90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
28. jan 2009

miresta-ja špagetky s nejakou omáčkou.ako sa poznám, tak zas pretlak,kečup, cesnak. to zbožnujem a ešte do toho mleté masko, no škoda, že to nemožem.ale jedla by som to každý den.

aniel
28. jan 2009

ja dnes zemiaky alebo ryžu,ale chcela by som len ovocie 😉

morenka
28. jan 2009

ahojte kocky....tak J5ka vitaj medzi nami znova uz som sa bala kde si sa podela🙂

tak ja dneska dievcata skroby...asi rizotko...mam chut....jjuuuj blízi sa mi vodový den tak mam strach ale nejak ho zvladnem🙂

vcera som sa konecne prinutila cvicit tak som si dala 30min na stacionari....fuuu.po 5dnoch necvicenia mi to dalo zabrat!!!

drzte palce dnes poobede mam skusku!!!! ale myslim si ze to nebude nic hrozne....🙂

tak prajem úspešný dník🙂

lucxy
28. jan 2009

morenka drzim palce na skusku uvidis zvladnes to 🙂 ak mas doma bike tak si kup ten L karnitin 🙂
ja som akurat doriadila, dozehlila a idem si trosku zacvicit a dat si sprsku 🙂 rozmyslam, ze co si idem dat na obed 🙂

janetka
28. jan 2009

zuza890: to aj ja ku vsetkemu jem kecup + cesnak + bazalka... 😉
lucxy: ty aka akcna.... klobuk dole
ja uz som prave poobede... tak mam siestu

janiqa
28. jan 2009

Ahojte,
tak ja dnes mam ovocko, celkom to ide, uvidím ako bude večer. Zajtra bielkoviny, ale takmer celý deň presedím v buse, tak neviem, čo si pripravím. Neviete o nejakej pochúťke bez varenia?

lucxy
28. jan 2009

janetka som hore od 5,30 ale uz som sa dako rozbehla,,,mala som vplane si chvilu pospat ale nejdem 🙂 potom sa citim horsie
janiqa ja ked nevarim tak si kupim mozarelu a daj si ktomu krajcek chleba a daku paradajku 🙂

bystricanka
28. jan 2009

ahojte
tak dnes ráno som sa odvážila. Na moje prekvapenie sa to pohlo dole. Takže za 3 týždne aj 5 dní mám dole 3,5 kg. Tak rátam, že týždenne kilečko ide dole. A som rada 🙂

morenka...držím palce na dnešnej skúške.Potom daj vedieť ako si to zvládla 😉

lucxy...a načo ideš cvičiť? Však si riadila, žehlila...aj pri to sa spalujú tuky 🙂

lucxy
28. jan 2009

no baby zdrave je schudnut kilo za tyzden vtedy by sa vam mala udrzat vaha,,,,,bystricanka no vies cvicenie je cvicenie,,,,zehlenie a riadenie mi dako nepomaha 🙂

lucxy
28. jan 2009

ozaj gratulujem kschudnutym kileckam len tak dalej 😵 😵 😵

janiqa
28. jan 2009

lucxy: dik za radu, asi si pôjdem kupit tu mozarelu, je to fajn nápad. Ja sa snazim vždy pripravit teply obedik, tak som nevedela co...

bystricanka
28. jan 2009

lucxy...tak dakujem. Tak ja len dúfam, že ked tak "zdravo" chudnem, že sa mi to nevráti. Ale takýto štýl jedenia mi vyhovuje. Už som si na to nejako zvykla. Aj ked občas si dám niečo nevhodné, ale nie sú to kvantá, tak to sa dá ešte vypotiť 🙂

janetka
28. jan 2009

bystricanka: mne to super vyhovuje, az na ten ovocny den 😉 ale da sa to prezit... podla mna, ked bude clovek pokracovat, aj bez ovocneho neskor, tak by nemal pribrat spat

bystricanka
28. jan 2009

janetka....aj ja si to myslím. Mám 2 knihy o oddel.strave. V jednej je tak ako my držíme(4dnový cyklus)a v druhej je písaný len dvojdnový - rastlinná a živočíšna. Podstata je len tá, že proste k reznom si tie zemiaky nemôžeš dať, a basta 🙂

lucxy
28. jan 2009

no uz som tu odcvicene,,,akurat pijem kafe 🙂 a spravila som si cajik hannasaki

marika009
28. jan 2009

ahojte ja mam dnes skroby prave si robim obed prazene zemiaky s cibulkou uz sa velmi tesim 😝
kocky aj ja rozmyslam ako zvladnem ten vodovy den no dufam ze to pojde a vydrzim do vecera teda do rana nasledujuceho dna.a to vodny ide hned po votaminoch po ovoci tak to bude zaberacka .nemyslite?

