90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

antdem
28. mar 2009

ďakujem zuzy. Dnes ráno som nevládala zjesť už ani celý pomaranč. Mám taký dojem, že sa stiahol žalúdok- no dúfam aspoň, že to tak zostane. Včera som si už kúpila o 2 čísla menšie rifle. Do pôvodných vecí, ktoré som nosila sa ešte nezmestím(teda zmestím, ale kypí to až hrôz 😢 ), no a v tých čo som nosila som zas chudák 😅 .

evelyin
28. mar 2009

Ahojte ženy, ja mám dnes 28 deň a 4,5 kila dole. Nie je to veľa, ale ta to, že dávam denne 3 kávy s mliekom, slaadidlom a ešte aj sem tam cukrom, sem tam zbaštím niečo mimo pravidiel som dosť spokojná.
Je to prvá diéta ktorú som vydržala dodržiavať mesiac. Zajtra mám ale 1 vodu, tak dúfam že to prežijem.

Antdem aj na mne plandajú rifle čo som nosila pred mesiacom, vyzerám v nich dosť blbo. 😀
Baby takže ďalší mesiac už neschudnem ďalšie 4 - 5 kíl? Každému sa to spomalilo?

antdem
28. mar 2009

evelyin, ja som išla od januára 14kg dole, no a v takých nohaviciach som bola fakt ako chudák. 🙄 .

danyelituska2
28. mar 2009

ahojte, už som dosť dlho uvažovala nad touto diétou a rozhodla som sa že začnem od dňa, keď sa sťahujeme, budete to teda asi v pondelok, tiež kojím, ale malý už papá aj iné veci, tak uvidím čo a ako

bubinko83
28. mar 2009

ahojte,takže dietku som naštudovala asi sa tiež k vam pridam 🙂 Ale viete čo mi vdietke chyba aspon kusok udeninky.Ja mam velmi rada aspon raz za dva tyždne.Neda sa to šupnut do nejakeho dna? 😒

paola.o1
28. mar 2009

ahoj, udeninku neviem neviem....racej ju supni hoodne daleko od teba. tak ja som schudla cca 8 kil, ale stale mam take to pretekarske brucho - co mi preteka cez opasok

bubinko83
28. mar 2009

paola a za aku dobu si schudla tych osem kilečiek? A kolko si tak chcela schudnut? Vieš mne by stačilo nejakych 6-7 kil.No brucho mam otrasne aj ja a sa mi zda že je to čim dalej horšie 😠 Aj si kojila?

claudee
29. mar 2009

ahojte, ženy 😉
tak ja mám dnes VODU, brrrr 😀 zatiaľ som vypila pol litra vody a mám tu na stole aj zelený čaj 😝

evelyin
29. mar 2009

Ahojky, tak je dnes voda, ale neverím že vydržím.
Mám uvarený zeleny caj a kavicku. K dnesnemu 29 dnu je dole rovnych 5 kg, zatial som spokojna.
Bubinko udeninku si daj kludne na bielkovinovy den /t.j. prvy,piaty,.../
Baby zistila som, ze najviac som schudla az tento tyzden, ked som to zacala viacej porusovat.
Je to normalne? U mna to takto väčšinou funguje. 😅
A podľa toho co je napisane v receptoch, som nevarila ani raz. Varim asi kalorickejsie nez je napisane v receptoch ale je to chutnejsie a nemam pocit ze pri tejto diete trpim.

Claudee, ako sa zatiaľ držíš? Ja dobre, doobeda nebyvam hladna. 🙂

danyelituska2
29. mar 2009

takže ja som sa už rozhodla a začínam od zajtra, takže idem nakúpiť nejaké to ovocie na ranajky 😀

bubinko83
29. mar 2009

evelin,dik za odpoved. 😉 Ako si myslela že to trošku porušuješ a variš trošku kalorickejšie? Ja by som to tiež tak chcela kedže nechcem zhodit privela ako som pisala vyšššie nejakych 6-7 kilečiek.
baby ja sa vam nemožem na to odhodlat,da sa to vydržat? Tie čo už držite dietu po akom čase sa ukazali nejake vysledky? Neni to moc tyranie?

