90-dňová dieta II. Pokračujeme...

Tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂
enuliek
29. apr 2018
@luliu jaj tak neviem co si dam na veceru,,chcela som zemiaky s hraskom..sosovicu by som nedala uz🙂
saldi
29. apr 2018
@enuliek na bielkoviny to iste co na obed. To znamena ked na obed vajicka tak i na veceru. Ak syr na obed tak aj syr vecer. Na skroby kludne na obed zemiaky a vecer ryzu. Na treti den je na veceru povinna cokolada a bud polovicu obeda alebo kolacik ci zakusok. Na vitaminy kludne kazde dve hodiny nieco ine.
enuliek
30. apr 2018
@saldi dakujeeeem
anne_mary2
11. máj 2018
zdravim zienky, este to tu funguje? 🙂) Od zajtra ( ako inak ) idem na to. 90dd som drzala asi pred 9 rokmi schudla som z 86 na 68, teraz som zase na 86 lebo zeriem jak kyselina :/.... ktovie ci budem mqt aj teraz tu pevnu volu, hadam hej, vtedy som si poctivo varila , zo zaciatku aj vazila aby som to dostala do oka, ale necvicila som vobec, teraz by som rada aj to... tento ani minuly rok sa mi vobec total nedari , zeriem ako naposledy. Som povazena pomerana, budem sa hlasit 🤪
saldi
11. máj 2018
@anne_mary2 držím prsty!
kukunkav
15. máj 2018
Ahojte,ako sa vam dari? Aj ja sa dnes k vam pridavam. Tak som zvedava😊
anne_mary2
15. máj 2018
no, dnes ovocny den, teda taky smoothie den 😀 po vcerajsom sacharidovom kedy som si dala na seneckych jazerach langos! 🤪💩 dnes nalahko.. aj som bola cvicit, a uz sa zajtra tesim na nejake vajko. Aj ked bielkovinovy den je pre mna kruty nakolko nie som velmi masovy typ, a tak vela x som na takom ze cottage tvaroh alebo tak. Ale zvysok j v pohode, 90dd je jedina vec co na mna funguje - skrz to ze proste potrebujem taku disciplinu ze mozem vtedy toto a toto a bodka. Som zvedava ci sa to pohne, od jesene som sa pod 86 nepohla. Ani nad, mam pocit ze to je moj strop 😂😂 meriam 164, a chcela by som ist na 68 aspon... nikdy som nebola stihla, som rici aj cici asi nikdy nebudem mat chude nohy a tak, ale aspon nech to vyzera...
lubicaha
8. júl 2018
Ahojte...tak prvá 90-dńovka úspešne za nami / ja -12kg,manžel -19kg /...ale chceme pokračovať ďalej....viete poradiť link na stiahnutie " 90-dňová rozlišovacia diéta - Ďalších 90 dní"....vďaka
saldi
15. aug 2018
@lubicaha tie dni sa striedaju bielkoviny skroby skroby bielkoviny uhlohydraty vitaminy a zasa b š š b uh vit
matej05
15. aug 2018
Ahojte som nova. končím 28 dnový očistný program od macingovej. rada by som presla na 90 dnovú, viete mi poradiť kde si mozem stiahnut knihu.
Dakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli