90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1veroncek1
23. mar 2014

ja som si dala viac menej tento tyzdne taky oddychovy lebo sa mi nehybala vaha a sice ako na obed som isla podla knizky ale vecer som si supla aj take ze hlebik vo vajicku /2 mesiace mam na neho chut/ a aj keksik nejaky a cuduj sa svete vcera rano mi vaha ukazala magicke cislo 8 🙂 cize som prelomila konecne....tak som si ako som povedala spravila knedlupecene maso a kapustu na oslavu 🙂 a od zajtra idem nanovo 🙂 a makat, cvicit, za chvilu si pojdem zaplavat na zaciatok a virivka a sauna v ramci oddychovej nedele 🙂

lydka84
23. mar 2014

@kaciatkom ty ja som mimo ... ja uz ani ratat neviem ze 3x30 000 je u mna 75 000 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to som zabila .... takze posledny definitivny verdikt je ze musela by si spapat za 3 dni : 3x6700 KJ (bazalny metabolizmus) + 90 000 KJ a tych 90 000 by telo ulozilo ako tuk kedze by to bol prebytocny prijem KJ 🙂 a prijat 110 000 KJ je + - 36 porcii vyprazaneho rezna s hranolkami (to len tak pre predstavu ) 😝 😝 😝 😝

lydka84
23. mar 2014

@1veroncek1 no tie resety fakt tak zosokuju telo ze potom sa to pohne xixi ja to iste po minulom vikende, mne vaha v piatok ukazala na zaciatku magicke cislo 7 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

1veroncek1
23. mar 2014

@lydka84 do magickeho cisla 7 budem muset este minimal tri mesiace makat haha 🙂 ale super nie 🙂 magicke cisla uz mame sice uz som zas naspat tam kde som bola ale aspon spokojne sa citim 🙂

1veroncek1
23. mar 2014

@lydka84 a co teda uz si vybrala dobru knihu?

lydka84
23. mar 2014

@1veroncek1 no ja celkovo som chcela tak 70 - 75 maximalne ( aj ked 68 by bol ideal) takze ciel skoro na dosah len sa nevzdat a bojovat 😵 😵 😵 😵 😵

1veroncek1
23. mar 2014

@lydka84 ja mam prvy ciel este teda 7 kil dolu ...kym pojdem domov na dovolenkua potom sa uvidi co dalej este mam na to mesiac aj daco ...

lydka84
23. mar 2014

@1veroncek1 vies co v stredu som sedela hodinu v knihkupectve a listovala , takze ako zdravo jesta nepribrat vyhodene peniaze podla mna len recepty ale nie 90 DD ..... a pozerala osm jill michaels, ta ako ovladnut metabolizmus je viac menej o spravne rovnovahe hormonov ako ju dosiahnut a co robi sarapatu + recepty takze asi tiez vyhodene peniaze a tu druhu od nej vyhrajte boj o stihle telo ami v celku lubila ... vyvracia teorie typu ze ak sa cvici rano nalacno viac sa chudne, ze treba jest 6 krat denne a tak a jej rady ako to dala ona ...... tu by som si aj precitala len neviem ci za 18 € to stoji aby potom stala v policke po precitani, ani ju budem chodit citat do knihkupectva ....... a ine cisto delena strava je ale to su ine ako prvavidla 90-tky takze internet to istiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
23. mar 2014

@1veroncek1 tak makaj dievca makaj 😀 😀 😀 😀 😀 ja osm si dala ciel ze do leta 75 a do vianoc 70 ... a budem happy 🙂 🙂 🙂 🙂

1veroncek1
23. mar 2014

@lydka84 aha, no ja som praveze checla hlavne recepty na inspiraciu nic ine 🙂

lydka84
23. mar 2014

@1veroncek1 ziadna slava .... mne sa naviac osvedcilo varit to co mam rada ale so zeleninou maso + zeleninu pecene zemiaky + zeleninu, cestoviny + zeleninu + spenat + vajicka + syr+ zeleninu a taaaaaak 🙂

