90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
22. mar 2014

@evelin1986 kliky ani ja neurobim,lebo na lavej ruke sa neviem udrzat mala som potrhane slachy a mam ju celkovo slabsiu ako pravu 😀
cvicim len brusaky a orbitrek a dnes skusim JILL pridat a vidim to dnes aj na bike 😀

lydka84
22. mar 2014

@lovacka aj tak vsade pouzivaju 0,5% mlieko a to je viac voda ako mlieko takze podla mna obed bol super vyber 🙂
po 17 nejest ??? chces zacat priberat ???? treba sa najest najneskor 2 hodiny pred spanim... takze aj ked budes vecrat o 18:30 nic nepokazis ...ja bezne veceriam aj o 19-stej a ide to dole....... ak prestanes veceriat cize urobis velky casovy rozdiel medzi vecerou a ranajkami , tak sa stane to, ze telo bude dlho v deficite - bez energie ked budes este hore a zacne ukladat zasoby na horsie casy ....nie nadarmo sa hovori jest 5-6 krat denne ale po menej....... takze toto ti ZAKAZUJEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale fakt neblazni, tymto ziskas opacny efekt aky chces ..... viac vody zacni pit ....a pohne sa to dole ....... a som na cm zvedava aj ja ak to vidi okolie urcite sli pekne dole ...... vaha moze byt bezne + - 1,5 kg podla zavodnenia ..... cm su doleziteeeee 🙂 🙂 🙂

evelin1986
22. mar 2014

@lovacka tak vidis,Ty sa mas aspon na co vyhovorit,i ked tie slachy teda nezavidim..ale u mna je to len totalna ochabnutost...a to som myslela,ze ked 13 kilove dieta navlacam,ze budem ako rambo😀

lydka84
22. mar 2014

@evelin1986 no ja chodim rychlostou 6-6,5 km / hodina ....... mne to staci aj ked kamos ma lame ze uz by som s nim mohla zacat behavat ale este sa na to necitim, stale mam 80 kil a podla mna pri mojej vyske je to na beh vela, nerada by som si dobabrat klby...... no ja ju necvicim uplne denne mala som pauzy cez kramy ale mam odcviceny uz 8 den levelu 3 shred - tu lahsiu veziu podla tej kocky co cviky zjednodusuje.... a na zaciatku tie kliky ani ja nedala to bol des tak 3 a som lezala na zemi ale teraz uz pohoda ..... a myslim ze prave vdaka nej sli tak krasne cm dole to ma velmi motivuje ist dalej

lovacka
22. mar 2014

@lydka84 presvedcila si ma teda 😀 😀 😀
no len mi povedz kedy sa mam zajtra merat rano ci vecer ci az na 30 den

lovacka
22. mar 2014

@evelin1986 ja neviem ci to nie je len aj u mna vyhovorka ale kliky mi isto nikdy nesli 😀 😀 😀 😀 brusaky urobim a asi skusim aj drepy zaradit 😀

lydka84
22. mar 2014

@lovacka ja som sa zo zvedavosti odvazila vodovy den rano (aby som vedela kolko vody zislo a kolko sa mi asi vrati do tyzdna spat 😀 😀 😀 ) a potom to oficialne vazenie a vazenie je rano po vodovom dni + zapisanie do nasich tabuliek nech sa mozeme tesit s tebou 😉

lydka84
22. mar 2014

@lovacka ja sa vzdy meriam rano vycikana a vyzlecena aby som mala cim menej 😀 😀 😀 😀
vodu mas zajtra ze ??? tak rano ak chces sa len tak informativne odvaz ale mas sa vazit a merat v 30 den rano ..... cize po vodovom dni 😉

lovacka
22. mar 2014

@lydka84 ok cize meriam a vazim sa teda v pondelok rano az....
sa normalne tesimlen dufam ze nebudem sklamana 😀 ze cm ziadne dole 😀 😀
utekam do obchodu ozvem sa v prebehu dna

lydka84
22. mar 2014

@lovacka presne tak v pondelok bude to prekvapkooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 urcite nebudes neboj 😉

estachova
22. mar 2014

@lydka84 ahojte všetky, mám sa celkom o.k.,ale dieta ma prestáva baviť, lebo nič nechudnem a dodržujem, ešte to potiahnem do konca, ale som dosť sklamaná, dohromady som schudla len 4,5 kg,ale aspoň niečo, 😉 pozerala som, že vodu máte až 2.4., lebo ináč vychádza na sobotu, tak aj ja si ju posuniem, a pravdepodobne končím a presúvam sa na 5x denne malé porcie - uvidím

lydka84
22. mar 2014

@estachova ahoj no presne kvoli sobote ju presuvam aj ja lebo viem z eju nedam .... a dieta a tak konci 91 dnom tak bude 91 den voda u mna 🙂 .... no mne sa to az vcera pohlo tiez som od druhej vody skoro 3 tyzdne stala ....

