90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
17. mar 2014

@cutty no mne treba este 5 dni level 3 ,,, a aj mne sa 3 najviac pacila a paci stale 😀 😀 😀 😀
a co vysledky ake mas po tom mesiaci ?? vidno cm???

cutty
17. mar 2014

@lydka84 A ty si v ktorej faze 30 DS ?

cutty
17. mar 2014

@lydka84 Som si nevsimla ze uz si mi stihla napisat 😀

lydka84
17. mar 2014

@cutty no ja som zacala po druhej vode par dni s nim a neviem docvicit zase teraz tyzden pauza kvoli kramom ale o chvilu idem na to, len nech mi trosku stravi veceru ......dnes uz zacinam, tie cm co sli dole cvicenim boli super.....

dasa0402
17. mar 2014

ahojte dievcata ja som dnes zacala prvy den chcem zacat aj cvicit mozte mi poradit nejake dobre cvicenie dakujem

cutty
17. mar 2014

@lydka84 Ja sa snazim fakt kazdy den a vidim ten rozdiel. Ja uz sa na to cvicenie tesim, zo zaciatku som sa do neho musela nutit ale teraz je to naopak, neviem sa ho dockat 😀

lydka84
17. mar 2014

@dasa0402 ahoj , vitaj medzi nami .... asi najlepsie vysledky su s cvicenim JILLIAN MICHAELS, co sa tyka cvicenie je tu zalozena skupina, tam su na to odbornicky a super fotecky na inspiraciu , mna nakopli prave tie 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/group/2077/

lydka84
17. mar 2014

@cutty ja to iste ale cez kramy sa neviem prinutit cvicit som rada ze som doma lezima nahrievam si brusko ..... a co vysledky?? ako to vidis priblizne??? kolko cm slo dole a odkial?

dasa0402
17. mar 2014

@lydka84 dakujem idem pozriet 🙂

lydka84
17. mar 2014

@dasa0402 a ako dietka??? akosi zvladla prvy den?

lovacka
17. mar 2014

@lydka84 ja som si myslela ze tie kukuricne chrumky nebudu celkom ok ale nevadi vobec....inac rifle comi boli napraskane uz su mi fajne...dokonca ani zips a gombik nemusim rozopinat a stiahnem ich dole zo seba 😀
som zvedava kolko to bude v nedelu...inac vazi sa rano pred vodou?ci az na dalsi den po vode?

lydka84
17. mar 2014

@lovacka nie su ale nevadi je to sacharid jedno aj druhe takze taky mini prehresok ....
k rifliam blahozelaaaaam super pocit ze????
vazi sa po vode..ale ja sa zo zvedavosti vazim aj v den vody rano aby som vedela aky ubytok mam za vodovy den ze kolko sa mi moze vratit spat.....

lovacka
17. mar 2014

inac rozmyslam ze zacnem k orbitreku cvicit aj Jill....ja som vlastne aj zacala s Jill ale mi bolo luto, ze vianocny darcek od mm sluzi ako vesiak.....tak som zacala pouzivat orbitrek....ale uvazujem ze odcvicim 40 minut orbitrek potom Jill a ukoncim brusakmi...len neviem ci si najdem denne tolko casu...uz som rozmylsla ci nezacat rano skor vstavat a odcvicit rano ale ja som spachtos a kazda minuta je pre mna cenna

lydka84
17. mar 2014

@lovacka ja by som to na tvojom mieste triedala obden raz jedno raz druheeee

sisa1971
17. mar 2014

@lydka84 ano cvičíme 3-krát týždenne piloxing (aerobic+box+tanec) taký mix ale veľmi dobré. Ja mám dole menej ale aj z menšej váhy. Na tej druhej fotke Kika ( dcera) teraz vyzerá tak ako ja, ked som začínala chudnúť 🙂 Ona bola silnejšia o hodne odo mňa. Ale som strašne rada že jej to pekne ide dole, je z nej úplne iný človek. Ona sama sa lepšie cíti. 90 DD sa môže držať aj viac mesiacov po sebe? Ak nie tak asi prejdeme na delenú stravu, niečo na ten spôsob. som veľmi rada že sme sa na to dali, výsledky sú super....tešššššíííím sa 😝 😝 🙂 😀 😝

lovacka
17. mar 2014

@lydka84 neviem rozmyslam ze by som aj rano cvicila....a ak by som teda rano stihla ten orbitrek tak teoreticky poobede stiham Jill....ta trva kolko ?30 minut?
a musi saist od jednotky ci to je jedno?

