90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

barbi68
27. sep 2018

@jetotu Ja som mala včera ovocie druhý krát nezvladam ten deň rovnako 😃 dajte nejaké tipy ako to vydržať ... človek keď chodí do roboty podstatne menej konzumuje ako doma ale Ja som momentálnej doma nemám pred očami len kuchyňu ... pondelok však nastupujem na jednu brigádu dúfam to budem zvládať lepšie

zuzinapipina
27. sep 2018

@nympha a davas si aj syr? Vyzerá úžasné 😋 moja je taka nemotorna, a druhá polka so syrom je pre syna

zuzinapipina
27. sep 2018

@jetotu aj ja som nervózna pocas vitaminoveho dňa, zedla by som všetko najradšej. Dufam, ze to casom prestane a zvyknrm si nato 🤔

jetotu
28. sep 2018

@zuzinapipina MNAM VSETKO MAS NA NEJ CO JA LUBIM 🙂 ESTE RUKOLU NA NU DAVAM PO UPECENI , ako robis pesto?

zuzinapipina
28. sep 2018

@jetotu to je špenát uduseny na cibulke a cesnaku. Vidis super tip, rukola, ďakujem. Aj ja ju lubim velmi 😋

msekerova
28. sep 2018

@barbi68 pre mňa tiež ovocný deň hotová katastrofa keďže som totálny mäsožravec.... Popri ovocí chrúmem oriešky a nalievam sa čajom a vodou.
Vpred ma posúva váha....zatiaľ za tri týždne mínus krásnych 7kg

nympha
28. sep 2018

@zuzinapipina hned by som si dala 🙂 dam si aj syr. Ked moze byt vecer torta tak krem tiez obsahuje maslo ci mlieko.

nympha
28. sep 2018

@msekerova mne sa to nejak zastavilo. Ani nejak nevyjedam, ale sme chiri a tie lieky a cmulacie tablety s umelym cukrom.. No hadam sa to zase rozbehne.. Vcera som v bieljovinovy den zhresila( na veceru som si dala tiez celozrnnu placku a spravila kebab) , o dva dni mam vodovy den prvy.. Ojojoooj..

msekerova
28. sep 2018

@nympha z toho vodového dňa mám už teraz husiu kožu....našťastie mám 12-tku v práci tak to hádam dám....

nympha
28. sep 2018

@msekerova ja som na materskej, tak to nejak prespim 🙂 ak mi hlad dovoli. Ale pamatam si, ze som s tym nemala prvykrat problem. Po tom vitaminovom, kedy sa zaludok zmensi na minimum 😀

zuzinapipina
29. sep 2018

@nympha tak to ano, ja si dávam v bielkovinovy den ku salatu a masu ci vajickam ci syru, vzdy jogurtovy cesnakovy dresing,

lienoccka85
29. sep 2018

@msekerova Nestresuj sa z toho vopred zbytocne 🙂

nympha
30. sep 2018

Babulky, moj 28 den a mam - 9 kg. Vazenie oficialne zajtra cez vodovy den. Uplne inak vypadam. Som novy clovek fyzicky aj psychicky. A to estelen tretina za mnou.

zuzinapipina
30. sep 2018

@nympha waw krasne, ja som za 5 dni dala 2,5 dole tak dufam, ze budem taka spokojna ako ty po 28 dňoch 🙂 drzim palce ďalej ☺️☺️☺️

jetotu
1. okt 2018

baby no je normalne ze ja nedokazem sa totalne prepnut na to ovocie pre bohaaa :( ja mam chut vrazdit taka som hladna furt... :(

msekerova
1. okt 2018

@jetotu ani nevrav moja.... Ja mám chuť zavraždiť samu seba...
Dnes raňajky banán,obed broskyne a večera celý ananás som zožrala...😪 ale že celý... A i tak som hladná a štípe ma jazyk po ananáse...tak som zhrešila a naliala som si kalíštek hruškovice 😛 😮

msekerova
1. okt 2018

A už sa teším na zajtra....morčacie závitky so špenátom som si pripravila...

