90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
8. sep 2014

@matamisi @lovacka sak niekto vas musi sledovat xixi 😉

lovacka
8. sep 2014

@lydka84 jaj dievcata dufam ze sa to tu znova rozbehne uz stemi chybali 😵 😵 😵

lydka84
8. sep 2014

@lovacka ja tiez dufam ten tyzden este flakam ale od buduceho utorka ma tu mate kazdy den aj s receptikmi 🙂

lovacka
8. sep 2014

@lydka84, martinka idem spat dievcata tak dobru noc prajem

lydka84
8. sep 2014

@lovacka dobruuu 😉

matamisi
8. sep 2014

Dobru aj mne uz zachvilu mm pride tak pojdem spat 😉

matamisi
9. sep 2014

Ahojte...dnes mam poriadnu svalovicu,ale Shred som si pekne odcvicila😉 a zatial len na cajikoch som 😝

zuul
9. sep 2014

Ahojte dievcata, pridavam sa k Vam. vcera som zacala a uspesny den za mnou a dnes tiez.
idem zo 62, tak 8kg by sa mi pacilo. konecne zhodit to co na mne zostalo po detoch. 😀

zuul
9. sep 2014

dievcata prosim myslite, ze aj to sa moze vo vitaminovy den? http://martininakuchyne.blogspot.cz/2012/10/pln...

lydka84
9. sep 2014

@zuul Ahoj
vitaj medzi nami ... ten recept mozes na bielkoviny, kedze je tam niva 😉

zuul
9. sep 2014

@lydka84 dakujem a na vitaminy teda len ovocie cely den? teda 3x za den ovocie?

matamisi
9. sep 2014

Ahojte... vitam ta tu medzi nami 😉 aj ja mam rovnaku vahu ako ty a tiez by som chcela pod 55kg ist 😉 a na vitaminovy den sa moze aj zelenina a mozes kazde dve hodiny po troche jest.... 😉

lovacka
9. sep 2014

ahojte dievcata....
ja dnes cele zle 😝 hold 4 dni bez jedla uz bolo na mna vela 😔 cely den som sa drzala a o 5 to na mna prislo a zjedla som vsetko co som videla 🙄

matamisi
9. sep 2014

@lovacka to ti verim ,ja by som ani dva dni nevydrzala 😲 a ja som dnes cely den na cajoch ak nebudem pocitaz,ze mi noz nutelovy zabludil do ust ked som babam veceru robila 😀 🤐

lovacka
9. sep 2014

@matamisi aj tak dobre uvidim zajtra rano vahu a potom v piatok 😝 nevadi som len clovek co uz

matamisi
9. sep 2014

@lovacka jasne,ze nevadi,ved si vydrzala perfektne a dalej uz hladovat nemusis ved mas perfektnu postavu a kilogrami su nepodstatne😉

lovacka
9. sep 2014

@matamisi jaj este to nie je ono este mam take brucho mi pride ako keby koza bola este nie spevnena taka mlandrava 😝 ale lepsie ako s 20kg navyse ktore som dala dole 😀

matamisi
9. sep 2014

@lovacka nebud kriticka 😉
Inac ja mam taku nenormalnu svalovicu,ze sa neviem teraz ani z postele postavit,ale aspon nebudem jest,lebo som hladna ako vlk!aj mrtvolu by som zjedla,ale zial postavit sa nevladzem 😀 cez den to nebolo az tak hrozne ,lebo som bola furt v pohybe 😝

lovacka
9. sep 2014

@matamisi jaj musim byt kriticka sak by som nebola tam kde som 😀 😀 😀
ale isto som nemusela tolko pozrat dnes 😕

matamisi
9. sep 2014

@lovacka jasne kriticke musime byt,ale nie prilis 😀
Ja som strasne zvedava na tu moju vahu zajtra a kdze tu mam cely melon nenacaty a bojim sa,ze o 4dni ked by som mala mat vitaminy bude uz pokazeny tak ho budem zajtra jest...

lovacka
9. sep 2014

@matamisi ved doobeda aj tak len ovocie mas tak pohoda nie 😀 ja mam zajtra masko a kuskus a zeleninku a na veceru len cottage alebo mozzarelu ranajky vlocky a jogurt mnam uz sa tesim na nich po 4 dnoch 😀 😀
zajtra mam aj posilku, buduci tyzden asi len v pondelok pojdem cvicit utorok ked tak len doma a streda stvrtok idem do nemecka tak nic a piatok dam posilku isto 😀

matamisi
9. sep 2014

@lovacka ano,ale to je 8kilovy 😀 a do dalsieho dna nechcem nechavat taky uz nemam rada 🤐

lovacka
9. sep 2014

@matamisi ty brdo 😀 ja tiez zboznujem melony 😀 😀

matamisi
9. sep 2014

@lovacka pridi dame pol na pol zajtra 😉 chod o den skor do nemecka a zastav sa u mna 😉

lovacka
9. sep 2014

@matamisi som si dala pas na brucho ten co dava impulz kokos ale normalne mam co robit 😅

lovacka
9. sep 2014

@matamisi jaj moja rada by som sa stavila ale ideme s riaditelkou a este dvaja kolegovia cize nehrozi a letime ani vlastne neviem kam to letime 😀 😀

matamisi
9. sep 2014

@lovacka skoda...
Mne sa moj pas pokazil a teraz by som si chcela novy kupit,nevies mi poradit kde a aky?

lovacka
9. sep 2014

@matamisi v lidli zvyknu mat a neviem ci aj teraz nie je pockaj pozriem

lovacka
9. sep 2014

@matamisi urcite teraz niekedy bol v akcii minuly tyzden mozno este maju oni to nepredaju nikdy vsetko skus pozriet v lidli

matamisi
9. sep 2014

@lovacka len zial ja najblizsie az v oktobri na sk pojdem,nevadi ....