90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
25. júl 2014

@lovacka to urcite poznas liek z reklami co pomaha chudnutiu ze ak ty schudnes 2 kg tak alli za teba schudne tretie kilo ... ale pointa je ta ze to funguje na baze prehanadla... takze ak zjes nieco tukove utekas hned na wc .... a mas 2 v 1

lovacka
25. júl 2014

@lydka84 neviem ci to je prave to co chcem.citam teraz o tom ale ja nehcem hnackovat len proste ist na wc pravidelne a nie raz za 4 dni 😝

lydka84
25. júl 2014

@lovacka ale tym ze ty mas problem s vyprazdnovanim tak by to malo u teba mat prave ten efekt zeby ti to rozhybalo creva ..aspon tak mi to vysvetlovala dietologicka .... 😉

lydka84
25. júl 2014

@lovacka mysli na to ze aj taka moznost existuje.... a ak nezaberie jedno mozes skusait aj to ak existuje nejake male balenie.... 😉

lovacka
25. júl 2014

@lydka84 skusim asi prv ten gutalax a uvidime co to urobi.ja sa bojim hnackovania toto zas nechcem.

lydka84
25. júl 2014

@lovacka akua uvidis ci na teba zaberie

lovacka
25. júl 2014

@lydka84 a co teraz planujes?cvicit alebo nejaku inu dietu?

lovacka
25. júl 2014

idem ja dievcata spat 😔 som total KO.
dobru nocku vam prajem 😉

lydka84
25. júl 2014

@lovacka cvicit a jedalnicek na 5200 KJ a prevaha bielkovin, preto som zvedava na ten tvoj jedalnicek ...... len musi ma prejst toto obdobie ze som nedojedena, v ksue hladna taha ma za sladkym, a strasne ma boli zaludok uz som zredukovala kavu na 1 denne lebo minuyl tyzden som prevracala cely .... a mam dilemu z coho, ci z oliv alebo kecupu ... daco mi drazdi zaludk alebo pandreas v kuse mam bolesti a krce..... musim prist na to co to sposobuje ...dobru noc

bubulacka
26. júl 2014

@lydka84 a nemavas to skôr po tom vitaminovom dni? Mne sa to predtým tiez tak začínalo, musela som s tým prestať. Ale dufam ze v tejto téme zostávas 🙂 si moj naj poradca 😀 babyyyyy ja dnes váha a -6 kíl 😎 teším sa. Budúci týžden ideme na dovcu, beriem si tenisky a jillian a budem skúšať dodržiavať aj tam.... Nechcem polavit 😅

lydka84
26. júl 2014

@bubulacka po vitaminovom nie ale po vsetkych ostatnych ano, a z kavy mam vela zaludocnej kyseliny tak je to jedno s druhym asi ....+ nieco drazdive a uz je zle nedobre...jasne ze ostavam a urcite budem aj pisat a pridavat recepriky , system delenia mi velmi vyhovuje...a kam na dovcu?

matamisi
26. júl 2014

@lydka84 uz som sa zlakla,ze nas opustas 😉 ja som sa dnes vazila a merala po 4tyzdnovom lenoseni len dva krat som bola na kruhovom treningu a par krat som skakala na svihadle a mam len plus 0.3kg a cm tie iste ako pred mesiacom....takze som stastna prestastna a to som uz 4dni na wc nebola 😕 brucho mi ide roztrhat 😅

lovacka
26. júl 2014

caute cicuse. ja dnes ovocny den bez problemov za mnou asi moj posledny 😝 zajtra bielkoviny ideme k babke na obed tak nemusim varit 🙂
dnes som ani necvicila ale tak nech si svaly asi trosku oddychnu nie 😀 kazal mi aj trener ze max 5x do tyzdna cvicit 😝 a sa mi uz ani moc nechce 😝
a idem aspon brusaky dat 😅 nech nekysnem jak knedla

lydka84
27. júl 2014

@matamisi neopustam neboj sa 😉 ja sa radsej nevazim a nemeriam ....... vidim to v zrkadle ze je to zle nedobre .............