boldy
22. mar 2014

@lydka84 ahojky, ja som to vcera dotentovala nejako, bola som velmi hladna, dnes bielkoviny tak pohoda @lovacka neodporucam matovy caj, z neho budes viac hladna, podporuje chut do jedla ;)

zebatox
22. mar 2014

@lydka84 ahoj no ja dnes bieda mam pocit ze mi hlava praskne neviem ci nemam deficit cukru kedze som este zakusok na veceru nemala asi som to pokaslala na obed polievka zeleninova mixovana a soja 🙂 natrieskana som 🙂 poobede idem na detsku party tak budem plakat nad kolacikmi ;)

zebatox
22. mar 2014

@lovacka presne tak odporucam skor zihlavovy caj ako matovy

lydka84
22. mar 2014

@boldy vitaminy vitaminy a coze si si dala ze si to pototo ?? 😀 😀 😀 😀

lydka84
22. mar 2014

@zebatox piť piť piť , hlava boli od smadu vo vacsine 😉

zebatox
22. mar 2014

@lydka84 no neviem ja dodst vela pijem stale po 3dc ked so. V kuchyni 🙂

lydka84
22. mar 2014

@zebatox len nepovedz ze si v kuchyni 2 x denne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zebatox
22. mar 2014

Nie sak pri detoch tu som hladny tu smadny tu mlieko beham tam v kuse 🙂

lydka84
22. mar 2014

@zebatox a prestala aspon boliet ??

matamisi
22. mar 2014

Ahojte...tak dnes som u svokrovcov a zajtra ideme konecne domov 😵 a od pondelka konecne zacnem cvicit moju jill 😵 teraz som 10 dni na lymfu a vacu chodila...jaaaaj a kazdy ma chvali ako som krasne schudla-perfektny pocit 😵

zebatox
22. mar 2014

@lydka84 jasne zdriemla som si s krpcami a pomohlo 🙂
Trosku som porusila vecer som si dala mini pizzovnik ale zatisl prve porusenie tak sa nestresujem z toho

matchgame
22. mar 2014

@lydka84 ahojky. dnes bol super dník, krásne počasie...čo sa týka diéty, s kamoškou sme boli doobeda na kávu a koláčiky...uff...hanbím sa 😠 ale na obed pizza podľa plánu 😎
zajtra prudko ovocný deň...aj keď čakám návštevu, máme menšiu oslavu a v chladničke celý plech tiramisu...pomooooooooc 😖

lydka84
22. mar 2014

@matamisi ahoj no super ked su vsetci nadseni okolo teba, to je ina motivacia 😉 inak chcela osms a opytat k jill co cvicis? , ja zajtra koncim shred a neviem co dalej, ci riped alebo 6w6p...

lydka84
22. mar 2014

@zebatox stresovat sa neoplati a ani to riesit aj tak to nevratis............. normalne treba ist dalej podla dietky ak sem tam niecim porusis 😉

lydka84
22. mar 2014

@matchgame ahoj nevadi, no som zvedava ako prudko ovocny den s tiramisu zvladnes 😝 😝

matamisi
22. mar 2014

@lydka84 ja som januar cvicila shred...februar ripped a boba na brucho a marec doobeda 6w6p a vecer banish len teraz kvoly tomu,ze som bola 10dni na sk tak som len niekedy cvicila,ale od pondelka znovu zacinam 6w6p a banish... :-P uz sa neviem dockat,len dufam,ze uz nebudem nachladnuta.... a ozaj aj ja si idem vodu posunut o par dni neskor :-P

lydka84
22. mar 2014

@matamisi ten banish som este nepocula ...idem si nieco nastudovat okolo toho ze co je co lebo neviem s cim mam v pondelok pokracovat :( a ako bolo "na navstevach"

lovacka
22. mar 2014

@matamisi to ako robis ze stihas dvakrat denne cvicit?
ja zajtra voda vodenka