saldi
2. okt 2018

@jetotu dajte si zeleninu, kludne i zele polievku ;)

jetotu
2. okt 2018

@msekerova ja somna veceru dala hrozno tekute- vinčisko :D:D:D ,
@saldi polievky si robievam... ale ked mam uh trosku silnejsi tak ovocie sa snazim postit :D

jetotu
2. okt 2018

@msekerova ja mam dnes lečo vajko tak som slintala vecer ze som musela ist spat :D pre istotu som obed nechala v aute aby som ho nezozrala o 10.00 :D

nympha
3. okt 2018

Babulky ja si kupim 100% dzus bez cukru a riadne sa nalejem. Hlavne mulitivitamin. Pobananase ma boli zaludok. Cez vitaminovy den spravte rajcinovu polievku. Nakrajate kapustubuvarite s troskou soli, pridate rajcinovy pretlak, dochutite medom. Banan polejete medom posypete vlasskymi orechami. Mozete chrumkat balicek mix suseneho ovocia a orechov z lidla. Alebo hokaido polievku, uvarit hokaido, sol, med, rozomliet. Da sa to prezit. Ja uz mavam vitaminove dni typu citronova voda a dzusy, hladna vobec nebyvam. Tiez mi niekedy ovocie ide hore krkom. Da sa aj zeleninovy salat. Kapusta, mrkva na pasicky, zalievka citronova stava s medikom.

msekerova
3. okt 2018

Dievčence už štvrtý deň stojím na jednej váhe 😨 😱to tak má byť?

samiba
9. okt 2018

@msekerova občas sa to stáva, mne stala váha aj týždeň niekedy, záleží ci máš svoje dni, alebo plodné dni 😉

skajkaze
9. okt 2018

Ahojte baby,začína niekto tento týždwň?Že by sme sa podržali😉

nympha
10. okt 2018

Jooj babulky bola som na svadbe a dva dni obzerstvoo. Stalo ma to plus jedno kilecko 😀 tak som zacala akoby odznova. Ale stale - 9 kg. Ideme si kupit xbox. Raz som z neho normalne schudla. Kupim dance central a dam vzdy na dve hodky ked bude maly spat. Veľmi sa tesiiim

8dominika8
27. okt 2018

Ahojte baby. Chcem sa vas opýtať, mam 9 mesacnu dcerku, stale plne kojim + prikrmy.... Mozem sa do diéty veselo pustit? Bojim sa ci sa nezníži produkcia mliecka a bude stale plnohodnotné
🙂 dakujeeeeeeem za odpovede 🙂

nympha
30. okt 2018

@8dominika8 hovorí sa ze pri chudnuti idu z tela von toxiny, ktore sa zhromazduju najma v tukovych bunkach. Neviem ci to moze prejst aj do mliecka. Ale podla mna ta strava je zdrava a bohata na vitaminy. Ked si to tak vezmes, ce vojnu boli radi ked sa im usli varene supky zo zemiakov a generacia bola zdravsia ako ta nasa.

nympha
5. nov 2018

Babulky ja vas opustam.. Ale nie na dlho. O par mesiacov urcite idem spat. Ja som sa predietovala az k babatku 🙂

gabikah.
22. nov 2018

Ahojte...aj ja som začala.Chcem sa spýtať...mandľové,makove či orechové mlieka sa neradia k bielkovinam,či??? Ovocný jogurt môžem v bielok.den?

zukana
4. jan 2019

Ahojte, chcem začať v najbližších dňoch. Mám viac otázok. 1. môžem používat sójové mlieko, alebo aké ako náhradu riadneho mlieka?. 2. Sójové omáčku pri vitamínom dní? 3. Kukuričnú placku ako prílohu k mäsku - také fajitas? 4. Vitamíny - môžem aj zeleninu, napr. Mrkvový perkelt alebo zeleninovú polievku?