evelyin
29. mar 2009

Napríklad tak, ze na bielkovinovy den si mozes vybrat mäso,syr alebo vajíčka, použijem aj kombináciu mäso-syr alebo na uhlohydraty vegetarianska pizza so syrom /čo sa tiež nemôže/ a podobne.
Jedlá su chutné, nehladujem, je to v pohode. S každou inou diétou som praštila vždy po 2-3 dňoch.
Veľmi odporúčam. 😉
Ešte k tomu porušovaniu: 3 dni po sebe som zbaštila pol mliečnej čokoládky s orieškami pri telke a schudla som aj tak. 😵 O týraní tu nemôže byť reč. 😀

Claudee no ako držíš? Ja som dnes piekla kura, no mám čo robiť aby som odolala.
Za to lejem do seba tretí liter čaju. 😀

bubinko83
29. mar 2009

evelin a ake su tam časove odstupy medzi jednotlivymi jedlami? Stym budem mat asi najvačši problem kedže ja stale niečo zobkam. 😠

evelyin
29. mar 2009

No v mäsový /bielkovinovy den/ je to 4 hodiny, na uhlohydráty /pizza, spagety/
a škroby /zemiaky,ryža,strukoviny/ je to 3 hodiny a na vitamínový /ovocie,zelenina,orechy/
môžeš jesť každé 2 hodiny.
Ja osobne nejako extra čerstvé ovocie ani zeleninu nelúbim, preto papám zaváranú cviklu,huby,kapustu,olivy,uhorky a podobne.
Zeleninu ako prílohu k hlavnému jedlu dávam dusenú na vode,bujóne,bylinkách a masle.
Samozrejme sem-tam zjem aj nejakú čerstvú.

bubinko83
29. mar 2009

ale ked maš ovocny den čo papaš?Ani ja nejak ovocie nemusim.A ryžu nemožem vobec? 😖

evelyin
29. mar 2009

Bubi odpoved na tvoje otazky je v mojom predposlednom prispevku.
Ryza na škrobovy den, cez vitaminovy den papam zaváranú cviklu,huby,kapustu,olivy,uhorky a podobne. 😉

claudee
29. mar 2009

EVELYIN, noo musím sa priznať, že som porušila..ale nie z vlastnej vôle, dokonca som nebola ani tak hladná. ale mama do mňa celý deň húdla, že či chcem, aby som ochorela, či chcem aby som odpadla, že ja vôbec chudnúť nepotrebujem, že tieto vodové dni nie sú pre mňa potrebné atď..no do pol piatej som sa držala, ale už potom som ju nemohla počúvať a musela som zjesť niekoľko RACIO chlebíčkov..ale neľutujem, veď vyše polovicu dňa som vydržala.

paola.o1
29. mar 2009

ahojte, bubinko, tak na diete som mesiac... da sa to vydrzat, ale u mna nie bez prehreskou 🙂 napr. dnes mam ovocie a teraz vecer som tak hladna, ze sama som navrhla manzelikovi ze urobim veceru pre psa - parky no a polovicu parku som mu zozrala, zo psacieho teniera. najradsej by som si dala facku. a tak snad uz dnes vydrzim a bude sa mi snivat o rybe co si zajtra udusim v mojom zazracnom hrnci.

antdem
30. mar 2009

Claudee a evelyin- tak ako ste zvládli včerajšiu vodu?
Paola- Ty si pekne zhodila za mesiac 😉 gratulujem- a tá párka Ti vôbec neuškodila neboj. 🙂
danyelituska- tak dnes si začala? Držím palce. Neboj to si čoskoro zvykneš, že ráno žiadne chleby, ale ovocie.Mne to ráno príde už normálne, že jem pomaranč alebo banán. Len keby aj večer mi prišlo normálne, že už nič nejem a hlavne jem k veci- teda k danému dňu 😀 . Ja som zatial na tej istej váhe ako po vode. Dnes mám ovocie a dám si ho aj zajtra celý deň, aby som začala od prvého bielkovinami. Držte sa.

dari226
30. mar 2009

ahojte
dlho som sem nenakukla

ja mam dnes den 24 a dole je 4kg

vcera som mala ovocny den a v noci som mala poriadne krce nebolo mi dobre

ozaj ma tato dieta aj vplyv na hormony????

