90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

antdem
31. mar 2009

claudee-ja keby som 2 týždne doslova žrala, tak mám naspäť 10 kg 😀.

claudee
31. mar 2009

antdem, ani nevieš ako som sa potešila, keď som na váhe videla len cca pol kilo naspäť 😀 a aj to mohla byť len voda alebo niečo podobné 🙂 2 týždne som sa prežierala-palacinky, obložene chlebíčky, čokoládky, zákusky, čipsy.. možno je to tým, že tú diétu držím už 4 aj kúsok mesiacov a zrejme ten jojo efekt u mňa nebude taký veľký. aspoň tak sa mi zdá..

zuzanda
31. mar 2009

čaute kočky, pridávam sa do klubu 🙂 začala som včera, tak dúfam, že tentokrát už vydržím do konca. túto dietu som držala pred rokom, vydržala som cca 60 dní, bohužiaľ prišla Veľká noc a ja som neodolala, a po sviatkoch som sa už do toho nedokázala dostať. aj teraz sa Veľká noc blíži, neviem, či je dobré začínať teraz 😖 , ale dúfam, že ak aj zhreším, tak potom budem pokračovať ďalej... momentálne som maximálne odhodlaná, tak dúfam, že mi to vydrží 😀

claudee
31. mar 2009

ahoj, zuzanda 🙂 vitaj u nás 😀 noo, som tiež zvedavá, ako to poriešim na veľku noc.. nejakým zákuskom iste neodolám, ale dni v pohode dodržím.

zuzanda
31. mar 2009

claudee, ďakujem za privítanie 🙂 pozerám, že držíš diétu už 4 mesiace 😲 , no máš môj obdiv... ☹ keby som aj ja mala takú pevnú vôľu

laluchova
1. apr 2009

babenky, nemáte niektorá v elektronickej podobe knihu o 90 diéte???
zanetaharkotova@azet.sk
díky...
chcem začať v pondelok, nech odolám veľkej noci

marika009
1. apr 2009

claudee--no fakt 3kg no ale som jedla vsetko do radu mala som aj bagetu a aj sladkosti,no na mna sa to veeeeelmi lepi.vcera som si dala vodovy den a uz mam 2kg dole u mna je to velmi pohyblive.asi mam slabsie spalovanie ja neviem preco ,ale hned ked sa najem mam aj o 2-3kg naviac.no ale teraz znova idem naplno aj ja chcem dlhsie drzat tuto dietu nie iba 3 mesiace lebo uz nabuduci tyzden mi konci a este chcem schudnut.no ale ako vidim budem musiet aj potom davat velky pozor aby sa mi to nevratilo nazad.je to hrozne .a niektore maju problem ze nemozu pribrat,no tak to by som velmi prijala a jedla by som vsetko doradu.nemozem pochopit ze niekto nemoze pribrat aj ked chce.ja taky problem nemam. ☹ ☹

laluchova -poslem ti to v elektronickej poste ale napis mi tvoju adresu kam mam poslat email.

baby a velka noc to bude hrozny boj sama zo sebou.dufam za sa mi podari odolavat.papa

antdem
1. apr 2009

no vidíš marika ešte 1 deň a bude preč aj ďalšie 1 kilo. Aj keď sa to mnohým zdá veľa, ale viem o čom hovoríš. Ono keď sa riadne naješ, tak sa to tak môže zdať, ale tie 3 kg neboli na Tebe. To si sa len odvodnila. Aj ja mám problémy so spaľovaním. A veľkej noci ojojój, tej sa ale bojím riadne. Držte sa baby.

claudee
1. apr 2009

zuzanda, noo áno- 4 mesiace a pár dní..ale mala som 2týždňovú prestávku, tzv. žracie obdobie 😀
neboj, nie je to až také ťažké, dokonca aj s malými prehreškami idú dole kilá 🙂 aspoň podľa toho súdim, čo baby píšu 😉 tak sa drž 🙂

zuzanda
1. apr 2009

budem sa snažiť 🙂 najhoršie pre mňa zatiaľ sú ovocné raňajky 😝 ráno bývam strašne hladná a ten jeden kus ovocia môj žalúdok ani nezaregistruje 😅, takže doobeda papám toho ovocia o dosť viac ako len každé 2 hodky jeden kus 😒

claudee
1. apr 2009

zuzanda, ráno si môžeš dať dva kusy ovocia hneď po sebe, bez časovej prestávky. časový rozdiel 2 hodiny medzi ovocím sa má dodržovať iba v ovocný deň. a aj vtedy si môžeš dať naraz viac kusov ovocia..nie len jeden kus každé dve hodiny..

zuzanda
1. apr 2009

claudee, vďaka za upresnenie, musím to poriadne naštudovať 😅

danyelituska2
2. apr 2009

no tak ja mám už 3 dni za sebou a už som musela odolávať klobáse, ktorú baštil moj švagor a ešte ma aj núkal 😀 , ale som sa trochu prehrešila večer v UH som zjedla trochu hrozna okolo deviatej, a od rána mám vitamínový tak uvidíme

zuzanda
2. apr 2009

ahoj, danyelituska2, tak sme na tom rovnako, aj ja mám dnes 4. deň diéty, ovocie 😝 tak držím palce až nezhrešíme. ale vyzerá, že dnes bude krásny deň, tak vybehnem poobede s deckami von, nech nemyslím stále na to, že som hladná 😀

veselica
2. apr 2009

Ahojte, aj ja by som chcela zacat drzat nejaku ucinnu metodu. Som po pôrode takmer 5 mesiacov a stale sa kilečka držia, uz som z nich zúfala, nemohli by ste mi prosim poslat tu dietu alebo aspon nejake tipy ako zhodit zopar kil? dakujem

