90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jaja0110
6. feb 2009

ja som si psravila recept zo str. 25, zapekane cestoviny s brokolicou, mnamky 😎 😎
aj s tymi orechami je dobry napad 😉

zuza80
6. feb 2009

jajka tak si si pochutnala.už máme plné brušká, to je dobrý pocit, že. zajtra máme ovocíčko,ale ja tam mám tiež brokolicu, tak budem asi to papkat.

jaja0110
6. feb 2009

tak tak,akurat som dopapala 🙂 pise mi kamoska co ma tiez 90-dnovku, ona mala vcera ovocny a ze si pomlela susene ovocie, spravila z toho gulicky, obalila v kokose a dala zapiect do rury 😵 to muselo byt bohovske, zajtra vyskusam 🙂

bystricanka
6. feb 2009

Ahojte
Tak ja mám dnes škroby. Dala som si placky(haruľu). Samozrejme bez vajca, ale muka tam musela ísť, lebo by sa mi to nedalo vyprážať. 🙂

zajtra...čo máte ovocie držím palce 😵 .Mňa to čaká akurát v nedelu...ako vždy 🙄

marika009
6. feb 2009

ahojte babenky tak ako sa vam dari?mne celkom dobre no nejake preslapy uz mam aj ja,nie som na seba hrda ,lebo vcera som papala ories.coko a velmi mi chutila.ale dnes uz poctivo vsetko ako treba .uz nechcem nic pobabrat.potesilo ma ze som dala celkom dobre dole kila tak som siahla po coko ze ved jedna coko nezabije a zlopla som ju celu.no mozem vam povedat ze bola mnam ,mnam.dala som si odmenu za tie kila ale uz teraz znova poctivo .tak som sa vam musela priznat fuuuuuuuuuuuuuuuuj hanbim sa naozaj ale aj tak coko chutila. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tak drzim palce aby ste odolavali takym dobrotam ako su coko a podobne.tak sa drzte lebo vas to bude stvat tak velmi ,ako mna .fakt ma to stve aj ked som si pochutila papa dobru nocku prajem vsetkym ☹ ☹

marika009
6. feb 2009

bystricanka -mam ovocny v nedelu ,tak budem jest velmi malo ovocia ,musim odburat z tela to coko 🙂
zajtra mam UH tak budem mat halusky z celozrnnej muky a oprazenou cibulkou a vecer ako dez. celozrnne palacinky .

jaja0110
6. feb 2009

marika- az teraz ked to citam som si spomenula, ze na UHL. den sa na veceru papa cokoladka alebo sladkost ja som na to ceeeeeelkom zabudla a dnes na veceru som si dala polovicnu porciu cestovin co som mala na obed.... sakra 😠 😠 a tak som sa tesila ze som nezhresila 😝 ☹
A do kavy som si dnes dala 1 cajovu lyzicku mlieka 😅

neboj to coko sa tam strati 😉

zuza80
7. feb 2009

ahojte, tak dnes nechudnete?ja som tiež včera zhrešila, mala som strašnú chut na pečivo, tak som si namiesto zákusku dala dve žemličky,ale so salámkou.to som si ale pochutnala.dnes zatial poctivo ovocie a nejaký oriešok.
zatial pa a pekný dník

claudinka
7. feb 2009

ja som to nakoniec vzdala nateraz a zacnem az ked sa otepli a budem kazdy den vonku.. takto sa to velmi tazko dodrzuje, ked som skoro cely tyzden doma cely den, to sa neda nevsimat si kuchynu a chladnicku 😀 😀

a ked tuto dietu dodrzim, budem musiet nadalej dodrziavat nejake zasady a nevratit sa k predoslym jedlam, vsak? lebo sa kilecka vratia..

miresta
7. feb 2009

ahojky, tak ja som dnes už 3 x zvracala, je mi hrozne zle, bolí ma zase hlava, mám triašku............no ale je to z toho, že sme boli včera na oslave narodenín kamošovi a dala som si asi 5 dcl vína a to ja nezvyknem, a je mi príšerne. Ešteže je malinká dnes dobrá a spinká. Inač som nedala do úst nič, a keď sa napijem všetko ide von.
Tak mi držte palce nech to už prejde. ☹

alka875
7. feb 2009

jesika26 ani neviem, aký bol,ale myslela som že s ním dám dole aspoň 7 kíl,ale nič,prečo??

zuza80
7. feb 2009

miresta, tak nech ti to čo najskor prejde.musíš začat trénovat 🙂 ale až po dietke 😉

morenka
7. feb 2009

ahojte kocky....tak ja dnes uhlohydraty a na nic som nemala chut ani velmi nemam...urobila som si cestovinky ale teraz na veceru nemam na nic chut....dala som si ze sladke tak cini-minis troska a banan....ale velmi mi nesadol...taka som malatna....

vazila som sa dneska aj ked som mala zajtra ale jeden den nevadi...vaha sa mi nepohla ale to asi preto ze necvicim...asi uz naozaj zacnem...lebo tak sa nodopracujem nikde...chcem schudnut a basta...

