90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
9. júl 2014

@misena741 nie je dolezite ze co bolo ale co je a kam smerujeme, takze len tak dalej 🙂 uz mas do ciela len maly krocik

lovacka
9. júl 2014

@lydka84 no cau Lydus
ach tie nase ciele nestastne 😀 nikdy nebudeme so sebou spokojne 😅 ale mat 57kg tak isto som spokojna ale kde ked ja neviem prist pod tu nestastnu 70 tku. 😝
ja dnes cvicim doma tak idem dat svihadlo a potom orbitrek a nejake brusaciky...a zajtra dalsi trening v posilke....sa mi nechcelo robit si omacku na cestoviny tak som si dala len kecup ale kokos tie celozrne su take hnusne ze ligam so zavretymi ocami a drzim aby nesli spat 😕

lydka84
9. júl 2014

@lovacka ty si maska, a co ti vadi na cestovinach s kecupom ???
ja zatial necvicim skusala som svihadlo a litka som citila jak boleli tak ma to hned preslo .... 🙂

lydka84
9. júl 2014

@lovacka a mne hocico pod 70 bude stacit 🙂

lovacka
9. júl 2014

@lydka84 no neviem tie celozrne su proste ine aj chutovo aj vonou cize mi moc neberu ja som nikdy nemala rada kecup 😝 😀

lovacka
9. júl 2014

@lydka84 ja som si teraz dala ciel tych 60kg ale uvidime ci teda sa mi to s tou posilkou podari alebo nie
ja svihadlo priam milujem a mna z neho vobec nebolia nohy nechapem to...akurat ak uz vela skacem neurobim tak vela preskokov po sebe

lydka84
9. júl 2014

@lovacka mne celozrne v celku aj chutia akecup milujem,,,,skoda len ze je v nom tolko E-cok a skrytych cukrov, snazim sa preto pouzivat domaci 😝 😝 😝 😝

lydka84
9. júl 2014

@lovacka tak ja som na strednu nastupila ako 70 kilova cize vsetko pod 60 je vratit sa do detskych cias ked som mala 15 a menej rokov takze vsetko pod 70 bude pre mna uspech ....... 😉

lydka84
9. júl 2014

@lovacka v predchadzajucej sprave pod 70 malo byt samozrejme 🙂

lovacka
9. júl 2014

@lydka84 jasne pochopila som...tak ja som nikdy nemala tolko kg ako teraz a na strednej som mala tak maximalne po 64kg aj to som si uz tucna pripadala a co by som teraz za ne dala 😝 😅
ale tak kua raz mam 69 raz 70 a raz 71 tak uz nech som pod 70 kg a nech sa tu nemusim kvoli tomu nervacit sak to nie je normalne.....ale teraz sa snazim vynechat vsetko sladke dnes som dokonca zabudla aj na cokoladu az teraz som si spomenula kua 😕
este varim obed na zajtra chlapcom a odskakane uz mam ale este orbitrek chcem dat a brusaky...nestiham nic dievcata moje neviem fakt kedy ma clovek cvicit,varit,zehlit,upratovat a venovat sa este aj rodine a samozrejme praca popri tom

lydka84
9. júl 2014

@lovacka 🙂 super ze pochopila, chybyika se vloudila.....no aj men to tak skace ja sa tesim ked budem dlhodobo pod 80 pre zaciatok, snad po prvej vode bude dovod na radost .... a leto je take nic nestihame 😉

lovacka
9. júl 2014

@lydka84 no ja uz nechcem mat vobec tam to cislo ze 7...je to hrozne ako to ide pomalinky 😅

lydka84
9. júl 2014

@lovacka ale pomaly dalej zajdes 🙂

lovacka
9. júl 2014

@lydka84 dufam...len ma kolegyna presvieda, ze ked posilujem mam jest vela bielkovin,...ze tato moja strava co mam teraz nie je dobra na posilnovanie

lovacka
9. júl 2014

kedy mame vodu dievcata?

