90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
9. mar 2014

@lydka84 ja som mala minule bielkoviny opeceny syr...mnamka,lepsi nez vyprazany😉
@1veroncek1 pekny rozdiel,gratulujem...
@lydka84 aj ty mas krasny rozdiel,gratulujem.... idem si aj ja odfotit 😵
Dnes sme boli vo wiedni v SISI muzeu tak som obedovala az o 17.00 udeneho lososa so salatom....pana beka,ale teraz som zas hladna.... 😅

lydka84
9. mar 2014

@matamisi no ja vyprazany moc nemusim ale taky opeceny na sucho na panvici 2 krat do roka si dam 🙂 ....asi som sa ho ako mala prejedla spolu aj so spagetami ze teraz ma uz nejako neberie ani jedno a ani druhe 😉
a dakujem len mi je velmi luto tej riflovej sukne, nikdy som lepsiu a oblubenejsiu nemala, uz mi pada na bedra a to na nej nemusim rozopnut zips a ju vyzleciem aj obleciem ..... a tym padom ze ju mam nizsie o 7-10 cm tak je dlha, pockam mesiac dva a prerobim ju na mensiu aby som ju mohla nosit zas.... 😀 😀 😀 😀

matamisi
9. mar 2014

@lydka84 potom s nej budes moct dve spravit 😉
A tu je moje foto 😵

matamisi
9. mar 2014

Len skoda ,ze sa nedaju odfotit tehotenske rifle,lebo ja som s tymi v januari zacinala 😲 a tieto nasledovaly po nich 😀

lydka84
9. mar 2014

@matamisi dve urcite nieeee ... peken to ide aj u teba 😉 😉

lovacka
9. mar 2014

dievcata krasne vysledky mate
dufam ze aj na mne si za mesiac dva niekto vsimte ubytok 😅 lebo zatial po dvoch tyzdnoch ziadna slava a to ked si predstavim ze denne aj cvicim 🙄

lydka84
9. mar 2014

@lovacka neboj ono to ma svoj zmysel preco sa vazi a meria az po 29 dnoch 😉

lovacka
9. mar 2014

tiez si myslim🙂
dnes som si kupila pulovrik a opasok 😀 abymi nepadali rifle ked schudnem 😀 😀 😀
zajtra mamvitaminyrano upeciem banan a celyden sa budem hrat na bylinozravca 😀 😀

lydka84
9. mar 2014

@lovacka bude z teba zajacik 😀 😀 😀 ci zajacica?? 😝 😝

lovacka
9. mar 2014

@lydka84 ee cica 😀 😀

lydka84
9. mar 2014

@lovacka 😎 😎

lovacka
9. mar 2014

ale ake to je nefer ak priberame tak rychlo ale ak chudneme tak ide to taaaaaaaaaaaaak pomalinky

lydka84
9. mar 2014

@lovacka no neviem ako ty ale ja som tych 11 kil priberala mozno rok, rok a pol a dole som dala za 2 mesiace, nemam sa na co stazovat 😝 😝 😝

lovacka
9. mar 2014

@lydka84 asi mas pravdu len neviemci ich aj ja damdole za dva mesiace 😅

lydka84
9. mar 2014

@lovacka ja viem ze mam 😀 😀 😀 😀 😀 ale ides z nizsej vahy ak jaaaaa 😠 😠 😠 😠

lovacka
9. mar 2014

a vies co si nadavam ze som blba....po porode som pekne schudla do vsetkeho som vosla a vypasila som sa ako prasa 😝

lydka84
9. mar 2014

@lovacka tak snad prvy aj posledny krat 😉 😉

lovacka
9. mar 2014

@lydka84 tak ako hovoris uz ak schudnem tak budem musiet davat sakra pozor

lucxy
10. mar 2014

Ahojte baby.mozem sa pridat 🙂

kaciatkom
10. mar 2014

@lydka84 Ahojky. Skvely vysledok.... Uz sa ta ludia vypytuju, ako to robis? Ze takto krasne chudnes?

lovacka
10. mar 2014

@lucxy jane kludne sa pridaj

lovacka
10. mar 2014

ahojte,
tak ja dnes vitaminovy den a uz mi teda zacina liest krkom vsetko citrusove 😅
mam banan v kokose posypany orieskami.ale uz asi dnes posledny krat a tak skoro asi nebudem robit uz mi neide na chut, ved ho mam skoro zakazdym na obed v ovocny den.
zajtra si teda asi aj ja urobim ten syr aj ked veru neviem ci ma doma necaka kapor este peceny.uvidim ale celkom by som si dala syr a k tomu salatik s mozzarelou a jogurtovy dressing. alebo nejaky karfiolik.

cutty
10. mar 2014

Tak ahojte ja mam dnes vitaminy, ale uz sa mi podaril jeden kiks 😢 Deti si zelali aby som im upiekla kakaovy zavin a uz som stihla jeden kusok z neho okostovat aj ja 😝 Dufam ze do vecera sa uz budem drzat na uzde ! Neovladla som sa a teraz si to vycitiam 😠

matamisi
10. mar 2014

Ahojte..mne dnes mm navaril zemiakovu polievku,mnam a je vyborna...uz som dva taniere zjedla 😲 na veceru sa musim krotit 😀 teraz pojdem s babami von nech ju nevidim,lebo ju zjem celu 😀

petta87
10. mar 2014

ahojte ja mam dnes zas vitaminovy uz mi to ide von krkom to ovocie :D :D
ale zajtra maskoooo 🙂 sa tak tesiiim 🙂

lydka84
10. mar 2014

@lucxy jasne ze mozes budeme len radi 😉

lydka84
10. mar 2014

@kaciatkom ahoj uz ano, prave som bola po 9 mesiacoch na kontrole na gastre a lekarka na mna prve slova "vy ste schudli, a ako?? " zlata ..uz to fakt dost vidiet 😉 a mna to velmi tesiiii sice ste tak 10 kg chcem dat dole, ale vsetko ma svoj cas predsa a radsej pomaly a navzdy ako rychlo a s JOJO efektom 🙂 🙂

lydka84
10. mar 2014

@cutty nevadi ide sa dalej 😉

lydka84
10. mar 2014

@petta87 no ako tu tak citam, tak po tych + - 70 dnoch nam asi vacsine vitaminove dni lezu krkom xixi

lovacka
10. mar 2014

@lydka84 mne po 15 dnoch uz lezie krkom 😀
zajtra si budem robit ten syr opekany a salat s mozzarelou k tomu. Dnes vyjedam uz aj oriesky lebo isto uz nemozem ovocie ani vidiet a to este vecera. A v stredu ma caka kapustova polievocka taka mnamka...na zajtra si dam aj jednu cerealnu zemlu sa tiez uz tesim 😀