veselica
2. apr 2009

teda chcela som napisat dietu 🙂)) uz som asi prepracovana

danyelituska2
2. apr 2009

ahoj zuzanda, tak ja dnes v pohode ovocie a k tomu aj arašidy v mede 😀 ale boli dobré 😎

claudee
2. apr 2009

aj ja som mala ovocie, ale krásne som to porušila 🙄 už som zo seba znechutenááááá 😠

bystricanka
3. apr 2009

ahojte baby 😵
poslušne hlásim, že dnes sa m oficiálnei končí 90dnovka. 🙂 Posledné 2 týždne som to už vôbec nedodržiavala. Dnes by som mala mať asi ešte vodný, ale už si ho nedám. Idem presedlať na inú dietoš. Jeden den rastlinný a druhý živočíšny. Je to asi ľahšie, lebo vynechám ovocie pri ktorom sa najviac "hladovalo". 😒

všetkým vám tu držím palce, aby ste to vydržali do konca. Aj ked prestanete skôr, nevadí. Však tu nejde o život, len o dobrý pocit. A ja ho už mám 🙂
tak sa majte a občas sem nazrem, aby som videla ako sa vám darí 😉

antdem
3. apr 2009

Ahojte- aj ja sa pripájam k bystricanke. Končím s tým - mám pravidelné problém ☹ y. Zadržiava sa to vo mne aj týždeň, a kým niečo nezoberiem, tak to nejde von. Od vody(t.j. 7 dní) som pribrala 1,5 kg a to som ani ničím naozaj nezhrešila. Neznamená, že začínam normálne jesť,ale každý deň bude v mojom jedálničku nejaká bielkovina, vláknina a samozrejme pohyb. Všetkým Vám držím palce, aby ste sa dostali na svoju vysnívanú váhu a občas sa ozvem, ako to ide mne. Ahojte. 🙂 😉 🙂

zuzanda
3. apr 2009

no ja som po včerajšom ovocí pekne hladná 😅 a na ďalšie ovocie na raňajky nemám ani pomyslenie, dám si len kávu 😖, ale na obed si urobím asi rybky, už sa teším 😝

bystricanka, a aké si zaznamenala výsledky? pochváľ sa, nech máme motiváciu 🙂

moje skúsenosti s touto diétou sú len pozitívne, za cca 60 dní som schudla 13 kg, ďalšie 3 kilá som dala dole za ďalší mesiac cvičením... zostala som na 74kg v lete a od leta do vianoc sa mi vrátili 4 a to som teda jedla všetko, hlavne sladké... takže jojo efekt sa nedostavil... momentálne začínam od 78kg a môj cieľ je aspoň tých 10kg 🙂

našťastie som nemala žiadne zdravotné problémy, dojčila som ešte donedávna, takže z mojej strany ju môžem len odporúčať 😉

danyelituska2
3. apr 2009

no ja som dneska mimoriadne hladná, ráno sme vyrazili na nákupy, tak som sa nestihla ani najesť, tak som ranajkovala o 10, a už čakám na obed, ja som na začiatku diety mala 68,4 a doteraz som schudla iba kilo 😒 , no nič to, ved je iba 5. deň, a tiež si ešte v pohode kojím

claudee
3. apr 2009

dnes som mala bielkoviny, konečne nejaký deň bez prehrešku 🙂 mám motiváciu, lebo v nedeľu sa chcem vážiť 😅
neverím, že tam bude nejaký úbytok, ale dúfam aspoň, že som nepribrala 😒

bystricanka
3. apr 2009

zuzanda...skončila som nakoniec s -9kg. Celkom v pohodke....ale mohlo by aj viac 😝

danyelituska2
4. apr 2009

takže ja sa dnes oficiálne stahujem, tak sa tu dlhšie neukážem, ale dakedy pridem kuknuť čo nové 😀

dari226
4. apr 2009

den 30
vcera som nejako prezila vodny den ruky sa mi triasli od hladu a v noci som nevedela spat rano o 7 som vstala dala si dva banany a zase si lahla potom ked uz aj mala vstala som ju ani nevedela zdvihnut tak som nemala siluuv rukach az poobede mi bolo konecnce dobre no hrozne hlavne ked je najskor ovocny den a potom voda vtedy si zacneme vazit ovocie 😀

tak mam dole 5 kg 😀

zuzanda
5. apr 2009

ahojte, ja som mala včera škrobový deň, boli sme u našich na grilovačku 😝 a okrem červeného vína s kolou som ničím nezhrešila 🙂 som na seba hrdá, hoci už niekedy by som zjedla aj klince, čo som za celý týždeň taká hladná, že mám pocit, že sa mi brucho preliačilo dnu 😀 dúfam, že si na to rýchlo zvyknem, lebo neviem, či to ešte dlho vydržím ☹
dnes mám 7.deň UH, večer sa teším na nejakú sladkosť a zajtra zasa ovocie 😖

claudee
5. apr 2009

ahojky, ja by som mala mať dnes UHL, ale keďže sa mi nechcelo variť cestoviny, tak som si dala varené zemiaky so šalátom..to prehrešok nie je 100%, veď je to o mnoho diétnejšie ako cestoviny..to je jasné 🙂 a večer tiež vynechám sladkosť, tých som aj tak mala tento týždeň až až.. 😠

claudee
5. apr 2009

tak ja som tej sladkosti odolávala tak ťažko, až mi bolo viackrát do plaču..doslova 😢 veľmi zle to znášam teraz, mám neskutočnú chuť na sladkosti. chce sa mi plakaťťťťťťťťťť

dari226
5. apr 2009

claudee neboj to ta prejde ja skor ako som zacala dietovat som jedla strasne vela cokolady ale s dietou som to vydrzala nejest ni sladke ked prave nesmiem a tomu sa velmi cudujem