1veroncek1
23. mar 2014

@lydka84 a v podstate mas pravdu 🙂 len mi obcas chyba inspiracia napr na zajtra si chcem rybu spravit idem od zaciatku znova a neviem jak si ju mam pripravit...viem robit len obalovanu klasiku na vianoce alebo na masle alebo ...raz som skusala lososa v alobale peceny s maslom citronom a rozmarinom...uvidim nieco vymyslim

majkapetrisova
23. mar 2014

@lydka84 čauko čauko, zlatá si, že si spomínaš, len ja som pracovne vyťažená a nejako som nestíhala riešiť diétku, čiže dala som dole od začiatku 7 kg s veľkými prehreškami..ale tak od apríla začínam nanovo už aj s cvičením, lebo viem, že to funguje 🙂 a ty ako?

sisa1971
23. mar 2014

@lydka84 ahojte,mi podkračujeme ,cvičíme...lebo včera sme boli na oslave 50-tka a tam sa to nedá moc...tak máme prehrešky. Kika by chcela ešte 10kg dole a ja takých 5. Keby sa podarilo viac ,nebudem proti, ale ja to dodržiavam tak trochu viac "light ", keď mám chuť na niečo čo nie je v ten deň tak si kúsok dám... 😀 ale zase nie každý deň. Začiatkom apríla končíme, no chceli by sme pri tomto type stravovania ostať dovtedy kým nebudeme na cieľovej váhe. 😝

lydka84
23. mar 2014

@1veroncek1 urob si lososa na masle a slubujem ze sa budes oblizovat este 4 dni 😝 😝 😝 😝

lydka84
23. mar 2014

@majkapetrisova ahoj no nam sa blizi 3 voda dnes mame 81 den 🙂 🙂

lydka84
23. mar 2014

@sisa1971 ahoj to je super ze sa drzite a oslavy ani ja nerieism , normelane is treba dat adalsi den pokracovat dalej .... ten jeden den nic nespravi .... a chcete ist dalej takto ci na udrziavacku ???

lydka84
23. mar 2014

tak babenky dnesna UH vecera nachystana 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

https://www.modrykonik.sk/group/5470/uhlohydrat...

lydka84
23. mar 2014

este raz link na arasidove susienky 😝 😝 😝 😝

https://www.modrykonik.sk/group/5470/uhlohydrat...

zebatox
23. mar 2014

ahojte no ja som mala no obed cestoviny s brokolicou a na veceru mam vybrate listkove cesto asi upeciem strudlu tesim sa 🙂 no a spolu so mnou ma dietu cela rodina lebo odmietam vyvarat viac obedov 🙂 pred rokom ked sme mali robotnikov aj oni jedli podla 90DD 😀 to ich zdesenie ked mali zeleninove fasirky na obed 😵

lydka84
23. mar 2014

@zebatox a co rodina??? neprotestuje ? ci je rada ze ma co jest ????

zebatox
23. mar 2014

no deti neprotestuju oni tak ci tak masko velmi nemusia a varim chutne aj 90DD takze jedia co maju na tanieri ked robim maso tak im dam aj zemiak 🙂 aby sa nepovedalo ale mama uz drzi so mnou a MM neriesim ked chce da si a ked nie ma smolu vyjeda chladnicku...

lydka84
23. mar 2014

@zebatox ze ak sa mu nepaci nech si navari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekny pristup suhlasim, sak ma dve zdrave ruky 😉

lovacka
23. mar 2014

ahojte ja dnes voda....zatial som vypila len salku caju 😅 idemsi hned naliat aspon dalsi pohar vody ..a zajtra ma caka losos a karfiol a tekvica 😀

majkapetrisova
23. mar 2014

@lydka84 tak som zvedavá, ako to aspoň vám pokračuje 🙂 dúfam, že čo najlepšie výsledky :D ja si držím -7 a jem všetko :D sladkosti, pečené, varené :D ale pekne od apríla tiež sa dám nanovo :D

lydka84
23. mar 2014

@lovacka drziiim prsteky 😉

lydka84
23. mar 2014

@lovacka a tesim sa na vysledky 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
23. mar 2014

@majkapetrisova tak 3 mesiac nic moc aspon co aj baby pisu .... ako keby sme stali na druhej vode ale uvidime este mame tyzden pred sebou

lovacka
23. mar 2014

@lydka84 tak rano som sa povazila pred vodou ako si spominala a je to -5kg....dufam ze zajtra rano budem uz pod 80kg 😵 😵

lovacka
23. mar 2014

dievcata a este jedna otazocka..odkedy chudnem je mi strasna zima ale ze fakt v kuse