lydka84
27. júl 2014

@lovacka no pri silovom treningu treba aby svaly regenerovali takze ak cvicis vo fitku urcite si davaj aj dni bez cvicenia, on vie co hovori 😉

lovacka
28. júl 2014

no dievcata jeden den tu nie som a uz to flakate 🙄
mna dnes vazil trener a oproti vahe z pred 5 treningov -1kg avsak oproti tomu co sa vazim rano ziadna zmena 😝

matamisi
28. júl 2014

Ahojte... dnes som konecne zacala cvicit.Doobeda NMTZ s JILL a vecer 1400preskokov 😵 a prvy krat s L-carnitinom,baby zo mna tiekol pot aj z mihalnic 😀 parada 😵
@lovacka aj jedno kilo je lepsie ako ziadne 😉

lovacka
28. júl 2014

@matamisi a myslis ze ten Lcarnitin pomaha?
ja som si dnes makla v posilke vcera som dala 10km beh a zajtra este netusim co budem robit 😀

matamisi
28. júl 2014

@lovacka neviem,skusam ho prave ,tyzden si ho budem davat vzdy pred cvicenim a po si budem davat protein ....som zvedava ci to nieco pomoze,alebo nie 😲 len to je moc kratka doba,ale zial potom zas pojdem na txzden prec 😅

lovacka
28. júl 2014

@matamisi protein ako prasok?toto ja jedno nevypijem...ziadne kokteily proteiny kvapky a pod 😅

lovacka
28. júl 2014

@matamisi kde zas ides?ty si ina cestovatelka 😕

matamisi
28. júl 2014

@lovacka ano prasok a je vyborny 😀 zas do madarska,lebo svokra zo svokrom chceju mat dovolenku s Laurikou a kedze ona bezomna nepojde tak musim ist aj ja s Lenkou 😀 tyzden tam budeme niekde pri vode a potom budem mat dva dni na pranie veci a ideme uz aj s manzelom na 3tyzdne do chorvacka 😝 takze toto leto si pripadam ako kocovny cigan 😅

lovacka
28. júl 2014

@matamisi wau ze na tri tyzdne do Chorvatska 🙂 to bude ina paradicka. no veru si rozbehana kade tade 😀
ale tak sa aspon nenudis.ja nic nestiham treba mi zehlit ale vecer sa mi uz nechce dnes som prisla domov z roboty o 7 bola som cvicit tak som do pol 10 piekla tekvicovo zemiakove placky chlapom a sebe o 10 robila sampionovy perkelt na zajtra 😝 teraz som vylozila nohy ale idem spat rano zase kolotoc treba vstavat 😔
tak dobru noc prajem...a jaj mal mi ten moj trener poslat jedalnicek vraj odoslal nic neprislo dala som druhy email nic neprislo 😕 🙄 nasrata som kua 😠

matamisi
28. júl 2014

@lovacka to sa veru nenudim,len ma stve ,ze sa mi neda cvicit ked som neni doma ale ja to v septembri dobehnem a buduce leto budem herecka 😀 a ja cakam na mail a ty ho este nemas 😝

matamisi
28. júl 2014

@lovacka dobru noc ...mne prave mm prisiel tak pomaly idem aj ja spat 😉

matamisi
29. júl 2014

Ahojte kickbox za mnou 😵 a este vecer svihadlo a mam druhy den za sebou 😀 idem si spravit cviklovy salat s vajickom 😵

lovacka
29. júl 2014

@matamisi ahoj...kuk email

@lydka84 kuk email aj ty

Dievcata, tak ja dnes koncim delenu stravu po 6 mesiacoch a prechadzam na stravu od trenera 😕 neviem co to bude ale kazdopadne zmena. tak ako som malo kedla masa tak teraz ho budem ho mat az ore krkom 😝 😀

lydka84
29. júl 2014

@lovacka idem kuk a dakujem 😉

matamisi
29. júl 2014

Ahojte...
@lovacka diky 😉
1500 Odskakanych a spotena nenormalne 😵

lovacka
29. júl 2014

ahojte dievcata,
dnes prsalo tak som nemohla ist behat tak som si dala 60 minut na orbitreku. a k tomu brusaky 😝

@matamisi kolko beries Lkarnitinu?