90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
22. mar 2014

@lovacka rano ked je este mm doma tak si pol hodinku davam 6w6p a vecer o o20.00 ked baby spia tak hodinkovi banish a potom odpadnem do postele a spokojne spinkam 😀
@lydka84 este som u svokrovcov,ale bolo vyborne na navstevach odychnuta mozem ist domov makat 😉 v maji budeme krstit tak do vtedy musim brucho odhodit 😝

lovacka
22. mar 2014

@matamisi tak ja rano bez sance svtavam o 6 a nedokazem vstat skor a cvicit 🤐

matamisi
22. mar 2014

@lydka84 a ozaj este som si vo februari davala vecer kickbox to sa mi velmi pacilo perfektne cardio 😵
Daj si ripped a niekedy ked budes mat cas a chut si zamakat daj si kickbox asi tak 3krat do tyzdna 😉

matamisi
22. mar 2014

@lovacka to by som ani ja rano skor nevstala a cvicila 🤐 tiez vstavam o 6.00 a od 9.30-10.30 je mm s malinkou ,alebo spinka a vtedy ja cvicim pol hodku pllus sprcha potom som plna energie cely den 😵

lydka84
22. mar 2014

@matamisi pekny ciel a dobra inspiracia 😝 😝 😝

lydka84
22. mar 2014

@matamisi no ja by som chcela zacat poamly s rychlou chodzou tak 3x do tyzdna ako kardio takze uvidim co a ako budem stihat...ale ja nechcem makat ja chcem zmensovat obvody 😝 😝 😝 😝

misena741
23. mar 2014

Ahojte ja dnes vitaminy.vcera obed posuch grahamovy, vecera pagacik.dnes ovocie.necvicim, vaha ide pomaly dolu.skacem na trampoline, aspon nejaky pohyb. 😀 zajtra masko, dam si kapustu a pecene masko.v sobotu mame oslavu, snad to zvladnem.

lydka84
23. mar 2014

@misena741 ahoj ja prave dnes UH a rozmyslam co urobit na obed 😖

misena741
23. mar 2014

@lydka84 spenatove halusky, pizza, osuch.mam rada tento den.milujem slane jedla,tak u mna vzdy pizza.inak tento mesiac nebudu velke ubytky ☹ musim zacat viac cvicit 😀 😀 , ale aj dnes som opat v sluzbe.

lydka84
23. mar 2014

@misena741 no ja najcastejsie cestoviny si robim ..... a spenatove halusky robis ako ??? ... co sa tyka ubytkov velka slava to urcite nebude ani u mna ...bude to najmenej za tie tri mesiace ale nie som vobec smutna, nakolko uz obleciem uplne vseko co mam doma v skrini a roky to tam len lezalo a cakalo na zazrak , a ten zazrak teraz prisiel 😀 😀 😀 😀 ...... len plavky musim kupit nove - vrchny diel akosi nemam co dat do kosikov 😖 mojmu chlapovi sa to ze vobec nebude pacit 😠 😠 😠 😠

misena741
23. mar 2014

@lydka84 ja teda aj napriek ubytku kil mam prsia stale velke.cez prsia nic neprevleciem 😀

lydka84
23. mar 2014

@misena741 ako u mna tiez su stale dost velke, vsetky podpiry mi sedia super ako do teraz a to kupujem kosiky D alebo E ... ale vcera som skusala plavky co som mala 04/2013 na dovci a vlastne aj 09/2013 a akosi mam v nich "fugu" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
23. mar 2014

@lydka84 jaj baby,ze D alebo E to ja mozem len snivat 😝 po porode som mala pekne B a teraz mam A,po kojeni budu asi len kozky minus a 😅 .asi bude musiet ujo doktor zazrak spravit 😵

kaciatkom
23. mar 2014

Dobre ranko dievcata. Mne tie kg veeeelmi pomalycky odbudaju. Je pravda, že som mala 3 dni brutálnej pazravosti a to sa mi vypomstilo. A ešte jednu firemnú akciu v ovocny deň. Tam som na večeru zjedla celu pizzu. Co sa mi ale podarilo. Zlepšiť pitny režim. Teraz sa mi ani nedá cvičiť, lebo má seklo v krcnej chrbtici. Takze voltaren to istí. Vidím, že vy sa pekne držite a cvicite.

lydka84
23. mar 2014

@matamisi ty ze to nie je sranda v 2010 som nahanala plavky a skoro plakala, presla cele KE a do ziadnych som nevosla a to som uz pozerala aj znackove obchody 😠 😠 😠 😠 som prehlasila ze sa budem opalovat hore bez ..... nakoniec ma Tesco zachranilo, aspon ze ono na nas mysli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom ahoj tak keby si vedela kolko som sa ja naporusovala az tak ze minuly vikend som si dala bez dietky ...taka som bola nesvoja a rozhadzana😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale pomohlo a od pondelka som sa uz nastartovala aj v dietke aj v cviceni a ide sa dalej .... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom a k pitnemu rezimu blahozelaaaaaam , ja polavujem 😒 uz nekuria, respektive kuria minimalne a uz ma tak nesmadi .....

kaciatkom
23. mar 2014

Ja som za tie 3 dni zjedla toľko, co inokedy za mesiac. Myslela som, že budem z toho aj vrackat ☹ tak mi nebolo rady. Za tie 3 dni som pribrala poctivych viac ako 2, 5 kg. Tak s tým opäť bojujem. Mala som viac ako po druhej vode. Dietku si určite predlzujem minimálne o 2 mesiace. Leto je tu za cvilku. Celkovo som schudla iba 9kg. No keby som počas diéty nemala prezieracie dni, bolo by aj hadam viac ako15 kg dole. No môžem si za to sama.

kaciatkom
23. mar 2014

@lydka84 zistila som, že nemôžem piť cistu vodu z vodovou. A ani čaj. Je mi z toho na zvracanie. Vypijem iba ružovu nebublinkovu lucku. Tak teraz ficim iba na nej. A ani bublinkovu mineralku nevypijem. Potom som z toho taká nafuknuta.

