90-dňová dieta II. Pokračujeme...

Tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂
enuliek
29. apr 2018
@luliu jaj tak neviem co si dam na veceru,,chcela som zemiaky s hraskom..sosovicu by som nedala uz🙂
saldi
29. apr 2018
@enuliek na bielkoviny to iste co na obed. To znamena ked na obed vajicka tak i na veceru. Ak syr na obed tak aj syr vecer. Na skroby kludne na obed zemiaky a vecer ryzu. Na treti den je na veceru povinna cokolada a bud polovicu obeda alebo kolacik ci zakusok. Na vitaminy kludne kazde dve hodiny nieco ine.
enuliek
30. apr 2018
@saldi dakujeeeem
anne_mary2
11. máj 2018
zdravim zienky, este to tu funguje? 🙂) Od zajtra ( ako inak ) idem na to. 90dd som drzala asi pred 9 rokmi schudla som z 86 na 68, teraz som zase na 86 lebo zeriem jak kyselina :/.... ktovie ci budem mqt aj teraz tu pevnu volu, hadam hej, vtedy som si poctivo varila , zo zaciatku aj vazila aby som to dostala do oka, ale necvicila som vobec, teraz by som rada aj to... tento ani minuly rok sa mi vobec total nedari , zeriem ako naposledy. Som povazena pomerana, budem sa hlasit 🤪
saldi
11. máj 2018
@anne_mary2 držím prsty!
kukunkav
15. máj 2018
Ahojte,ako sa vam dari? Aj ja sa dnes k vam pridavam. Tak som zvedava😊
anne_mary2
15. máj 2018
no, dnes ovocny den, teda taky smoothie den 😀 po vcerajsom sacharidovom kedy som si dala na seneckych jazerach langos! 🤪💩 dnes nalahko.. aj som bola cvicit, a uz sa zajtra tesim na nejake vajko. Aj ked bielkovinovy den je pre mna kruty nakolko nie som velmi masovy typ, a tak vela x som na takom ze cottage tvaroh alebo tak. Ale zvysok j v pohode, 90dd je jedina vec co na mna funguje - skrz to ze proste potrebujem taku disciplinu ze mozem vtedy toto a toto a bodka. Som zvedava ci sa to pohne, od jesene som sa pod 86 nepohla. Ani nad, mam pocit ze to je moj strop 😂😂 meriam 164, a chcela by som ist na 68 aspon... nikdy som nebola stihla, som rici aj cici asi nikdy nebudem mat chude nohy a tak, ale aspon nech to vyzera...

Začni písať odpoveď...

Odošli