90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
3. aug 2014

@marinka58 presne takto som chcela ja keby ma @aduss neukecala na 90-tku ... ranajky ovocie, obedy normal - snazit sa delit ale niekedy si dat na co mam chut a vecera bielkoviny + zelenina a k tomu desia a ovolvrant ovocie - zelenina ...... + cvicit bez toho to nejde ....proste vyvazena strava respektive system udrziavacky 😉 a vynimocne sladkosti
a co sa tyka sladkeho pisala som to uz aj @lovacka aj @graceful9, ze som skusila to co sa vravi ze ked mas chut na sladke tak telo si pyta tuk, dala som si kusok tvrdeho syra a chut na sladke bola prec, skus to vyskusat ked ta bude lamat ... vraj aj kusok masla zaberie ale mne syr pride lepsi napad 😝

lovacka
3. aug 2014

@lydka84 😀 😀 😀

lydka84
3. aug 2014

@lovacka 😝 mozem ja za to ze sa mi pomiesali pismenka ??? 😀 😀 😀 😀

lovacka
3. aug 2014

@marinka58 dakujem este nie som v mojom ciely ale hadam do konca roka dobehnem uspesne tento maraton 😀

lovacka
3. aug 2014

@lydka84 nie nie v pohode 😀

marinka58
3. aug 2014

@lydka84 mne to príde rozumne, tak to teraz skúsim takto isto to nepôjde tak rýchlo dole ale hlavne nech je to niečo pri čom dokážem vydržať aby bolo vidieť nejaké výsledky
s tým syrom to skúsim dakujem za typ dúfam, že zaberie

lydka84
3. aug 2014

@marinka58 no ak pridas pravidelny pohyb, tak to s takou stravou pojde tak rychlo ako 90-tka bez cvicenia, to som si ista 😉 a syr ked zabral na mna urcite zaberie aj na teba, len si treba kupit taky co nema vela tuku v susine, na pouzivam 30% ale na take chrumanie budem musiet asi kupit este s nizsim obsahom tuku .... a super na tom je, ze ta to aj zasyti na dlho kedze je to plnohodnotna bielkovina 😉

lovacka
3. aug 2014

@lydka84 mne strasne pri 90 tke pomahal melon vodovy.ked som mala chut na sladke ten som si supla 😀
uz som ho nejedla aspon tyzden 😕 miaj chyba uz

lydka84
3. aug 2014

@lovacka no hej to je fajn ale potom mam pocit ze pol dna presedim na zachode 😉 😉 😉

lydka84
3. aug 2014

ranajky hrozno , obed a vecera sosovicovy perkelt + 30 minut na stepperi za mnou spalenych okolo 1080 KJ 🙂

lovacka
3. aug 2014

@lydka84 sikulka 🙂 tesim sa s tebou....
ja som si dala 10km beh 🙂 a hodinku som to mala za sebou citim sa skvelo od rana som taka nabudena co som sa povazila bodaj by mi to aj ostalo 😀

lydka84
3. aug 2014

@lovacka neboj ono pojde to este dole a budes nabudena viac a viac , len nech to nestojiii 😉

lovacka
3. aug 2014

@lovacka ja som si dnes kupila v tescu natural ryzu a whole grain ryz tak som zvedava ako budu chutit a aj couscous ci jak sa to pise som si kupila celozrny.tak sa tesim.
na ranajky budem mat vlocky s jogurtom a bananom, desiata broskyna, obed kapor a couscous olovrant cottage syr a vecera asi znova kaprik a zeleninka k tomu 🙂sa aj celkom tesim

lovacka
3. aug 2014

@lydka84 mam pocit ze ten Lkarnitin to trosku pohol. 😀 dnes som ich zjedla 6 😝

matamisi
4. aug 2014

@lovacka ja som uz 4 dni necvicila a ani L-carnitin nebrala a dnes cely den budem balit ,lebo zajtra uz odchadzame du Budapesti 😝 tak som zas nafuknuta 😅 neviem ci si mam flasku zobrat zo sebou a kazde rano si na lacno dat ,ked uz ju mam otvorenu,lebo az 8.9 pridem domov ...co by si mi ty poradila?

