90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

slavka86
16. apr 2014

@petta87 myslim, ze cim ma clovek vyssiu nadvahu tym lahsie idu dolu pociatocne kila. Pri veeelkej nadvahe na ubytok kil postaci vynechanie sladkosti, sladenych napojov a vyprazanych jedal a ide to. Ked ti zisli 2 kila za 2 tyzdne, tak za mesiac to budu 4 kila takym tempom a to je SUPER!!! Keby to takto slo aj mne tak samou radosyou skacem po plafon :D ja taham len treti den, takze sa odvazim po 2 tyzdnoch.

zebatox
16. apr 2014

Ahojte.ja mam dnes ryzu a v piatok vodu asi... a dufam ze ma velka noc a vsetky tie jedla nepokazia lebo fajne sa mi chudne zatial 😉

suezana
16. apr 2014

ja som si dala dnes opekané rezance s kapustou a parááááda ... až na to, že ten zákusok, čo mal byť večer už je dávno vo mne 🤐 🤐 🤐 čo teraz na večeru??? 😕 😕 😕

lydka84
16. apr 2014

@matamisi ta dotsala som antibiotika na 10 dni ... zapal dutin , hrdla a prieducnice...takze co sa tyka cvicenia budem musit byt najprv fit a az tak zacnem ,,,,,

lydka84
16. apr 2014

@zebatox aj ja som chcela vodu na velky piatok ale pri antibiotikach si na to netrufam takze dam vitaminy,,,

lydka84
16. apr 2014

@suezana ty si sikovnaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 daj si ovocie alebo zeleninovy salat aby si nebola hladnaaaa

jeinabe
16. apr 2014

Ahojte dievcata, dnes som mala rezance s makom, inac mi padaju vsetky nohavice 😎 , na tyzden mam vazenie, tak som zvedava,dufam ze nebudem sklamana,ale v cm som urcite trosku uzsia 😉 ...bojim sa Velkej noci, lebo bielkoviny mam v piatok,to bude ryba a dalsie bielkoviny az v stredu a to som chcela jest sunkuuu... 😕 ... dnes som si zase fajne nalozila sladke 😖

jeinabe
16. apr 2014

@lydka84 skore uzdravenie, tak ty len papaj ked mas antibiotika...inac ako sa drzis s vahou?

suezana
16. apr 2014

tak kočky, ja sa zatiaľ držíííím 😵 😵 mm upiekol húrky/jaternice so zemiakmi, aj ma volal, ale nešla som 😅 😅 hovorím - držím diétu - a on kričí - aha - tú čo potom vyješ všetky sladkosti z baru? 😝 😝 😝 to je podpora 🙄 🙄

urobila som si čajík a uvidíme - zatiaľ som ale v pohode

jeinabe
16. apr 2014

@slavka86 ahoj ja som bola na zaciatku straasne nervozna, ale postupne si uz zvykam..,ked chcem nieco jest,tak mam stale po ruke nelupanu slnecnicu al. tekvicove jadierka a mam zabavu,aj ma to ukludni 😀 a s pitnym rezimom je to u mna horsie,ale rano dodrzujem citronovu vodu.,

lydka84
16. apr 2014

@jeinabe uz sa na tom pracuje .... a s vahou nic moc je vyssia ale encudujem sa, kramy, jedenie, nedietovanie, necvicenia...ale po velkej noci idem na 100% sak dovolenka sa blizi 😀 😀 😀 😀 😀

tanjalea
16. apr 2014

Ahojte, môžte mi prosím dať link ake je to dieta ktorú držíte - vrátila som sa pár strán nazad aj na začiatok, ale tam už len pokračuje 😒 ...po sviatkoch by som rada dačo zhodila 😢

catherrine
16. apr 2014

@suezana tak to je supeer ze si odolala len tak dalej avydrzaaat 😁

zebatox
16. apr 2014

@suezana vidim ze aj ty mas plnu podporu od mm 😀

catherrine
16. apr 2014

@lydka84 zzelam skore uzdravenie zdravie je na 1 mieste, ked budes fit zasa sa nakopnes verim tomu😁

zebatox
16. apr 2014

@jeinabe mnam s makom asi si aj ja dam zajtra

lydka84
16. apr 2014

@tanjalea ahoj,
pointa je asi taka ze mas 4 dni, bielkoviny, skroby, uhlohydraty a vitaminy a tie v takomto poradi striedas dookola 28 dni a 29 den pijes len vodu ...a to sa opakuje 3 krat az nedosiahnes 91 dni dietky 🙂 a to co v ktory den mozes papat a ako kombinovat je rozpisane v prvom prispevku odomna na strane 1666 ....ak by ta nieco zaujalo alebo ti nebolo jasne pytaj sa, podarime vysvetlime 😉

tanjalea
16. apr 2014

@lydka84 srdečna vdaka, idem pomrkať 😉

lydka84
16. apr 2014

@catherrinedakujem, ano je, a mam dost silne antibiotika tak snad ma postavia na nohy do tych 10 dni a nebudem pokracovat dalsimi ....

lydka84
16. apr 2014

@tanjalea kludne sa pytaj ak by nieco 🙂

catherrine
16. apr 2014

@jeinabe aj si si tie rezance pocukrovala rozmyslam ze si ich zajtra urobim xi

catherrine
16. apr 2014

@lydka84 tak drzim palce aby zabraliiii😁

lovacka
16. apr 2014

ahojte
ja dne vitaminovy den za mnou.dala som si pomarance 3,jablko jedno a jeden banan a tekvicove semiacka.teraz som ale aj trosku hladna asi si uvarim caj.dost malo som toho zjedla cez den.bolel ma aj zub no katastrofa

jeinabe
16. apr 2014

@catherrine ano pocukrovala,brala som to tak, ze sa v tento den moze sladke,tak som to naplno vyuzila 😀

lovacka
16. apr 2014

tak mam dovarene ale dnes som necvicila 🙄
kedze zajtra mam bielkoviny a je zeleny stvrtok tak mam spenat a dve volske oka a nejaku zemlu k tomu si vezmem. na veceru len salt a cottage cheese si dam.som sa zamilovala do neho.nic mi netreba musim skusit aj ten ovocny.
dieta uz zalahlo tak mozem aj ja lebo 6:00 je za dverami 😝 a mne sa rano tak strasne nechce vstavat 😔

lydka84
16. apr 2014

@lovacka co ovocne chces skusat????

matamisi
16. apr 2014

@lydka84 jemine,skore uzdravenie ti prajem....rychlo sa vyzdrav a potom to vsetko dobehnes,neboj 😉

lydka84
16. apr 2014

@matamisi dakujem, no len neviem kolko casu na dobiehanie bude prave som navrhla polovicke ze sa ide k moru 8.5. 😲 😲 😲 😲 tak to bude makacka do vtedy ako hrom aby som este nejaky zazrak urobila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
16. apr 2014

@lydka84 uz tak skoro...no tak si musis zacat davat velky pozor co budes jest a neboj nieco pojde urcite dole 😉 a kam na dovcu chcete ist?
s dnesnym dnom som spokojna,ziadne porusenie 😵