90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
12. júl 2014

@lovacka veru odhalila si ma 😉

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 nejako je tu mlkvo posledne dni nie?

lydka84
12. júl 2014

@lovacka veru velmi je to tu tiche, sem tam niekto naskrabe par riadkov, ale asi je to aj tym ze je teplo leto, dovolenky, clovek ma viac moznosti a zabavy ako v zime

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 veru leto a ja nic nestiham...je to rutal narocne sklbot pracu rodinu a cvicenie do toho 😝

lydka84
12. júl 2014

@lovacka no je to je fakt mne sa uz ani varit kazdy den nechce

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 varenie ani nespominaj...varim po veceroch resp po nociach 😝

lydka84
12. júl 2014

@lovacka no ja to isteeee a snazim sa cim jednoduchsie a hlavne co najrychlejsie aby to bolo

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 teraz mam sosovicu navarenu aj na dalsie skroby....kedze dnes som bola s deckami v KE na ihrisku a tam som si dala dvakrat frape 😝 😝 😝 cize dnes cele zle ale uz som nevecerala a makla som si pri cviceni 😲

lydka84
12. júl 2014

@lovacka ja som dnes bola na oslave 1 narodenin, ale mam Uh tak to dobre vyslo, ale je mi tazko od zaludka divne sa citim uz od obeeda ... a zajtra vitaminy ... tak ais bude bananovo melonovy den ....a co na pondelok netusim

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 tak ja moje frape nikde asi dnes nezaradim ale neva co uz 😀 😀 zajtra si odpustim sladke a hlavne cokoladku 😝

lydka84
12. júl 2014

@lovacka cokoladu nejem akosi horku nemam rada takze ma ani netrapi 😉

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 ja ten jeden riadok si zvyknem obcas dat ale nie pravidelne

lydka84
12. júl 2014

@lovacka ja som teraz nemala, a ani mi nejde pochuti akosi

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 nedas si ani nic ine sladke?kolacik alebo tak?lebo toto si ja nedavam davam si polku z obeda vacsinou

lydka84
12. júl 2014

@lovacka doteraz bola zmrzlina, dnes torta

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 tak preto ta nelaka nic ine sladke...ja som zmrzku este nemala a tortu parkrat

lydka84
12. júl 2014

@lovacka ta vies ja mam dnes len 11 den 😀 😀 preto 2 x zmrzka a raz torta ... a predtym som jedla kadeco aj kopu sladkeho ta som asi momentalne dost presladena ....

lydka84
12. júl 2014

@lovacka idem ja do postele..sladke sny 😉

lovacka
12. júl 2014

@lydka84 aj tebe 🙂

matamisi
12. júl 2014

@lovacka waaaaauuu ,ze 2000 zavidim,ja som uz 6dni neskakala a necvicila 😅 🤐
Musim sa od pondelka polepsit... teraz som u ocina na sk a mam tu aj svokru a bola som jej kus slovenska dnes ukazat _cicmany,slovensky vyrezavany betlehem v lesnej a bojnice zamok a zoo .... velmi sa jej pacilo a aj krajina,ze krasna 😀 ona tu bola len raz tri dni ked sme mali svadbu 😝
A kedze sme boli dnes cely den prec tak som jedla piate cez deviate a to som chcela dnes detox dat ked je spln 😲 ach nestastna som,ale od pondelka budem tvrdo makat kazdy den nech vyuzijem ocina pestunku co tu budem dva tyzdne 😀 a aj malinku idem odstavit od nocneho kojenia nech sa uz konecne vyspim 😝

lovacka
12. júl 2014

@matamisi nocne kojenie dobre poznam tri roky som kojila 😝
no veru som ani ja neverila ze tolko dam 😀 😀 😀 rozmyslam ze zahtra by som sla rano si zabehat uvidim ci ma mm pusti samu 😀
ja som teraz cvicila poctivo kazdy den cely tyzden 😀 uvidime ked sa rano na vahu postavim...aj kramy mam tak aj to mi zadrziava vodu no des a hruza s tou mojou vahou...za ten svet neklesne 😝

bubulacka
12. júl 2014

Ja som dnes mala baby zemiakovo-cuketove placky s trochou škrobu a mnam mnaaaaaam 😀 som si riadne pochutila. Zajtra mam UH, našim varím nedeľný obed a sebe dáke cestoviny rýchle, zeleninku z polievky... Len mi je ľúto ze nemôžem masko... Mnam mnam 😀 aaaaaale zasa na večeru kolaaaaac 😎 xi - každý den je nieco, co ma svoje plusy aj miňusy. Inak som 2 den jillian dnes cvičila, svalovica riadna a fučim pri tom ako vorváň na suchu, ale vyzdrzim 😀

lydka84
13. júl 2014

ahojte , ja dnes vitaminy, zatial na 100% , ranajky baban so skoricou, obedik melon 😝 😝 😝 😝

lovacka
13. júl 2014

caute kocky,
ja som dnes total KO. POobede sme vybehli na korcule a maly na biku cca 11km sme dali...stehna si teda riadne citim ani orbotrek mi dnes uz netrebalo 😝 este som dala 700 preskokov na svihadle aby soms a totalne dorazila a cviky na brucho k tomu 😅 ja dnes rano voda s citronom, ranajky melon obed cestoviny s paradajkami a cesnakom a vecera nanuk 😀 ale citim sa fajne

lovacka
13. júl 2014

pozeram ze asi vsetko doma cvici 😀 😀 kedze tu niet ani nohy

lydka84
14. júl 2014

ahoj no ako sa darii ?? nejako je to mrtvo, to vsetky dovolenkujete mimo net ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeinabe
14. júl 2014

Ahojte tak ako sa vám darí? Cítim sa už lepšie, tak som začala zase raňajkovať ovocie, ale občas zjem aj celozrné pečivo a viac jem ako v diéte..... 😒 ...radšej sa ani nevážim...najviac ma štve to, že sa mi narušil z diétky menštruačný cyklus, mešká mi už 9 dní 😕 .....môže to byť hocičo 😀 , ale myslím že je to z diéty....takže len by som jedla a jedla, ale snažím sa udržať, ale niekedy to nejde.... 🙄

lydka84
14. júl 2014

@jeinabe mrtvo je tu takze tazko povedat len dufam ze baby sa drzia ..... a co ty ?? preco sa nevazis ?

matamisi
14. júl 2014

Ahojte,tak ja som dnes konecne dala svihadlo 1000preskokov a poobede som bola na kruhovom treningu...jej to ti je parada domov som isla mokra ako mys! 😵 perfektny pocit,som zvedava aku svalovicu budem mat 😝

lovacka
14. júl 2014

ahojte 🙂
@jeinabe uz su vsetky stihle cice tak sem nikto nechodi len my stalica vecne chudnuca 😀
@matamisi co je to ten kruhovy trening?
ja mam brutalnu svalovku zo serajsich korcul som sa budila na to ze ma nohy bolia 😅
dnes som dala svihadlo a brusaky zajtra naplno uz aj orbitrek 😝