90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
1. mar 2014

@nina2110 totiz cez bielkoviny je 4 hodinovy odstup od jedla, a 16+4 % 20 ..ale medzi tym ak si das zeleninu nic nepokazis 😉

lydka84
1. mar 2014

@lovacka rezance s tvarohm ??? sak tvaroh je bielkovina a reraznce su UH .... tak snat prvy a posledny krat si si takto pochutnala 😀 😀 😀 😀 😀 ja za tymto jedlom slintam uz 2 mesiace a nikam sa zaradit neda ...mozno UH vecera ak by som velmi zavrela oci miesto kolaca .....
vazime sa ako pride, niekedy denne inokedy raz za tyzden .... idealne by bolo kazdy 29 den aby to nedemotivovalo nakolko vaha kolise 🙂

2momo2
1. mar 2014

Gratulujem dievčatám, ktoré majú po 2. vode - pozrela som tabuľku, pekné výsledky. Ja som sa dnes vážila (2.vodu mám až vo štvrtok) a zatiaľ je to -10kg, i keď za druhý mesiac je to zatiaľ len 1,5 kg som aj tak spokojná. A priateľ mal minulý týždeň -12 kg, tento týždeň -11 kg, takže kilo nabral, ale myslím, že jemu to už išlo na svaly, lebo posiluje a už sa to začína aj rysovať.

lydka84
1. mar 2014

@2momo2 ahoj takze drzite dalej obaja? paci sa mu to ??? ku gratulaciam dakujemeee 😉 😉 😉 a budeme drzat prsteky cez tu vasu vodu ...a presne ako pises mne tiez islo dole tento mesiac len 4,2 ale zacala som cvicit a klesaju cm .... tak som happy ze vobec to klesa na kilach a nestagnujem alebo dokonca nepriberam....nastastie si asi telo pamata ze pred tromi rokmi som makala vo fitku jak najata a snad aj nieco z tych svalov ostalo do dnes a odteraz sa ich snazim prebrat k zivotu a formovat 😉

lovacka
1. mar 2014

@lydka84 jaj isto som napisala s tvarohom? jasne ze nie s makom som ich mala a miesto cukru som si dala trosku medu 😀
snazim sa dodrziavat a nemenit resp nekombinovat dni, cize som nezhresila a pekne papkala len to co bolo na dnesny den dovolene.
na linke nemam uz ani kusok miesta co som ju zapratala ovocim, musim to nejako vymysliet kam ho budem uskaldnovat kedze ho jem ovela viac ako normalne....a este otazocka aj vy chodite na wc ko aj trikrat denne?uz si pripadam ze len na wcku sedim 😝

lovacka
1. mar 2014

este som sa chcela opytat myslite si ze 30 minut na orbitreku staci?zatial poctivo kazdy den svicim...potom si dam este brusaky aspon 60-80 len neviem ci by som nemala zvysit cas na orbtreku i ked 30 minut teda mam co robit 😅

lydka84
1. mar 2014

@lovacka veru s tvarohom is napisala preto som ostala taka prekvapena 🙂 a ako chutili s medom ???
no ja som na zaciatku chodila aj tri krat za hodinu 😀 😀 😀

lydka84
1. mar 2014

@lovacka no co ja viem tak prvych 20 minut sa pali cukor z krvi a po 20 minutach (samozrejme je to orientacne udaj, u kazdeho je to ine ) sa "prepne palenie" a zacina sa brat energia z ulozeneho tuku .... takze 30minut je super , 40 este lepsie 😀 😀 😀

2momo2
1. mar 2014

@lydka84 jasné, stále držíme obaja, len bolo pár prehreškov a ten druhý mesiac som proste bola úplne bez motivácie, takže mi to nešlo tak dobre ako prvý. Ale okrem narodeninovej oslavy jednej sme zásadné porušenia nerobili - len drobnosti. Priateľ je z diety nadšený - ale nečudujem sa, veď to má z nás všetkých najlahšie - ja mu navrhujem jedálniček, varím, balím a cvičiť chodí so susedom, ktorý ho stále "ťahá" cvičiť a aj ho v podstate trénuje (vie mu poradiť), lebo inak je priateľ v cvičení úplný začiatočník 😀 takže má vlastne "nutričnú poradkyňu" (mňa) a "trénera" (suseda). A on má aj tú výhodu, že mu chudí všetko - ovocie, zelenina. Ale už som sa zasa namotivovala aj ja -celý týždeň som cvičila na rotopede a od dnec pridávam orbitrek, rotanu a činky. idem do toho!

