90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
3. máj 2014

@7danielka77 a ako dlho sa ti podarilo urdzat vahu ??? mne sa to nejako vracia pomaly spat ( ale popravde sa necudujem ked si tak spatne premietnem kolko som toho pojedla za ten mesiac), ani z daleka nie vsetko ale par kil je spat a to som skoncila 90DD pred mesiacom ...tak sa snazim bojovat s udrziavackou teraz ......

7danielka77
3. máj 2014

@lydka84 Vyše roka a dokonca som mala pocit že som ešte nejaké to kilečko schudla aj potom....Tak držím palce pri udržiavačke 🙂

lydka84
3. máj 2014

@7danielka77 asi mas dobry metabolizmus ked ti to tak pekne slo 😉 😉 😉 😉 😉 a dakujem aj tebe drzim palceky aby to pekne slo dole podla tvojich predstav

7danielka77
3. máj 2014

@lydka84 Ďakujem. 🙂

lydka84
3. máj 2014

@7danielka77 snad nas budes priebezne informovat ako ti to ide 😉

7danielka77
3. máj 2014

@lydka84 určite budem 😎

catherrine
3. máj 2014

@lydka84 Ahojky nomomentalne som mala nutenu pauzu v cviceni Jill mala som kramy fnuk no odzajtra zacinam naplno a veelmi sa tesim,normalne mi to cvicenie chyba...

catherrine
3. máj 2014

@7danielka77 ahoj a vitaj medzi nami.Ja este drzim,90dnovku no uz pomalicky koncim ale rozmyslam ze asi budem v nej pokracovat dalej celkom mi to tak vyhovuje a kilaidu pomalicky dole co je dobre.Lenak mozem nevaz sa casto aby ta to zbytocne nedemotivovalo,lebo niekedy vaha stoji dlhsie no potom sa pohne smerom dole ak samozrejme budes dodrziavat dietku.Tak zelam vela sil aak by nieco kludne sa pytaj
...

lydka84
4. máj 2014

@catherrine tak to je usper len tak dalej po kramoch idem na to opat aj jaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 a dietka ako ?

misena741
4. máj 2014

Vcera vitaminy na 100%som u nasich,tak to bolo tazke odolat.ale zvladla som to.dnes pecene kura,zelerove hranolky a salat.uz sa tesim.v roblote mi jedna pani hovorila,ze ona mesiac pije len vodu a liter stavy a schdne 4kg 😲 myslite,ze to moze by?

lydka84
4. máj 2014

@misena741 myslim ze pri piti vody nie je vobec problem stratit kilo svaloviny a ked zacne jest bude v objeme sirsia ako je teraz 😉 😉 😉

lydka84
4. máj 2014

@misena741 takze nevymyslaj hej?? 😀 😀 😀 😀

lydka84
4. máj 2014

@misena741 aby som ti to vysvetlila, telo nedokaze fungovat bez cuktu bielkovin atuku a kedze pije len stavy kde je cukor a ziadna bielkovina, telo nici vlastnu svalovu hmotu aby si doplnilo potrebne mnozstva..... takze nech ta to ani nenapadne .... dopadnes ako moja znama co sa dala nakecat na keton diet .... sice vahu ma 60 ale v cm ma viac ako mala na zaciatku ked mala 70 ....

lydka84
4. máj 2014

@andrea1516 ahoj ako sa ti dari s dietkou ?

misena741
4. máj 2014

@lydka84 cau ako si zvladla vcerajsok?nechcem to skusat, ale chapes to mesiac pit len vodu? 😎 😎

misena741
4. máj 2014

@lydka84 co je to aka dieta?ja budem normalne na 90 dd, skusim este mesiac , dva a potom udrziavacu.pokusim sa bez prehresku. 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zebatox
4. máj 2014

@lydka84 no hrozno som mala aj tie bananovo jablkove kolaciky s kokosom som si piekla a ked som uz hrnce okusovala tak zelerove hranolky som si urobila trosku 😀

lydka84
4. máj 2014

@misena741 no po tyzdni by som uz nai tu vodu urcite nechcela nai vidiet a nie to citit a umrela by som hladom ...ja som aj po dzusoch hladna takze nechapem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
4. máj 2014

@misena741 a jem vsetko 5 cez 9 amka urobila bublaninu a bolo po udrziavacke a bielkovinovom dni ..... ale losos a salatik boli super 😝 😝 😝

zebatox
4. máj 2014

@misena741 hej to su ti magori co su na poste a nic nerobia len destilovanu vodu piju ale podla mna to je masaker pre organizmus ze nic nejest

lydka84
4. máj 2014

@misena741 mesiac dva ??? to uz budes rok na 90-tke nie ???????

lydka84
4. máj 2014

@zebatox jablkovo bananove kolaciky ??? to su ake ???? 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
4. máj 2014

@zebatox @misena741 keby len masaker, samovrazka a dobabranie si zdravia ....sak tozdravy rozum uz hovori ze treba jest nieco

zebatox
4. máj 2014

@lydka84 no ja vsetko ovocie co mam zmiesam nastruham a dala som tam banan jablka nastruhala lieskove oriesky nasekala skoricu trosku trosku ananasu suseneho a hrozienka vsetko podzabala zahustila trosku s kokosom a urobila ako cookies kolac iky a dala zapiect je to chutne a fakt ma to oblbne ze jem nejaku sladkost (raz som tam aj mrkvu nastruhala)

zebatox
4. máj 2014

@lydka84 no moj oco koli chorobe prestal jest lebo nemohol a myslim ze to mu via uskodilo ako rakovina (zo 130 skoncil na 45kg)

lydka84
4. máj 2014

@zebatox zaujimavy napad mohla by si nafotit a pridat do kucharskej knihy musi to byt mnamka 😝 😝 😝

lydka84
4. máj 2014

@zebatox moj na tom bol rovnako .... tak iisto zo 110 na max 70 ... 😢

zebatox
4. máj 2014

Sa mi zda ze U z som ten recept davala a vazne vyskusaj mne aj deti to jedia ze kolace 🙂

lydka84
4. máj 2014

@zebatox tak idem prestudovat kucharsku knihu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
4. máj 2014

@zebatox ale ak nenajdem pisem ti xixi