danyelituska2
30. mar 2009

ahoj antdem, vdaka za podporu, zatiaľ to je celkom v pohode, maličký vstal o ôsmej, tak som ranajkovala až o deviatej a to jablko a banán, viem že by mal byť iba 1 banán, ale na začiatok som si pridala 😎 a na obed som mala mäso a cviklu,a vývar, ja tiež milujem cviklu zavaranú ku všetkému, tak a večeru mám o šiestej večer a potom už nič. večer mi nevadí nejesť, už od strednej školy sa snažím po piatej večer nejesť, tak pohoda... 😀

claudee
30. mar 2009

antdem, už som písala kúsok vyššie, že som to nedodržala. moja mama robila z toho obrovský problém, a tak som si okolo piatej večer musela dať niekoľko racio ryžovo-sójových chlebíčkov..celý deň ma sekírovala, že či chcem odpadnúť, či chcem ochorieť a podobné reči, až som toho mala dosť... 🙄
čo už, ale pokračujem normálne ďalej, mám ešte čo zhadzovať 😠

paola.o1
30. mar 2009

dari nevem ci ma vplyv na hormony, ale na mysel asi ma. moj muzik mi dnes oznamil ze odkedy som na diete osprostievam ... (nevedela som si spomenut ako sa vola krstnym menom moja milovana svokra 🙂 co uz )

marika009
31. mar 2009

dore ranko prajem vidim ze som tu prva tak ja sa nemam cim chvalit lebo cez vikend som jedla normalne vobec som dietu nedrzala a ci verite alebo nie pribrala som za vikend 3kg.to je hroza ,tak dnes voda cely den azajtra na ovocie a pokracujem ale musim uz ozaj natrvodo.nechcem tie kila naspet za ziadnu cenu ,a este chcem dat dole tak mi drzte mooooooc palceky lebo som velmi neporiadna .stale si myslim ze ved som pekne schudla ale nie je to dobre ked za vikend clovek priberie 3kg.no hnus.vsetky sa drzite urcite dobre ,len ja to drvim k horsiemu.som nastvana ale teraz musim riadne zabrat. drzte sa ,.kak zatial papa

antdem
31. mar 2009

marika-kľud,určite to pôjde za 2 dni dole. Ja sa zatial držím, zišla som za mesiac 6 kg, ale uz 5 dní ani dkg dole. Vidím, že už ani moc nejem v priebehu dňa a dole to nejde. Snažím sa teraz bez prehreškov, ale vieš nikdy nevieš dokedy... Budem Ti držať palce. Už som začala aj riadne makať(cvičiť), konečne mám dobrý steper. Lebo keď vidím, že začína svietiť slnko a ide jar, tak ma chytá depka, že ešte stále nie som na svojej váhe. 😒 😒 😒

antdem
31. mar 2009

Paola- to máš pravdu, aj ja osprostievam. Meno svojej svokry si pamätám 🙂 , ale dôležité termíny zabúdam a uplakaná som.... ☹

marika009
31. mar 2009

antdem-dakujem za podporu vies ja ju drzim uz dlho od januara a na buduci tyzden by som mala koncit ale ako vidim dam si este mesiac naviac.to urcite .prvy mesiac mi zislo dole 6kg a druhy 2kg a treti nic tak uz robim somariny -dakujem ti moc a uz pijem dnes len vodu no musim to upravit .drz sa papa

paola.o1
31. mar 2009

antdem aj ja niekedy som uplakana. to asi od holadu haha

bokovka
31. mar 2009

drzim vsetkym palceky ja som presne pred rokom zacala I. aprila vydrzala som poctivo cele 3 mesiace a zial teraz po roku to co som schudla mama naspat plus 4 kg TO JE STRASNE!!!!! asi to zase od zajtra zopaknem.....uz mam doma aj stacionarny bicykel takze ide sa no to .....som zvedava ako dlho mi to vydrzi hehee 😉

claudee
31. mar 2009

marika009, 3 kg pribrať cez víkend, takže v podstate si jedla 2 dni klasickú stravu a možno nejaké sladkosti...nooo to je trošku moc tie 3 kilečká. ja som nedávno porušila túto diétu na dva celé týždne, kedy som doslova žrala všetko, sladkosti aj zákusky, kopec jedla a pribrala som za tie dva týždne len nejaké pol kilo !! a fakt som v jednom kuse len jedla, lebo boli oslavy rôzne narodky, meniny atď..tak nechápem, ako si ty mohla tak veľa pribrať späť. zaujímavé 😕

inak, dnes som mala škrobový deň a úplná pohoda 🙂 žiaden prehrešok ani nebude dnes, teda aspoň sa na nič nechystám 😉