90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
5. mar 2014

@lovacka ahoj ty si z ke ???

lydka84
5. mar 2014

@komisakpd no ak sa chces vykaslat na 90 DD tak mozes, ale to ti nedovolime 😀 😀 😀 takze nevysmylaj, vzdy sa da najst nieco na com si pochutis a vsetci ostatni s tebou tiez, ja prave robim ryzovy nakyp na zajtra na skroby a to budu v praci zajtra zase vsetci slintat jaku dobrotu som dovliekla a ze dietka 😀 😀 😀 a na vitaminy s atiez kadejake dobroty daju vymysliet, len treba trosku pogooglit, trosku sa pohrabat v tej nasej kucharskej knihe a trosku pustit uzdu fantazie

lovacka
5. mar 2014

@komisakpd ja ak mam cez vikend ovocie sa najem prva a potom mozem aj varit a nepokusa ma nic ine

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 tu ti poradime, tu sa keca o dietke ....ano vo vitaminovy den mozes jest kazde dve hodiny ,,,, do obeda do 12:00 ovocie potom to mozes aj striedat so zeleninou ...a na hlad co poradit, papat pokial nie si syta a mne zabera na ovocie skorica ... popripade rozne orechy a oriesky, to tiez dobre zasyti 😉

lovacka
5. mar 2014

@lydka84 rodena kosicanka ale byvame desat minut za ke smer presov

lydka84
5. mar 2014

@lovacka ja en ze som tiez z ke z furce 😎

lucanka49
5. mar 2014

@lydka84 jééj ahojky som nevedela že ste aj tu 🙂) teším sa že som medzi vami žienky 🙂) noo a ako to ovocie môžem zjesť aj 3 kusy,či len presne 2?? a aj tie oriešky som si kupila mandle že budem vyhryzať a aj hrozienka 🙂) len tak noo ako pred vyplatou 🙂 ale inak vám poviem som hladná stále..dnes som mala pizzu ale taká akosi bez chuti bola..a ozaj kukurica patrí kam ??taká v plechovke,ja to mooc lubim 🙂)

lovacka
5. mar 2014

@lydka84 mm je z furce a aka ulica?

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 takze vitaj medzi nami ,,,,,na strane 1615 prvy prispevok odomna taky dlhy odporucam precitat, najdes tam linky kde najdes knihu ci uz na webe alebo na stiahnutie,potom nase tabulky kde si piseme po vodovych dnoch kolko kg a kolko cm sme zisli dole...totiz mnohe sme zacali 2.1.2014 takze uz dietkujeme 3 mesiac....link na nasu kucharsku knihu ale tu uz asi poznas 😀 😀 a potom zakladne a hlavne prehladne rozdelenie ktory den sa co moze papat...takze to si urcite pozrie ..... a kukurica je škrob, takze len k ryži, zemiakom alebo strukovinam....ale to sa tam docitas tiez.........

lydka84
5. mar 2014

@lovacka maurerova

lovacka
5. mar 2014

@lydka84 mm z krosnianskej

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 ako ja ti napisem ako som to robila ja, na zaciatku som zjedla kila ovocia denne v kuse som bola hladna casom sa ti stiahne prirodzene sam zaludok a bude ti stacit menej,,,,,,,takze neries to ci dva alebo 3 kusky papaj tak aby si nebola hladna a potom nezobala kade tade ....oriesky sa tiez povazuju za jedlo preto ak chces tak si ich radsej namixuj spolu s ovocim a spapaj ako jednu porciu , tak je to najzdravies 😉 vies vitaminy A,D,K,E rozpustne len v tukoch ..... 😉 😉

komisakpd
5. mar 2014

@lydka84 vdaka za povzbudenia :D tak idem na to zajtra :D

lydka84
5. mar 2014

@komisakpd co mas zajtra za dnik?

