90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

barbi68
18. sep 2018

Ahojte ak dobre tomu rozumiem , v bielkovinový deň sa musí piť na obed aj 3dcl vývaru? Ďakujem za odpoved .. dnes začínam zatial na ranajky som dva ks kiwi pojdem vymýšlat obed 🙂

luliu
18. sep 2018

@barbi68 áno, čistý vyvar

barbi68
18. sep 2018

@luliu dakujem

jetotu
19. sep 2018

caute kocky 🙂 tak ja dnes 1. ovocie... po 2 detuchoch mi ostalo nejakých 15 kilo navyse :D tak po super skúsenostiach z roku 2012 ked som z 78cca kg dala na 57 som spat 🙂 je to tazsie kedze vtedy som nemala tak ,,organizovany zivot" deti, skolky, praca atd 🙂 ale dam to isto :D

nympha
19. sep 2018

@barbi68 ahooj tak pridavam update.. Dneska len 17 den a mam - 7 kg. Vobec som sa nenadrela, nie som vobec hladna. Mam kooopec energie a chut do zivota, ludia ma uz zastavuju, co robim a odpovedam ze jem...pizzu a kolace 😀
No ja mam pred sebou este dlhu cestu.. Lahko sa chudne z velkej vahy..

nympha
19. sep 2018

@barbi68 ja si robim napr vyvar zelenina a maso a zjem maso aj zeleninku aj vyvar mam zaroven. Nerobila by som si z kocky.. A je to za chvilenku hotove.. A ja si kludne aj peciem. Aj zemiaky.. V supke na mesiaciky, kari, sol, troska oleja.. Paradicka.. A v bielkovinovy den si dam kludne aj len maso, salat a cesnakovy dresing osoleny so zeleninkou, uz ani vyvar nenatlacim lebo nevladzem.

nympha
19. sep 2018

@nympha
@barbi68 ten dresing robim biely jogurt tucny, cesnak, sol. Vyborneee.

nympha
19. sep 2018

@jetotu tvoj ja nadvaha je moj ciel 😀 ja som vysoka aj taka hrubsia stavba celkovo. Pri tvojich terajsich kg som ako prutik 😀 drzim palceky je to fakt super. Tes sa z novej stravy. Je zdrava, prospieva ti, navaris aj pre rodinu.. Je to velmi praktickee.

jetotu
19. sep 2018

@nympha no momentalne mam 74kg potrebujem ist na 60kg. 1,5kg nepocitam to su moje prsa :D ale ja som tiez taka hrubsia stavba aj ked som bola vtedy schudnuta vidis taky siroky hrudnik a stehna :D ty si na ktorom dni?

msekerova
19. sep 2018

Ahojte babuľky,ja dnes 10-ty deň 3,7 kg dole,hurá!!!!
Mám škrobový tak pečené zemiačiky s kapustou. Paráda....

jetotu
19. sep 2018

@msekerova z akej vahy ides?

barbi68
19. sep 2018

@nympha 😍 výborne sa to počúva a presne toto je strava pre mna už zajtra sa teším ako sk upečiem tu pizzu ... dnes skrob - varené zemiaciky s bazalkou na večeru to iste . Ja idem z váhy 80 dievčatá moje aj keď pri výške 170cm som Neni nejaké Sumo no L-ko nosiť sa mi nepáči keďže som nikdy nemala problém z váhou len posledné 4 roky som prestala fajčiť a nalepilo sa 10 kg . Prosím ta poraď mi aký ten koláč si mám zajtra na večeru dať 😃 alebo nejaké pečivko sa tam píše aké papkas ty ? Som rada že som objavila tuto stravu babyyyyy

barbi68
19. sep 2018

Teda číta nie počúva 😃😃😃

barbi68
19. sep 2018

@nympha ešte jedna otázka cesto na pizzu si robíš doma či aj kupujes hotové , ak doma poprosím receptik 😉 ďakujem

jetotu
19. sep 2018

@barbi68 ja som vždy kupovala. Dokonca som namiesto koláča či zmrky na UH jedla syr alebo nejakú pizza taštičku... Ja masová ani cukrová nie som :D

barbi68
19. sep 2018

@jetotu ďakujem 😃 ja sa už neviem dockat zajtrajška

msekerova
20. sep 2018

@jetotu Ahoj,idem zo 75,7kg a dúfam že to dám na 64-65.

