90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

keikasik
4. máj 2014

@aduss tak aj ja az po😀

lydka84
4. máj 2014

@keikasik ty mas dva ja k tym tvojim problempm mam este jedena ze milujem sladkeeee 😀 😀 😀 😀 😀

keikasik
4. máj 2014

@lydka84 no ja vydrzim nejest sladke aj mesiac ale potom mam sajbu a zjem vsetko sladke co vidim...

lydka84
4. máj 2014

@keikasik to doverne poznam 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
4. máj 2014

ahojte,
tak ja od stvartka cele zle :- v cera som mala ovocie a zacalo to dobre a skoncilo pizzou 😔 na obed mamka robila sisky neodolala som 😝 potom sme sli na kupalisko s malym,dala som si latte 😅 bublaninku 😅 a vecer sme u kamosou dali pizzu a tri pohare vinka 😅 alebo 4?netusim.ale zaludok sa riadne oval 😅 zacala som behat na wc kokso aj 10x som asi bola 😝
ostali sme tam spat ovocie nemali ranajky som mala sampionovu prazenicu obed som dala podla dietky len som si dobla 4 tofife co tiez kua nie je v diete 😅 na veceru si dam salat uz len.
vobec necvicim nestiham...teraz idem znova do rpahy takze nic ale od stredy naplno musim zabrat 🙄 sak to nie je mozne dva mesiace poctivo drzim a posledny sa pustim jak z retaze 🙄
sa az hanbim fuj

aduss
4. máj 2014

@lydka84
@keikasik
baby takze od zajtra to dame..a ziadne sladke ani prepchavanie 🙂 radsej si dame vacsie porcie povoleneho ako nieco nepovolene..🙂

lydka84
4. máj 2014

@lovacka ahoj , ja som na tom bola rovnako 2 mesiace s mensimi prehreskami a jak zacal 3-ti tak som 16 dni v kuse porusovala a potom som sa nejako zas nakopla ...tak sa rychlo nakopni aj ty 😉

lydka84
4. máj 2014

@aduss @keikasik
a hlavne vela zeleninyyyyyyy 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
4. máj 2014

@lydka84 ale nechapem na grilovacky som chodila a som odolala uz muz sa ma pyta ci to mam toto v diete co meliem zaradom 🙄
nic nes bielkoviny, zacvicim si este ak stihnem,veceru si dam salatik zeleninovy a len syr k tomu balkansky...zajtra mam skroby,budeme v prahe ranajky pohoda to dam a na obed skusim ist niekde na salat zeleninovy a veceru uvidim...toto je tazke kedze na hotely nie je taky vyber utorok mam skolenie to mame zaplatene ranajky aj obed veceru netusim co dam ale tak hadam dako prezijem...a od stredy na plny plyn idem

lovacka
4. máj 2014

inac ja sa snazim teraz jest na veceru uz len zeleninove salaty 🙂 cize ak bielkovina dam si syr ostatne dni bez a len zelenina 😀

lydka84
4. máj 2014

@lovacka a si dost syta z tych salatov ????

lydka84
4. máj 2014

@misena741 ahoj no ako, ides do toho zajtra so mnou , s @aduss a s @keikasik zas spolocne ??? 😀 😀 😀

misena741
4. máj 2014

@lydka84 neviem kolko na 90 dd.j som zacala zmenou stravy21.7.tak moznoskusim vydrzat ten rok.dnes prehresky, prisla mrcha.tak zajtra vodny. Akurat dnes sme sa rozpravali o tej mesacnej vodnej.fakt nechapem ludi ako to odokazu.asi by som skolabovala, nechapem ako by som chodila do roboty 😎

lydka84
4. máj 2014

@misena741 cez mrchu vodny den??? to vydrzis ?????? .....no podla man mesiac na vode je fakt pre takych co nemusia sa rano ani postavit .....

zebatox
4. máj 2014

@lydka84 v telke davali jedneho co je na vode mesiac ale v nemocnici a davaju mu infuzie cely mesiacc... nemci si to dovolit mozu tu ti lekar zatuka na celo keby si s takou kravinou prisla k nim

lydka84
4. máj 2014

@zebatox sak toto ze ekd si na vode mas 0 prijem energie cize po tyzdni sa postavis a zosypes .....

misena741
4. máj 2014

@lydka84 comas zajtra?pockaj na mna.ja dam zajtra vodny a stvrtok bude uh, sme doma, mozeme papkat. Cez vikend bielkoviny, skroby 😀 😀 😀

lydka84
4. máj 2014

@misena741 no ja @adus a @keikasik zajtra zaciname na novo 90DD .... nejako sa nam nepaci to cislo co ukazuje vaha tak ideme to skusit spolu budeme sa aspon tahat, ide to tak lahsie ako ked je na to clovek sam ...

catherrine
4. máj 2014

@lydka84 ahojky no ako dietka hm tak posledne dni katastroofa porusuhem ale tak mrcha robi svoje dnes vitaminy des bol aj kolacik aj arasidove chrumky hm no nic od zajtra ppkracujem dufam uz na 100% a aj cvicenie s Jill xi zajtra mas aj ty bielkoviny ze?

lydka84
4. máj 2014

@catherrine no zacinam zajtra na novo 90-tku lebo jej vsetko a v kuse nedodrzujem uz ani ranajky co je tragedia u mna tak sme sa s babami dohodli ze zajtra idmeem na to zas a bez vazenia aby nas to nedemotivovalo dovolenka sa blizi treba vyzerat 😀 😀

misena741
4. máj 2014

@lydka84 ja dam zajtra vodny, odvazim sa a idem tiez bojovat dalej s vami.kolko si pribrala, od posl. vazenia?ja som ranajky porusila, len raz

lydka84
4. máj 2014

@misena741 ta po poslednej vode som mala 78,3 ale to sa mi hned vratilo na 79,5 ...a teraz mam 83 takze ratam ze okolo 2 kil ked zide voda by to mohlo byt ale zas nie som si ista ci to moze byt az tolko, som pred kramami ... tak po uvidim

misena741
4. máj 2014

@lydka84 ja som tiez pribrala,ale dost som porusovala,uz som mala po vode aj 58,3.tak som zvedava v utorok, ale mam kramy,tak neviem ci je to dobry ukazovatel.dnes som mala 60,6.mna ti z tych kil porazi.toto bude fakt na cely zivot.normalne rozmyslm, ze si dam svoju byvalu fotku na chladnicku 😀 😀

lydka84
4. máj 2014

@misena741 no neviem ako ty, ja cez krmy dokazem na vode nabrat aj 2,5 kg ...ja sa strasne nalievam vtedy

misena741
4. máj 2014

@lydka84 ja tiez, dnes som mala saty a brucho bolo obrovske 😢 😢

misena741
4. máj 2014

@lydka84 pod az od utorka. 🙂 nechcem byt zase pozadu. 😢 😢

misena741
4. máj 2014

@lydka84 zajtra si pojdem kupit sparglu, uz aj minule som robila super papanicka.kolko sunky sa moze zjest na veceru? 😎

lydka84
4. máj 2014

@misena741 tak kasli na vodu a pod s nami na bielkoviny zajtra 😉 aj tak cez kramy vodovat nie je podla mna vobec dobry napad .... uz som dohodnuta s babami ...

lydka84
4. máj 2014

@misena741 podla mna okolo 70 g by mohlo byt ak ma vysoky podiel masa

lydka84
4. máj 2014

@misena741 receptik by si potom mohla hodit do kuch knihy, ja som ju uz x-krat pozerala ze kupim ale nevedela som co s nou ....