90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

skusihu
13. jan 2015

Ahojte, myslíte že môžem jesť v škrobový deň ryžu zo zemiakmi? Plánujem urobiť "ministerské kurča", tak že by som si dala iba tú prílohu so zeleninou.

majkapetrisova
13. jan 2015

@moni1007 práve som si na večeru dokúpila milu keksík 🙂

majkapetrisova
13. jan 2015

@moni1007 a ty si mala čo chutného? ako sa darí? niečo si už schudla? ja nemám veľmi čas cvičiť, včera som to zanedbala...ale dnes aspoň trošku musím 🙂

moni1007
13. jan 2015

@majkapetrisova ja si asi dam nieco z este vianocneho sucheho :D

moni1007
13. jan 2015

@majkapetrisova no ja som len vcera cvicila tu J.M. ale dnes ju nebudem, nemam energiu, mala je dnes strasne mrzuta, tak dam brusaky a k tomu budem bicyklovat pocas burliveho. ja som si dnes varila cestoviny s kadejakou zelninou, kecupom a sampionmi 🙂 no ci som schudla este neviem, budem sa vazit az ked budem u nasich, zatial to teda neriesim, ale brucho mi urcite trosku spadlo, neni take nafuknute 😀

katkamaj
13. jan 2015

zajtra mam skrobový den, idem si variť rizotko...môžem si do neho dat aj par sampionov?

marwa
13. jan 2015

@katkamaj stiahni si knihu na ulozto.sk..alebo tu sa pridaj do skupiny ...vsetko mas dobre v tej knihe rozpisane aj recepty..

lydka84
13. jan 2015

@skusihu ano mozes, skroby sa medzi sebou mozu miesat vsetky 😉

22janulienka22
13. jan 2015

@czorky presne, som sa cítila, akoby som nabrala cez sviatky späť všetko, čo som schudla 😀 to je asi tá psychika, keď vieme, že porušujeme, lepšie povedané, v mojom prípade, že nedodržiavame 😀 tak sa nám zdá, že sme zasa na začiatku...fakt som sa postavila na váhu s maličkou dušičkou...tak teraz treba vydržať, ja som dnes ale zasa porušila 😒

79zuzana
13. jan 2015

@katkamaj sampiony mozes kazdy den ;)

dii13
14. jan 2015

@lydka84 Ahoj, tak ze sa môže aj fazuľa so zemiakmi, keď sa môžu miešať škroby? 🙂

katkamaj
14. jan 2015

@dii13 zrejme ano, pretoze aj recept je sosovica so zemiakmi...🙂

czorky
14. jan 2015

@22janulienka22
...pomaly, ale isto 🙂 ...ja tiez nedrzim 100% a aj tak to fungovalo a nebudem sa tyrat dost ze to za mna roiba deti a ta blba migrena ;) ...jednemu sa nezatvoria usta cez den...stale melie 🙂 ...a druhy zas neda spat v noci...tak potom nemozem existovat na ryzi a zelenine to proste nejde, by som skolabovala...takto pomalicky, zamenime stravu aspon ten tvrdy zaklad a ostatne pride casom ked uvidime ako to ide dolu a ake sme fesandy ;) to bude urcite dobraaaaa ispiracia na pokracovanie 🙂 a este jedna ked uvidime kamosku co rodila s nami je dva krat taka ako my 😝 ...to uz je skodoradost, ale aj to potesi ... 😎

22janulienka22
14. jan 2015

@czorky počkaj, ešte nakoniec zistíš, že keď dávaš po dva dni, bude to fungovať lepšie ako po jednom 🙂 ja som na 100% šla asi tak dva týždne 😀 ja sa držím v rámci dovolených potravín, ale včera som si spravila cestoviny a tak mi chutili, že som sa nimi doslova nadžgala 😀 ako sa hovorí, škodoradosť, najlepšia radosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nieee 🙂

skusihu
14. jan 2015

Aj po 12 dňoch mám dole "iba" 3,5 kila. Ale aj tak sa teším. Mám pocit, že mám viac energie. A dnes som dopla šaty na ples. Síce ešte v nich nemôžem moc dýchať, ale sú zapnuté. Dúfam, že to bude každým dňom lepšie. 🙂
Inak dnes som mala pečené kurča s dusenou kapustou, zajtra bude ryža so zemiakmi a lečom, potom asi panini a zase ovocie. 🙂

katkamaj
14. jan 2015

tak ja uz mam veceru za sebou....a asi pojdem dnes veelmi skoro spat aby som nahodou neporusila 🙂))))

lydka84
14. jan 2015

@dii13 prsne tak mozes miesat aj zemiaky s fazulou a zajedat ryzou alebo sosovicou alebo kukuricou .... 😀 😀 😀

majkapetrisova
14. jan 2015

@moni1007 to ja tiež tak trošku bruško zišlo...ale tak no :D uvidímeee :D

majkapetrisova
14. jan 2015

@moni1007 fajneee ja dnes výživa, banán a mandarínky :D a ty čo?

