90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

slavka86
16. apr 2014

@lydka84. Skore uzdravenie. Teraz sa hlavme setri.

slavka86
16. apr 2014

@lydka84 paradne to mate vymakane. Ta tabulka ma dostala. Palec hore!

petta87
17. apr 2014

@lydka84 rzchlo sa uzdrav 🙂

petta87
17. apr 2014

@slavka86 asi mas pravdu Slavka. lebo čo pozeram na tu tabulku čo je tak tam viac bab čo ma ako ja 62kg tak za mesiac dali cca 2-3 kg dole.... mne stači na tch 55-56kg tak som mala vzdy vahu nikdy menej. taky zlaty stred si myslim. len teraz som nejaksi rozkysla 😀 lebo mi veeelmi chutilo papkat 😝
ale hadam dam dole aspon na tych 56kg dufam ze do konca mesiaca dam dole aspon tie 3-4 kg. bolo by to super. 2kg po dvoch tyzdnoch s takymi prehreskami ze som rada ze aspon 2kg 🙂

slavka86
17. apr 2014

@petta87 no vidis, este aj s prehreskami 🙂 tak super. Viem, ze kazdy chce schudnut rychlo a vela, ale zdravsie je ak to ide pomalšie a nie je to pte telo taky sok. Malo by sa tak predist aj tomu nechcenemu jojo efektu. Chcem nat uz za sebou aspon dva tyzdne. Som nedockavaaaa. Hrozne 🙂 aj ja chcem vidiet na vahe pohyb smetom dolu, nech ma to este viac motivuje.

jeinabe
17. apr 2014

@lydka84 ahoj...práve ma tak napadlo, že keby som si zajtra dala vodný deň namiesto utorka bude to vadiť? Potom musím mať v utorok zase vodný deň, či stačí zase až o mesiac? Lebo tým pádom, by som mala v sobotu bielkoviny a večer by som mohla jesť šunku a tak by som ani nezhrešila 😝 😲 ....a váženie, meranie si urobím už v sobotu....ty si si niekedy posúvala dni? Dnes mám vitamíny, takže mi to sedí....

slavka86
17. apr 2014

Dnes vitamíny. Ale dajako neviem jest ovocie cely den, uz mi krkom lezie. Nevydrzala som a zhresila som s celozrnnou zemlou, natierkovym maslom a sunkou. Kombinácia jak svina, ale hladná uz nie som.

lydka84
17. apr 2014

@matamisi tak zmenqa planu o 9 dni som pozvana necakane na svadbu .... musim urobit nejaky zazrak asi sa musim zapriet a velka noc bez sladkostiii bude.... a dovca egypt nasa srdcovka

lydka84
17. apr 2014

@slavka86 liecit sa budem a za vymakanie dakujem 😀 😀 sak som sa natrapila kym som to vymyslela ako to urobit aby to bolo prehladne a dobreee

lydka84
17. apr 2014

@jeinabe kludne mozes ....ak prezijes ze o 4 dni by si mala mozno o 100 g menej ako zajtra 🙂 ....... a dalsiu vodu si das o mesiac normalne ako mas ...... posuvala som aj ja poslednu vodu aj ja ale opacnym smerom.....takze kludne si dajvodu, v sobotu sa odvaz a pomeraj a ides dalej .... dolezite je len to aby sla po vitaminoch a to dodrzis takze pohoda 😉 😉 😉

lydka84
17. apr 2014

baby pomoooooooooooc zavolal mi kamarat ze ma pozyva o 9 dni na svadbuuu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tak asi nemam na vyber a ziadne kolaciky a dobroty na velku noc nebudu a to som sa tak tesila na hrudku a velkonocne dobroty .... ale ked chcem vojst do siat tak asi nemam na vyber 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

matamisi
17. apr 2014

@lydka84 pocuvaj uz prestan... egypt je moja srdcovka 😵 😵 😵 s mm sme tam kazdy rok chodily na 15 dni vzdy 😵 o to boly krasne casy.... 😵 😵 😵 😵 😵 v decembri 2009 sme boli naposledy a tu pri jazere som si dala par koliecok,aby sa mi splnil sen ,ze chcem byt tehotna a v januari 2010 som otehotnela 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 odvtedy sme neboli v egypte,lebo s malymi detmi tam nechcem ist kvoly pitnej vode,aleeeee este zo 3 roky vydrzim a zas budeme letiet 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lydka84
17. apr 2014