marika009
28. jan 2009

bystricanka - gratulujem k ubytku na vahe 🙂 a svagrinka sa ako drzi?ide aj jej vaha dolu?

zuza80
28. jan 2009

haló žienky,ako dnes? ja super,na večeru tortička. Zajtra ovocie a v piatok na váhu. som už zvedavá,rifle sú mi už docela volné. 🙂

morenka
28. jan 2009

Ahojte kocky! tak skuska dufa ze dopadla dobre lebo to bola skor tímova praca tak dufam ze dobre uvidime a ta pondelnajsia dopadla na D....ale aj tak som rada🙂

bystricanka - gratulujem k strate kileciek....som na teba pyšná....fakt....len tak dalej...

uz troska strach chytam s toho vodového dna....no uvidime ako to dopadne...🙂

zelam pekny vecer🙂

lucxy
28. jan 2009

ahojte baby,,,jaj vecer som to trosku dosrala,,,dala som si cestovinku a este taky salat co robila moja mama ale no neva zajtra ovocko 🙂 🙂 🙂 tak som zvedava 🙂

zuza80
28. jan 2009

lucxy ved ked si nemala koláčik tak cestovinky možeš? či nie?

morenka
28. jan 2009

lucxy - aj ja si myslim nemusis stale len sladke ja vzdy jem polovicu obeda lebo nemam chut na sladke....🙂

bystricanka
28. jan 2009

ahojte
tak baby dakujem vám...zvládla som to aaj vdaka vám. Ste moja inšpirácia 🙂
Dnes som mala šampinony so zemiakmi.Už mi lezú krkom...nejaká som prežratá. Ale zajtra sa odlahčím na uhlohydr. Ešte neviem čo si dám, ale niečo light.

marika...no švagrinká tiež pekne zhadzuje. Tiež ako ja 3,5kg dole. V sobotu odchádzam do BB na mesiac, tak si bude variť sama. Som zvedavá ako sa zmení po mesiaci a či to vydrží 😖

lucxy...nič sa nedeje. Ovocko ťa prečistí 😉

lucxy
28. jan 2009

no ved nebrala som to az tak tragicky,,,proste som bola aj dost hladna,,,,

petka2
28. jan 2009

AHOJTE BABY!Ja by som tu 90 dňovú dietu chcela vyskúšať,ale neviem kde by som našla k tomu inštruktáž,najradšej by som nejakú overenú.Nemôžete mi niektorá poslať recepty???

ja5ka
28. jan 2009

ahoj petka2 🙂 no daj mail a Ti poslem knihy obe ak chces

ja zajtra zacinam opat lebo som to v poslednom case dost flakala a uz ma to nabavi tak xcem zacat tak ze bez prehreska a aj cvicit, co sa mi doteraz nedarilo ..

inak dakujem za privitanie 🙂

morenka ako si dopadla, kolko mas este skusok ?

petka2
28. jan 2009

Ďakujem ja5ka!!!petka.w.002@azet.sk

ja5ka
28. jan 2009

nech sa páči, práve som poslala tak vela stastia 🙂

lucxy
29. jan 2009

dobre ranko tak dneska ovocicko,,,,pojdem za hodinku do lidla nakupit si daco na dneska 🙂
petka 2vitaj 😉

gucz
29. jan 2009

Baby tak ja som začala po druhý krát, dnes som na UH. Tento deň milujem, ja milujem pečené veci, tak dnes bude asi cesnakový osúch, alebo pizza a k večeri asi upečiem perník, alebo dačo také, ak by som v obchode nenatrafila na nejaké sladké pečivo. A na zajtra nemám ovocie ☹ ☹ , tak asi budem papať slivkový kompót a dusenú zeleninu.