90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
21. máj 2014

@catherrine tak ako zohrievany syr alebo losos, zemiakove placky alebo jablkove lievance .... proste to je naj ked je to priamo urobene a spapane

catherrine
21. máj 2014

@lydka84 tak to je veru pravda ked ono vsetko cerstvo uvarene a upecene je naj....Dnes som piekla mm a deckam babovku jaj ako vonala no nedala som si ani kusok xi xi

lydka84
21. máj 2014

@catherrine sikovna snad to tak bude s odolavanim aj dalej 😀 😀 😀

catherrine
21. máj 2014

@lydka84 no len aby lebo niekedy sa to neda xixixi 😀 😀 😀

lydka84
21. máj 2014

@catherrine sak aj snaha sa ceni 😀 😀 😀 😀

catherrine
21. máj 2014

@lydka84 tak to ano xi aspon som sa teraz dobre zasmiala ale suhlasimmm

lovacka
21. máj 2014

ahojte
mozem na skrobovy den sosovicovu polievku s udenym?ja si udene nedam ale bude tam vyvarene tak neviem neviem a k tomu zemiakove lokse? 😅

lydka84
21. máj 2014

@lovacka podla mna ano ... ja bezne robim zeleninu na masle a nerieism ze je to bielkovina beriem to ako tuk

lovacka
21. máj 2014

@lydka84 tak kolega donesie obed tak uz nemozem odmietnut 😀
pridala som udaje do tabuliek 😀

lydka84
21. máj 2014

@lovacka krasne ubytky hlavne 3 mesiac si sla pekne s kg dole

lovacka
21. máj 2014

@lydka84 no necakala som veru ani ja ze po troch mesiacoch vaha ukaze to co ukazala 😀 😀 😀
este by som chcela dat dole 8kg aj 7 by stacilo 😀 😀 😀
cize ciel si davam 65kg 😝 drzte palce aby som este vydrzala a dosla do uspesneho konca 🙂

lovacka
21. máj 2014

@lydka84 a dakujem 😵

lydka84
21. máj 2014

@lovacka myslim ze si super nastartovana a nabudena kedze si dala viac ako si si planovala .... 😉 takze urcite to das

lovacka
21. máj 2014

@lydka84 tak ja som tajne dufala ze by som mohla ist na 70kg po troch mesiacoch 😀 ale nie velmi sa tesim...
dnes mi pani ucitelky v skolke povedali ze vyzeram uzasne ze aj z vedlajsej triedy sa pytala pani ucitelka ze ci som to naozaj ja 😵 😵 😵 tak to velmi potesilo.
aj babka ma dnes pochvalila ze dobre vyzeram 😵 😵 😵 ono pocuva sa to naozaj dobre ale este ma caka dlha cesta a hlavne potom to udrzat a nepribrat.
v lete nech mozem aj ja spokojne plavky obliect a nehanbit sa za vsade previsajuce tukove zasoby 😝

lovacka
21. máj 2014

dnes odcvicena JILL+BOB+200brusakov a plus 10m orbitrek....sa zo man lialo jak z prasata 😀 😝

lydka84
21. máj 2014

@lovacka no presne ako pises cloveka to potesi a zenie v pred najhorsie je urzat to 😒

lydka84
21. máj 2014

@lovacka ja som dala 35 minut stepper a idem do postele. rano skoro vstavam sladke sny 😉

lovacka
21. máj 2014

@lydka84 tak pekne snicky aj tebe 🙂

lovacka
21. máj 2014

@catherrine my este aj vahu a ciel mame rovnaky? 😀 😀

catherrine
21. máj 2014

Dobru noc dievcata a zajtra uspesny dnik 🙂

lovacka
21. máj 2014

@catherrine dobru aj tebe...juj ja som neskoro cvicila a tak sami ani spat neda este 🙄

catherrine
21. máj 2014

@lovacka no veru xi uz mi aj smiesno rano bolo ked som videla kolko vaha ukazuje lebo som si na teba spomenula ze kolko budes mat ty.....ja dnes odcvicena jill a brusaky no neviem,co mam robit dost ma kolena,bolia hm ci si dat pauzi s jill a svicit,len brucho a,rotanu do pondelka a potom skusit znova jill.
.

catherrine
21. máj 2014

@lovacka teba nebolia kolena? No,mna zacali v 3 levely... 😒

lovacka
21. máj 2014

@catherrine no mne tiez kadejako praska v kolenach ale zatial davam vsetko....skus vynechat jill na par dni a daj len brucho alebo nerob tie cviky pri ktorych ta bolia kolena a daj viac tych kde ta nebolia

lovacka
21. máj 2014

@catherrine este som nedoslapo treti level 😀 😅 😅
som necvicila pravidelne tak som zacala odznova level jedna...piatok zacinama level dva a vobec sa netesim pride mi brutalny oproti jednotke...jednotku mam zmaknutu uz

catherrine
21. máj 2014

@lovacka no skusim alo pises dam len tie cviky kde ma nebolia a pridam viac na brucho a,od pondelka skusim ten ripped a uvidim ten 6w6p som,pozerala je brutal ten s mojimi kolenami nedam 😒

jeinabe
22. máj 2014

Caute baby....tak hlasim po 2. mesiaci vahu 72,1kg, schudla som celkovo 9,8kg, v obvode tak po 2-3 cm/za tento mesiac... 😀 ...takze som prestastna, ze to ide stale dole......moj ciel je 68kg, hoci by som chcela mat 65kg, ze ked po skonceni sa mi vratia cca 3kg...... 😎 ......takze masko mam uz v rure a tesim sa na obedik po hladovke 😀 ...pekny den.....

petta87
22. máj 2014

babeny ahojte 🙂 otazočka zajtra mam bielkoviny a ma napadlo ze kde sa zaraduje pečienka? Dostala som na nu príšernu chut 😠
alebo si spravim kuriacie zapekany s broskynou a syrom to by slo nie baby?

lovacka
22. máj 2014

@jeinabe krasne vysledky...gratulacia velka prevelka a motivacia este vacsia ze? 🙂 vidim ze aj ciel mame celkom podobny 🙂
ja som dnes zistila ze zijem v omyle 😕 nemam 173cm ale 176cm 😀 😀 😀 keby ze ma nenasere kolegyna tak na to nikdy nepridem 😀 😀 😀 a umrem jak 173cm vysoka 😀 😀 😀
ja som dnes mala sosovicovu polievocku a zemiakove lokse k tomu 🙂 🙂 🙂 az tri 😀 kolega fajne navaril 😀

lydka84
22. máj 2014

@petta87 pecienka je bielkovina a ak som dobre vylustila kuracie so syrom nie, bud maso alebo syr ....ci si tam nieco ine myslela ????