90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jeinabe
26. mar 2014

Môj dnešný obed, veeeľmi mi to chutilo a teším sa už aj na večeru 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/5470/skroby-7-k...

zebatox
26. mar 2014

@lovacka neboj to znamienko ja som si uz 4dala vybrst a po injekcii nic necitit jedno aj na tvari myslim ze to malu zvladne

lydka84
26. mar 2014

@maricenka1 co by nam bolo smutno ved ideme predsa na udrziavacku aby sa nam kila nevratili spat 😀 😀 😀 😀

lydka84
26. mar 2014

@lovacka a co tak hodit ten receptik do kucharskej knihy ??? 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
26. mar 2014

@lydka84 som nestihla ani foto urobit lebo ja varim dost neskoro este v rure to bolo ale OK postup mozem hodit do kucharky 😀

lydka84
26. mar 2014

@lovacka nie kazdy recept ma foto takze ak to tam hodis budeme len radi.....

lovacka
26. mar 2014

jaj diefcence mam odcvicene 😝 ale mam veru dost...vcera som zacala cvicit tak ze 30 minut zataz 3 a 10 minut zataz 4 a dnes som v tom pokracovala 😝 😝 😝 ale som ledva doslapala...k tomu 200 brusacikov a parada...ale uz to mam za sebou
aj obed na zajtra mam hotovy 😀 robila som si pecene jablcka trosku inac ako lydka 😀
rozkrojila som jablcka na polku, vydlabala duzinu a v miske zmiesala so skoricou a slivkovym pyre a orechami. potom som naplnila jablcka tou zmesou a podliala som to slivkovym pyre a piekla v rure...
zajtra vam poviem ake to bolo 😀 😀

lovacka
26. mar 2014

uz som pridala recepty aj do mudrej knihy nasej 😀 😀
dnes je tu nejako ticho 😅

lydka84
26. mar 2014

@lovacka odfotit a dat do kucharskej knihy nech si urobim aj ja taku jablckovu mnamku na piatoooooook 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
26. mar 2014

@lydka84 recept uz je foto pridam 😀

lydka84
26. mar 2014

@lovacka ze blba otazka ale vysvetli mi prosim slivkove pyre, co si mam pod tym predstavit ???? 😀 😀 😀

lovacka
26. mar 2014

@lydka84 mala som zmrazene slivky tie som v blenderom rozmixovala a vzniklo huste pyre 😀

lydka84
26. mar 2014

@lovacka jaaj taaaak ja som ymslela ze myslis slivkovy dzem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
26. mar 2014

@lydka84 prv som myslela ze dam lekvar alebo dzem ale totomi prislo zdravsie bez cukru 😀 😀

lydka84
26. mar 2014

@lovacka chapema urcite bvyskusam s domacim dzemom , slivkovy milujem 😝 😝 😝

mirkapramukova
27. mar 2014

Ahojte zienky.Mám problém.V sobotu máme poslednú vodu.A máme ísť na grilovacku a určite nebudem nna vode.Môžem si diétu predĺžiť o tyzden alebo mám dať vodu na posledný deň diéty?

lovacka
27. mar 2014

ahojte,
tak ja mam na obed tie moje tri pecene jablcka cize 6 poliek 😀 no zjedla som jedno cize dve polky a mam dost...nevladzem...tak si beriem jablcka spat domov a netusim co s nimi urobim 😀

jeinabe
27. mar 2014

Ahojte...ja som dnes mala cestoviny s mrazenou zeleninkou, nabudúce musím vymyslieť niečo chutnejšie.... včera som už bola večer nervózna, lebo som veeeľa času strávila za sporákom, večer som ešte piekla a musela som si navariť na dnes obed do práce......a na večeru budem mať tú bábovku z knihy, už sa na ňu teším, každému chutí...... 😉

lydka84
27. mar 2014

ahojte , ako sa mame a ako sa dari ??? nejako sa nam to krati ze ??? 😀 😀 😀 😀 😀 poniektore mame pred sebou poslednych 6 dni dietky , tak drzme saaaaaaaa a dochudnutia dievcence 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zebatox
27. mar 2014

Ja som dnes robila na cestovinovy den lievance z ovsenych vlociek vody drozdia a hrozienka jablka som dala do cesta a fajne bolo 🙂

lovacka
27. mar 2014

Ahojte,
mna dnes nejako kare si dat nieco take ze fest fajne...nieco co normalne nemozem vo vitaminovy den ako jogurt,ryza v mlieku,chlieb so sunkou prazenicu 😀
idem si asi dat poamranc 😀 😀

lydka84
27. mar 2014

@zebatox pridaj nam receprik do kucharskej knihy pod #uhlohydraty nech sa to da lahko najst ak by chcel niekto experimentovat ..... 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
27. mar 2014

@lovacka daj si orieskyyyyyyy

lovacka
27. mar 2014

@lydka84 ale ani nemam doma ziadne v robote ich mam 😝
dala som si na veceru kiwi,pomaranc a som sla cvicit 😝 a teraz som malemu robila vonavucky chlebik so sunkou 😅 ach jaj uz nech je zajtra lebo dnesny den ma nejako trapi...
na zajtra rozmyslam co varit ale by som si dala aj prazenicu so sampionmi 😕

lydka84
27. mar 2014

@lovacka no ja tiez tuho rozmyslam poslednych 5 dni predomnou ..ze na com si pochutnam 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
27. mar 2014

@lydka84 hlad je svinucha 😀 ale tak mam 4 tyzdne za sebou...uzmi hovoria aj v robote ze je vidiet ze som schudla a to vtedy potesi... 😀 😀
len keby nebolo tolko odopierania 😝

lydka84
27. mar 2014

@lovacka
no to ano to vzdy potesi, ked ta niekto pochvali, mna minule tak pochvalil kamos tak som podrastla o 5 cm 😀 😀
sem tam si treba dopriat a potom telo nebude mat pocit ze ho obmedzujes...ale s mierou .... a ani nie hlad ale tie svinske chute 😀 😀 😀 😀

lovacka
27. mar 2014

@lydka84 no ale daj si chlieb so sunkou ked mas vitaminy 😀 😀 😀 kupila som hydinovu tlacenku tak zajtra si kusok dam 😀

lydka84
27. mar 2014

@lovacka tak mne chlieb so sunkou nechybal ale rybacia natierka a chlieb ano to som si raz na vitaminy dala na ranajky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a hydinovu tlacenku som aj ja mala asi 3 krat ako olovrant po troskuuuuuu 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
27. mar 2014

@lydka84 ja celkovo jem teraz aj malo peciva kedze sa snazim jest take jedla aby som to nepotrebovala...ale z casu na cas mi pride na neho chut veru