90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
8. okt 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝
takze je nas tu par , co momentalne drzia 90-dnovu dietku, kto sa chce pridať je samozrejme vítaní, aj so zapisanim sa do nasich tabuliek aspon s vasimi menami a datumom zaciatku....

posielam linky kde sa kniha da stiahnut v slovencine a v cestine (je to divne ale kazdy preklad je iny...a kazda dovoluje v dane dni nieco navyse...odporucam pozriet obe a zosumarizovat to spolu s linkami ) a link na www v svk stranku kde je vysvetlenie - princip + 90 receptov (zase trosku inak ako v knihach) + link v slovincine ( ak som dobre pochopila tam tato dieta vznikla a su tam asi naj rozpisane potraviny co kam patri) kniha je prehladnejsia co sa tyka informacii a link je lepsi na recepty odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

knihy na stiahnutie:

http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-diet...

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

adresy na zaujimave a uzitocne linky:

https://sites.google.com/site/locevalnadieta/po...

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

http://martininakuchyne.blogspot.sk/p/90-denni-...

🙂
a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky v kg:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

🙂
a druha ubytky v cm ............. tam ma kazda viac riadkov aby sa ubytky dopisali vzdy po vodovom dni ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

🙂
a este ak to nechcete zverejniť tak sa aspoň zapíšte – mená a zaciatok diety aby sme vedeli koľko nas je a koľké ideme za svojimi cielmi ale doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem 🙂

😝 😝 😝 😝 😝 😝
a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kľudne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom do každého dňa !!!!!!!

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

prosim pridavat len recepty !!!!!! aby sme sa inspirovali navzajom popripade pod #90dd si budeme odkonzultuvavat kam ktoru potravinu zaradit, ine komentare budu mazane, ma nam to pomoct pri vareni v napadoch alebo v tom ako sa co pripravuje a nie na ine debaty...tie budeme nadalej viest tu na tomto fore

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

a este rozdelenie potravin podla dni pre zopakovanie :

RAŇAJKY 8:00-12:00
vsetky druhy ovocia cerstve aj susene, oriesky, semena, ale aj ovocno-zeleninove dzusy
(ovocie je super ked si ho posypete skoricou, hlavne jablka,banany, mandarinky a pomarance)

DESIATA:
1 ks ovocie alebo oriešky

OLOVRANT
- ak ste hladne dajte si zeleninu, popripade malo sladke ovocie (čiže nie banány, hrozno, hrušky, žltý melón)

OBEDY a VEČERE podľa typov dní: 12:00-20:00

BIELKOVINY:
jeden druh bielkoviny (maso bez koze, ryby, morske plody, tofu, sojove platky alebo kocky, vajicka, mlieko a mliečne výrobky : syr, tvaroh, biely jogurt, smotana ) + ZELENINU + vyvar (zeleninovy alebo kuraci) + 1 krajec celozrneho chleba
(nikdy sa nemiešaju dva druhy bielkovin, takze bud mliecne vyrobky alebo maso alebo vajicka alebo tofu alebo .........) ale mozu sa kombinovat mliecne vyrobky medzi sebou, cize napr na sopsky salat cize zelenina a syr si mozete urobit zalievku z bieleho jogurtu
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 4 hodiny
večera: 1/2 obeda + zelenina, bez vyvaru, bez chleba

ŠKROBY:
- plodiny s vysokym obsahom škrobu !!!!
ryza, zemiaky, kukurica, susena fazula,suseny hrach, susena soja, sosovica, cicer, (mozu sa aj miesat čiže zemiaky + sosovica, sosovicovy privarok + zemiaky v supke) + ZELENINU+ zeleninovy vyvar + 1 krajec celozrneho chleba
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1/2 obeda + zelenina , bez vyvaru, bez chleba

UHLOHYDRÁTY:
cestoviny s rôznou zeleninou ,pizza s paradajkovou omackou, sampionami a zeleninou, slane pecivo, pracliky, slane kolace velkosti pizze z kysnuteho aj nekysnuteho cesta, palacinky alebo lievance BEZ VAJEC A BEZ MLIEKA !!!!! , ale aj obilniny a vyrobky z nich: pohanka, jacnem, proso,pšeno, vsetky druhy vlociek .............. (patrí tu aj polenta - kukuricna kasa, slovenská ryža, tarhoňa, kuskus, musli,"polystyrenove chlebiky"...), vsetky jedla z muky ...
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1 ks torty alebo 3 mensie kolaciky alebo 3 kopceky zmrzliny a k tomu 10 g horkej cokolady - na varenie - POVINNE , ak nie ste na sladké tak slané pečivo alebo 1/2 obeda

VITAMINY:
ovocie, orechy, semena, popripade zelenina ,mozu byt aj kompoty, ovocne polievky, zeleninove polievky, pecene ovocie alebo zelenina,varené ovocné kase (dochucovat mozete umelym sladidlom)
(POZOR nepatria tu susene strukoviny a kukurica !!! - tie patria k škrobom )
- jesť môžete v tento den kazde 2 hodiny

MEDZI 20:00-4:00 NIC NEJEME

NEUTRALNE POTRAVINY :
- zelenina (okrem susenych strukoviny a kukurice)
(zeleny hrasok a zelena fazulka su zelenina - nemaju vysoky obsah skrobu )
- huby
- korenie
- bylinky
- orechy a semena
- jedlé gaštany
- kokos

