pre mna máličko. ☹

miresta
8. jan 2009

no jeden pásik, keď viem, ale bola tu o tom stále dilema, že koľko. Ja som si dala niekedy len kocku, niekedy dve a niekedy pásik, tak ako myslíš.
A niekedy keď som si dala zákusok, tak bez čokolády, lebo ja ľúbim čokoládové a tam už čokoláda bola

aniel
8. jan 2009

jednu,ale ja keď som nezabudla,tak som si dala dve

zuza80
8. jan 2009

díky, uvídim teda ako mi bude stačit.

jesika26
8. jan 2009

ahojte kočky, tej čokolády sa má spapat celý pásik a je povinná 😀 .Rozmýšlam, že sa aj ja pridám k Vám.

aniel
8. jan 2009

ja som to pochoila,že jedna kocka a bola by som spapala aj viac 😀 😝 😵

ja5ka
8. jan 2009

no tak to rychlo dozente s tou cokoladou a dajte celu 🙂 ..ale nie, nie ..pasicek je povinny aj ja som tak citala

jesika26
8. jan 2009

aniel-však ešte minulý rok som ti písala, že celý pásik, ty si podarená 😅

morenka
8. jan 2009

ahojte....tak ja cokoladu napriklad nemusim...a ked uz tak len bielu a tu nemozeme tak sa zbytocne nedrazdim....radsej si doprajem do caju troska cukru.... 🙂 🙂 🙂

aniel
8. jan 2009

jesika-ja som taká popleta 😀 😀 😀

ja5ka
8. jan 2009

hej, halo ! kde ste vsetci 🙂 ..či už ste všetky smutne že sme zajtra zvacsa o ovoci ? 😕

miresta
8. jan 2009

ja5ka - ja som tu, ale len preto že by som vám oznámila že celý deň prešiel bez problémov, bez prehreškov a teším sa na zajtra na ovocko.

morenka - je mám bielu tiež rada, ale len sem tam, lebo je strašne sladká a obsahuje najviac tuku

ja5ka
8. jan 2009

To sa mi páči, miresta ! 🙂 Ved aj ja , uvidíme či sa to zajtra nezmení 😒

zuza80
8. jan 2009

no uvidíme čo zajtra,ale už sa na ten ovocný den celkom teším. aspon si preverím svoju pevnú volu. 😉

zuza80
9. jan 2009

tak dobré ránko. držím všetkým palce, aby sme ten ovocný den zvládli bez prehrešku. na ranajky som si dala banán a nejakú tú sušenú slivku.zatial v pohode, idem si uvarit čaj a uvidíme čo dalej. dnes idem s malým na posledné očkovanie, tak asi bude dost roboty okolo neho a nebudem mysliet na papaníčko.

ja5ka
9. jan 2009

dobre raaanko ..same dobre spravy na rano, za 3 dni odislo 1,6 kg 😎 ..nieje to vela ? ..ale aj tak sa tesím ..drzim palce vsetkym

miresta
9. jan 2009

dobré ráno kočky,

zuza80- s tým banánom pozor, je to aj v knihe, že by si nemala jesť, obsahuje totiž najviac cukru. Ja som ho jedávala väčšinou iba cez ovocný deň, keď som bola veľmi hladná lebo najviac zasíti. Inač na očkovaní držím palce, a chráňte sa pred bacilami, pretože čakárne sú plné chorých.

ja5ka - tak dúfam, že sa nezmení a vydržíme. Ja ovovcie milujem , nemala som ani po prvýkrát problém s ním. Ak by ti veľmi niečo chýbalo, môžeš si dať namiesto ovocia aj zeleninku.

A ešte pre nových, tak cez ovocný deň je povolené papať oriešky, ale ja si ich vôbec nedávam, pretože mi s tým rastie väčšia chuť na jedenia a na niečo fajne. Tak niečo z vlastnej skúsenosti. A oriešky aj tak obsahujú veľa oleja. 😀