90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
26. sep 2014

@demonika11 jasne vitame ta a drzime palce 😉
@lovacka perfektne si to napisala 😀 ja mam doma este posledne jedny rifle co som za mladi nosila,ale este ich nezapnem tak to su moje motivacne 😀

lovacka
26. sep 2014

@matamisi len aby som do nich este niekedy aj vosla aby neostali len ako motivacne naveky 😀 😀

matamisi
27. sep 2014

@lovacka musis trosku zamakat a na vianoce si ich oblecies 😉

lovacka
27. sep 2014

@matamisi sak toto toto ze musim znova zacat makat lebo to flakam cely september a ono to aj riadne vidiet.
dnes by som si chcela dat Jillian len neviem co zacat cvicit....ci znova shred1 alebo nieco narocejsie ...porad

matamisi
27. sep 2014

@lovacka daj si shred,ja ho cvicim tiez a je to tiez pekna makacka a len 25minut,ale spotena som viac ako po NMTZco ma 55minut 😵 takze ti velmi odporucam.... 😵

lydka84
27. sep 2014

@matamisi m,atka krasne uz sme davno 🙂 po stopeni slaniny budeme uz dokonale 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
27. sep 2014

@marinka58 ahoj zabava bola super, aj co sa tyka UH mylsim ze som to zvladla aj ked dala som si 4 miesane napoje dzus + bakardy rum takze tym som hresila inak pohoda , vecera bola UH pirohy so slivkovym lekvarom ale bola nieco po 20-tej ale nevadi... zaklad ze som nezjedla 1/2 Pizze ............ a dnes rano pomarance so skoricou a obedik zeleninova polievocka mnam mnam 😝 😝

lydka84
27. sep 2014

@demonika11 vitaj jasne ze mozes, sme radi kazdej novej dusicke, co bojuje s nami, ja mam dnes 3 den, takze si dva dni predomnou 😉

lydka84
28. sep 2014

ahojte no ako to ide ??? ja dnes bielkoviny, rano banan, obed a vecera : opekany syr so zelerovymi hranolkami a na zajtra bude sosovicovy perkelt 😝 😝 😝 uz sa tesim................ vam sa ako dari?

lovacka
28. sep 2014

@matamisi tak som dala 30 shred 1 level dnes mam posilku a od pondelka mozem porkacovat s JILL kedze sa tak skoro do posilky veru nedostanem 😅

lydka84
28. sep 2014

@lovacka aj ja sa chystam opat zacat s Jill

lovacka
28. sep 2014

@lydka84 tak draha len sa pridaj ja zajtra urcite cvicim doma dnes posilka cize uz doma nebudem 😀
ale aku mam svalovku z poslednej posilky ze ledva sedim na riti 😝

demonika11
28. sep 2014

Ahojte dnes som mala placky z celozrnnej múky. ...no nič moc 🙂 ale zvládla som to....7 deň za mnou. Pre mňa je najhoršie zvládnuť ovocný den:( koľko ste už baby schudli touto diétou?

lydka84
28. sep 2014

@demonika11 ved si urob na obed zeleninovu polievku alebo zapekane ovocie posypane pecenymi orechami alebo s kokosom, je to super.....alebo hocijaka dusena zelenina alebo v pare pripravovana 😉
ja som v januari sla cez 13 kil za 90 dni

lovacka
28. sep 2014

caute cicusky...
musim vam povedat ze mi asi zacina chybat 90 dnovka.....mam pocit ze viac momentalne nejem ako jem to co mam 😅 a nezda sa mi ani to,ze vaha by mi nejako sla zazracne dole 😕

lydka84
29. sep 2014

@lovacka sak zazracne si uz dajakych cez 20 stratila ze?

catherrine
30. sep 2014

ahojte dievcata tak ja sa k vam opat pridavam od dnes zacinam odznova tak drzte palce.... 🙂

lydka84
30. sep 2014

@catherrine vitaj opat medzi nami , ja som zacala minulu stredu takze + - zaciname spolu opat 😉

catherrine
30. sep 2014

@lydka84 dakujeeem snad aj vydrziiim 😉

lydka84
30. sep 2014

@catherrine spolu to dame, neboj sa 😉

catherrine
30. sep 2014

@lydka84 tak to dufam ja budem len rada a od buduxeho tyzdna idem zbova na Jill uz mi chyba baba jedna xiii

lydka84
1. okt 2014

@catherrine ja sa tiez chystam zacat teda chystala som sa uz predvcerom ale nevyslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

catherrine
1. okt 2014

@lydka84 tak to aj ja no prechlada som tak som to pusnula tak snad uz bude vsetko oki a od pondelka zacinam aj s Jill....

vercatore
1. okt 2014

ajojte chcem sa spytat az teraz som sa rozhodla ze je ten spravny den zacat a cvicit a ist s vami v 90dnovej diete, dnes som si zacvicila jill michaels teda level 1riaden zaberak a este ktomu brusaky a mam otazocky, treba cvicit kazdy den? druha otazka jedalnicek sa meni po dnoch ze pondelok jem bielkoviny, druhy den skroby.......atd a pitny den je jeden krat do tyzdna? dakujem za odpovede. este sa pridam do tabulky s mierami 😉 ale to s amusim odvazit a zmerat rano, drzte palce snad pojdu kg dole do vianoc 😝

lydka84
1. okt 2014

@vercatore ahoj, super ze si sa rozhodla pridat k nam 😉
co sa tyka cvicenia, jill sa cvici kazdy den ale ak budes kazdy druhy nevadi, ide o to aby si kazdy level odcvicila 10 dni ...a az tak sla na dalsi....
90-dnova dieta:
je jedno ktory den v tyzdni zacnes,nemusi to byt pondelok ale zacinas bielkovinami potom idu skroby, potom uhlohydraty, potom vitaminy a opat bielkoviny,skroby, UH.... to zopakujes 7 krat tie 4 dni - cize 28 dni a 29 den je VODA , a potom zase bielkoviny, skroby, UH.... 28 dni a 29 den ( cize druha voda vychadza 58 den diety, tretia voda vychadza 87 den diety ....), (voda je raz za mesiac vzdy nasobok 29 dna) a este raz bielkoviny skroby , UH, vitaminy a je hotovo, 91 dni dietky za nami 😉

vercatore
1. okt 2014

Ok tak zacinan s bielkovinami zajtra....super idem na kozmetiku k zubarovi a sup cvicit a o desat dni na dalsi level.kolko ich je tam tych levelov.dakujem

lydka84
1. okt 2014

@vercatore tak sme rovnako aj ja ma zajtra bielkoviny, sice 3 , ale to nevadi ..... ona ma rozne druhy cviceni, a tie sa skladaju z levelov...co sa tyka cvicenia Jill odporucam o nej skupinu ... ta s da najst uzitocnych informacii https://www.modrykonik.sk/group/2077/

vercatore
2. okt 2014

Druhy den som zvladla cvicenie ale podotykam jill michaels level 1 a sa mi ok cvic ked tu nemam deti uvidin ako to zvladnem ked budu doma 😉

vercatore
2. okt 2014

Druhy den som zvladla cvicenie ale podotykam jill michaels level 1 a sa mi ok cvic ked tu nemam deti uvidin ako to zvladnem ked budu doma 😉

lydka84
2. okt 2014

@lussa25 to mas pekny vysledok, ja som v januari dala za prvy emsiac dole 7,8 kg myslim ..... takze ti to pekne ide