v skole to ide zatial uvidime co bude dalsie...🙂

drzim vsetkym palceky nech vam to ide rychlejsie ako mne🙂)))))

ja5ka
7. feb 2009

ach tak to drzime moja zlata..neboj zajtra bude lepsie..aspon ste sa bavili ? 🙂

danyelituska2
7. feb 2009

ahojte, som tu trochu nová, mohli by ste aj mne poslať niečo bližšie o tej diete??? už som o tom niečo počula - danyelituska@azet.sk, daaakujem 😉

ja5ka
7. feb 2009

ahojky, mas ju tam 🙂

marika009
8. feb 2009

ahojte tak dnes mam ovocny den a nie som vobec hladna tak dufam ze to pojde cely den takto. 🙂 ale na obed som piekla kacku ale vobec ma nelakala ani nelaka ,a este rezne som vyprazala ale vobec nebola na nic chut .taka som rada ze ma to nezlakalo je to super ,keby to bolo takto stale. ☹ tak prijemny den prajem vsetkym a hlavne aby ste nemali ziadne chutky ,ked je ta nedela .lebo to je najhorsi den v tyzdni ktory laka asi najviac. papapa

morenka
8. feb 2009

ahojte kocky tak ja ovocny dnik tiez....je to bieda kedze vsetci do seba tiskali zemiacky a pecene mesko...ale odolala som ....musim☹.... cim dalej drzim tym viac povolujem ale nie velmi...len take ochutnavky....

viem som zla za posledny tyzden som schudla len pol kg ale to to cvicenie...

tak prajem prijemnu nedelu a co najmenej pokuseni....🙂

jesika26
8. feb 2009

ahojte chudulky, tak vám to ide super, od zajtra som Vaša, dúfam, že ma prijmete medzi Vás.Vaše výsledky ma znovu nakopli.

marika009
8. feb 2009

jesika26- a ty si potom skoncila?ja som myslela ze pokracujes .tak ti drzim palce a pokracuj ved to nie je take hrozne ,ved sa najes dosyta.ja som isla do toho s obavami ale som rada ze pokracujem akilecka idu dole .je to fajn.drzim palce 🙂

jesika26
8. feb 2009

marika-ja som ju už raz držala do konca, ale to bolo minulý rok.Ved to, ja som tento rok aj začala a aj velmi rýchlo skončila lebo som nenažraná. 😝 .

claudinka
8. feb 2009

ja sa chystam zacat az ked bude teplejsie, potom sa tu urcite objavim.. teraz sa to neda 😀 😀

macicek79
8. feb 2009

ahojte baby,
ja5ka, mohla by si tie informacie o diete preposlat aj mne na bumbi80@azet.sk? Dakujem 🙂 Pocula som i tejto diete, tak ju chcem vyskusat... Ak budem mat pevnu volu. 😉

zuza80
8. feb 2009

ahojte, ja dnes akosi nestíham.dnes bolo masko, tak super, spravila som kuraciu roládu.
claudinka, začni, ked sa na to budeš cítit
jesika, tak šup do toho, ty už vieš, čo ta čaká,tak len vydržat,držím palečky
macicek,pokial si pevne rozhodnutá,tak sa do toho pusti,stojí to za to a dá sa to zvládnut

jaja0110
8. feb 2009

Ahojte babenky, tak ja som dnes zlihala na plnej ciare 🙄 Mala som bielkovinovy den, ale za cely den som zjedla balik cipsov, zapila som kolou a na veceru som stlacila CELU Milku jogurtovu a pomarancovy dzus- takze jedine bilekoviny boli asi len v tej Milke 😀 😝 😝 Ale nie, hrozne sa hanbim, neboli sme skoro cely den doma tak sa ani inak nedalo a okrem toho mam "cervenu" 😝 a vtedy som ako kyselina ☹ ☹ som hrozna, viem 😔

Ale od zajtra zase tvrdy nastup do reality, caka ma skrobovy den a rano sa odvazim po 3 tyzdnoch "dietky" 🤐

jesika26
9. feb 2009

jaja0110- no ty si tomu dala 😀 😀 , ale pokračuj normálne dalej, ja ked som zhrešila tak sa mi to všetko zastavilo,myslím kilá stáli ako prilepené na mne
































😀

aniel
9. feb 2009

jesika -tebe sa to tiež podarilo tak ako mne minule-ten usmievačik až tak dole,už som si myslela,že tu nie je tabuľka kam sa píše.Tak od dnes začínaš?

miresta-si zasa chorá?

ja som tu dlhšie nebola a zasa som všetko skazila,tak teraz už začínam naozaj posledný krát a keď mi to nepôjde ,musím sa na to vykašlať.Mám v poslednej dobe veľa stresov a to pri diete neprospieva,ale povedala som si,že si dám poslednú šancu. 😒

ale vám všetkým držím palca,aby ste to zvládli 🙂

jesika26
9. feb 2009

Aniel-ani neviem ako sa mi to podarilo 😉 .No veru od dnes začínam, musím niečo so sebou robiť, ved konečne že som sa odhodlala, len dúfam, že mi to vydrží, minulý rok mi to šlo celkom dobre.Takže začínaš aj ty?????

jaja0110
9. feb 2009

Babenky tak som sa po 3 tyzdnoch vazila a mam dole 3 kila a 100 gramov 😀 😀 Takze ani ta Milka tak neublizila 😉 Uplne by mi stacilo ak by to slo takto dalej- kazdy tyzden 1 kilo dole 😅 ....12 tyzdnov by bolo -12 kg, ved to by som bola ako Schiferova 😀 😉

marika009
9. feb 2009

jaja0110-neboj aj ja som zhresila ale odvtedy drzim poctivo ako zerava 😀

zuza80 uz si tu davno nebola drzis poctivo? kg idu dole?mne sa to znova zastavilo ale uvidim

jesika26-drzim moc palce ja som si uz celkom zvykla na take stravovanie,no niekedy to laka ale da sa to.

aniel -drzim ti moc palce aj ja mam pokusenia ale ako som minule zjedla celu cokoladu tak som sa nejako nastartovala znova.miresta je asi naozaj chora uz sa davno neozvala .aj ja som zvedava co je s nou.

prajem vsetkym prijemny den a hlavne viete ako ,,,cica nezer,, 😀