dzaneta
14. jan 2015

@moni1007 ahoj, tak ako sa ti dari? Zvladla si dnes? Ja na počudovanie ano, ale to som si urobila polievku z mrazenej zeleniny a celu aj zjedla ako obed a olovrant. Este ranajky jablko a vcera pomaranc a 100g kesu počas dna. Celkom som spokojna so sebou. Dokonca som menej hladna ako vcera ked bola na veceru mila 🙂

katkamaj
14. jan 2015

@majkapetrisova môžem aj vyzivu v ovocny den?

lydka84
14. jan 2015

@czorky a to davas aj dva vitaminove po sebe ????

@dzaneta ovsene vlocky su uhlohydraty takze na vitaminovy den urcite nie 😉

@moni1007 @dzaneta mak aj sampiony su neutralne potraviny tie mozete kazdy den papat

@majoska co sa tyka Jill a svalovice priprav sa na riadnu ale musis vydrzat a cvicit dalej, prejde to same po 3-4 dnoch, pomaha nejake analgetikum na to, vecer rano, utisi to tie "bolesti" a potom to bude v pohode ja dnes 15 den odcviceny 😉

@katkamaj pozri si na strane 1800 prvy prispevok odomna, je tam rozdelenie potravin co sa ktory den moze ,,,, a co sa tyka zeleniny mozes kazdy den v akomkolvek mnozstve ale POZOR !! zemiaky, susene strukoviny (fazula, zlty hrach , sosovica, cicer,..) a kukurica patria medzi SKROBY !!!
A čo by si mala vediet? Ze sa nemas vazit, skus to vydrzat az do 29 dna podla knihy a nezabudni sa odmerat, miery prezradia o chudnuti viac ako vaha , drzim prsty 😉

lydka84
14. jan 2015

@katkamaj sampiony su neutralne, mozes ich k hocicomu , cize kazdy den 😉

lydka84
14. jan 2015

@katkamaj ano mozes aj vyzivu ale skus najst taku co bude obsahovat co najmenej cukru, idealne ziadne biely, len fruktozu 😉

moni1007
14. jan 2015

@dzaneta
@majkapetrisova baby,ja som dnes zlyhala :/ najskor to vyzeralo super,myslela som,ze zvladnem,ale vecer som si dala trosku prazenice a tiez tixy :/ och,teraz som na seba nahnevana,ale od rana som mala stresy :/

dzaneta
15. jan 2015

@moni1007 nevadí, zajtra pokračuj normalne ďalej. Hádam dnes sa budeš mať lepšie 🙂

katkamaj
15. jan 2015

@lydka84 tak ja sa na tu vyzivu vykaslem...aj tak by mi jedna nestacila 😀

czorky
15. jan 2015

@lydka84
No zajtra idem na to 🙂 ...idem si pokupit vela roznych ovoci a skusim to...pri najhorsiom si na obed k tomu dam cleozrny chlebik 🙂 ...pripadne polejem medikom, podla Macingovej ;) ...ale nemal by to byt taky problem, ved z ranajok co su tiez len ovocne som tak napchata, ze az...

79zuzana
15. jan 2015

Ahojte. Tak mam za sebou uz dva cele tyzdne. Prvy tyzden ubytok 2 kila, druhy tyzden 0.5. Som velmi spokojna, lebo viem, ze moje kila idu dole strasne pomaly. Ale konecne sa citim dobre vo svojich rifliach. Bez problemov ich zapnem a viem v nich normalne dychat ;) Dokonca aj opasok v nich, ktory som si ledva zapla sa mi toci okolo pasa ;) Takze isto mi zisli aj nejake tie cm dole ;) Dnes UH, idem si na obed upiect nejaku tu pizzu a vecer sladka mnamka ;) Inak velmi sa mi upravilo travenie a zistila som, ze mi taky sposob stravovania vyhovuje.

majoska
15. jan 2015

@lydka84 jejo.......fakt vyborne......no ja kojim, takze asi len nejaky paralen by som mohla, kvoli mliecku...a vcera som porusila zase, joj jaka som nahnevana bola na seba.... 😠 ....no dnes chcem dat na 100percent....aj cvicit musim, aj ked ja sa nabeham za malou, furt dookola varit, pratat, po maleho do skoly.....asi ako kazda z nas....a ked som hladna medzi obedom a vecerou, mozem aspon nejake jablcko??