@matamisi my toho mame fakt dost spolocneho xixi .......tak my sme boli v maji 2011 v makady bay, jun 2012 taba a april 2013 marsa alam ... a rozmyslam ze 8 poletime na 12 dni zas ........presne pred rokom som uz lezala na plazi ach jaj chcem aj teraz ....... no hej ta voda je taka odveci ale kamoska boli minuly rok s rocnym synom a v pohode...zalezi od hotela ...a ze jaka kocena na fotkeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

matamisi
17. apr 2014

A dnes som si v detskom oddeleni kupila tristvrtove elasticke na cvicenie a zakial som si ich v kabinke skuskala tak mm sa zalubil do jednych malinkych topanok pre dceru 😀 tak moje teplaky staly 15euro a topanocky ktore bude mat par krat obute 19,90 eur .... 😝 pridavam aj foto modelky 😵

lydka84
17. apr 2014

@matamisi jaka je krasna po mamine 😉

matamisi
17. apr 2014

@lydka84 my sme chodily vzdy v november-december od roku 2004-2009 .... v tedy sme maly dovolenku ,lebo bola medzisezona a este par krat sme boli v maji na dovce,ale to dominikanska.... a ako som na tejto fotke bola tak to je moj ciel 😵 a ty neboj na svadbe budes urcite super vyzerat aspon nebudes cez sviatky vsetko jest,ales kazdeho po troche 😉

lydka84
17. apr 2014

@matamisi no my chodime pred sezonou , respektive koniec zimnej sezony a zaciatok letnej ..... dufam ze polovicka dostane dovcu a pojdeme ....a co sa tyka velkej noci zajtra voda + zeleninova polievka v sobotu tam asi daco ako brokolicu + syr alebo sopsky salat a v nedelu si obed dam sviatocne ale vecer asi len zeleninku bojim sa sladkeho to ma zabija ....ale mysli ze pri dobrom rozlozeny stravy sa za 10 dni da trosku sfuknut 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
17. apr 2014

@matamisi krasny ciel, uz ho mas na dosah ...inak ako ti to ide? dietka aj cvicenie????

matamisi
17. apr 2014

@lydka84 ak nebudes vela zakuskov jest tak urcite nepriberes,neboj... ja som si dnes chcela kupit saty na krstenie,ale ziadne sa mi nepacily.som zvedava co si ja oblecem 😲
Jaaaj ako rada by som,isla s vami na dovcu 😝 my pojdeme v auguste na 3 tyzdne do chorvacka a na balaton dva krat na tyzden... uz nech je jun a 30 stupnov vonku 😵 dnes a zajtra ma mm volno tak zas nedietujem,ale dnesny obed som si v restike vybrala spenat s volskym okom a zemiaky ,ale zemiak som ani jeden nezjedla,takze som zo sebou v celku spokojna az na to,ze dnes som mala mat skroby 😀 a teraz isiel mm na ryby tak ak nieco donese tak zajtra budeme mat pstroh asi na obed tak zas porusim,ale o tyzden idem na sk k ocinovi a tam budem ja varit takze poctivo budeme vsetci dietovat 😵 a uz som si zistila kde sa cvici jumping tak ocino bude baby strazit a ja si pojdem zaskakat a na lymfu 😵

lydka84
17. apr 2014

@matamisi no sak toto aby som nepribral ale uz sa mi nejake 1,5 kilo vratilo tak sa ho musim za tych 9 dni zbavit to je problem.....teda na cm som rovnako tak rozmyslam ze od utorka dam 5-dnovy detox - macingovu, to by mohlo zabrat aby som sa trosku splasla...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja 30-tky nemusim v nasom pasme, tu mi staci aj 25 ...ale tam je to ineeeee tam 30 je supeeeeer
ocino sa na vas uz urcite tesiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂
inak ja dnes UH , zatial 100% zazrak .... ale na veceru som is uz naordinovala zeleninovu polievku aj kvoli chorobe a po tej dnesnej sprave zo svadbou o to prisnejsie.....fakt sladke musim zeliminovta amuku vyhodit uplne teraz ....

