90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
20. feb 2009

jaja-ked mám vytiahnutú váhu, tak sa vážim každý den.musím ju zas zamknút,pretože ma začína deprimovat, že za 2,5týždna je dole len kilo.tento druhý mesiac som nečakala také úbytky ako na začiatku,ale keby aspon to kilečko za týžden išlo dole. ale teraz sú aj prehrešky.no ale ešte polovica diety predo mnou,tak nebudem zúfat a tých desat kilo ešte dám.MUSÍM

jaja0110
20. feb 2009

zuzka- tak tak, ja som sa najprv vazievala kazdy druhy den, ale tiez ma to potom serinkalo uz, tak som vahu skovala a teraz sa vzdy v pondelok rano odvazim, nalacno, vycurana a takmer vyzlecena 😀 Neboj, este mas polovicu pred sebou, to bude pohodicka, pomaly to pojde dole 🙂 🙂

Ja inak ani neviem presne ktory den ma tu dietu, viem len ze mi konci 19.4 😉

aniel
20. feb 2009

keď budem mať ja 10 dole budem najšťastnejšia na svete,práve večeriam marhule s orechami. mňami mňami 😝 😀

aniel
20. feb 2009

babenky a kde ste sa všetky podeli?Ja som dnes ovocíčko vydržala v pohode,dúfam,že už sa to bude so mnou len zlepšovať a prestanem byť pažravá.Tak dobrú nocku 😔

aniel
21. feb 2009

dobré ránko,tak vidím,že dnes tu opäť nikto nie je.Tak ja mám dnes rybu k obedu ,spravím si ju na masle a už sa teším.Mám riadnu svalovicu,ale to preto,že som poriadne cvičila,nemusím sa báť ,že som to odflákla.Som zvedavá kedy sa tie kilá pohnú dole. 😉

gucz
21. feb 2009

ahojky aniel 🙂 , ja mám dnes škroby, a žiadne ovocie na raňajky doma, tak si asi dám zavárané hrušky. A na obed neviem čo budem jesť, mala by byť v chladničke trocha ryže, tak spapám asi to. Včera som mala k obedu ten hermelín, potom sme boli u svokrovcov, samozrejme hermelín som zabudla doma, tak som večerala dve párky.

aniel
21. feb 2009

mne tie kilá nejdu vôbec dole 😠 ,tebe ako ,kolko je dolu?

gucz
21. feb 2009

2 - 3 kg, podľa toho kedy sa vážim, ale nevidno to a ani to necítim nejak na veciach.

zuza80
21. feb 2009

ahojte.aj ja dnes škroby.asi si spravím hrachovú kašu alebo zapečiem kapustu so zemiakmi.
gucz-aj ja som mala včera hermelín. to bola mnamka.ja si ho dám trošku roztiect do mikrovlnky a k tomu tatarskú, ktorú som však včera vynechala, no mnam mnam.
aniel a kolko si dala od začiatku diety dole?tvoje telo už je na to asi zvyknuté, preto nechce tak zhadzovat.

aniel
21. feb 2009

2-3 kilá teraz asi dve lebo ako som začala cvičiť kilo je hore 😉

aniel
21. feb 2009

gucz a kolký si deň,ja vlastne ani neviem na ktorom som keď som už 100 razy začínala ,ale začala som na novo asi pár dní pred tebou 😉

tinaa
21. feb 2009

caute kocky, vcera sme mali dost nabity program, tak na varenie nebol vôbec cas, tak som si dala na obed 2 rozky so sunkou a zeleninou, a na veceru to iste. Ziadna slava 😢
Dnes si vymenim dni, chceme ist na pizzu, tak zajtra budem mat skroby a dnes UH.

gucz, to uz s ti tolko podarilo schudnut? tak to je super, mne asi 1kg

Manzel akurat vypeka chlebik vo vajicku, porazi ma, ved to je tazkeeeeeeeeee chudnut sama.

aniel prosim ta, ten med so skoricou, v akom pomere, do vody rozrobit med alebo ako? inak dakujem za tip

aniel
21. feb 2009

tinaa-ja neviem ,ja som to sem skopírovala z e-mailu a tiež by ma to zaujímalo 😉

zuza80
21. feb 2009

tak už som po obede. bola nakoniec hrachová kaša so zemiakmi. teraz sa chystám do obchodu, tak tam pozriem tú škoricu a dokúpim aj med a začnem praktikovat. pekný dník 🙂

barunka.k
21. feb 2009

To si idem preluskat,zaujima ma to vase chudnutie.

rejocka
21. feb 2009

🙂 Ahojte babenky,tak na tej zábave bolo parádne boli sme do šiestej,dobre sme si zatancovali-vybláznili sa 😝 ,na večeru bolo pečené kura s ryžou a oblohou,mala som škrobový deň,tak masko putovalo na manželov tanier 😀 ,ten sa len potešil,každý niečo doniesol a taká som rada,že som to zvládla,aj keď som tam išla s myšlienkou,že sa tam nebudem mučiť,ale bola som zo seba prekvapená 🙂 ,ale zajtra ideme k našim na oslavu a mám ovocný to už taká sranda nebude,ale tu si dám niiečo malé,keď už chystajú 😵 ,teraz chrumkám horkú čokoládku rýchlo do 20,00,lebo zabudnem... 😅,aniel ten med a škorica je super,praktizujem to je mňamka 😅 😀 ,trošku som sa vyspala a taká som bola nabudená-tak som išla pozrieť krsniatko Tobiaska,dnes má akurát mesiac,taký je podarený,veľa sa usmieva 😉 ,je to synček ejuši ak ju poznáte z nejakej témy,to je moja mladšia sestrička. 🙂 prajem vám všetkým pekný večer.papa

