90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

michaela2012
27. aug 2015

@ebby8 ako si robila tie bolonske cestoviny s cibulkou ? Mna caka zajtra ovocny den🙂

michaela2012
27. aug 2015

@zuzu1104 dakujem 🙂 snazim sa ovladat ale bojim sa soboty, pretoze mame velku narodeninovu oslavu, manzel - syn a ja. Bojim sa ze,neodolam tej coko-bananovej torte a bude to diete ☹

ebby8
27. aug 2015

@michaela2012 robila som to takto: dala som si oprazit sibulku, niekedy aj cesnak. Vcera som si dala kupnu omacku na bolonske cestoviny, trosku kecupu a olivy. Posolila, dala som tam este koreniny a hotovo. No niekedy som robila aj z cerstvej zeleniny. Dala som si podusit paradajky, papriku, šampiony, do toho kečup, bylinky, plivy a bolo 🙂 Haha ja sa bojim dnesneho dna :( Nezanasam vitaminove dni. Ale robila som si polievku tak tu budem dneska jest 🙂

zuzu1104
27. aug 2015

@michaela2012 ked neodolas, tak svet sa nezruti, potom ten dalsi den sa budes snazit dat na jednicku. Pokracuj a nezacinaj od znova

zuzu1104
27. aug 2015

@ebby8 ja mam tiez dnes vitaminy a uplne som to pototo, ale to nevadi, jeden den hore dole 🙂

ebby8
27. aug 2015

Ja sa zatial držím :D

michaela2012
27. aug 2015

@zuzu1104 no este ani sobota nie je a na som uz zhresila , takze zajtra budem mat opat cestoviny a v sobotu fakt neviem co zvladnem ten ovocny alebo budem pokracovat v nedelu a od buduce tyzdna sa opat striktne drzat jedalnicka 🙂 deti budu v skolke takze sa to bude zlepsovat 😉

michaela2012
27. aug 2015

@ebby8 dakujem zajtra hned vyskusam 🙂

ebby8
27. aug 2015

Ak si zhresila tak nezacinaj odznova. Pokracuj dalej v tom dni ktory ti pokracuje. Kila pojdu dolu aj tak... Mozes aj zhresit par krat. 🙂 vyskusaj je to skvely recept.
Mna zasytil na dlho.

mocca
28. aug 2015

Ahojte chudnúce 😎 začína niekto s 90 dňovou od 1. septembra? Ja do toho idem (už raz zabralo, ale bolo to dávno) + chcem začať cvičiť. Mohli by sem sa vzájomne motivovať lebo krízy isto prídu 🙂.

zebatox
29. aug 2015

Ahojte co dnes varite? Ja si varim fazulovu polievku dnes uz 14ty den 🙂 tesim sa lebo sa citim lepsie kila idu pomaly dole 🙂

vicki75
30. aug 2015

Čaute kočky, niekto sa tu už v roku 2013 pýtal, kam patrí bulgur a kuskus, ale nikto jej neodpovedal. Kúpila som si ich v Kauflande, myslím, že sú to obilniny, takže patria medzi uhľohydráty? A ešte ryža - tam sa názory rozchádzajú, sú to uhľohydráty alebo škroby? Lebo jedna kniha píše tak a druhá tak ... Poraďte, please 🙂

ebby8
30. aug 2015

Myslim si, ze kuskua boli skroby alebo uhlohydraty, lebo to je ako cestovina. A ryza jednoznacne skroby 🙂

skusihu
30. aug 2015

@mocca ahoj, ja chcem začať až 2.9, lebo vtedy pôjde malý do škôlky a budem mať čas riešiť stravu pre seba aj ostatných. Už som ju držala na začiatku roka a schudla som 6 kilo (dnes ich mám však späť) Začneme spolu? 😀

maba
30. aug 2015

Ahojte,sójové kocky,ovsené vločky, orechy a ryžové rezance patria do ktorej skupiny?

mocca
31. aug 2015

@skusihu ahoj, teším sa, že do toho ideš. Keď sa nikto neozýval, tak som sa nejako naštartovala a dnes mám druhý deň. Takže ja hádam vydržím a budem rada ak sa pridáš. 😎

skusihu
31. aug 2015

@mocca ja som rozhodnutá začať až toho 2.9. musím zbehnúť do obchodu a nakúpiť mrazenú zeleninu do zásoby a možno aj celozrnné pečivo. Bývam na dedine a tu by bol problém to nakúpiť. A pripraviť si jedálniček. Som rada, že budeme dve a budeme sa podporovať. Možno časom sa k nám ešte niekto pridá. Inak dnes som sa vážila a mám 75 kilo, ešte sa odmerám a budem sa tešiť na výsledky