lovacka
4. aug 2014

@matamisi ja by som brala kazde rano na lacno.ja ho takto beriem aj ked necvicim.a ked cvicim tak dalsiu davku,a cuduj sa svete aj na wc chodim 😀

matamisi
4. aug 2014

@lovacka super tak budem aj ja...ja fakt od kedy zas neber tak som nafuknuta menormalne a na zachode som tiez nebola 😅

lovacka
4. aug 2014

ahojte kocky,
tak ako dnesny den zvladnuty?ja nie dala som si par zakuskov 😝 som ja ale blba ale co uz. aj take dni mame 😔
dnes som si to aspon odmakala v posilke zajtra si dam znova beh ked pridem z roboty domov a vecer v klude pozriem telku.
streda stvrtok mam este posilku a od piatku zareazavam cely vkend v praci mame inventuru 😝 a od utorka hadam uz budem doma takmer dva tyzdne 😵

lovacka
4. aug 2014

@matamisi on mi aj kazal brat nalacno, ze aby sa rano telo rozbehlo a ja to pijem s teplou citronovou vodou
a ocividne to ma ucinok lebo sa mi vaha pohla riadne dole.ved za tyzden som sla kilo dole 😕

lovacka
4. aug 2014

cicusky kde ste 😕

lovacka
4. aug 2014

lydus like vidime aj sa ozvy 😀

matamisi
4. aug 2014

@lovacka waaau tak to je super,ja som cez vikend tu mala bracha s rodinou tak sme sa boli kupat a na cvicenie cas neostal,dnes balim a od zajtra uvidime co bude...svihadlo s teniskami si berem 😎
Lyduska je nasa spionka ta furt lajkuje 😀

lovacka
5. aug 2014

@matamisi hej hej likuje stale 😀 😀 😀
len si davaj na lacno stale a aj ked pojdes plavat pooobede tak si kludne daj ved to mas aktivitu 😀 😀 😀
dnes rano 67,2kg 😵 😵 😵

lydka84
5. aug 2014

@matamisi @lovacka to aby ste vedeli ze som stale duchom s vami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
5. aug 2014

Uz cestujeme 😀

matamisi
5. aug 2014
lovacka
5. aug 2014

ahojte cicusky 🙂
prave som docvicila no poviem Vam makla som si trosku 🙂 spotila som sa a pachcim ako po prvom treningu.

@matamisi krasne kocandy mate 😵
ja som sa dnes zase obzrala vsetkeho mozneho len nie toho co mam dovolene 🤐 🙄 no koniec prezieraniu sa zajtra ani jeden prehresok ani keby som zomriet hladom mala 😕
sama si ale za to mozem ked si neviem rozkazat.hlupa som ale co uz 🙄

lovacka
6. aug 2014

no dievcata neprehanajte to s tymi prispevkami 😀

monique02
7. aug 2014

caute kocky,

pridavam sa k vam, videla som sa na fotkach a musim so sebou nieco robit 😅 dnes som stvrty den, mam ovocie 😉

uz som 90 dnovku drzala po malej a vtedy som super schudla, aj ked som ju drzala asi len mesiac, potom som skusala asi pred 2 rokmi macingovu, ako jedla mi celkom chutili aj som to poctivo drzala ale vysledok som nejako nevidela, teraz by som chcela tak 4-5 kg dat dole, to mi staci, aktualne mam nieco okolo 60 kg

trosku mam problem co s cvicenim, jilian nemozem, to som skusila raz, mam odpaleny kotnik a ako sa skakalo tak ma to velmi bolelo, mam doma stac. bycikel, na tom som zvykla aj davnejsie, ale ja mam hlavne vrchnu polku tela vacsiu, tak musim nieco este pridat, neporadite nieco? mam si kupit nejake male cinky? posilku nechcem to som chodila minuly rok s kamoskou, cvicili sme s trenerom na trx co bolo super, ale posilku prerobili a teraz sa na trx cvici presne v strede kde na vas vsetci pozeraju, co nie je velmi pre mna 😕 😖

lydka84
7. aug 2014

@monique02 vitaj medzi nami 🙂 ja som 1 den pred tebou 😉
a co sa tyka cvicenia, skor nejake kardio ako cinky podla mna, ale v tom je viac zbehla @lovacka, ta ti skor poradi 😉