lydka84
1. mar 2014

@2momo2 no super ze vas to bavi ...a z tych prehreskov si nic nerob vsetky ich mame niekedy mini inokedy vacsie, dolezite je ze kila klesaju a cm ubudaju 🙂 🙂 🙂 🙂
a veru fajn mu je ked ho tak obskakujete ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 tak verim ze ti ta motivacia dlho vydrziii no minimalne do konca 90 dni 😉

lovacka
1. mar 2014

@lydka84 tak som dala este 5 minut a brusaky amam teda dost 😝

lydka84
1. mar 2014

@lovacka aj 30 je v pohode radsej menej a pravidelne ako raz vela a potom dva tyzdne totalne bez pohybu

lovacka
1. mar 2014

@lydka84 tak ja kazdy den cvicim 30 minut a potomeste brusaky a ukoncim to elektro pasom na bruchu 🙂 cize mam naozaj kazdy den pohyb len ci vobec sa oplati 30 minut nie ze zacne spalovat az po hodine a ja driem jak vol 30 minut a bez vysledkov

lydka84
1. mar 2014

@lovacka jasne ze sa oplatiiiii 😉 neboj nedries nadarmo len tak dalej ....ja cvicim Jill a to je dokonca len 27 minut a na cm viditelne klesam

lovacka
1. mar 2014

@lydka84 cvicila som jeden den aj Jill ale nemam cinky 🙄 a s flasami sa mi dost blbo cvicila a myslim si ze by som nevladala este aj orbitrek aj Jill hned po sebe...
A kedze orbitrek Jezisek donesl tak nech je vyuzity 😀

lydka84
1. mar 2014

@lovacka no ja cvicim s flasami a staci mi to az az .... a jasne treba ho pouzivat skor ako prejde zarukou 😉

majkushka
1. mar 2014

@andrea1516 bezlepkovy toastovy a obycajny chlieb maju v DM ke vakuovo baleny aj ked ho otvoris tak vydrzi v chladnicke plus tam maju cestoviny segra drzi 90 dnovku a ma bezlepku uz 5 rokov teraz zacala so mnou a zvlada si aj varit skus tam popozerat 🙂

lovacka
1. mar 2014

@lydka84 ked mne sa tie flase liter a polky pretacali kade ako 😕 uvidim mam ju stiahnutu a mozno sa k nej vratim ked budemvladat ju zapojit k orbitreku

lydka84
1. mar 2014

@lovacka ja cvicim s 0,5 a prejdem mozno casom na 0,75 🙂

lovacka
1. mar 2014

@lydka84 ja som si hned dala 1,5 😀 ale musim uznat ze zliata som bola riadne....a najvacsi problem mi robili kliky tie nedokazem

lydka84
1. mar 2014

@lovacka ja som vsetky kliky dala v 10 den prveho levelu 😀 😀 😀

majkushka
1. mar 2014

@lovacka ja som ju odcvicíla bez klikov 🙂 tiez sa nedam dole a plus na stepery si davam 10 min a som vyflusnuta ako rezanec co si mala na obed 🙂)))

lovacka
1. mar 2014

@majkushka steper som mala este v anglicku ale veru nepamatam ako dlho som na nom cvicila.
Mozno skusim pridat Jill len horsie je ze casovo to nezvladam ved kolkokrat aj na orbitreku cvicim az o 9 vecer.tak neviem kedy by som este aj Jill stihala....musim si to dako nakombinovat hoc ju aj nie kazdy den ale aspon trikrat do tyzdna

andrea1516
1. mar 2014

@majkushka ahoj pokukam uvazujem nad tym ze tomu dam este sancu ale nechapem preco sa vaha mesiac nepohla ked jem podla diety ....a pokukam ja si zviknem piect ak mam chut na chleba kupila som si raz v bille ale luto mi je take peniaze vyhodit za chlebik alebo dve rohliky 🙂tak racej peciem

lovacka
1. mar 2014

@andrea1516 a neda sa zamrazit ten chlebik?

andrea1516
1. mar 2014

@lovacka skusala som napeceny v domacej pekarny je ten den dobry na druhy den uz si ho robim ako toust alebo hrianku lebo je tvrdi a z mraznicky tiez dvrdi suchy vobec nie dobry .nepotrebujem mat kazdy den chcelba nechyba mi to ale opcas ma chyti chut na chlebik alebo rohlik ale skusim este dalsich 15dni ak sa vaha nepohne ani dalej pojdem na delenu stravu a uvidime

lovacka
1. mar 2014

@andrea1516 podla mna prvy mesiac je ubytok viditelny druhy mesiac je stagnujuci a treti mesiac je znova vidiet pekne aj na vahe ubytok....nenechaj sa odradit ak neide vaha dole mozno cm pojdu a to je zaklad.

andrea1516
1. mar 2014

@lovacka ja som ju uz robila a za 74dni som mala dole cca 17kg teraz za prvich 29dni 4kg a od tedy sa my vratilo kg a nic stojim ani cm ani kg a toto ma rozculuje...ak raz som ju zacala ale v tedy som po dvoch tyzdnoch pribrala 5kg ale to my uz pecen nefungovala ale teraz je dobra a nechapem ci od liekov ci co a štve ma to a velmi :(

lovacka
1. mar 2014

@andrea1516 mozno skus trosku pohybu...aspon parkrat do tyzdna nech sa to rozhybe

andrea1516
1. mar 2014

@lovacka skusala som ale ked mam vela prace pridem domov som paf po transplantacii nevladzem ako pretim ...ale snazim sa a uz nech je jar aspon plavaren bude ista ale v lc je velmi studena voda a malu nechcem do takej vody brat a ani seba s mojou imunitou ale mam pas tak sa snazim aspon na nom trosku ked vladzem