mocca
31. aug 2015

@skusihu tak to štartujeme v podstate z rovnakej váhy, ja som mala 73kg a výšku 168cm. Veľmi rada by som to potiahla čo najbližšie k 60kg, uvidíme ako to pôjde. Každopádne tie prvé dni sú veľmi náročné, dnes by som obžrala aj stôl :D. O pár dní sa to dá do poriadku, len vydržať. Včera som jedla na raňajky jablko a obed a večera bola praženica s paradajkami a paprikou, dnes ráno melón a obed/večera šošovicová polievka. Zajtra sa zas chystám na tortillu so zeleninou a večer nejaká zmrzka.

skusihu
31. aug 2015

@mocca ako super že si začala skôr, aspoň ma môžeš inšpirovať 🙂 najhoršie sú tie prvé dni, inak ovocné som nikdy nezvládla, takže obed som zjedla normálny a aj tak išli kilá dole. Tých 6 kilo som schudla za mesiac... aj ja by som sa potešila 60 kilám 🙂

ebby8
1. sep 2015

Ahojte baby ako pokracujete? 🙂

ebby8
1. sep 2015

Ahoj ako pokracujes?? 🙂

olinka19
1. sep 2015

@skusihu a mocca: ahojte mozem sa pridat? Ja som uz raz toto leto zacala, ale potom prisla do toho dovolenka a akonahle som sa do toho znovu pustila stala sa nam tragicka nehoda v rodine a to som uz nezvladla. 🙄
Povodne som mala 74 kg pri vyske 173 cm a podarilo sa mi to zhodit na 68. Pomalicky asi za 8 tyzdnov. Ja totiz nie vzdy vsetko dodrzujem 🙂 teraz som opat pristala na 71,8. Vytuzenych 60 kg by bolo uplne skveleeee 😉

michaela2012
1. sep 2015

Ahojte chudnuce 🙂 takze sobota padla za obet prehreskov. V nedelu som mala ovocny den , na vase rady som pokracovala ale ako trest som si dala aj vcera ovocny den 😉 dnes mam bielkovinovy den - taktze kuracinka a salat z cin.kapusty 🙂 na ranajky som uz mala dve broskyne 🙂 nevazim sa pretoze som dostala mrchu a vtedy kila lietaju hore dole ☹

michaela2012
1. sep 2015

@skusihu ahoj , ktory den mas dnes ?

ebby8
1. sep 2015

Ahoj ja mam dneska bielkoviny cca 9 den. 🙂 haha ja som tiez vcera zhresila. Takze som a dopucila na veceru cokoladou. Tak dneska pokracujeme v bielkovinach 🙂 Tiez sa nevazim ale
Musim to pozriet aby som nepriberala viacej ako som mala 😱😆😆😆 Ja som si stihla dať pd rána iba vodu, no idem siahnut po slivke.. A comu neodolam je kava.. :( Sice iba ta 3 v 1, ale aj tak... Takze asi tak :D

skusihu
1. sep 2015

@michaela2012 ja som sa rozhodla začať zajtra, keď malý pôjde do škôlky a muž do roboty 🙂 Budem mať viac času na seba, menu chcem kombinovať tak, aby sa aj oni najedli, napr. ja mäso a šalát - im urobím aj zemiaky, na druhý deň mne zostanú zemiaky, dorobím šalát a im k tomu niečo... Teraz keď sú všetci doma, tak dojedám raňajky, obedy... 🙂 Super, že nás bude viac

skusihu
1. sep 2015

@ebby8 ja som tiež pila 3v1 a kilá išli dole. Držím palce

mocca
1. sep 2015

@olinka19 smelo do toho, čím viac nás bude tým lepšie. 😎 Podľa mna je tých 60kg za tri mesiace celkom reálne. Ja som ešte k tomu začala cvičiť Jilian Michaels. Dúfam, že to zaberie a nejako vyformujem tú svoju postavu. @skusihu máš môj obdiv, ja mať dieťa a manžela asi by som nevedela byť až taká striktná, keď im varím niečo ďalšie. Ja som na jedlo zaťažená :D milujem ho 😀 😀 😀

skusihu
1. sep 2015

@mocca ja nefajčím, nepijem... takže mojou neresťou sú sladkosti a jedlo. Veď preto chcem začať až od zajtra, lebo so všetkými doma sa nedá chudnúť 🙂

mocca
1. sep 2015

@skusihu presne nefajčím, nepijem, ale za to si užívam na dobrotách 🙂. Inšpiruj, čo si zajtra ideš kuchtiť?