jetotu
20. sep 2018

@msekerova dame ;) ja som vcera uspesne preyila ovocie... dneska leco s vajcom :D jedla som ho ako nikdy :D

nympha
20. sep 2018

A presne o toto ide babulky, ze sa clovek konecne tesi ako sa nadlabne a vychutna si to jedlo.. Ja idem kocky z hroznych 96kg..brala som hormony, aby som sa uzdravila a mala mimi, peklom som si presla.. No ale mimi je to je hlavne, uz take vacsie 😀 a vaha nic dole.. Moja idealna vaha 74 kg. Vtedy som ako prutik. Tentokrat som sa ale nastvala a chcem dat aj tu udrziavacu, alebo ist viac ako 90 dni. Uz nikdy nechcem byt tucna.. Niekomu sa mozno zda, ze clovek vela a rychlo schudne, ale mne uz pipa alarm a nechcem ochoriet.. Lepsie rychlo ako dostat z obezity chorobu.. Pizxu si robim sama

500 g hladkej múky
Kocka droždia
Asi pol šálky mlieka na kvások
125 ml vody
6 lyžíc oleja (najradšej olivového)
soľ
Ja tak vsetko od ocka s tou vodou a mliekom.
Cesto je uplne hladke, hned sa odlepi od misy.
Natriem kecupom, korku olivovym olejom sol a cesnak. Prilohu davam sampinony, baranie rohy, dam si aj kukuricu, a posypem troskou syra. Peciem 250 stupnov asi 20 minut. A uz len slintaaaam..
Moj muz nelubi pizzu ale tejto sa nevie dojest je chrumkava a chrumka aj na druhy den 🙂
Kolacik hociaky z cukrarne, ci zjem keksiky hociake. Drzim vam palceky

nympha
20. sep 2018

@nympha a zabudla som ze z toho vyjdu dva plechy, cesto sa nelepi ani na valcek, nechavam vykysnut trosku cesto aspon nech troska napuchne.

barbi68
20. sep 2018

@nympha super ďakujeme ... ja som dnes kúpila cesto ale nemala som ani len zďaleka čas tak som za jazdy spravila obed tortilu do nej trosku pretlaku olivy a na večeru za jazdy to iste len z paradajkou a paprikou cesrstvou za tým kocku horkej čokolády. Zajtra sa chystám na ovocie mám zásoby nakúpené musím to dať tento krát lebo sa necítim vo svojom tele dobre . Držím palce baby 😍

jetotu
21. sep 2018

Baby tak mne pomáha toto... Pripravím si denníček zapisujem a tým má to nejak drží pri správnom dodržiavaní 🙂 aj prvýkrát keď som ju držala som mala taký zošit 🙂

barbi68
21. sep 2018

@jetotu super nápad 😍

nympha
21. sep 2018

Uz je to tu.. Moj pizza den 🙂 aka asi chrumkava je ta korka?? 😃

nympha
21. sep 2018

19.ty den a uz sa rysuje - 8 kg 🙂

jetotu
22. sep 2018

Včera hubacka večeru skrobovu som nestihla ale po prvom týždni som späť- zvykám si konečne🙂 ráno som sa nezobudila so smrtelnym hladom 🙂 dnes spaldove špagety 🙂

zuzinapipina
22. sep 2018

Dievčatá prosím vás to odkiaľ mate tu dietu? Da sa to niekde stiahnuť či iba zadám do dk googlu? Ďakujem 😊

barbi68
22. sep 2018

@zuzinapipina na ulozto.sk daj do vyhľadávača 90 dňová dieta a nájde ti knihu celu sú tam aj recepty a cely princíp 😉

zuzinapipina
22. sep 2018

@barbi68 super dakujem moc 😊

jetotu
27. sep 2018

ovocie.... napina ma uz z toho :D hladna som.... nervozna... chcem zavináče ... pomoc :D