VODOVY DEN
- 29 deň, pijeme len vodu

PITNY REZIM
nezabudajte na pitny rezim , kava a caj sa piju bez cukru a bez mlieka .............. v knihe sa pise ze ak musite do kavy mlieko tak sojove .....(pise sa o tom v knihe na 62 - den v rubrike Nechuti vam? )
veľmi chutna je voda s citronom ( zazvorom , skoricou )

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 presne taky tvar by som chcela ale asi toto nikdy nebudem mat resp ak by som naozaj nezozrala nic co nemam a cvicila brucho dene tak mozno ano ale... 😝

lydka84
8. okt 2014

@lovacka no nie kazda to mame geneticky danne a my dve zjavne nemame co uz

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 🙄 ta si ma nepotesila 😀 😀 😀

lydka84
8. okt 2014

@lovacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

catherrine
8. okt 2014

@lovacka tak pd úpndeôka ideme na tooo

lovacka
8. okt 2014

@catherrine no v pondelok uz budem na druhom konci sveta ale hadam sa dostanem kezdy den aspon na hodku do posilky a dam to s vami 😀

lovacka
8. okt 2014

najviac sa bojim toho mexickeho jedla a kukuricnych placiek aby som nepribrala hned vsetko spat....teraz mam stale vahu cca 65-66kg ale z kukurice aby som nenapuchla jak pampuch 😀

lydka84
8. okt 2014

@lovacka ale no tak budes jest nachos 😉

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 vsetko ochutnam 😀 a ma len dokotulaju 😀 😀 😀

lydka84
8. okt 2014

@lovacka hej dokotulaju, nevymyslaj 😀 😀 😀

22janulienka22
9. okt 2014

tak hlásim, že po 8 dňoch som o 4,1kg ľahšia 😎

lydka84
9. okt 2014

@22janulienka22 supeeeeeeeeer

lovacka
9. okt 2014

@22janulienka22 aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem....super len tak dalej

22janulienka22
9. okt 2014

@lydka84
@lovacka do cieľa ešte ďaleko 🙂 bodaj by šlo pol kila každý deň až do konca 😀

lydka84
9. okt 2014

@22janulienka22 to by sme vsetky take chceli 😉

lovacka
9. okt 2014

dievcata ja sa vam idem pochvalit
dnes ma pochvalilo tolko ludi az som sa znasala 😀 😀 😀 vraj som sexi 😀 😀 😀 a mam krasne nohy 😀 😀 😀

lydka84
9. okt 2014

@lovacka len pssst pred mangelom aby moc neziarlil 😉 😉 😉 my to vsetky uz vieme a nezavidime 🙂

lovacka
9. okt 2014

@lydka84 😀 😀 😀 sak hadam vidi aj on co ma doma ci 😀 😀 😀
ale nie urcite to velmi potesilo ked ma v jeden den pochvalilo tolko ludi 🙂 mala som totizto take obtiahnute nohavice tak konecne som mala aj aky taky zadok inac mam taky splosteny 😝 a k tomu steklicky no citila som sa skvelo dnes 😉

vercatore
10. okt 2014

Lydka dnes idem na skroby🙂))snad to zvladnem mam ryzu a zeleninku🙂)drz palce

matamisi
10. okt 2014

@lovacka my sme ti to uz davno hovorily,len ty nas nechces pocuvat 😉 ja mat tvoje nohy,tak len v leginach chodim 🙂 stastny let ti zajtra prajem a porob vela fotiek ,lebo aj ja chcem mexico vidiet 😵
Ja idem zas od nedele na tyzden do budaesti k svokrovcom 😝

22janulienka22
10. okt 2014

baby, ked porušíte stopne sa váha? alebo v pohode pokračujete dalej? mňa čaká budúci piatok svadba, nieže by som sa chystala porušiť, ale.... 🙂 neviem, či odolám 🙂

lydka84
10. okt 2014

@vercatore no ako to slo??

lydka84
10. okt 2014

@lovacka presne tak, @matamisi ma pravdu , my sme ti to uz davno hovorili 😉
a aj ja chcem vidiet mexiko tak fot, fot, fot

lydka84
10. okt 2014

@22janulienka22 normalne si daj na co budes mat chut, sa trosku zavodnis a potom to pojde dalej dole ..... 😉

vercatore
10. okt 2014

@lydka84 no az na koniec dna uplne super, bola som s detmi vonku a neodolalal som jednemu malickemu keksicku🙂))) 😝 ☹ hanba mi

22janulienka22
10. okt 2014

@lydka84 super 😀

lydka84
10. okt 2014

@vercatore neboj nabuduce to das uz bez keksika 😉

lydka84
10. okt 2014

@22janulienka22 ja som to takto riesila, ved tonu nezjes zeby si pribrala kilo za noc.. a tak ako sa zavodnis tak rychlo sa aj odvodnis ..... a urcite pretancujes celu noc tak mozno aj schudnes nejaky ten dekagram 😉

22janulienka22
11. okt 2014

@lydka84 tak to je fajn, mňa vôbec nenapadlo, čo všetko nás do vianoc čaká, keď som si dietu dávala...ale myslím, že všetky oslavy by som zvládla, len tá svadba 😀 a ked budem mať bielkovynový deň a úplne ho poruším, ďalší deň dám škroby, či si zopakovať bielkoviny?