90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

enuliek
29. apr 2018

@luliu jaj tak neviem co si dam na veceru,,chcela som zemiaky s hraskom..sosovicu by som nedala uz🙂

saldi
29. apr 2018

@enuliek na bielkoviny to iste co na obed. To znamena ked na obed vajicka tak i na veceru. Ak syr na obed tak aj syr vecer. Na skroby kludne na obed zemiaky a vecer ryzu. Na treti den je na veceru povinna cokolada a bud polovicu obeda alebo kolacik ci zakusok. Na vitaminy kludne kazde dve hodiny nieco ine.

enuliek
30. apr 2018

@saldi dakujeeeem

anne_mary2
11. máj 2018

zdravim zienky, este to tu funguje? 🙂) Od zajtra ( ako inak ) idem na to. 90dd som drzala asi pred 9 rokmi schudla som z 86 na 68, teraz som zase na 86 lebo zeriem jak kyselina :/.... ktovie ci budem mqt aj teraz tu pevnu volu, hadam hej, vtedy som si poctivo varila , zo zaciatku aj vazila aby som to dostala do oka, ale necvicila som vobec, teraz by som rada aj to... tento ani minuly rok sa mi vobec total nedari , zeriem ako naposledy. Som povazena pomerana, budem sa hlasit 🤪

saldi
11. máj 2018

@anne_mary2 držím prsty!

kukunkav
15. máj 2018

Ahojte,ako sa vam dari? Aj ja sa dnes k vam pridavam. Tak som zvedava😊

anne_mary2
15. máj 2018

no, dnes ovocny den, teda taky smoothie den 😀 po vcerajsom sacharidovom kedy som si dala na seneckych jazerach langos! 🤪💩 dnes nalahko.. aj som bola cvicit, a uz sa zajtra tesim na nejake vajko. Aj ked bielkovinovy den je pre mna kruty nakolko nie som velmi masovy typ, a tak vela x som na takom ze cottage tvaroh alebo tak. Ale zvysok j v pohode, 90dd je jedina vec co na mna funguje - skrz to ze proste potrebujem taku disciplinu ze mozem vtedy toto a toto a bodka. Som zvedava ci sa to pohne, od jesene som sa pod 86 nepohla. Ani nad, mam pocit ze to je moj strop 😂😂 meriam 164, a chcela by som ist na 68 aspon... nikdy som nebola stihla, som rici aj cici asi nikdy nebudem mat chude nohy a tak, ale aspon nech to vyzera...

lubicaha
8. júl 2018

Ahojte...tak prvá 90-dńovka úspešne za nami / ja -12kg,manžel -19kg /...ale chceme pokračovať ďalej....viete poradiť link na stiahnutie " 90-dňová rozlišovacia diéta - Ďalších 90 dní"....vďaka

saldi
15. aug 2018

@lubicaha tie dni sa striedaju bielkoviny skroby skroby bielkoviny uhlohydraty vitaminy a zasa b š š b uh vit

matej05
15. aug 2018

Ahojte som nova. končím 28 dnový očistný program od macingovej. rada by som presla na 90 dnovú, viete mi poradiť kde si mozem stiahnut knihu.
Dakujem

msekerova
1. sep 2018

Ahojte, som tu nová a zbieram odvahu na 90 dňovú dietu...nejaké rady na začiatok prosím?
Vopred ďakujem

luliu
1. sep 2018

@msekerova ahoj, najdôležitejšie je chcieť a silná vôľa. Ak máš toto, dá sa krásne schudnúť. A dôležité je tiež piť veľa vody...

msekerova
1. sep 2018

@luliu ahoj,ďakujem za povzbudenie. S vodou problém nemám, pijem 2-3 litre denne,len uvažujem nad tým či nebudem hladná...ako čašníčka som 12 hodín na nohách a najviac mi chutí papať o polnoci po šichte. 😠

luliu
1. sep 2018

@msekerova ja som bola hladná pár dní a potom si telo zvyklo.

msekerova
1. sep 2018

@luliu a ako dlho už držíš dietu?

luliu
1. sep 2018

@msekerova ja som ju držala pred asi 10 rokmi, schudla som 22 kg a teraz chcem zase začať. Pomedzi som viackrát začala, váha šla pekne dole, ale nevydržala som

msekerova
1. sep 2018

@luliu už som pevne rozhodnutá. Začínam 10.9. Tento týždeň mám ešte rodinnú oslavu,čiže by bola hlúposť začať skôr.Ak teda chceš,poďme do toho spolu. Môžeme sa navzájom podporovať a povzbudzovať. A chcem veriť že to dáme 😉

nympha
5. sep 2018

Ahojte kocky, aj ja som sa dala na 90 tku. Pred 5 rokmi som s nou schudla 25 kg a posledny mesiac som flakala. Z vahy 96 kg. Drzim vam palceky. Teraz som len na 4 dni a mam uz - 2 kg, uplne zo mna prcha voda. Pamatam si ze za prvych 10 dni som prvy krat zhodila hned 5 kg a hned to bolo aj na mne vidno, potom co tyzden to takmer kilogram. Nie je to take hrozne. Vzdy si odpocitavam. Uz dnes sa mi pozera na cislo 86 lepsie ako na 90 🙂 posilujem sa tym ze co je to desat dni.. A co je to 9 krat desat dni. Za tri mesiace novy clovek, kopec energie a to sebavedomie.. Pocit zdravia a cloveku sa chce chybat. Jojo efekt som mala, ale hned som zacala papat, lebo som ostala tehu 🙂 osobne najhorsi uhlohydratovy den. A rady na prezitie ovocneho orechovy banan s lyzickou medu 🙂 salat zeleninkovy so sampinonmi, a najlepsie kapustova polievka v rajcinkovom pretlaku a poprasit medikom so zavretym ockom. Drzim palceky.