matamisi
17. apr 2014

@lydka84 kila mozu ist hore hlavne,ze cm nepribudaju 😉 vidis presne daj si macingovu a brucho hned zmizne 😵 dobry napad,len ja sa tych strukov strasne bojim,kedze este stale tohto cervika kojim a bojim sa aby ju brusko nebolelo 😲 aj by som uz rada prestala s kojenim len srdce mi to nechce dovolit,ale ked prestanem hned si davam 28dnovy detox od A.M. 😵 😵 😵

lydka84
17. apr 2014

@matamisi sak toto ze detox je super na splasnutie cm takze za 5 dni by to mohlo mat ucinky + ked si budem davat teraz cez sviatky tiez bacha ..... teda potrebujem sa zbavit pneu nad pasom a pod pasom - podbruska ...velmi dole ist nemozem uz teraz mam korzet stiahnuty na minimum 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a to sa mi snurovacka v zadu nestretavala chybalo tam asi 7 cm ......ale trosku to chce sfuknut...tak mi dnes napadlo v praci ze macingova je na to ako stvorena..... teda apson ja som s nou sla krasne dole z cm aj ked na kilach nic moc ......
no mi daco hovor vcera skroby hrstkova polievka som bola jak balon jak keby som bola v 7 mesiaci a tie krce ....brrr myslim ze hrstkovu polievku su tak skoro uz nedam......... 🙂

matamisi
17. apr 2014

a uz ked sem davam foto tak vam ukazem ako som pred rokom vyzerala 9.5.13 a na druhy den som porodila... 😝 27kg som pribrala pocas tehotenstva 🤐 😅 😝 narocky som sa odfotila v tom tricku ako ked som este tehotna nebola 😀

matamisi
17. apr 2014

@lydka84 a mm prisiel s rybacky s dvoma pizami a ziadna ryba 😝 😠 😀

lydka84
17. apr 2014

@matamisi jaka pekna tehu 🙂

lydka84
17. apr 2014

@matamisi tak ti prekazil plany s varenim

lydka84
17. apr 2014

dnes po dlllhom case zvladnuty den na 100% 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 UH rano pomarance so skoricou, obedik Pucce a vecera zeleninova polievka ....cokolada naschval vynechana .... kolaciku v chaldnicke som dala kosom ....horko tazko ale dala...zeby to bol novy zaciatok pre mna ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
17. apr 2014

@lydka84 gratulujem,super ...ty to das a na svadbe budes najkrajsia.. 😉
,ze pekna tehu otras jak slon som vyzerala 😅 som zvedava co zajtra ukuchti 🤐

lydka84
17. apr 2014

@matamisi tha zaklad ze budem 🙂 ......vacsina tehu je peknych a ty si bola tak nevymyslaj sak zadok a stehna v poho len brusko ti narastlo a ruky trosku nie???? ...manzel bude varit??? ja som chcela vodu ze velky piatok ale kvoli antoibiotikam daco musim zjest tak budu rano pomarance a vecer zeleninova polievka

matamisi
17. apr 2014

@lydka84 ja som nepatrila medzi tie pekne,hlavne je ,ze mam dve zdrave a krasne bambulky doma 😵 ....a uz konecne mam skoro naspet svoju postavu a to ma velmi tesi 😵 jasne mm bude varit 😀 mozno vyskusam zajtra vodu,alebo prinajhorsom vitaminovy den,uvidim podla toho co mm bude varit 😕 nevadi tak si das o tyzden vodu 😉