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom no ja som + - stale tiez ako po druhej vode a mam dole 11,5 kg ... podla man do 15 sa da viac pochybujem ze to niekto da a to fakt musi ist z vysokej vahy......neviem si predstavit ako sa da dat dole tymto 25 kil za 3 meisace asi nejednim sladkeho ani peciva ale to je uz nezdraveeeeeee je to vela 8-9 kil za mesiac .....
a neboj sa za 3 dni sa 2,5 kila tuku pribrat neda 😉 ... totiz an pribratie kila tuku by si musela sppat 30 000 KJ a na tie tvoje 2,5 kg je to 75 000 KJ a to by si musela jest v kuse vymrazane sladke, masne a tucne ...... takze si len zavodnena neboj to pojde dole 😉

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom to poznam aj ja .............. z flase nemozem nic vsetko ma nafukuje to extremnych rozmerov ...... takze ja len vodu z vodovodu alebo bylinkove caje .... 🙂

kaciatkom
23. mar 2014

@lydka84 minuly rok som išla presne podľa dnihy. Dodržiavala som poctivo mesiac a pól. Za tu dobu som schudla 12 kg.

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom este raz k tym KJ som sa trosku skopala . .... musela by si spapat hodnotu svojho bazalneho metabolizmu sa 3 dni dajme tomu 3x6700 KJ + 75 000 KJ .... cize sme na hodnote 105 000 KJ s tym ze by si ani nepohla len v klude lezala a dychala a jedla ... cize telo by fakt na svoje fungovanie (dychanie, cinnost organov, ohrievanie...cize bazalny metabolizmus ) spotrebovalo len tych 20100 KG a to ostatne by ulozilo ako tuk ( a to by este nieco spalilo kedze by muselo travit .... ) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
takze urcite je to voda tych 2,5 kg lebo toto nie je mozne zvladnut za 3 dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom tak za mesiac a pol super vysledok , ja som sa za mesiac vzdy dostala na tych - 8 kil .... viac nie ... a aj teraz za prve dva mesiace prehreskov bolo minimalne len .... asi to ma vela faktorov od coho to zavisi ....

kaciatkom
23. mar 2014

@lydka84 si má potesila. No teraz už pokracujem ďalej.

kaciatkom
23. mar 2014

@lydka84 teraz som si 90dd upravila. Radšej pomalšie chudnut, ale doprajem si viac. Preto si chcem predĺžiť dietou. Mne vyhovuje

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom to som rada ..... ja tvrdim ze vzdy je dobre vediet teoriu aspon trosku clovek sa aspon nedostava do omylom a do zbytocnych "depresiiii" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ved tak sa hovori - to je vyskum ze ked chces spalit 1 kg tuku musis cvicenim spali 28 000 -30 000 KJ , co znamena ze 1 kilo tuku priberies ak zjes o 30 000 KJ viac ako tvoje telo potrebuje na fungovanie 😉
napr ja po vitaminoch mam stale najvyssiu vahu a paradoxne najmenej vazim po UH dni ... to znamena ze jem nejake ovocie a zeleninu co udrzuju vodu v tele ...... a to iste ty si namixovala drzi to v tebe vodu + mas plny traviaci system .... par dni, precistis sa a budes zas na povodnej vahe 🙂

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom ja to iste...... vyhovuje mi, neboli ma zaludok, pekne mi travi, nemam problemy so zlcnikom, nie som hladna a pomaly chudnem .... ja zatial do velkej noci a potom asi udrziavacka .... to sa este uvidi , ale tak som uz rozhodnuta ze vodu presuvam z 29,3 na 3,4 - posledny den 90DD ...a idem dalej do velkej noci, na velky piatok si dam dalsiu vodu ... sak je post 🙂 ...velka noc to budem papat normalne ale s rozumom a po uvidim co bude bud dalej 90 alebo udrziavacka ale laka ma udrziavacka kedze je povolnejsia ako 90DD ...ale chcem ju tak prisnejsie ze budem delit aj dalej a len sem tam pomiesam n obed co mozem podla udrziavacky ....sa mi paci ze tam uz obed a vecera nemusi byt ten isty den -druh ze musis obed skroby ale veceru uz mozes aj bielkoviny ....co je super vecerat bielkoviny kvoli cviceniu .....

kaciatkom
23. mar 2014

@lydka84 tak budem sa vážiť aj ja toho 4.4.Na konci diéty. Síce ja si nedávam vodovy deň, no budem mat zeleninovy

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom ja tak iste uz aj v tabulke osm si prepisala datum vody na 3,4 😀 😀 😀 😀 a vidim ze som tu tym nainfikovala viacere kocky ze dat vodu cez tyzden je lepsi napad ako v sobotu 😀 😀 😀 😀