lydka84
17. mar 2014

@sisa1971 po 90 dnochj ide udrziavacka dalsich 90 dni je to asi o 1/2 miernejsie a potom sa moze zase pokracovat v 90 DD

sisa1971
17. mar 2014

@lydka84 čo to znamená udržovacia....strava tak isto , alebo? napíšeš mi k tomu pár rád prosím Ťa? 😉

lydka84
17. mar 2014

@lovacka najlepsie zacas shered level 1,2,3, a maju 27 minut

lydka84
17. mar 2014

@sisa1971

udrziavacka je na podobnom principe ako 90DD, len povolnejsia
ranajky su vzdy ovocie, dni sa delia na zaklade toho aky je OBED a je to v takomto poradi : B, Š, Š, B, UH, V - s tym ze pri B s Š dnoch si mozes na veceru dat 1/2 obeda alebo hocico ine na co mas chut aj z ineho dna , samozrejme ze podla zasad delenia, ktore platia v 90DD , cize kombinujes tak ze obed bielkoviny a vecera mozes zopakovat biekoviny alebo si dat skroby .... alebo obed skroby a vecera zopakujes obed alebo si das bielkoviny alebo UH - cestoviny so zeleninou .... s tym ze UH vecera (kolac/zmrzlina + cokolada) je kazdy 5 den a vitaminy kazdy 6 den .....
ale to dolezite je ze chlieb mozes uz aj na veceru k zelenine alebo k polievkam a sem tam z casu na cas mozes co sa tyka OBEDU skombinovat potraviny...co som pozerala recepty tak maso + kukurica, plneny kapustovy list je maso + ryza, pizza s mozarelou, ovocie + jogurt/kysla smotana, spagety so syrom ....proste z casu na cas (dajme tomu 2 jedla tyzdene ale len OBED) si mozes dat na co mas chut a voda je tam tiez 3x 25den, 58 den a 87den v knihe ale mozes si ju dat aj ine dni, napr.naplanovat podla splnu mesiaca

a zabudla som detail, ze to mixovanie sa robi v ramci obeda, vecera je uz podla pravidiel delenia (sem tam moze byt aj to co na obed - to by som ja radsej opakovala len ak by obed bol podla delenia, nie mixovanie skupim medzi sebou) ...
inak dost blbo napisana kniha, polovicku principu som si vydedukovala az z receptov, dokonca mam pocit ze tie recepty protirecia tym uvodnym stranam 😉 😉 😉 😉 😉 ale kedze su v knih take ake su, znamena to ze sa to takto moze a ma 😉 😉 😉 😉 😉

andrea1516
18. mar 2014

@lydka84 ahojte ahojky ako sa vam dari?ja som teraz na dva tyzdnena inej diete lebo ta cez svet zdravia sa my nedarila nevedela som to dodrziavat ...nieco som si stoho pobrala ale to je asi tak všetko idem nazad k vam ale pribrala som cca kilo tak to chcem richlo dat dole a potom uz cele leto 90dnova Vam sa dari ako zeny?ake mate vysledky?

misena741
18. mar 2014

@lydka84 med neznasam. foto som zabudla, doma chaos, spomenula som si na to az vecer v posteli. 😀

misena741
18. mar 2014

@andrea1516 ahoj stratena, mne pomaly , fakt pomalicky. zacinaju sa objavovat prehresky. nejako sa mi to uz vymyka, chyba mi najtažsich , posledných 6 kg. ☹ , uz som ti z toho na nervy, vobec sa mi nedari. necvicim, stale som nejaka chora, prechladnuta a pod.

dasa0402
18. mar 2014

@lydka84 no prvy den mam za sebou uspesne dufam ze to pojde aj tak dalej dnes mam na obedik hrachovu polievku a tebe ako sa dari

matamisi
18. mar 2014

Ahojte...
@misena741 ty nas tu poriadne napinas s tou fotkou 😀

misena741
18. mar 2014

@matamisi dnes slubujem, dam si to do pripomienky. len aby ste neboli sklamane 🙂

cutty
18. mar 2014

Dnes ma cakaju vitaminy, zeleninova polievocka bude na obed uz sa tesim 🙂 Vonku je krasne tak vybehnem s detmi nech mi rychlejsie ten den ubehne 😀

zebatox
18. mar 2014

Ahojte ja sa zatial drzim aj kila uz idu dola dnes som mala rizoto a cvicim trosku orbitrek trosku tocna a brusaky chcela by som aj jill Z acat tak sa snad dokopem 🙂

matamisi
18. mar 2014

@misena741 no som zvedava 😀 sklamane urcite nebudeme,ved podla sukne je to paradna zmena! 😲 takze cakam,cakam 😵

misena741
18. mar 2014

babenky pridavam slubene, dlho ocakavane fotky.za prve sa ospravelnujem, bola som strasna. teraz ked na to pozeram, je mi zle. druhe fotky su troska nekvalitne, fotim ma 6 rocny syn