gucz
21. feb 2009

tinaa my sme 6 deň spolu, že? No aniel máš pravdu, ja som začínala x-y-krát, tak možno preto je to toľko. Dnes som mala k obedu tú ryžu, na troche oleja som si spiekla cibuľu a to som si do tej ryže zamiešala tak ako sa to robí do zemiakovej kaše a k tomu kapustovo-mrkvový šalát. Poobede sme šli na nákup a potom k mojim rodičom a tak rýchlo mi utiekol deň, že som ani nebola hladná, až teraz som si všimla (už doma) koľko je hodín, tak som si dala na večeru už len banán, už sa mi nechcelo zohrievať ryžu.
tinaa mne tie 2 - 3 kg je ako u teba jedno, lebo ja mám riadnu nadváhu. Keď je z čoho, tak sa dobre chudne.
Zajtra si dám cestoviny, teda s najväčšou pravdepodobnosťou.

tinaa
21. feb 2009

gucz ano 6. den, dnes som si dala UH, ranajky jablko, na obed cestovinky s paradajkovou omackou, olovrant kava a na veceru 2 trojuholniky pizze vegetarianskej. Nejako mi dnes nechuti jest 😉

Zajtra si dam kapustu so zemiakmi, to milujem.

klobucik
22. feb 2009

ahojte kocky mohli by ste ja mne niekto poslat tuto dietku? Potrebujem zhodit aspon 20 kil dole. 😒 Dakujem

gucz
22. feb 2009

dobré ránečko čo všetky vyspávate?
ja si dnes spravím tie cestovinky.
klobucik musíš poslať emailovú adresu

klobucik
22. feb 2009

Ti poslem do ip .

tinaa
22. feb 2009

caute, som tu len na skok, dnes si upeciem zemiacky s kapustou. Toto fakt milujem.

vsetkym pekny den prajem, ideme vonku, je krasne.

jaja0110
22. feb 2009

Ahojte babneky, ja som sa dneska pomylila ☹
Vcera som mala bilekoviny a dnes som mala mat skroby ale na obed som si spravila cestoviny so zeleninou a parad. omackou lebo som si myslela ze mam UHL. 😖 😖

Co s tym mam teraz robit, mam si tie dni vymenit a zajtra si dat skroby? Hlavne neviem teraz co na veceru, ci polovicku z obed alebo nieco sladke... 😕 😒

tinaa
22. feb 2009

jaja0110 ked si spätne precitas moje prispevky, presne vcera som to urobila tak isto, vymenila som si skrobovy den za UHL, lebo vecer sme boli na pizzu. Nic sa nedeje, uz dokonci dnes UHL a zajtra budes mat skroby.

Ja si na veceru UHL nikdy nedavam to sladke, z toho sa nenajem, tak si davam to co na obed.

jaja0110
22. feb 2009

tinaa- aha no citala som, dakujem tak si to teda dnes vymenim, akurat ja sa na to sladke vzdy tesim lebo to je jediny krat do tyzdna ked si ho doprajem a teraz neviem ci si to sladke mam dat dnes alebo zajtra-lebo podla mna sa to sladke tam umyselne dava pred ovocnym dnom... 😕

zuza80
22. feb 2009

ahojte.dnešok dopadol super, drahý mal meniny, tak som včera spravila nepečenú tortičku a dnes som si na nej pošmákla a na obed bola pizza. malý konečne zaspinkal, ta ja idem niečo vypotit. krásny večer prajem
morenka-kde si, ako pokračuješ?dúfam, že si nevzdala!!!

zuuzka
23. feb 2009

Ahojte kočky. Tak ja dnes začínam piaty deň a zatial to celkom zvládam, aj keď myslím, že na tom UH dni som trošku ušla o jednu štrúdlu ☹ No a včera ovocný deň, tažký ale nepodlahla som. Oddnes sa plánujem aj hýbať, tak dúfam, že to pôjde dolu rýchlejšie...
pegas:Ahoj, tak ako po našich štyroch spoločných diétnych dňoch?Myslím, že dostanem alergiu na ovocie 😉

miresta
23. feb 2009

ahoj kočky, tak ja som mala rušný víkend, k pc som sa vôbec nedostala.

musím sa priznať, včera som zhrešila, dala som si namiesto škrobov , polievočku, bola mi hrozná zima, boli sme na chate a poriadne sme sa vybláznili vonku, tak som si dala zeleninkovú polievočku s krupicovými haluškami, no ale večeru som už nejedla, tak dúfam, že to nebol až taký veľký prehrešok.

aniel - ako, čo dnes na obed? Ja som rozmýšľala, že si dám len zeleninku, keďže som včera trochu zhrešila, uvidím, či budem veľmi hladná, ak ano, tak si uvarím cestovinky.

zuza80 - ako sa ti darí? Váha ide dole?

No idem bicyklovať, lebo som malú uložila spinkať, a to môžeš len vtedy. Zatiaľ pa a pekný deň

pegas174
23. feb 2009

ahojte, no ja som vikend pekne domrvila, v piatok na plese boli take vselijake mnamky, ze som si dala a uz sa to somnou vlieklo cely vikend. Ale nevesam hlavu, a dne proste pokracujem dalej, mam masko a zeleninu a vecer idem cvicit, tak drzte palce nech ma nechytaju chutky. cez tyzden to v poho zvladam, len tie vikendy su strasne 😢

gucz
23. feb 2009

ahojte kočky 🙂
ja mám dnes ovocko, v chladničke sú cestoviny zo včerajška a táááák ma lákajú, no dúfam že im odolám 😉