lydka84
9. júl 2014

@lovacka no malo by to tak byt ... ze vyssi podiel bielkovin aby sa nenicili svaly , respektive aby sa udrzala svalovina...uvidis co trener na to 😉

lydka84
9. júl 2014

@lovacka ja 30.7. vodujem

lovacka
9. júl 2014

@lydka84 ved prave ze nevie velmi co...sa boji ze ak mi zmeni jedalnicek zacnem priberat kedze uz 5 mesiacov sa stravujem takto....jedine ze budem delit a jest len bielkovinove dni 😝

lydka84
9. júl 2014

@lovacka staci ked budes na udrziavacke s tym ze vecere ked budes mat trening budes mat bielkovinove 😉

lovacka
9. júl 2014

ked mne praveze vyhovuje tak ako to je tera cize mam jest obedy podla dni a ked trening tak bielkoviny...ale co ked budem mat vitaminy ako napr zajtra?

lydka84
9. júl 2014

@lovacka tak si ku vitaminom das na veceru kuracie stehna 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
9. júl 2014

@lovacka ale nakolko nejdes trenovat na sutaz vo fitnes tak podla mna strava moze byt taka ako je ... len pred treningom si daj banan aby si mala dost energie a draslika 😉

matamisi
9. júl 2014

Ahojte...
@lovacka ja keby som na tvojom mieste tak vyskusam jedalnicek podla trenera ako on hovori vela bielkovin,lebo mozno si tvoje telo uz zviklo na delenu stravu a mozno ked zosokujes telo s bielkovinami tak zas pojde vaha dole .... teda to je moj nazor....a neskor mozes zas zacat delit 😉

lovacka
9. júl 2014

@matamisi sme sa dohodli ze pockame dva tyzdne a ked tak potom sa rozhodneme ze co dalej

misena741
10. júl 2014

@lydka84 ano uz to budem mat za sebou, len 21,7 oslavujem rok 😢 , včera 2 banany, zlty melon a 15 ks mandli.ciže vit. den na 100%.dnes idem na obed do restiky zel. salat s kuracim masom, večer asi zase melon.dnes vaha 56,6, tešim sa, to som mala naposledy asi na zakl.škole 😀 😀

lydka84
10. júl 2014

@misena741 no ja sa drzim, na prvy vitaminovy den som si dala jeden kusok dezertu, som blba viem ale co uz, inak sa drzim na 100% takze som so sebou spokojna... a tesi ma ze citim na nohaviciach ze su mi volnejsie 🙂

bubulacka
10. júl 2014

Mne vodovy vychádza na 4.8., ale budeme na dovolenke vtedy, tak neviem... Bud si ho dám skôr, alebo vôbec... Ze ho vynecham... Neviem si predstaviť ze cely den pijem len vodu. Ked nejem, je mi zle, napína ma na zvracanie, bolí hlava, mam mdloby.. Uvidíme, vyskúšať to mozem, ale ak nevydržim, Pokračujem normálne bielkovinovym dnom 🙂 okrem toho, neviem si predstaviť na dovolenke ako to bude, predpokladám, ze 100% sa to určite nebude dat dodržať, neviem si predstaviť ze prídem do reśtiky a poviem ze chcem iba zemiaky, alebo ryžu, zvlášť v takej destinácii 😀
Baby a este jedna otázka - v bielkovinovy den - mozem si dat na raňajky ovocny kokteil? S mliekom? Ci radsej nie? Dakujem 🙂

lydka84
10. júl 2014

@bubulacka ja som sa tiez vody velmi bala ale dala som to stale na 100% .... a do 12-stej len ovocie ...a kam idete na dovcu?

bubulacka
11. júl 2014

@lydka84 crna Gora a potom asi ešte Grécko alebo Bulharsko? Este nie sme úplne rozhodnutí.... Chyba mi milkšejk z lesného ovocia 🙂 dakujem lydka ze mi vzdy na vsetko odpovies 😀

lieenka13
11. júl 2014

Ahojte, ak mozem rada by som sa k Vam pridala 🙂 S dietou som zacala asi pred 10 dnami, zatial mam dole nejake 3 kg, ale chcem sa vazit co najmenej, lebo neskor ma mensie ubytky budu demotivovat 🙂
Tuto dietu uz som drzala asi pred 7 rokmi a vtedy som za 5 tyzdnov schudla 9 kg, ale vtedy som bola bezdetna, vychodziu vahu som mala o 10 kg menej a nemala som doma vahu (co mi dost pomohlo) 🙂
Dakujem aj za prijate do skupiny, kde mate uzasne recepty. Ked vyskusam nieco nove, urcite tiez pridam 🙂