komisakpd
5. mar 2014

skorby ☹
@lydka84

lovacka
5. mar 2014

Ja mam zajtra vitaminy a som na sluzobke 😅 -

lydka84
5. mar 2014

@komisakpd zemiacky ryza alebo ten perkelt si enskusala? fazulovy alebo sosovicovy? je to bozske alebo ryza v ryzovom mlieku mnamky 😝 😝 😝

komisakpd
5. mar 2014

@lydka84 to ze ja ryzu moc nemusim, a ani strukoviny, jedine cicer ale ten je dost suchy so zemiakmi...tak vobec neviem co si dat aby to nebolo suche..lebo ryzu ako rizoto mam rada, alebo s masom a so stabou ale takto...
a este teraz ked mam doma chore deti, nevladzem sa tomu veovat...pomoooooooooooooooc

lucanka49
5. mar 2014

@lydka84 prosím ťa môžem sa ešte opýtať že ako je to potom po tych 90 dňoch ?? pokračuje sa stále tak prísne ?? alebo je to trošku lepšie a čo potom po tych ďalšich 90 dňoch ako sa pokračuje či až do konca života sa všetko strieda ? 😀

lydka84
5. mar 2014

@komisakpd no skroby su najvacsi problem aj u mna ...kup si siser v plechovke 😉

komisakpd
5. mar 2014

@lydka84 a kde to kupim?

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 no po 90 dnoch dietky ide dalsich 90 dni udrziavacka (strata okolo 3 kg /3 mesiace) je ovela povolnejsiaja sa na nu uz tesiiim teraz, uz len tri tyzdne a som na nej 😉 ...v knihach sa pise ze po tych 180 dnoch sa ti zmeni metabolizmus a ak sa budes stravovat striedmo cize sa nebudes prejedat a nebudes v kuse na sladkom nepriberies ..........a potom je to na tebe ak chces - potrebujes chudnut dalej das si zase 90 dni +90 dni udrziavacku .... a odporucam postupne zacat cvicit ,,,, ja som zacala po prvom vodovom dni 😉

lydka84
5. mar 2014

@komisakpd ja som teraz kupila v tescu, normale na konzervach okolo 60 centov to stalo...kupila som dve zo zvedavosti co ten cicer je 😉

komisakpd
5. mar 2014

@lydka84 tak cicer mam rada, ale neviem aky je ten v konzerve :D vdaka...vdaka za povzbudenie..su ma npresvedcila...asi nabuduce ked budem mat krizu sa ti ozvem? ty si take mala?

lydka84
5. mar 2014

@komisakpd mal aj mam , sak sme ludi a adietovat 60 dni je fakt niekedy na nervy

lydka84
5. mar 2014

😝 😝 😝 😝 😝
dievcata musim sa pochvalit, takto dopadol moj pokus urobit ryzovy nakyp bez pridania mlieka, vajec a cukru !!!! Som v soku drzi to pokope samo 😉 😉 😉
tu najdete receptik :
https://www.modrykonik.sk/group/5470/skroby-ryz...

lucanka49
5. mar 2014

@lydka84 a prosim ťa ,prepač že stale otravujem 🙂) ty si prvý krát na tejto dietke alebo už si držala niekedy ? a nevieš či su tu aj nejake žienky čo su po diete alebo v tej udržiavacej faze ? ďakujem za odpovede 🙂

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 neotravujes, ved na to to forum tu je 😉 drzala som ale asi len 65 dni v roku 2007 myslim .... mame tu jednu kocku medzi nami co drzi + - 7 mesiac .... a zeby bol niekto momentalne na udrziavacke to neviem 🙂

lucanka49
5. mar 2014

@lydka84 a vratila sa ti vtedy vaha naspať ?? a prosim ťa zajtra mám tie vitamíny možem zeleninovy bujon ??

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 casom ano...jedla som 5 cez 9 ...ale fakt az casom ...a nemozes.... zeleninovy bujon mozes na bielkoviny a skroby ....ale mozes si urobit zeleninovu polievku alebo hocico ine zo zeleniny, tu sa mozes inspirovat:
https://www.modrykonik.sk/group/5470/?h=vitaminy