msekerova
6. sep 2018

Poraďte dievčence je nutné jesť 5 krát denne? Nestačí len raňajky obed večera? A keď 5 krát,čo si dať na desiatu a olovran

luliu
6. sep 2018

@msekerova práveže sa neje 5x denne, to len v ovocný deň. Ostatne dni sú len raňajky, obed a večera. A môžeme začať spolu, aj ja začnem v pondelok 😉

msekerova
6. sep 2018

@luliu super,tak sa teším. Som naozaj zvedavá či to aj u mňa bude fungovať. Ale pevne verím že áno.. 😉

nympha
6. sep 2018

@luliu ja sa k Vam kocky pridam. Len po 4 dnoch mam uz - 3 kg. Uz len ubohych 86 dni 😀 uz sa na to nachytala aj moja mamina aj tato. Vsade pisu co je ako nebezpecne, necitajte to. Viem, ze niektori lekari to odporucili aj pacientom. Nikdy v zivote by som do seba nedostala tolko ovocia a zeleniny a lepsie zmenit stravu a schudnut ako liat do seba cukry a tuky a zadusit sa obezitou. Samozrejme lepsie vsetko a striedmo a kazde 3 hodiny 5 x denne.. Ale kto uz ma nadvahu ci obezitu, tak tu nadej a nadsenie na zmenu tazko najde... Motivacia v 90 tke je velmi velka.. Hlavne ked ubuda 😉 kto ma nadvahu par kg nemoze cakat zazraky, pre tych sport a 5 x denne jest ideal.

msekerova
10. sep 2018

Ahojte kočky,pre mňa nastal dnes deň "D". Ovocné raňajky mám už za sebou... Obrovská zmena po páročkoch a slaninke s vajíčkami,no káve neviem odolať.... Samozrejme bez cukru a mlieka. 75kg je pre mňa veľká motivácia.Chcela by som sa dostať na 65kg tak mi držte palce!!! Verím že to vydržím.

nympha
12. sep 2018

@msekerova ahoj, ja po 10 dnoch - 4 kg. Teraz to uz pojde pomaly, ovocny den je pre teba velmi dolezity vtedy sa najviac chudne. Mam omnoho viac energie, radosti. Nemusis len ovocie, ja jedavam aj zeleninove salaty. Vareny karfiolik. Mozes banan s lyzickou medu a orechy. Alebo kapustovu polievku s pretlakom (pozor na cukor a olej) zatial sa krasne drzim. Drzim ti palceky a daj vediet ako sa ti dari.

nympha
15. sep 2018

@msekerova no co drzis sa? Ja uz 13 den mam - 6 kg.

msekerova
15. sep 2018

@nympha ahoj,ja dnes šiesty deň 1,4kg dole. Zabíjajú ma tie raňajky ovocné ale čo narobím,hádam si zvyknem. Myslela som že budem hladná no ku podivu nie. Niekedy ani nevečeriam,nechutí mi. Proste len raňajky,neskorý obed a dosť. A samozrejme veľa vody.

barbi68
17. sep 2018

Ahojte dievčatá , začítala som sa tato úprava hmotnosti znie veľmi priatelne 😉 chcem sa spytat na množstvo aké konzumujete v týchto jednotlivých dňoch .. princíp si niekde stiahnem len to množstvo chcem vedieť a vidím tu že zmrzlina ? Torta ? 😃 to vážne ?

nympha
17. sep 2018

@barbi68 ahoj, jasnee ja som mala dneska pizzu. Preto mozem tuto dietu, alebo stravovanie, lebo pizzu milujem. A davam si aj syr a kukuricu.. Aj ked je to sladky den bez skrobu a bez bielkovin.. Ale torta tiez ma v sebe maslo a zmrzka bieljovinu.. Smotana je ine ako syr? 😉 ¿ a chudnem aj tak. Mam to odskusane. Jasne ze mozes zmrzku a kolac, ja jem vela. Dnes na obed pol velkeho pekaca pizze, a na veceru si dam aj kolac aj kusok pizzeca chudnem aj tak. Pozri na uloztobodkask tam je.

nympha
17. sep 2018

@msekerova ja si niekefy spravim smoothie ked neviem zjest ovocie, niekedy sa proste bridi. Vypijem so slamkou ani neviem ako. Popijam. A kludne ovocie aj pomiesam. Nemam len tie dva rovnake druhy, ale to len ked sa mi uz bridia. Mozes inak aj susene ovocie dzobkat. Chrumkat banan ci papayu. Suseny ananas.

barbi68
17. sep 2018

@nympha waaaaaaau , preto má toto stravovanie zaujalo keď som videla tu pizzu alebo normálne pečivo to sú veci ktorých sa ja neviem vzdať . No idem na to naštudujem si to a začínam dievčatá určite sa ozvem a ďakujem pekne 😘